PDA

View Full Version : Ще ми навреди ли ??



jh97
08-06-2011, 13:14
На 14 години съм 165см висок и съм 65кг. добре са нали ? - да, и съм от 23 дни на диета и съм свалил доста килограми, но виждам, че още имам 1-2 пласта на корема, и подкожни мазнини доста, сигурно защото правя по-рядко кардио, и сега искам да си взема Animal Cuts от 20 лв. много малка кутийка и пише, че се приема по 2 пакетчета на ден, за хора над 18 години, но аз съм на 14 и половина, ще мога ли да го приемам ???

slunchoobs
08-06-2011, 13:27
никви хапчета недей да взимаш не помагат !! аа каква ти е диетата и колко свали за тея 23 дена ?

firstdiesel
08-06-2011, 13:35
ми за добавки трябва да имаш поне 2 неща
1. 16 години
2. стабилен хранителен режим

slunchoobs
08-06-2011, 13:39
ми за добавки трябва да имаш поне 2 неща
1. 16 години
2. стабилен хранителен режим

ама те не му трябват ама вий момчетата сте тъпички и мързеливи и за по лесно взимате хапове

firstdiesel
08-06-2011, 13:48
ми за добавки трябва да имаш поне 2 неща
1. 16 години
2. стабилен хранителен режим

ама те не му трябват ама вий момчетата сте тъпички и мързеливи и за по лесно взимате хапове

:D а ВИЙ необразованите и неориентирани момиченца много обичате да говорите с общи названия ;)

jh97
08-06-2011, 13:50
За 23 дни свалих 10 кг. знам, че сега ще ми кажете колко е вредно и колко съм недъгав ама килограмите падат а виждам, че коремами си има своите мазнини, за това трябва кардио и силови тренировки но се чудя може ли да си закупя и Animal Cuts и има ли някакви странични ефекти ?

firstdiesel
08-06-2011, 13:53
За 23 дни свалих 10 кг. знам, че сега ще ми кажете колко е вредно и колко съм недъгав ама килограмите падат а виждам, че коремами си има своите мазнини, за това трябва кардио и силови тренировки но се чудя може ли да си закупя и Animal Cuts и има ли някакви странични ефекти ?

ако нямаш стаж в силовите тренировки недей скача на добавки .... добавки от тоя тип след поне 1 год стаж
може си земеш някъв "обикновен" протеин, без други примеси вътре, след 3тия месец

пп: ти по ква диета караш бе човек? ти ша колабираш бе :D

jh97
08-06-2011, 13:55
Имам стаж година и половина, и да диетата ми е бедничка примерно
сутрин една активиа
обяд препчена филия с сирене
следобяд малко диня или пуканки слънчо
вечер риба на скара или шопска салата :D

firstdiesel
08-06-2011, 13:59
Имам стаж година и половина, и да диетата ми е бедничка примерно
сутрин една активиа
обяд препчена филия с сирене
следобяд малко диня или пуканки слънчо
вечер риба на скара или шопска салата :D

ти си изгорил повече мускулна маса отколкото мазнини!

slunchoobs
08-06-2011, 14:00
ми за добавки трябва да имаш поне 2 неща
1. 16 години
2. стабилен хранителен режим

ама те не му трябват ама вий момчетата сте тъпички и мързеливи и за по лесно взимате хапове

:D а ВИЙ необразованите и неориентирани момиченца много обичате да говорите с общи названия ;)

хах мога да кажа същото и за момчетата ама не ми са занимава сега с глупости ;д ама ставате банални всеки втори тръгна да прави тяло пфф :х

jh97
08-06-2011, 14:05
Имам стаж година и половина, и да диетата ми е бедничка примерно
сутрин една активиа
обяд препчена филия с сирене
следобяд малко диня или пуканки слънчо
вечер риба на скара или шопска салата :D

ти си изгорил повече мускулна маса отколкото мазнини!

прав си брат :( мога ли понякакъв начин да изгарям повече мазнини ? кардио и Animal Cuts и силови тренировки ?

pencilwarrior
08-06-2011, 14:19
Имам стаж година и половина, и да диетата ми е бедничка примерно
сутрин една активиа
обяд препчена филия с сирене
следобяд малко диня или пуканки слънчо
вечер риба на скара или шопска салата :D

Кофти диета, пич! Не се обиждай ама момичетата са на такива диети стил: активия, плодове, слънчота... Единственото ти свястно ядене е рибата на скара вечерта.
За една свястна диета за сваляне намаляш въглехидратите и качваш белтъците. Динята е 90% или там някъде вода, ако не се лъжа, а слънчото си е въздух, залъгват ти стомаха, обаче ти си гладуваш и губиш мускулна маса. Приемай повече белтъчини, примерно - яйца, сирене, кашкавал(обаче не по много, защото са и стабилен източник на мазнини), обезмаслена извара, пилешки гърди, рибата, фъстъци. Можеш да смесваш и редуваш, колкото си искаш. 4 яйца примерно са ти около 25 гр белтъчини и има-няма 1 гр въглехидрати - перфектно засищат и няма никакъв риск да ти пречат на свалянето. 100 гр пилешко са около 20 гр белтъчини, ако не се лъжа, също перфектно хранене за режим на смъкване.

