PDA

View Full Version : Странно



Pinkangel0722
08-06-2011, 17:57
Здравейте. Девствена съм и онази вечер приятелят ми си вкара пръста в мен . много ме болеше, но търпях. На следващият ден видях, че имам някакво течение. кафеникаво е. нэ на какво се дължи. да не би да е от това като си е вкарвал пръста, понеже много ме болеше? Някой имал ли е подобно нещо ?

SisiStrange
08-06-2011, 17:59
Може да ти е скъсал химена. :-o

Pinkangel0722
08-06-2011, 18:03
Може да ти е скъсал химена. :-o
Не трябва ли попринцип ако е скъсал химена да тече кръв, а не кафеникаво течение. и то не тече постоянно беше спряло за малко и днес като отидох пак при приятеля ми и като си вкара пръста в мен не болеше като оня ден, но после в нас видях че пак е е тръгнало течението.

SisiStrange
08-06-2011, 18:05
Може да ти е скъсал химена. :-o
Не трябва ли попринцип ако е скъсал химена да тече кръв, а не кафеникаво течение. и то не тече постоянно беше спряло за малко и днес като отидох пак при приятеля ми и като си вкара пръста в мен не болеше като оня ден, но после в нас видях че пак е е тръгнало течението.
На твое място бих отишла на гинеколог, ако не размине до ден-2. :-o

Sh@d0w
08-06-2011, 18:06
Кажи на приятеля ти да си изреже ноктите.

Pinkangel0722
08-06-2011, 18:11
Може да ти е скъсал химена. :-o
Не трябва ли попринцип ако е скъсал химена да тече кръв, а не кафеникаво течение. и то не тече постоянно беше спряло за малко и днес като отидох пак при приятеля ми и като си вкара пръста в мен не болеше като оня ден, но после в нас видях че пак е е тръгнало течението.
На твое място бих отишла на гинеколог, ако не размине до ден-2. :-o
Аз съм на 16 и половина и ще трябва да скрия от майка ми за гинеколога, а там ще искат акт за раждане, а майка ми е скрила моя. Навсякъде ли искат акт за раждане?

SisiStrange
08-06-2011, 18:14
Не. :-o Аз не мисля, че някъде въобще искат. На моя гинеколог даже лична карта не му показах.
Абе не бързай.
Може наистина да те е одрал леко, както каза Сенчо.

elysunny
08-06-2011, 18:17
мда, най-вероятно те е одрал лекичко, ако не размине до 2-3 дни отиди на гинеколог, но според мен ще мине

Pinkangel0722
08-06-2011, 18:18
Не. :-o Аз не мисля, че някъде въобще искат. На моя гинеколог даже лична карта не му показах.
Абе не бързай.
Може наистина да те е одрал леко, както каза Сенчо.
Ами то по едно време усетих, че нещо ме жулеше, а днес бях по навлажнена и за това не ме боля толкова. Може и да е ме е одрал ддзн притеснявам се

SisiStrange
08-06-2011, 18:27
Не. :-o Аз не мисля, че някъде въобще искат. На моя гинеколог даже лична карта не му показах.
Абе не бързай.
Може наистина да те е одрал леко, както каза Сенчо.
Ами то по едно време усетих, че нещо ме жулеше, а днес бях по навлажнена и за това не ме боля толкова. Може и да е ме е одрал ддзн притеснявам се
Споко тогава. :)
Щом не си била и достатъчно влажна и си усетила дискомфорт, значи наистина те е одрал.

ПП. 10 точки за тебе, Сенчо. :-)

Me4encety
08-06-2011, 18:29
Сама казваш,че ти е "жулело" и че последния път си била по навлажнена.Ако си била по-суха е възможно да те е "прежулил" леко,или да те е одраскал.Да не е бил груб?Ако искаш пробвай с лубрикант за да видиш дали пак ще стане така. :wink:

norain
08-06-2011, 19:10
Може да ти е скъсал химена. :-o
Не трябва ли попринцип ако е скъсал химена да тече кръв, а не кафеникаво течение. и то не тече постоянно беше спряло за малко и днес като отидох пак при приятеля ми и като си вкара пръста в мен не болеше като оня ден, но после в нас видях че пак е е тръгнало течението.


