PDA

View Full Version : "Тъпите" жени



DontSpeak
08-06-2011, 22:50
Мислите ли, че мъжете харесват повече тъпите жени и под тъпи нямам в предвид прости, без култура, да не знаят елементарни неща или да тр. да им обясняваш нещо по 100 пъти, за да разберат и тнт., а просто да се правят на тъпи, смисъл излизала съм с мъже, които се инт от различни неща и просто с голям ентусиазъм ти разказват нещо за риболова, фотографията или там квото им е хобито и ти тр да ги слушаш с инт, да се впечатляваш и да възприемаш това, което ти казват като неуспорим факт.
В момента има един такъв дето просто излизаме, още нищо нали ама и той така му харесва да ме учи едва ли не и е мн доволен някък, просто му личи, че си прекарва добре с мене, обяснява ми разни неща постоянно, от вр на вр и аз вмъквам по нещо или някой въпрос и така той е щастлив...и реших да си направя експеримент с него, започна той да ми говори за едни снимки, обаче аз знаех как са направени, по каква технология и го казах това,обясних кое как, при което той направо му пролича такова, че му стана тъпо или не знам точно кво ама при всички случаи не му стана приятно...
И така не мога да разбера, аз ли си втълпявам или просто наистина е така?

Greennight
08-06-2011, 22:52
Не харесвам прости пръчки :-o

w0sh
08-06-2011, 22:53
Ами и така да е.

Простите жени харесват богати мъже.

ПАРАДОКС

therichbitch
08-06-2011, 22:59
Да, определено. Дори мъжът да е що- годе умен, пак ще предпочете някоя, която не е много изявена в интелектуално отношение, иначе се комплексират. Не си говорим за крайности, разбира се- никой интелигентен мъж няма да иска да е с куха лейка, но няма да иска и да е с голямата умница. А за простите- те там всички се харесват помежду си.

Auriss
08-06-2011, 23:49
^брех ,как ги чаткаш тия неща ... много оборотни в тоя форум напоследък

DontSpeak
08-07-2011, 03:20
Ами и така да е.

Простите жени харесват богати мъже.

ПАРАДОКС
Абе щом харесват богати мъже, не са никак прости според мене :D

Joniwut
08-07-2011, 03:27
Мъжете попринцип искат да са над жената във всяко отношение и често се стига до избор на куха лейка..., но има различни мъже.
Интелектуалното ниво на мъжа зависи до голяма степен от жената до него.

Аз например харесвам жени с характер.

DontSpeak
08-07-2011, 03:41
Тва, че ти се прави на тъпа, не значи, че е без характер...според мен вие самите искате в дадени ситуации да чувствате надмощие някакво и става на вашата...

IceColDmaN
08-07-2011, 03:42
Мъжете попринцип искат да са над жената във всяко отношение и често се стига до избор на куха лейка..., но има различни мъже.
Интелектуалното ниво на мъжа зависи до голяма степен от жената до него.

Аз например харесвам жени с характер.

Ауу ауу ау - страшно повърхностно мнение - не, че се заяждам просто найстина е такова!Само слаб мъж може да иска да е над жената! - аз примерно искам да сме на едно ниво само слабия иска да се чувства силен, като е повече от една жена.. Отделно интелектуалното ниво на мъжа си зависи само и единствено от него ;) Боже коя е тая жена която ще те направи по-умен? Няма такава или си умен или не си това е и всеки сам избира никой не се ражда тъп или умен - всеки просто по различен начин проявява свободата си ;)

Joniwut
08-07-2011, 03:44
Тва, че ти се прави на тъпа, не значи, че е без характер...според мен вие самите искате в дадени ситуации да чувствате надмощие някакво и става на вашата...


Определено в дадени моменти искаме да чувстваме пълно надмощие и хитрите жени използват това доста добре.
Общо взето жените сте изключително хитри щом става въпрос за интересите ви, но понякога удряте на камък.

А относно характера, има разлика от характер до характер. - Характер на умна жена и характер на кифла са съвсем различни неща.

IceColDmaN
08-07-2011, 03:46
Тва, че ти се прави на тъпа, не значи, че е без характер...според мен вие самите искате в дадени ситуации да чувствате надмощие някакво и става на вашата...

Е така и трябва да бъде - мъжът води и жената следва!

Joniwut
08-07-2011, 03:49
Мъжете попринцип искат да са над жената във всяко отношение и често се стига до избор на куха лейка..., но има различни мъже.
Интелектуалното ниво на мъжа зависи до голяма степен от жената до него.