ZipFail
08-06-2011, 14:24
Много, много, много кофти диета ^^

sharko0o
08-06-2011, 14:26
Диетата реално е много зле. Трябва ти месо, плодове, зеленчуци, някой друг млечен продукт. Съвета ми е не яж навънка, яж само у вас. Не пий никви добавки. Просто яж добре, яж готвено и тренирай редовно. Няма да сбъркаш.

sharko0o
08-06-2011, 14:27
Как ще взима фет бърнър на 14? Не се излагай. Фет бърнъра тормози адски много нервната система на по опитен спортист, кво остава за 14 годишен.

bathory
08-06-2011, 14:49
http://www.bb-team.org/forums/viewthread/36107 Виж в тази тема, но според мен няма смисъл от хапчета.. Оправи си хранителния режим и почвай да тренираш :)

jh97
08-06-2011, 14:53
Благодаря на всички, утре ще си го купя, а диетата ми всеки ден различно ям, днес беше по-кофти... утре примерно ще е:
Сутрин едно обезмаслено кисело мляко
Обяд една пилешка пържола
Следобяд едно яйце или малко диня
Вечер салата

bathory
08-06-2011, 14:59
Вземи се посъветвай с някой специалист преди да пиеш каквото и да било..

ZipFail
08-06-2011, 15:30
Нито имаш хранителен режим, нито нищо, ама тръгваш на бърнъри и лайна на 14 години. Пълната простотия.

Chacho
08-06-2011, 16:14
Другия месец ще взима анаболи без да тренира.

ZipFail
08-06-2011, 16:21
http://1.bp.blogspot.com/_sW65ilskOC8/SsC07hWAQaI/AAAAAAAAapg/bxRezS-5458/s400/IGotRipped.jpg
:D :D :D

Chacho
08-06-2011, 17:25
Кристиано Роналдо, хахахахаха :D

kamentk
08-06-2011, 19:55
По-добре недей се трови!!!

pencilwarrior
08-06-2011, 20:17
Човече, на 14 с такова "хранене" ще взимаш бърнър.. За да вземаш добавки ти го казаха - трябва ти изграден режим, щото тва са добавки не заместители или работи дето си работят върху едното нищо... Според мен ще е загуба на пари, обаче твоя си работа хората ти го казаха, ти решаваш..

Naik1
08-06-2011, 21:23
1 позната караше на подобна диета... тренираше 100 и 200 метра спринт, после спря и реши, че нацепените крака не ѝ отиват (пача глупава) и подкара подобна диета.. еми свали ги.. мускулите.. и ти прайш същото - 10кг свалени мускули изглеждат по-малко от 10кг свалени сланини.. мускула тежи доста повече, за това си свалил толкова много.
Пък за фат бърнъра.. трябва ти стабилен хранителен режим, който ти нямаш.
Трябва да правиш кардио, което ти не правиш. Хапчето не е сауна колан (то и от него толкова ефект, ама айде..)
Трябва (препоръчително) да си по-голям... от сега си увреди черния дроб, след 10 години да не пишеш теми кво да си вземеш за изчистване на дроба.. btw ако наистина го увредиш ще направиш една стабилна ШКЕМБЯ :?

DasReich
08-07-2011, 08:58
Чакай малко бе, ти си на 14 години 65 кила на 165 висок и ми тръгнал да сваля. Ако ще ставаш манекенка или ще си сменяш пола е резонно... правиш тъпи работи моето момче

jh97
08-07-2011, 10:12
Че то аз като си казах ръста и килограмите си изглеждат перфектно нали ? и аз така мисля, но проблема не ми е килограмите а корема, имам си малко сланина (подкожни мазнини) за това ще правя кардио и сега се чудя Animal Cuts или L carnitine течен нa explode

Chacho
08-07-2011, 11:15
Че то аз като си казах ръста и килограмите си изглеждат перфектно нали ? и аз така мисля, но проблема не ми е килограмите а корема, имам си малко сланина (подкожни мазнини) за това ще правя кардио и сега се чудя Animal Cuts или L carnitine течен нa explode

За да махнеш корема, ще ти спаднат килограмите и ще направиш плочки на 60кг, които ще са ти малко. Качи още малко, пък тогава изчисти.

anonymous546178
08-07-2011, 12:19
Аз съм 90кг и още не мисля да чистя, ти на 60 го правиш :D :D
Още повече на такава крехка още възраст няма смисъл от такива добавки.. На теб още вътрешностите ти не са решили черен дроб ли да бъдат, бъбрек ли да са, а ти ще ми блъскаш с Animal cuts
Ако толкова държиш на шибаните плочки, след силова тренировка завърти 30 мин кардио.. ама кардио като хората.. и си състави свестен хранителен режим... За да избегна следващия въпрос да се пъхне фърстдизел с 3те линка :D

DasReich
08-07-2011, 14:50
Твърде си млад и лек, за да чистиш. Почвай здраво фитнес :)