PDA

View Full Version : Малък съвет ?!



musicbaby97
08-06-2011, 12:34
Хора нямам никакъв стил на обличане.Незнам как да съчетавам цветовете.Най-добрата ми приятелка е година по-малка (на 12 -13 години е),а се облича толкова хубаво.Сама си избира и купува дрехите.Майка ми не ме пуска едни джапанки да си купя,защото ще си купя възможно най-грозните (и е така).Моля ви дайте ми някакъв сайт или съвет кой с кой цвят да съчетая,и въобще някакви съвети :-k :-k :-k :-k :-k

Chacho
08-06-2011, 13:11
Или сходни, или контрастни цветове. Ще изкоментирам нещо друго: едни от най-богатите и известни личности се обличат евтино и семпло, а най-типичният пример е човекът зад Фейсбук - Марк Цукерберг. Ходи с джапанки, тениска и къси гащи, които общо излизат около 50$ Импровизирай, намери това, което на теб ти харесва и лека, полека си изгради стила. И не позволявай на някого да ти избира дрехите, нека си се обличат сами. Ти собствено мнение нямаш ли?

xoxi
08-06-2011, 13:23
Ами в и-нет малко ли снимки има?
Гледаш снимки на някоя модна колекция, някой модел или просто някое, момиче, което знае как да се облича и виждаш какво с какво отива да се носи.
След това избираш нещата, които ти харесват и готово.

Bonbbonche
08-06-2011, 13:29
Ами то или го умееш, или не.. :?

mrtn
08-06-2011, 15:48
Бе така като те гледам, кутийката от бира си пасва с гердана ти. Как да нямаш стил..

cigarettekisses
08-06-2011, 16:45
Ами в и-нет малко ли снимки има?
Гледаш снимки на някоя модна колекция, някой модел или просто някое, момиче, което знае как да се облича и виждаш какво с какво отива да се носи.
След това избираш нещата, които ти харесват и готово.

Mirage3
08-06-2011, 16:54
Бе така като те гледам, кутийката от бира си пасва с гердана ти. Как да нямаш стил..
Сякаш е тя на снимката.
Иначе ти препоръчвам просто да запомниш какви на цвят дрехи имаш и да си ги комбинираш мислено. Така, когато отидеш да си купуваш нещо няма да се притесняваш какъв цвят да избереш. Например, ако имаш повече сиви дрехи си купуваш нещо сиво... Обаче накрая не цялата да станеш н в сив цвят, а дънките например да са в тъмно синьо/лилаво.

zlatit0o
08-06-2011, 17:17
Рокля е най-лесно да се носи лятото. Само обувките да си ходят, но е хубаво е да имаш да речем, едни бели и едни черни сандали/чехли и според зависи цвета на роклята слагаш черните/белите.
Или пък най-обикновеното една тениска/потник със щампа, къси панталонки и отново чехли или сандали.
Разгледай се в нета също.

vakanciqta
08-06-2011, 17:30
Най-не претенциозното това са дънките , вземи си някой модерно дънки (питаш продавача) + някаква тениска / блуза . Това си е работа за 5 мин , пък и не трябвада го мислисш с години .

musicbaby97
08-06-2011, 18:31
Търсила съм много в интернет но не намирам нещо полезно ... за лятото да ами какво ще стане като взема да се подготвям за училище ? хохi не е само да гледам момичето то има едни дрехи аз други ,, и незнам просто как да комбинирам сега добре една рокля но като дойде есента? Дънки и ТЕНИСКА :? това е голеемия проблем толкова съм зле че мога да облека зелен панталон розова блуза и сини сандали :( А и забравих да добавя един малък детайл пълничка съм ии ... не всичко ми стой добре ... :-# :-#

musicbaby
08-06-2011, 19:07
Ами то или го умееш, или не.. :?

+1

marin4itu
08-06-2011, 19:14
Ами то или го умееш, или не.. :?

+1

Абсолютно! Плюс това за едни хора може да имаш стил, а за други не. Относително е.

xWandereRx
08-06-2011, 19:29
абе я се обличай както искаш, да не ти пука какво мислят хората, току виж си започнала някоя нова мода :)
а щом не намираш в интернет говори с приятелката си, купувай си дрехи с нея, искай и съвети

mArMaLaDkA
08-06-2011, 19:52
Ми като си пълничка просто ще трябва по-внимателно да си избираш дрехи. Няма да се хвърляш на дънките с прекалено ниска талия и така. Излизай с по-цветово осъзнати приятелки( 8-) ) и накарай майка си да направите един преглед на гардероба ти, да преиграете вариантите. Примерно, еди-коя-си блуза си ходи с еди-кой-си панталон и еди-кои-си обувки и т.н. Ще се научиш, нЕма се плашиш. С времето се изгражда и стил, и вкус към нещата, стига да имаш желание.

До към четвърти клас и аз бях много зле що се отнася до съчетаване на дрехите и цветово, и стилово, и майка ми направо изпадаше в потрес какви ги свършвам всяка сутрин. 8-)

Goddess
08-06-2011, 20:15
То си е до усет, който ти идва отвътре...не се учи и наизустява..

Milly4
08-06-2011, 23:26
Щом си малко пълничка не обличай каре. :)

nirvancho
08-07-2011, 07:22
завиждам на приятелката ми за адския усет кое с кое си отива.. добре че е тя.. :D

loca10
08-07-2011, 10:15
Излез с най-добрата приятелка по магазините

Chacho
08-07-2011, 11:08
Можеш да отслабнеш и да ти тича всичко, хаха :D

Milly4
08-07-2011, 22:01
Можеш да отслабнеш и да ти тича всичко, хаха :D
съгласна :)
има още време до 15 септември

Chacho
08-07-2011, 22:08
Е света не свършва след 15-ти септември. Ще инвестира малко време и усилия, после 10 години ще ходи с хубаво тяло. Звучи като добра оферта, а?

Mel9709
08-07-2011, 22:20
"Модата се купува, стилът се притежава." Или го имаш или не :) На хубав човек всичко му върви :) ... в случай като твоя е в + да си с униформа на у-ще :) ... питай най-добрата ти приятелка за някой друг съвет, щом има усет за дрехите

Milly4
08-07-2011, 22:38
Е света не свършва след 15-ти септември. Ще инвестира малко време и усилия, после 10 години ще ходи с хубаво тяло. Звучи като добра оферта, а?
Ако не се лъжа авторката ще бъде 8 клас и затова предполагам се е разтревожила за първото впечетление.

Chacho
08-08-2011, 00:19
Тъй де, но и да не стане за 15 септември, нищо й не пречи да продължи. За втория срок ще стане.

Между другото, да изглеждаш прилично и да си с нагласата, че не те вълнува особено модата и дрехите обикновено е по-добрият вариант от перфектно облекло + мания за дрехи и стил.

Всеки от противоположния пол си те представя през дрехи, така че половината хора няма да обръщат внимание, а другата половина не бива да те вълнуват.

И пак ще кажа - тялото е по-важно от дрехите.

musicbaby97
08-08-2011, 04:59
"Модата се купува, стилът се притежава." Или го имаш или не :) На хубав човек всичко му върви :) ... в случай като твоя е в + да си с униформа на у-ще :) ... питай най-добрата ти приятелка за някой друг съвет, щом има усет за дрехите


Да но за съжаление в нашата гимназия няма униформи :(




Е света не свършва след 15-ти септември. Ще инвестира малко време и усилия, после 10 години ще ходи с хубаво тяло. Звучи като добра оферта, а?
Ако не се лъжа авторката ще бъде 8 клас и затова предполагам се е разтревожила за първото впечетление.


Точно така :(