PDA

View Full Version : Момичета какво определяте за грозно във едно момче



Bomber
08-06-2011, 15:03
Било то във вида държанието му и всичко останало :)

cookie_master
08-06-2011, 15:22
да се държи все едно всяко момиче ще му пусне,да е груб,да се заяжда за всичко
а относно външния вид-направени вежди,камъчета по блузите,направени с гел коси :)

dontcare
08-06-2011, 17:14
1.
*грубо държание
*беден и груб речник
*склонност към побоища
*склонност към изневяра
*идкуствено държание
*чалгарски маниер
*липса на обноски и нормално възпитание

2.Външен вид:
*изскубани вежди
*прическа тип "отпред късо-отзад модерно"
*маникюр/дълъг нокът на кутрето
*епилирани крака
*много големи мускули
*розови дрехи иброкатени работи
*твърде прилепнали дънки/дънки тип потури
*лош дъх

и други такива работи..

SmilezZz
08-08-2011, 11:22
1. Грубо държание.
2. Изкуствено държание и склонност към побоища.
Във външния вид би ме подразнил:
3. Веждите. Прекалено оформени или никак. (т.е. Веждите да са слети в едно,ако ме разбирате 8-) )
4. Лош дъх и дълги коси.
За останалото - прилепнали дънки,розови тениски,епилирани крака и т.н. - не се бъркам. Всеки ,както си се харесва, така да си бъде.

chereshka7
08-08-2011, 21:42
в държанието: грубян, да се мисли за мн велик, заядлив...
във външния вид: прекалено оскубани вежди, тип ''една вежда'' , дълги нокти и на всичкото отгоре да са мръсни отдолу , лакирани нокти , епилирани крака и ръце, прекалено космати крака и ръце, нисък и с мн мускули, висок и мн слаб......... :) :) :) :)

NomNomNom
08-09-2011, 00:42
1.Ограничен.
2. С "принципи".
3. Много взимащ се навътре .
4. Перфекционист , педант .


Ако ще да е супер тъпанара-неграмотник, държи ли се земно , нормално , показва ли чувство за хумор - пак е ценен.

Външен вид : Само да се къпе, ако може, и зъбите да мие, за да не са ярко жълти.
В сми, да можем да стоим един до друг.

Kobayashi
08-09-2011, 13:52
да си държи,като олигофрен :-o

Verminaard
08-09-2011, 13:53
Прочетох всичко,всичките отговори бяха едни и същи
'безпаричие'.

againstyou
08-09-2011, 15:04
Държанието-да се мисли за велик,да нахалства.
Външния вид-Да се прави на п***л,тоест да си изправя косата,прекалено тънки вежди,като се снима да прави тъпото "дък фейс". :д Също така прекалено мускулест,отвращава ме.

NomNomNom
08-09-2011, 15:52
Прочетох всичко,всичките отговори бяха едни и същи
'безпаричие'.
Я пак прочети ?

Verminaard
08-09-2011, 22:38
Това че се правите на света вода ненапита не променя нищо.Факт е,няма ли лъскава кола и дебела пачка - не мерси.Това е женската критерия.Колкото и да отричате и да се правите на големите моралистки - фактите остават непроменени.

NomNomNom
08-09-2011, 23:08
Това че се правите на света вода ненапита не променя нищо.Факт е,няма ли лъскава кола и дебела пачка - не мерси.Това е женската критерия.Колкото и да отричате и да се правите на големите моралистки - фактите остават непроменени.
Добре, за кой път трябва да обяснявам , че изкарвам сама достатъчно , преди някой да се опитва да ме сепне за това.
В сми, възпитавана съм във феминизъм, майка ми издържаше семейството на баща ми (докат бяха живи) , него , мен , мъжете в тази картинка сте нещо като подробност, ако не блеститят с някакво качество на характера, което да ме кара да разпускам. Пък ако ще да са дебели , с големи носове, хърбави и т.н. Не съм красавица, нямам претенции за външен вид.

