PDA

View Full Version : Обрата в моя живот.



kokteilosmukachki
08-06-2011, 13:03
Зравейте мили четатели. Искам да споделя историята на живота ми която разтърси всичко в мен. От къде да започна!?... Ходех с едно момче три години, всичко беше като на филм, но не за дълго. Забременях и нямах сили да му призная защото мислех, че няма да ме разбере. Мина месец от бременноста. Помислих, че е разбрал защото се държеше дръпнато и студено. Помислих, че е заради мен и исках да оправя нещата като поговорим. Това беше най-тежкия разговор в живота ми. Преди да успея да му кажа за бебето, той ми призна, че от дълго време е влюбен в сестрами и че още е с мен, защото е искал да е по-близо до нея. Бях потресена не знаех какво да кажа... Той си тръгна. Вече от една седмица не съм чувала нито сестрами, нито него. Какво да направя с тях и с бебето????? КАК ДА ПОСТЪПЯ????

:lol: :lol: :lol: :lol:

Verminaard
08-06-2011, 13:05
Aко не бях убеден че си правиш гаргара щях да ти кажа да му кажеш,да направиш аборт и да му теглиш шута.

DragonLady
08-06-2011, 13:49
При това положение искаш ли да задържиш бебето и в кой месец си?

kokteilosmukachki
08-06-2011, 13:52
Искам, защото искам деца и съм почти във втория месец.

LambOfGod
08-06-2011, 14:19
Обрата в моят живот беше..Оф, много ми е трудно да говоря за това...Беше, когато...Когато оидох в мгазина.. И..и...И киселото мляко беше свършило!!! :shock:

runway27
08-06-2011, 14:47
При това положение искаш ли да задържиш бебето и в кой месец си?

Ти сериозно ли и вярваш? :lol:

Verminaard
08-06-2011, 14:48
Спокойно бре,хора,вече говорих с момата и и препоръчах едни много професионално действащи извънземни,дето ще я отвлекат и ще и откраднат зародиша.Тъкмо после ще забогатее от интервюта.

Verminaard
08-06-2011, 15:04
:lol:
Драми...човек,тоя форум е само драма,но човешка драма - няма.Но въпреки че няма дряма има рима.
К-К-К-К-КОМБО