Аз например харесвам жени с характер.

Ауу ауу ау - страшно повърхностно мнение - не, че се заяждам просто найстина е такова!Само слаб мъж може да иска да е над жената! - аз примерно искам да сме на едно ниво само слабия иска да се чувства силен, като е повече от една жена.. Отделно интелектуалното ниво на мъжа си зависи само и единствено от него ;) Боже коя е тая жена която ще те направи по-умен? Няма такава или си умен или не си това е и всеки сам избира никой не се ражда тъп или умен - всеки просто по различен начин проявява свободата си ;)


Очевадно не си разбрал/а какво съм написал+ това има едно допълнение "но има различни мъже".
Относно интелектуалното ниво на мъжа исках да кажа, че мъж с високо интелектуално ниво няма да избере по-ниско интелектуална жена, не си подхождат. А ти извади някакъв велик смисъл, че жената ще прави мъжа по-умен...Ако не си сигурен/а какво е написано прочети го няколко пъти, после го коментирай и слагай етикети!

DontSpeak
08-07-2011, 03:52
Предполагах подобни отг. от мъжката страна, но защо за бога се получава това разминаване...не твърдя, че всички са така, но една огромна част от мъжете, с които съм се срещала в последно време са точно така,и не говоря момчета по на 18, а мъже 24-32 г.... колкото по на изумена се правя като ми съобщят нещо инт, което съм чувала по принцип, толкова повече започват да ме харесват и да ми се радват?! WTF?!

Joniwut
08-07-2011, 03:55
Явно излизаш с недоказани комплексари...

DontSpeak
08-07-2011, 04:01
Явно излизаш с недоказани комплексари...
Или явно просто ви е супер трудно да признаете, че това ви харесва, както е под достойнството ви да признаете, че една жена може да знае повече от вас и тнт...
Както някой написа по-нагоре "мъжа води, жената следва", ето пример за мисленето ви...

Joniwut
08-07-2011, 04:04
Явно излизаш с недоказани комплексари...
Или явно просто ви е супер трудно да признаете, че това ви харесва, както е под достойнството ви да признаете, че една жена може да знае повече от вас и тнт...
Както някой написа по-нагоре "мъжа води, жената следва", ето пример за мисленето ви...

Това си е садизъм...слагаш всички под общ знаменател...
Има различни хора, различни мъже, различни жени, различни ситуации, различни обстоятелства, различни причини!

DontSpeak
08-07-2011, 04:07
Не всички...просто "недоказалите се комплексари" с които излизам и теб сложих под общ знаменател ;) иначе по-нагоре бях написала "не казвам, че всички са така" или нещо от сорта ;)

Joniwut
08-07-2011, 04:12
Не всички...просто "недоказалите се комплексари" с които излизам и теб сложих под общ знаменател ;) иначе по-нагоре бях написала "не казвам, че всички са така" или нещо от сорта ;)

:razz: :razz: :razz:


Успех с търсенето на желаната стока!
Човек подава прът, отхапват му ръката...

DontSpeak
08-07-2011, 04:25
Добре, извинявай ако нещо съм те засегнала.....явно е от възрастта :) Явно е от възрастта, защото сега като се замислих последната 1 г. с какви хора съм излизала..излизала съм и със 17 годишни и при тях нещата не бяха точно така, така че явно във възрастта се крие отговора :Р

IceColDmaN
08-07-2011, 04:31
Мъжете попринцип искат да са над жената във всяко отношение и често се стига до избор на куха лейка..., но има различни мъже.
Интелектуалното ниво на мъжа зависи до голяма степен от жената до него.

Аз например харесвам жени с характер.

Ауу ауу ау - страшно повърхностно мнение - не, че се заяждам просто найстина е такова!Само слаб мъж може да иска да е над жената! - аз примерно искам да сме на едно ниво само слабия иска да се чувства силен, като е повече от една жена.. Отделно интелектуалното ниво на мъжа си зависи само и единствено от него ;) Боже коя е тая жена която ще те направи по-умен? Няма такава или си умен или не си това е и всеки сам избира никой не се ражда тъп или умен - всеки просто по различен начин проявява свободата си ;)


Очевадно не си разбрал/а какво съм написал+ това има едно допълнение "но има различни мъже".
Относно интелектуалното ниво на мъжа исках да кажа, че мъж с високо интелектуално ниво няма да избере по-ниско интелектуална жена, не си подхождат. А ти извади някакъв велик смисъл, че жената ще прави мъжа по-умен...Ако не си сигурен/а какво е написано прочети го няколко пъти, после го коментирай и слагай етикети!