megusta
08-11-2011, 19:42
"Перфектното" момче :

- Грубо държание;
- Груби маниери;
- Груб речник;
- Лошо и враждебно поведение към всичко и всички;
- Критикуващ всички, освен себе си;
- Мислещ се за велик;
- Мислещ се за умен и да го изтъква;
- Мислещ се за глупав, но да е уж по-умен от теб и пак да го изтъква;
- Беден речник, употребяващ само едни и същи думи (изрази);

Външен вид :
- оскубани вежди
- боядисана коса, гелосана коса... всякаква такава коса
- фешънска прическа- дълга отзад, къса отпред, или избръсната отстрани.. всякви такива
- пиърсинги- на ушите и къде ли още не
- потдържани нокти- маникюри, педикюри и какво ли още не
- прекалено модерен- крещящи тениски, прилепнали дънки или тип шалвари и кецки

бляк..

ledenakrasota
08-11-2011, 19:51
Пушенето и грубото държание :) Само това.

А това за мускули и тем подобни са пълни глупости. На мода е розовото, а на много момчета им отива. Евала на тези за смелостта да го носят. Нещо нормално си е. :)

FeelMyPain
08-11-2011, 20:02
На мода е розовото, а на много момчета им отива. Евала на тези за смелостта да го носят.
:razz: :razz: :razz:
прочети си няколко пъти поста самичка и ще осъзнаеш, че дори и ти смяташ, че розАвото не е за мъже

slicky
08-11-2011, 20:51
Това че се правите на света вода ненапита не променя нищо.Факт е,няма ли лъскава кола и дебела пачка - не мерси.Това е женската критерия.Колкото и да отричате и да се правите на големите моралистки - фактите остават непроменени. При ПОВЕЧЕТО наистина парите са най-важните.

qwerty234
08-11-2011, 21:15
Прочетох всичко,всичките отговори бяха едни и същи
'безпаричие'.

хе-хе good one : )

psychopath
08-13-2011, 05:23
На мода е розовото, а на много момчета им отива. Евала на тези за смелостта да го носят.
:razz: :razz: :razz:
прочети си няколко пъти поста самичка и ще осъзнаеш, че дори и ти смяташ, че розАвото не е за мъжее що бе признак на смелост е да октрито да показваш, че си педал.

следва отговор: "това, че момче носи розАво...не означава, че е педал"

моя отговор: напротив, може да си педал, без да си падаш по момчета.

следва отговор: "предпочитам да ме чукат педали с розАви блузки и пари и скъпи коли...коя би се чукала с простаци като теб"

моя отговор: 'урво-принцески като теб, с измислените морални ценности и големите претенции...
никога няма и да допуснеш като ме видиш, че съм способен да си помисля дори подобни неща...ще ти вляза в положението, ще те манипулирам и като ми омръзнеш ще те зарежа :-)

както ти каза - "нещо нормално си е" :lol:

psychopath
08-13-2011, 05:25
иначе съм далеч от мисълта, че тийнейджърките се интересуват от парите чак толкова...
боли ги тех...мама носи, тате меси :lol:

Verminaard
08-13-2011, 07:39
Ама мама и тате не ги возят в лъскави коли по барчета и чалготеки и не им купуват дрешките тип '10 лева на час',които искат.

SonataArctica
08-13-2011, 08:28
На мода е розовото, а на много момчета им отива. Евала на тези за смелостта да го носят.
:razz: :razz: :razz:
прочети си няколко пъти поста самичка и ще осъзнаеш, че дори и ти смяташ, че розАвото не е за мъже
хахаха :lol:


пп - Какво им има на дългите коси? :-o

titkos
08-13-2011, 08:40
пп - Какво им има на дългите коси? :-o
На мъжете им е природна даденост да имат по-гъсти и хубави коси от жените. Никоя не иска да излиза с някой мъж, който има по-красива и дълга коса от нейната. Поддръжката и стремежът към пищна грива на главата от хилядолетия се приема като чисто женска работа (вероятно с наша намеса, де). 8-)