Да не ти е бръкнал в гъза ? :D :D

therichbitch
08-06-2011, 19:18
Кафеникаво (ако наистина е такова).. не е на добре. И защо по дяволите, след като си получила такова течение, отиваш пак "да ти бърка".

sladkish_14
08-06-2011, 19:29
Кафеникаво (ако наистина е такова).. не е на добре. И защо по дяволите, след като си получила такова течение, отиваш пак "да ти бърка".

Да бе и аз това се зачудих, като прочетох коментарите :? ..
Трай си малко, като имаш проблем, все едно другата седмица няма да те 'бърка' :? .. Всички ти казаха - изчакай няколко дни и ако продължава отиваш на лекар (и гледай през това време да не те 'бърка', за да не си навлечеш по-големи 'проблеми'..)

Гинеколозите не искат нито лични карти, нито актове за раждане. Да не отиваш в РПУ-то бе?

DragonLady
08-06-2011, 19:40
Кажи му да си изреже ноктите и да ги запили с пила за нокти! И се кротни за няколко дни без да ти бърка, поне докато не отмине течението.

Shoo
08-06-2011, 19:47
Може да ти е скъсал химена. :-o
Не трябва ли попринцип ако е скъсал химена да тече кръв, а не кафеникаво течение. и то не тече постоянно беше спряло за малко и днес като отидох пак при приятеля ми и като си вкара пръста в мен не болеше като оня ден, но после в нас видях че пак е е тръгнало течението.


Да не ти е бръкнал в гъза ? :D :D


хаха и аз тва си помислих....кафеникаво вика :D

Inn0cenCe
08-07-2011, 08:54
Може да ти е скъсал химена. :-o
Не трябва ли попринцип ако е скъсал химена да тече кръв, а не кафеникаво течение. и то не тече постоянно беше спряло за малко и днес като отидох пак при приятеля ми и като си вкара пръста в мен не болеше като оня ден, но после в нас видях че пак е е тръгнало течението.
На твое място бих отишла на гинеколог, ако не размине до ден-2. :-o
Аз съм на 16 и половина и ще трябва да скрия от майка ми за гинеколога, а там ще искат акт за раждане, а майка ми е скрила моя. Навсякъде ли искат акт за раждане?

Какви актове за раждане бе :D .. Аз от както станах на 13 ходя на генеколог сама, и никога не са ми искали нищо такова. Отиваш и си записваш час в някоя клиника (частна по-добре, защото са по-хубави) и готово :) .

mrfrzne
08-07-2011, 19:57
ДА си изреже ноктите приятеляти и ще мине :razz:

08-07-2011, 20:02
Може да ти е скъсал химена. :-o
Не трябва ли попринцип ако е скъсал химена да тече кръв, а не кафеникаво течение. и то не тече постоянно беше спряло за малко и днес като отидох пак при приятеля ми и като си вкара пръста в мен не болеше като оня ден, но после в нас видях че пак е е тръгнало течението.
На твое място бих отишла на гинеколог, ако не размине до ден-2. :-o
Аз съм на 16 и половина и ще трябва да скрия от майка ми за гинеколога, а там ще искат акт за раждане, а майка ми е скрила моя. Навсякъде ли искат акт за раждане?
кой ще ти иска акт за раждане?!?!?!??!?!?! отиваш при личния лекар, дава ти направление за гинеколог и така... никой няма да ти иска акт за раждане, лична карта, шофьорска книжка, документ за съществуване. заминавай на лекар, не можеш да получиш нужната помощ от някакъв форум!

the_man
08-08-2011, 08:42
това с лекаря е добра идея ама ако можеш да си го позволиш отивай директно, не през личния за направление, шото може да звънне на ваште ЕВЕНТОАЛНО :D

UcKaM
08-13-2011, 14:43
Mystery Files