Мм баш съм си разбрал - просто определено няма как като си написал неясно нещата да се разбере нещо!Погледни само - Интелектуалното ниво на мъжа зависи до голяма степен от жената до него.Излиза, че колко умен е мъжа - това зависи от жената до него - ако е без жена - ще е безнаденждено тъп, ако е с тъпа жена - ще е тъп и тн.. така, че не аз не съм разбрал а ти не си написал така нещата, че да бъдат разбрани ;)! И относно "великата" ми мисъл - нарочно я написах - да видиш как изглежда написаното от теб и как се разбира ;)! Сега вече във втория пост те разбирам ;) но от първия едвали някой щеше да разбере друго ;) И етикети не слагам - просто на черното не казвам бяло - както и обратното!

П.С. Не се заяждам!

Joniwut
08-07-2011, 04:35
Мъжете попринцип искат да са над жената във всяко отношение и често се стига до избор на куха лейка..., но има различни мъже.
Интелектуалното ниво на мъжа зависи до голяма степен от жената до него.

Аз например харесвам жени с характер.

Ауу ауу ау - страшно повърхностно мнение - не, че се заяждам просто найстина е такова!Само слаб мъж може да иска да е над жената! - аз примерно искам да сме на едно ниво само слабия иска да се чувства силен, като е повече от една жена.. Отделно интелектуалното ниво на мъжа си зависи само и единствено от него ;) Боже коя е тая жена която ще те направи по-умен? Няма такава или си умен или не си това е и всеки сам избира никой не се ражда тъп или умен - всеки просто по различен начин проявява свободата си ;)


Очевадно не си разбрал/а какво съм написал+ това има едно допълнение "но има различни мъже".
Относно интелектуалното ниво на мъжа исках да кажа, че мъж с високо интелектуално ниво няма да избере по-ниско интелектуална жена, не си подхождат. А ти извади някакъв велик смисъл, че жената ще прави мъжа по-умен...Ако не си сигурен/а какво е написано прочети го няколко пъти, после го коментирай и слагай етикети!

Мм баш съм си разбрал - просто определено няма как като си написал неясно нещата да се разбере нещо!Погледни само - Интелектуалното ниво на мъжа зависи до голяма степен от жената до него.Излиза, че колко умен е мъжа - това зависи от жената до него - ако е без жена - ще е безнаденждено тъп, ако е с тъпа жена - ще е тъп и тн.. така, че не аз не съм разбрал а ти не си написал така нещата, че да бъдат разбрани ;)! И относно "великата" ми мисъл - нарочно я написах - да видиш как изглежда написаното от теб и как се разбира ;)! Сега вече във втория пост те разбирам ;) но от първия едвали някой щеше да разбере друго ;) И етикети не слагам - просто на черното не казвам бяло - както и обратното!

П.С. Не се заяждам!

Радвам се, че си разбрал.

Zarity
08-07-2011, 04:41
Зависи за какво ги искат.Едва ли искат тъпачка за сериозна връзка.

Ама айде мъжете да се изкажат де :)

SisiStrange
08-07-2011, 05:40
Защо пък да е задължително да се правиш на тъпа по дадена тема?
Различните хора разбират от различни неща.
Сигурно на моя му изглеждам яко тъпа, когато стане въпрос за физика или компютри (защото там съм гола вода), но пък това не ми пречи да го бия по точки в биологията, примерно, където пък той не разбира почти нищо. И двамата можем преспокойно да си обясняваме надълго и нашироко без кой да е от нас да "превъзхожда" над другия. Много глупаво ми се види това.
И като не се правиш на идиот, а се заслушваш в туй онуй, научаваш по нещо ново.

BumpyRide
08-07-2011, 07:12
Мне.. не мисля, че харесват тъпи, както казваш. (но винаги има и изключения) :? Просто искат да са по-глупави от тях. Т.е да са интелигентни и с тях да може да се разговаря на много теми, но не е да са по-интелигентни от тях. Абее мъжете по принцип обичат да превъзхождат жените :)

therichbitch
08-07-2011, 09:52
Просто искат да са по-глупави от тях. Т.е да са интелигентни и с тях да може да се разговаря на много теми, но не е да са по-интелигентни от тях. Абее мъжете по принцип обичат да превъзхождат жените :)
Така е, няма мъж, който да иска жената до него да го превъзхожда в интелектуално отношение. Та даже и по- глупавите..