SonataArctica
08-13-2011, 08:45
пп - Какво им има на дългите коси? :-o
На мъжете им е природна даденост да имат по-гъсти и хубави коси от жените. Никоя не иска да излиза с някой мъж, който има по-красива и дълга коса от нейната. Поддръжката и стремежът към пищна грива на главата от хилядолетия се приема като чисто женска работа (вероятно с наша намеса, де). 8-)
ии грешиш... Войните са носили дълги коси. Признак на мъжественост...
И само заради това не би излязла с момче с дълга коса? :-o

titkos
08-13-2011, 08:53
При различните култури по различно време е навлязла късата прическа в мъжката мода. Българите преди са си правили чумбаси например, след приемането на християнството постепенно някои почват да си пускат дълги коси и т.н. до ден днешен, когато масово всички ходят късопостригани.

Бих излязла с момче с дълга коса до... раменете, и само ако му отива. :D

SonataArctica
08-13-2011, 09:02
Ако е момчето на мечтите ти и има коса по - дълга от това което ти искаш? :-o

titkos
08-13-2011, 09:14
Тогава няма да го изпускам, но ще го изманипулирам да се подстриже. Иначе ще трябва да си пускам коса до кръста, за да сме равнопоставени и да запазя ролята си на жена във връзката...

SonataArctica
08-13-2011, 09:23
Хаха...

titkos
08-13-2011, 09:28
По същата логика ще попитам мъжете защо предпочитат жените с дълги коси? Бихте ли взели някоя с прическа 2-ри номер, ако вашата коса е дълга? Много интересна двойка ще се получи. :?

SonataArctica
08-13-2011, 10:01
тая тема на разговор я обърнахме малко... но

1. Покажи ми такова момиче.
2. Ако е свястно момичето, защо не? :-o не ми пука особено за мнението на другите.

пп - бил съм с по-дълга коса, видях че има негативни мнения и затова попитах защо не. За сега съм с къса коса...

Adda
08-13-2011, 10:03
Супер грозно е според мен момчетата да се опитват да смачкат самочувствието на едно момиче. Не харесвам самовлюбените... Друго което си е направо отвратително е неумелите лъжци. Тук вече става въпрос и за доверие и уважение, но наистина не е красиво да мотате едно момиче и да не си следите какво и говорите..

titkos
08-13-2011, 18:51
1. Покажи ми такова момиче.
2. Ако е свястно момичето, защо не? :-o не ми пука особено за мнението на другите.

1. http://www.bangitout.com/uploads/48britney-spears-shaves-her-head-01-thumb.jpg

2. Не става въпрос за мнението на другите. Когато си интимно с нея, може по някое време да се почувстваш като педал. Но това е друга тема. 8-)


Опитвам се да кажа, че ако преди и мъже, и жени са ходели с дълги коси и това се е приемало като напълно естествено, сега не е точно така. Днес дългите коси са наша запазена марка. Мисля, че подсъзнателно това е причината повечето момичета да избягват такива момчета.

Missmarch
08-15-2011, 14:00
Кво ли?
Ако се държи като некво `плейбойще` 8-) гъзар тузар ... а си е пълен селянин във външния вид.. и тия .. Фешънчетата направо ми иде да им избия зъбките с грозните муцунки :)

Decu
08-15-2011, 14:32
Ако е откровено тъп/надут/без чувство за хумор/мирише. :-|

jghgh
08-15-2011, 15:02
Тъп, надут, досаден, сеирджия, да вдига свади, да е клюкар, да завижда , да е дребнав, стиснат, т.е. да притежава типично лошите женски черти! 8-)

За външен вид няма смисъл да се говори - красивото за една за друга е грозно и обратно. Банално е да повтарям истината за базисната хигиена на човека - подразбира се.

