PDA

View Full Version : ВИИТ (HIIT) и ВМ-НВД



Actor
08-06-2011, 21:08
Доста четох тези дни и доколкото разбирам това е най-добрия начин да изгориш мазнините, макар да ми се струва малко нелогично с този хранителен режим в, който трябва да ядеш мазнини. Честно казано съм доста объркан :D Моята цел е да изчистя цялото тяло от мазнините (най-вече корема, че там взе да си личи и е грозно :( ) Високо интензивната интервална тренировка също не ми е много ясна (намерих теми само на английски), разбрах само, че трябва да тренираш даден период на максимум, след това почивка и отново. Каква обърквация написах 8-) Та въпроса ми е, дори не е въпрос, ако може да ме светнете основно и за двете неща какво представляват и добър метод ли е за изгаряне на мазнините :)

firstdiesel
08-06-2011, 21:44
този вид тренировка и тази диета са оптимални за твоята цел....

подкожни мазнини се складират от въглехидрати, НЕ от мазнини!

ХИИТ кардиото е кардио комбинирано от високо интервални натоварвания и ниско интервални... (примерно спринг-джогинг-спринт)

по тази диета ще гориш подкожни мазнини и минимално количество мускулна маса.

Actor
08-06-2011, 23:24
този вид тренировка и тази диета са оптимални за твоята цел....

подкожни мазнини се складират от въглехидрати, НЕ от мазнини!

ХИИТ кардиото е кардио комбинирано от високо интервални натоварвания и ниско интервални... (примерно спринг-джогинг-спринт)

по тази диета ще гориш подкожни мазнини и минимално количество мускулна маса. Кратко, ясно, точно :) Кефиш ме, пич, дано да има повече хора като теб в тоя форум! Благодаря :)

TodorMarkov
08-07-2011, 00:19
Ако тепърва започваш да правиш кардио,по-добреа хиит-а го остави за по-натам.

Actor
08-07-2011, 02:10
Ако тепърва започваш да правиш кардио,по-добреа хиит-а го остави за по-натам. Не, не мисля, че ще ми е толкова зор :) Ако пък си прав, нищо не ми пречи да опитам, нали? :)

Actor
08-07-2011, 06:39
Охх, зор си е :D Направих 30-40 дължини, по 10 сек. спринт и 10 сек. почивка (20 сек. ми дойдоха доста :D) Но съм изкефен, целият горя още :-D