LambOfGod
08-07-2011, 10:05
Не знам вие с к'ви гущери излизате, ама в моят свят такива неща няма...
А между това някой да е умен и начетен разликата е от земята до небето.

anonymous708973
08-07-2011, 11:25
И като не се правиш на идиот, а се заслушваш в туй онуй, научаваш по нещо ново.

Абсолютно, обичам да излизам с хора, от които има какво да науча.
И бтв, обратно на вашите твърдения, всяко момче, с което съм излизала (дори и само приятел), е казвал, че супер много цени акъла ми.

Тези, за които вие говорите, са супер комплексари.

w0sh
08-07-2011, 12:07
Къде сте бре, МЕНСА....

свръх интелигентните жени тук са засегнати, че мъжете не обичат широките им плямпала да говорят, говорят, говорят, говорят.... което очевидно ви е любимо занимание.

а представи си ако си мисли, че разбира от нещо.... няма млъкване, братче.

anonymous708973
08-07-2011, 12:13
Има разлика между това да плямпаш и това да говориш с човека отсреща за неща, които интересуват и двама ви еднакво, тоест да се учите взаимно.

xPafx
08-07-2011, 12:15
Мъжете искат да ни превъзхождат в една връзка... Тъй като в днешно време това е малко трудно, единственото нещо, при което някои мъже превъзхождат някои жени е акъла. Както и да е .. да , смятам че харесват по-глупави жени. Вдига им самочувствието.

w0sh
08-07-2011, 12:16
със сигурност по плоското мислене мога да се досетя, че много мъже ви харесват.

anonymous708973
08-07-2011, 12:19
Идеята ми е, че истинският мъж няма нужда да си вдига самочувствието по такива евтини начини. Естествено, че ще има области, в които единият ще знае повече от другия. Въпросът е да не е in general, защото рано или късно на единия ще му писне от ограничеността на другия

уош, не знам по чий адрес беше това... но никой не ти е виновен, че си кисел. Аз просто казвам свои впечатления - хората, с които аз излизам, искат умни жени. Все по-често чувам "Баа, тая е проста кат гъз, кво ще си кажа с нея?!"

xPafx
08-07-2011, 12:21
Е, зависи от мъжа... зависи и от годините му.. но все пак, едно 75% си падат по по-простички

anonymous708973
08-07-2011, 12:22
Дай Боже да продължа да попадам на останалите 25% 8-)

prout1
08-07-2011, 12:33
Всеки мъж се кефи да обяснява на гаджето си нещо, което тя не разбира, или да й помага с някаква работа. В това няма никакъв спор. Кара ни да се чувстваме нужни. Все си мисля че и жените са еднакви в това отношение. Не ви ли е кеф, когато ни открехнете за нещо което не знаем, момичета? Или пък когато ни сготвите нещо и ни хареса? Еднакви сме, точка :D

LambOfGod
08-07-2011, 12:37
Всеки мъж се кефи да обяснява на гаджето си нещо, което тя не разбира, или да й помага с някаква работа. В това няма никакъв спор. Кара ни да се чувстваме нужни. Все си мисля че и жените са еднакви в това отношение. Не ви ли е кеф, когато ни открехнете за нещо което не знаем, момичета? Или пък когато ни сготвите нещо и ни хареса? Еднакви сме, точка :D


Мъжете помагат и обясняват, жените готвят... :lol: :lol:

Alabalaportokala
08-07-2011, 12:39
Умния човек няма нужда да общува с глупави хора за да вдигне самочувствието си. Лично аз в глупавите жени виждам хора които лесно мога да подлъжа и подмамя да разтворят крака. Сравнително лесно е. В умните жени виждам хора с които да общувам на по високо ниво и хора от които мога да науча нещо. Ако те ми плямпат в дадена област половин час това не би ме засегнало или комплексирало защото и аз мога да го правя. Биха се комплексирали само тези които знаят, че са глупави и видимо жената ги превъзхожда по интелигентност, тези които нямат какво да кажат. Следователно те си търсят други по глупави хора върху които да подхранват самочувствието си. Въобще няма такова животно като умна жена което да ме комплексира. Тя е добра в една област, аз в друга. Диалогът ни ще бъде нищо повече от обмен на информация оттам научаване на нови неща

therichbitch
08-07-2011, 13:39
[i]Идеята ми е, че истинският мъж няма нужда да си вдига самочувствието по такива евтини начини.