Moderatorius
08-15-2011, 20:08
Всичко, което смятах за отвратително в човек, като характер, го притежава един приятел и в крайна сметка разбрах, че не ме отвращава толкова много ;д Свиква се.

Иначе външен вид - като цяло педалска визия и най-най-най-най отвратителното - тоя гаден, гнусен нокът на малкия пръст, бляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя... с който си бъркат в ушите. Пфу.

Taam
08-16-2011, 10:32
Тъп, надут, досаден, сеирджия, да вдига свади, да е клюкар, да завижда , да е дребнав, стиснат, т.е. да притежава типично лошите женски черти! 8-)

Аха.
И плюенето по улиците .
И говедарското подвикване към жената.

CanisDirus
08-16-2011, 13:19
Аз освен всичко изброено по-горе имам санитарен нокът и люпим семки докато ходим по улицата. Освен това въртим ключовете от голфа с едната ръка.

Марш у голфа ма, пача!

Verminaard
08-16-2011, 13:58
Всичко, което смятах за отвратително в човек, като характер, го притежава един приятел и в крайна сметка разбрах, че не ме отвращава толкова много ;д Свиква се.

Иначе външен вид - като цяло педалска визия и най-най-най-най отвратителното - тоя гаден, гнусен нокът на малкия пръст, бляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя... с който си бъркат в ушите. Пфу.

С хигиенният нокът не се бърка само в ушите,да ти призная.

reoffender
08-17-2011, 14:01
http://www.youtube.com/watch?v=H9K1g9g9p0s
ей, това е идеала
.
8-)

vesko555
08-17-2011, 17:07
Аз освен всичко изброено по-горе имам санитарен нокът и люпим семки докато ходим по улицата. Освен това въртим ключовете от голфа с едната ръка.

Марш у голфа ма, пача!
:razz: :razz: :razz: :razz:

zvezdiichkataa
08-17-2011, 17:53
Лошо и грубо държание! По външен вид ..
като цяло педалска визия и най-най-най-най отвратителното - тоя гаден, гнусен нокът на малкия пръст, бляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя... . :-D

elii94
08-17-2011, 18:47
http://www.youtube.com/watch?v=H9K1g9g9p0s
ей, това е идеала
.
8-)
+ 1 8)

Moderatorius
08-17-2011, 20:17
Всичко, което смятах за отвратително в човек, като характер, го притежава един приятел и в крайна сметка разбрах, че не ме отвращава толкова много ;д Свиква се.

Иначе външен вид - като цяло педалска визия и най-най-най-най отвратителното - тоя гаден, гнусен нокът на малкия пръст, бляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя... с който си бъркат в ушите. Пфу.

С хигиенният нокът не се бърка само в ушите,да ти призная.

Знам. Имах даскал с такъв нокът и от ушите, минаваше през носа, след това го поглеждаше и го изтриваше от дрехите си. След часа може и у гъза да си е бъркал, тва вече не знам. :D [/i]

Djenka
08-17-2011, 21:52
Да си мисли, че може да има всяка, да е егоист и да е без чувство за хумор :-P 8-)

joanittka
09-05-2011, 20:16
Има доста неща относно външния вид и характера.
1. Да не се държи грубо и да не се прави на какъвто не е.
2. Да не му е мазна косата.
3. Да му е обръснат гадният недорасъл мустак. Ужасно гнусно е !
4. Да не мирише на пот и да има хубав парфюм . Това прави огромно впечатление !
5. Да се облича добре и да са му чисти дрехите .
6. Да не му мирише устата.
7. Да има хубаво тяло, а не бирено шкембе !

