PDA

View Full Version : .....



Greennight
08-06-2011, 20:19
.....

cvetitoyoy
08-06-2011, 20:28
просто забрави за нея и преодолей цялата ситуация .... според мен ще забравиш бързо щом не сте се виждали дори .. :)

Zarity
08-06-2011, 20:29
Абе ти ташак ли си правиш?

Verminaard
08-06-2011, 20:30
Еми,смотана курвa,що да ти кажа.

mArMaLaDkA
08-06-2011, 20:31
Какъв е смисълът, по дяволите, да пишеш тема за въпросното момиче в точно тоя форум с точно тая си регистрация!? :shock:

Момичето се е забавлявало. ТолкоЗ. И 2 години да минат, пак ще са малко, мда. 'Щото измислените ви връзки по скайп не могат да се сравнят с тези на живо, 'щото няма допир, няма интимност, има само едно чесане на пръстите до късна доба. Най-добре ще е да си намериш някакво по-пълноценно занимание.

Greennight
08-06-2011, 20:31
Абе ти ташак ли си правиш?За съжаление не...

Verminaard
08-06-2011, 20:42
http://prikachi.com/images/11/3658011s.jpg

elysunny
08-06-2011, 20:44
много ми е интересно как ще реагира мацката като види темата

Verminaard
08-06-2011, 20:48
Ще я боли фара,както я боли фара за Greennight

DragonLady
08-06-2011, 20:52
Правилно си постъпил според мен. Няма някаква си кифла да те разиграва и да си те върти на пръста! Шута в задника и напред.

marin4itu
08-06-2011, 20:55
Ако питаш мен, ващо изобщо не е било връзка...

Goddess
08-06-2011, 21:36
Е това е супер смешната работа - "скайп гаджета", "нещо като гаджета" ?! Естествено, че никаква връзка не е и момичето честно казано няма никакъв морален ангажимент към теб. Това, че ти си се увлякъл повече си е чисто твой проблем. И аз да бях на нейно място и на мен нямаше да ми пука. И откъде накъде е длъжна да оповестява..кхм..връзката ви :lol: на някого и да те отразява във форума ?

FeelMyPain
08-06-2011, 21:42
Добре си постъпил.Въобще не се занимавай с такива неща, смисъл няма никакъв.

Auriss
08-06-2011, 23:39
:shock: :shock: :shock: - ей така бях докато чета.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - ей така съм сега.






//


Не влизай повече в раздел Политика ,моля те :lol: :lol:

someonerandom
08-07-2011, 02:14
Чакай ся да видим дали съм разбрал.
Запознал си се с нея във форума.
И пускаш тема за нея в същия този форум??

Как си бил всеотдаен и откровен,без да сте се виждали?


каза,че не й пука за мен...

Мислите ли,че съм постъпил правилно като я отрязах,
Познай до 3 пъти...
Не сте имали връзка.Писали сте си в скайп.Тя си е правила шоуто,а ти си хлътнал и си се увлякъл.Това е.

NightGuardian
08-07-2011, 03:47
то в реална връзка има лъжи и измами , ти в тази , която дори не те познава истински , очакваш ГОЛЯМАТА любов :-o

IceColDmaN
08-07-2011, 04:38
просто забрави за нея и преодолей цялата ситуация .... според мен ще забравиш бързо щом не сте се виждали дори .. :)

+1 и да не ти пука - нема тая, нема оная - много рядко някоя найстина заслужава нещо - всички са толкоова у филма, че въобще не си е работа ;)

anonymous708973
08-07-2011, 11:30
Догодина ще идва в София? Да не ти е кака 8-)

Да, правилно си постъпил. Не се занимавай изобщо, докато не срещнеш момиче, което е готово да свали всички карти в ръцете, без страх, че не държи козовете. :)

xPafx
08-07-2011, 11:43
На колко сте години?

FeelMyPain
08-07-2011, 12:05
Да, правилно си постъпил. Не се занимавай изобщо, докато не срещнеш момиче, което е готово да свали всички карти в ръцете, без страх, че не държи козовете. :)
Това ми хареса.

IceColDmaN
08-07-2011, 13:08
Да, правилно си постъпил. Не се занимавай изобщо, докато не срещнеш момиче, което е готово да свали всички карти в ръцете, без страх, че не държи козовете. :)
Това ми хареса.

+1 Добри ги ражда тва момее

jghgh
08-07-2011, 13:22
И за мен Пантерата е най-права.

А всички дето се оляха да му се подиграват - ами има и по-наивни хора, ддз ;]
На мен най-хубавата ми връзка започна интернетски и аз бях "заблудена" да вярвам на момчето, но пък той не се оказа лисица и не ме предаде. И той доста сериозно си ме харесваше, явно и двамата бяхме "глупаци" и "наивници", които се "надяват на Интернет". Ами има и такива хора, да. : ) Било е късмет, че сме се намерили и не се е случило както с Greennight.


Не разбирам защо всички хулите. Някои неща са извън логиката, особено любовта и стремежите на хората. Понякога човек иска да е обичан, намира това което търси в Интернет, сляпо се доверява, друг е въпросът дали нещата ще потръгнат. В случая не са потръгнали.

Аз на мястото на това момиче ако виждам, че момчето е взело насериозно тая работа по Интернет ще го сваля на земята, няма да го заблуждавам и да играя игрички, колкото някой да ми вдига самочувствието ;] Тя според мен е правила точно това - вдигала си е самочувствието, като си е играела на "любов". Явно е искала да се чувства обичана и затова го е разиграла дори и по скайп. Което, бтв, не е толкова странно. В тоя век на комуникации хората се изродиха малко или много. Способни са да изпитват влечение, вълнение, радост, изпълване на самочувствието дори от "фиктивна" обич, която могат да усетят само от едни цифри и букви, които виждат на екрана. Като напр. едно "Много си ценна за мен", написано по скайп от напълно непознат човек. Напълно!

Тва момиче е постъпило много тъпо, щом не е вземало насериозно тая работа със скайпа. Щом е било така не е трябвало да дава надежди и/или пък да разчита той сам да се сети, че щом "връзката" им се развива по Интернет, значи не заслужава да се "брои".
Ами има всякакви хора. За някои хора връзките по Интернет с непознати личности се "броят", и следователно се вживяват в тях.

Смятайте щом бившият ми реши да пътува от София до Варна за да ме види (под претекст, че щял да летува с колегите си.) .... - Така започна най-хубавата връзка в живота ми, ддз.

Да, малко е жалко, когато нещата стават по този начин, когато може и face2face, но от др. страна ако и двамата участници са "жалкари" може да се получи нещо страхотно.


Не мисля, че си постъпил тъпо като си й теглил майните, точно това е трябвало да направиш!

anonymous708973
08-07-2011, 14:34
Мхм, мхм, съгласна съм. Пак :д

Благодаря иначе, и на мен ми прозвуча готино 8-)

Greennight
08-07-2011, 14:52
Аха,ясно,мерси за отговорите :) И според мен просто си е играла.А пък Аурис кво общо има раздел Любов с раздел Политика само не разбрах ? :-o

musicbaby
08-07-2011, 17:22
Правилно си постъпил

Alabalaportokala
08-07-2011, 18:16
Aaaah (въздишка + facepalm) за пореден път : Боже колко мъка има по този свят"

mrfrzne
08-07-2011, 19:48
заеби я тая , даже не си я видял