Това е така (макар че във всеки човек има комплекси и поне по един път в живота са били на показ). Но по- важен е въпросът защо днес има все по- малко "истински" мъже. :? Такава голяма част са едни мухльовци, че ум да ти зайде.

jghgh
08-07-2011, 13:49
Явно излизаш с недоказани комплексари...
Или явно просто ви е супер трудно да признаете, че това ви харесва, както е под достойнството ви да признаете, че една жена може да знае повече от вас и тнт...
Както някой написа по-нагоре "мъжа води, жената следва", ето пример за мисленето ви...
Абсолютно съгласна съм с теб и съм същата като теб.
Мен дори ме дразни да ме "учат" и да се държат покровителствено с мен, все едно ще ми разкрият някаква тайна за света, а аз трябва да благоговея пред знанията им и да се правя на старателна, но тъпа ученичка, на която нищо не й е било ясно досега.
Много ме дразни това.
Аз съм такъв характер, че искам да съм редом до мъжете. И смятам, че не само мога, но и трябва да съм равна с тях.
И се побърквам да ми ОБЯСНЯВАТ.

Все едно ме имат за малоумница. Особено що се отнася до политика, музика, филми, история - обясняват, все едно говорят на хлапе, което си няма и понятие. Очакват аз като жена да бъда незапозната и те да се налага да започват едва ли не от буква А. Очакват да пляскам пред основните им знания. Очакват аз да нямам такива. Очакват да нямамт и по-задълбочени.
А мен това МНОГО ме дразни.

Да, има неща, в които не съм веща. Приятно ми е и ми е интересно да слушам за неща, за които не знам. Възхищавам се на умния и запознат мъж. Но по-лошото е, че повечето мъже осъзнават, че голяма част от тях не знаят много повече от мен и гледай ти, с какво да изпъкнат... Ами сегааа?
И се ядосват когато ги моля да не ми обясняват постоянно, а да започнем разговора на ниво професионалисти (силно казано.) Искам да обсъждаме нещата като приятели, да обменяме информация. На мен именно обменът ми е интересен, обичам интелигентните разговори, а не да се чувствам като нещо, над което трябва да стои друго нещо. Да се правя на по-малко знаеща, за да се кефят да ми обясняват като учители. Не ми харесва да ме учат на неща, които вече знам, и да се ядосват от моето знание. А пък мъжете явно обичат да учат - дай сега да се направим на голямата работа....


И с тоя непримирим характер не знам докъде ще го докарам... :)

Alabalaportokala
08-07-2011, 13:50
[i]Идеята ми е, че истинският мъж няма нужда да си вдига самочувствието по такива евтини начини.

Това е така (макар че във всеки човек има комплекси и поне по един път в живота са били на показ). Но по- важен е въпросът защо днес има все по- малко "истински" мъже. :? Такава голяма част са едни мъхльовци, че ум да ти зайде.

Защото има все по малко истински жени които да ги оценят? Такава голяма част са едни курви които гледат парите и позволяват да ги изклатят за 20 лв и почерпка в заведение?

CanisDirus
08-07-2011, 14:25
тъпа и проста са понятия имплицирани в понятието жена
ФАКТ

anonymous708973
08-07-2011, 14:32
Всеки мъж се кефи да обяснява на гаджето си нещо, което тя не разбира, или да й помага с някаква работа. В това няма никакъв спор. Кара ни да се чувстваме нужни. Все си мисля че и жените са еднакви в това отношение. Не ви ли е кеф, когато ни открехнете за нещо което не знаем, момичета? Или пък когато ни сготвите нещо и ни хареса? Еднакви сме, точка :D

Така е, съгласна съм, но ние говорим за ситуация, в която мъжът съзнателно търси жена, която КАТО ЦЯЛО е по-глупава от него.

Alabalaportokala, съгласна съм на 100% с теб. С jghgh също, толкова е права, все едно аз съм го писала.

Има голямо количество мухльовци, така е. Но има и не по-малко мухли, които гледат на мъжа като банкомат или дори да не е така, а просто да не го ценят и уважават. Развивам имунитет към такива хора... от най-малките неща може да бъде направено заключение. Когато видя и преценя, че са от тая категория, просто не общувам с тях. Търся и се обграждам с качествени хора.

therichbitch
08-07-2011, 14:46
[i]Идеята ми е, че истинският мъж няма нужда да си вдига самочувствието по такива евтини начини.