Това изглежда доста притенциозно , но всъщност не е трудно да се постигне !
:) :) :) :) :)

Despicable95
09-07-2011, 12:00
Външност*
- мръсен, с ускубани вежди, с грим, с РОЗОВИИ блузки, с ръце в джобовете тип "вижте ме аз съм Як 8) ", потен, мазна коса, лош дъхх , мръсни ръце :-D, мустакк, брада Ужасс
Държание*
-груб, да си мислиии "аз съм готин всички момичета ще ми пуснатт ии тем подобнии :shock: :lol: :lol:

KoRnFlAkE
09-07-2011, 21:38
http://www.youtube.com/watch?v=H9K1g9g9p0s
ей, това е идеала
.
8-)

а тоя е тоолкова як, съгласна съм с тебе. 8-)

Cvetii95
09-07-2011, 21:44
идиот мислещ си че вяко момиче иска да му пусне , грубиян , имащ прекалено много самочувствие без грам покритие , неуважаващ човека да себе си , каруцар

tita14
09-08-2011, 13:54
1.криви заби
2.лош дъх
3.мазна коса
4.фукане
5.грубо и нахално държание

Shiz0
09-08-2011, 22:21
Честно казано, ако някаква външна черта, физическа, може да ме откаже от който и да е било, ще се самозастрелям на момента. Никога не съм съдела хората.
Това, което със сигурност бих намерила неприемливо е лоша хигиена, но всичко останало, в много голяма част от случаите, не зависи от човека и е пряко следствие от това как е възпитан; от къде е; финансовото положение както споменаха; какви са хората около него и т.н., сиреч, 'във всеки има потенциал' и не винаги това което се вижда е това което всъщност е.
Виж вече след първия-втория по-сериозен разговор, вече можеш да си теглиш някакво заключение, което да не е крайно, но поне да знаеш струва ли си да се продължава общуването и по-скоро докъде да стигне.
Но като цяло.. неуважението, несъобразителноста и липсата на чуство за хумор.. ми правят общуването с човека .. трудно. Също хората, които се превъзнасят много, или са псевдо интелигентни.. да, не ги дишам.

linzer
09-09-2011, 15:17
За мен той е идеал - държание,външност

http://www.youtube.com/watch?v=ItOYiK3XhZ0

callia
09-09-2011, 16:35
1. Държание:
Да се държи сякаш е крал на света
Груб и беден речник, да псува
Да не уважава родителите си
Да чака само...
Да слуша чалга, да пие, да пуши, да се дрогира
Да се прави на мн отворен
Да ме принуждава да правя нещо, което харесвам
И, разбира се, да уважава момичетата!

2. Външен вид
Гърбав нос. Знам, че не зависи от него, но все пак, не понасям...
Да е по-нисък от мен
Ккосата: без гребени, без боя, без бръсната глава. Всичко но не и тези.
Лош дъх, криви зъби. Мазна коса. ?Брада и мустаци (Ужас!!!)
Мръсотия
И, моля ви, момчета, не носете пайети, грим, розови дрехи; не си пускайте дълга коса, не си скубете веждите!!!

fuckme
09-13-2011, 12:05
Във външния вид би ме подразнил:
3. Веждите. Прекалено оформени или никак. (т.е. Веждите да са слети в едно,ако ме разбирате 8-) )
4. Лош дъх и дълги коси.
За останалото - прилепнали дънки,розови тениски,епилирани крака и т.н. - не се бъркам. Всеки ,както си се харесва, така да си бъде.
и неподдържана кожа, дълги и мръсни нокти, необръснат девствен мустак :lol:

theseveredgarden
09-14-2011, 12:12
Това че се правите на света вода ненапита не променя нищо.Факт е,няма ли лъскава кола и дебела пачка - не мерси.Това е женската критерия.Колкото и да отричате и да се правите на големите моралистки - фактите остават непроменени.

Oo, в голяма грешка си, пич. Първо, много мъже използват жени за пари, както и обратното. Така че не са само жените.
И второ - ти сериозно ли живееш в толкова осакатен свят, че да си мислиш, че всииичко в тоя живот е за пачката и колата? Тц, тц... чалгарската атмосфера сред тийновете ти е взела акъла. =) Хората се обичат,бе! Наистина! Няма майтап!