PDA

View Full Version : Такава ли съм?



ludakrava
08-06-2011, 11:38
Много често като се запозная с някое момиче. Искам да сме по-близки от познати. Не знам дали точно близки като гаджета, или като много добри притялки,но това чувство го има. Притеснявам се да не съм обратана :-D Дали,ако съм приятелите ще ме възприемат и хората няма да се отдръпнат :-D И това се случва винаги с хубави момичета.Не знам аз не искам да съм такава. Наскоро се запознах пак с едно момиче покрай общи познати и не знам , но много ме радва и като характер и като външност.Искам да отбележа,че по жени не се заглеждам нито циците им нито задниците им ме привличат. Просто не мога да определя точно какво чувстввам .На 14 съм,момиче!!!
Б лагодаря за отговорите предварително.

Zarity
08-06-2011, 12:03
:-o А момчета харесваш ли?

BumpyRide
08-06-2011, 12:04
Еми.. пубертет.. според мен е нещо временно и не е това, което си мислиш. По думите ти разбирам, че просто ти допадат като цяло, но нямаш някакво сексуално желание спрямо тях. А ако си обратна (но това ще го разбереш със сигурност след време), нищо не можеш да направиш.. Живей си живота така както решиш и с този, който решиш, дори и да е от същия пол. :)

Lincheto
08-06-2011, 12:05
Притеснявам се да не съм обратана :-D

Няма да чета повече. Кво ви става бе хора??

LambOfGod
08-06-2011, 12:10
Просто не си кучка, която да мрази по-хубавите/умните/начетените/готини момичета. Искаш да се социализираш с хора от своят пол, искаш да имаш готини приятелки с които да ти е хубаво и весело.. Харесваш да се запознаваш с красиви момичета.. Не виждам нищо лошо, а дали си обратна с времето ще се разбере. Не се филмирай, а без да му мислиш продължавай да правиш приятелства.

Trollrusos
08-06-2011, 12:12
Само като ти видя името и като прочетох въпроса ти си вадя извода, че ти хлопа дъската.

elysunny
08-06-2011, 12:15
кво да ти кажа, не съм теб, за да знам ква си, обратна, права....

liliii
08-06-2011, 12:15
Искам да отбележа,че по жени не се заглеждам нито циците им нито задниците им ме привличат. Просто не мога да определя точно какво чувстввам .На 14 съм,момиче!!! Щом не се заглеждаш по това.. не мисля, че имаш сексуални желания към тях :)
Объркана си просто, ама само да вмъкна, че на твоята възраст почти всички са били така и даже с приятелките ми се целувахме като се разделяхме за "чао" :-D

ludakrava
08-06-2011, 12:15
Само като ти видя името и като прочетох въпроса ти си вадя извода, че ти хлопа дъската.
А аз като ти чета подписа разбирам,че си адски прост.Въпроса ми е нормален ,а ника ми е такъв понеже не ми се занимаваше да измислям. А иначе благодаря за мнението на другите!!! И да харесвала съм момчета.Може би сум би :D :D

ludakrava
08-06-2011, 12:20
кво да ти кажа, не съм теб, за да знам ква си, обратна, права....
Еми, точно заради това описах ситуацията просто искам да дадете съвет.Понеже съм объркана.А liliii ,еми и ние сега се гушкаме за чао ,но аз сякаш исакм да си гушкам някой цяла вечност. :D :D И Linchety,какво толкова просто ме е страх,дали хората ще ме приемат. В днешно време има много хора,който мразят бисексулани ,гейове и лесбийки!!

Lincheto
08-06-2011, 12:28
^така е. Просто писва напоследък разни деца да питат за сексуалната си ориентация.. или разни хора да твърдят, че щом са обратни са различни и да се парадира с това.

И не. Не си обратна.

ludakrava
08-06-2011, 12:31
^така е. Просто писва напоследък разни деца да питат за сексуалната си ориентация.. или разни хора да твърдят, че щом са обратни са различни и да се парадира с това.

И не. Не си обратна.
Права си. И благодаря,че отговори :)

jeezloxxy
08-06-2011, 15:57
Притеснявам се да не съм обратана :-D

Rofl'd.

nepowtorima
08-06-2011, 16:27
Притеснявам се да не съм обратана :-D

Rofl'd.

:razz: :razz:

Не вярвам да си ОБРАТАНА 8-)
Но и така да е никой няма да ме спре да мразя обратните :-x

dontcare
08-06-2011, 16:31
Според мен тва му се вика интуиция-предчувстваш,че може с това момиче да сте добри приятелки в скоро време.
а ако решиш,че си обратна-има време,ще ти мине.

w0sh
08-06-2011, 16:33
I support gay marriage if both chicks are hot.

anonymous708973
08-06-2011, 17:45
Не съм чела коментарите.

Според мен е напълно нормално. И аз несъзнателно гледам хубави момичета да са ми приятелки. Вдигат ми критериите към околните и самата мен.

ludakrava
08-06-2011, 18:23
Благодаря на всички!!! Мисля,че мислите ми се подредиха. :-D :-D