Това е така (макар че във всеки човек има комплекси и поне по един път в живота са били на показ). Но по- важен е въпросът защо днес има все по- малко "истински" мъже. :? Такава голяма част са едни мъхльовци, че ум да ти зайде.

Защото има все по малко истински жени които да ги оценят? Такава голяма част са едни к**ви които гледат парите и позволяват да ги изклатят за 20 лв и почерпка в заведение?

Факт. Деградацията важи с пълна сила и за 2та пола.

DontSpeak
08-07-2011, 16:34
[i]Идеята ми е, че истинският мъж няма нужда да си вдига самочувствието по такива евтини начини.

Това е така (макар че във всеки човек има комплекси и поне по един път в живота са били на показ). Но по- важен е въпросът защо днес има все по- малко "истински" мъже. :? Такава голяма част са едни мъхльовци, че ум да ти зайде.

Защото има все по малко истински жени които да ги оценят? Такава голяма част са едни к**ви които гледат парите и позволяват да ги изклатят за 20 лв и почерпка в заведение?
Стига, моля ти се, значи ако я изчукаш след като си я черпил вечеря е евтино, а без нищо, просто след като си й казал няколко евтини лафчета ти седне на х*я вече е нещо мн възвишено ли кво?
Айде стига вече, аман от скръндзи, дето си мислят, че вече като са те завели 1 път на вечеря е кой знае кво, извинявай, аз ако търся ПАРИ с една вечерка просто няма как да ме впечатлиш, това е нещо нормално, което всеки кавалер тр да прави в даден момент, но за съжаление мн малко момчета го правят, всеки иска по лесния начин, даже вече съм забелязала, че все по-малко ухажват...по-скоро бих била впечатлена и полъсжкана от жеста, че кавалера ми е решил да ме заведе на вечеря, отколкото от факта, че е платил за нея 20 лв...но зА съжаление повечето момчета си мислят, че вероятно се впечатляваме от парите хвърлени за вечерята....

DontSpeak
08-07-2011, 16:37
Явно излизаш с недоказани комплексари...
Или явно просто ви е супер трудно да признаете, че това ви харесва, както е под достойнството ви да признаете, че една жена може да знае повече от вас и тнт...
Както някой написа по-нагоре "мъжа води, жената следва", ето пример за мисленето ви...
Абсолютно съгласна съм с теб и съм същата като теб.
Мен дори ме дразни да ме "учат" и да се държат покровителствено с мен, все едно ще ми разкрият някаква тайна за света, а аз трябва да благоговея пред знанията им и да се правя на старателна, но тъпа ученичка, на която нищо не й е било ясно досега.
Много ме дразни това.
Аз съм такъв характер, че искам да съм редом до мъжете. И смятам, че не само мога, но и трябва да съм равна с тях.
И се побърквам да ми ОБЯСНЯВАТ.

Все едно ме имат за малоумница. Особено що се отнася до политика, музика, филми, история - обясняват, все едно говорят на хлапе, което си няма и понятие. Очакват аз като жена да бъда незапозната и те да се налага да започват едва ли не от буква А. Очакват да пляскам пред основните им знания. Очакват аз да нямам такива. Очакват да нямамт и по-задълбочени.
А мен това МНОГО ме дразни.

Да, има неща, в които не съм веща. Приятно ми е и ми е интересно да слушам за неща, за които не знам. Възхищавам се на умния и запознат мъж. Но по-лошото е, че повечето мъже осъзнават, че голяма част от тях не знаят много повече от мен и гледай ти, с какво да изпъкнат... Ами сегааа?
И се ядосват когато ги моля да не ми обясняват постоянно, а да започнем разговора на ниво професионалисти (силно казано.) Искам да обсъждаме нещата като приятели, да обменяме информация. На мен именно обменът ми е интересен, обичам интелигентните разговори, а не да се чувствам като нещо, над което трябва да стои друго нещо. Да се правя на по-малко знаеща, за да се кефят да ми обясняват като учители. Не ми харесва да ме учат на неща, които вече знам, и да се ядосват от моето знание. А пък мъжете явно обичат да учат - дай сега да се направим на голямата работа....


