PDA

View Full Version : Тен



wiiwa
08-06-2011, 12:47
Понеже в тялото съм тъмна, за разлика от лицето :shock:. Търся някаква рецепта за тен.

Търсих такава тема, но не намерих.

wonderwall
08-06-2011, 12:50
Автобронзант за лице.На Лореал и Гарниер са добри.

wiiwa
08-06-2011, 15:15
имам предвид естествен тен .. е то щом ще е с маска няма да е много естествен, разбирате ме :D :D

bloodymirror
08-06-2011, 15:28
Близко е до ума,колко вида естествен тен знаеш?! Истинско слънце и солариум.

Goddess
08-06-2011, 15:34
Момичето до колкото разбрах иска да почернее в лицето, за да си изравни тена с тялото, тъй като там е по-тъмна. И аз съм така по принцип, но като се попека малко, няма как да не ми почернее и лицето. Вярно, може да изгори първия път, да се обели, но после си чернее. Аз съм доволна от ускоряващото тен олио на Нивеа, може в първите дни да се мажеш с него само на лицето... (ако изобщо ще ходиш на море/плажове)

ivetty9
08-06-2011, 19:39
Попринцип е доста вредно да си излагаш лицето на слънце.Аз никога не съм си пазила лицето когато ходя на плаж и от 3-4 години насам започнаха да ми излизат бенки.Но твое си е решението,аз лично ако имах възможност бих предпочела лицето да ми е по бяло от тялото отколкото бенките да ми останат за цял живот. :wink:

Rebirthing
08-06-2011, 20:06
ivetty9 , то за това са създадени слънцезащитните продукти ! Плюс това не е задължително да ти излизат бенки на лицето, на някой им излизат само пигментни петна, а при други изобщо няма промяна.

wiiwa
08-07-2011, 18:08
Sujelqvam che pisha taka , no kirilicata neshto ne mi raboti.

Nqkude v neta, bqh chela che ima maska za ten .. ako nqkoi e chival, neka spodeli :)

FuckingFreak
08-07-2011, 18:19
^ Не знам да има такава маска. Може да пробваш да ядеш повече храни, богати на бета каротин (моркови, кайсии... мисля че всички оранжеви плодове и зеленчуци). Чела съм за мазане с черен чай или кафе, но се измива, пък и сигурно ще стане неравномерно, грозно и лепкаво 8-)

wiiwa
08-07-2011, 19:01
Намерих нещо, което бях чела отдавна:
Настъргваш на ситно морков и го нанасяш обилно върху лицето, стои няколко минути и после измива обилно. Това мисля, че по два пъти на ден, сутрин и вечер.