И с тоя непримирим характер не знам докъде ще го докарам... :)
Съгласна!

therichbitch
08-07-2011, 16:50
^ И аз не обичам, та даже в повечето пъти се впускам в дискусии... :lol:
Това мъжете ги дразни (1во, защото не обичат някой да дрънка, 2ро, защото им подкопаваш егото, авторитета, като не се съгласяваш с тях). Познавам и някои доста интелигентни и възпитани мъже, но дори и при тях на моменти си личи егото.

А доколкото кавалерството и ухажването.. според мен причината е , че днес жените вече са толкова евтини, нахални и какво ли още не и това води до обезличаването и на мъжете. Естествено, че като си имал 2-3 , дето са ти се натискали, натискали, те са задвижили нещата, после ще свикнеш така и ще чакаш всичко да ти падне отгоре. Естествено, че като имаш кyрвa насреща, на която очевидно й дреме само за парите ти, няма да има нужда да си кавалер...За съжаление днес все по- рядко долавям финес в държането на жените, както и мъжественост в мъжете.

w0sh
08-07-2011, 17:14
Ще призная, че има истина в думите ви, когато ми кажете каква е тази ваша представителна извадка. Откъде черпите всички тези данни, за да си създадете изводите, на които и психолог с вековен стаж ще ръкопляска с умиление.

След като направите това се замислете, дали с тези мъже не се привличате взаимно.

HiM
08-07-2011, 17:40
Ами като чета постовете, виждам, че има изписани доста верни неща. Обаче лично мое мнение е, че може да си умен и интелигентен, но това не те прави кавалер. Относно визирания случай, може би въпросният мъж често е бил в компанияна на по-плоски момичета (дали нарочно или не не знам) и просто си е втълпил, че всички момичета са такива, което не говори добре за него. Иначе комплексари си има навсякъде и дали те показват колко са умни пред момиче или пред цялата компания е нещо нормално. Има си мъже и мъже, както и жени и жени, тъй че всичко опира до това на кой тип ще попаднеш.

Alabalaportokala
08-07-2011, 17:57
[i]Идеята ми е, че истинският мъж няма нужда да си вдига самочувствието по такива евтини начини.

Това е така (макар че във всеки човек има комплекси и поне по един път в живота са били на показ). Но по- важен е въпросът защо днес има все по- малко "истински" мъже. :? Такава голяма част са едни мъхльовци, че ум да ти зайде.

Защото има все по малко истински жени които да ги оценят? Такава голяма част са едни к**ви които гледат парите и позволяват да ги изклатят за 20 лв и почерпка в заведение?
Стига, моля ти се, значи ако я изчукаш след като си я черпил вечеря е евтино, а без нищо, просто след като си й казал няколко евтини лафчета ти седне на х*я вече е нещо мн възвишено ли кво?
Айде стига вече, аман от скръндзи, дето си мислят, че вече като са те завели 1 път на вечеря е кой знае кво, извинявай, аз ако търся ПАРИ с една вечерка просто няма как да ме впечатлиш, това е нещо нормално, което всеки кавалер тр да прави в даден момент, но за съжаление мн малко момчета го правят, всеки иска по лесния начин, даже вече съм забелязала, че все по-малко ухажват...по-скоро бих била впечатлена и полъсжкана от жеста, че кавалера ми е решил да ме заведе на вечеря, отколкото от факта, че е платил за нея 20 лв...но зА съжаление повечето момчета си мислят, че вероятно се впечатляваме от парите хвърлени за вечерята....

Имаш погрешно схващане за думата курва. Курва, проститутка както искаш го наричаш е жена която прави секс с мъже които видимо не я привличат сексуално срещу парично заплащане. Сещаш ли се? Отговора на въпроса ти е не защото ако жената наистина има сескуално привличане към мен със или без 20-те лв ще си легне с мен. Единствено което се иска от мен е да подхраня желанието и за секс. Това не я прави курва. Прави и се секс с мен, на мене също с нея. Докато ако дойде при мен с ясната нагласа, че ще прави с мен секс само ако си платя (без да я привличам) то това е абсолютна курва.

Относно вечерята. Не си мисли, че не може да излезе солено на 1 мъж да плати 1 вечеря. Много зависи какво е мястото, заплатата му и т.н. Ако е луксозен ресторант 100-150 лв кинта си заминават. При средна заплата от 800-1000 лв не е малко. Не си мисли, че е толкова лесно за всеки човек да се бръкне в джоба за такава вечеря.

Относно ухажването не знам на какви мъже си случвала, но аз си ухажвам всяко момиче с което искам да преспя. Просто няма как иначе да стане. Аз съм ловец и искам един вид да си заслужа секса, да има заигравка, иначе не е интересно. Най ми е лесно да дам 100 кинта за курва която ще ме обслужи далеч по качествено от кое да е момиче. Няма ухажване, няма скъпи ресторанти... За един път добре, за два пъти добре, после омръзва и става скучно и еднообразно.

Коментираш неща които са комплексни и относителни за всеки човек. Гледната ти точка не е само една. Има още много такива.

anonymous708973
08-07-2011, 18:02
Ще призная, че има истина в думите ви, когато ми кажете каква е тази ваша представителна извадка. Откъде черпите всички тези данни, за да си създадете изводите, на които и психолог с вековен стаж ще ръкопляска с умиление.

След като направите това се замислете, дали с тези мъже не се привличате взаимно.

Какво значи "каква е тази представителна извадка"? Какво искаш да ти обясним?

Моята специално са хората от мъжки пол, с които общувам, а те са повече от тези от моя собствен. И всички до един са страхотни хора, наистина стойностни и всеки един от тях казва, че цени диалога с умна жена. Какво повече искаш?

w0sh
08-07-2011, 18:05
:smt086

безполезно е.

therichbitch
08-07-2011, 18:17
Ето- и аз ти казвам, че нямаш достатъчно представителна извадка, с помощта на която да можеш да направиш каквито и да било заключения.(казвам го по твоята логика:)
Nvm, не знам защо си решил, че трябва да се убеждаваме тука. Всеки си има мнение и то само по себе си няма да промени нищо в реалната ситуация. Един вижда нещата по един начин, друг- по друг, но това не променя начина, по който те стоят.

w0sh
08-07-2011, 18:33
Самия факт, че светкавично огранчавате хората в разни терминчета като "комплекси" и разгадавате основата на мисленето им не ми се нрави. Ти си имай мнението, споделяй го, но бъди отворена към това, че човекът може да се различава по много параграфи, (дори във собственото виждане за себе си.

Аз ни най-малко не съм се обидил от вашите теории и очевидна философия на сексизъм, но тя няма да ви донесе нищо добро, освен прибързани решения.

anonymous708973
08-07-2011, 18:35
Ние разгадаваме основата на мисленето?
Ти си този, който нарече нечие мислене плоско.

Да, естествено, че е комплекс мъжът да иска тъпа жена, за да изпъква. То просто ВОНИ на комплекс.

w0sh
08-07-2011, 18:38
Аз не му търся основите. Да се връщам ли назад в постовете за цитати или можеш сама да го сториш?

jghgh
08-07-2011, 18:42
Ние обсъждаме практиката на обичайното мъжко поведение. Това е емпиричен опит с дразнещи резултати и равносметки. Доста мъже не обичат да си по-умна от тях или умна колкото тях.
Или айде, не умна, ами да кажем интелигентна, защото има разлика.

Необяснимо, но факт.
По-рядко се срещат хора, които не изпитват остра нужда да "водят", а жената "да ги следва". Или да учат.

Auriss
08-07-2011, 19:35
Пропилях близо 5 минути с надеждата да прочета нещо стойностно. Уви ,загуба на време си беше.

Евала на w0sh ,ако не друго. Само не разбирам какво се опитваш да постигнеш - излез с гълъбите да спориш - шансът за успех е по-висок.

Тъпите хора се събират със себеподобни. Ограничените - също. Ако мъжете около вас ви мислят за идиотки ,то това говори повече за вас ,отколкото за мъжката част от населението. Постовете ви потвърждават твърдението ми.

therichbitch
08-07-2011, 21:37
Къде прочете, че някого го мислят за идиот?! :-o
Фактът, че даваш такива класификации, говори по- красноречиво за твоя, отколкото за нечий друг мозъчен капацитет.

TheNewReligion
08-07-2011, 21:57
Т'ва момче, с което излизаш, не те ли дразни, авторке? Питам от чисто любопитство.

DontSpeak
08-07-2011, 23:44
Т'ва момче, с което излизаш, не те ли дразни, авторке? Питам от чисто любопитство.
Ами честно казано не ме дразни, просто от време на време се измарям от целия този поток от информация...и от това, че постоянно тр да се впечатлчвам или да задавам някакви въпроси и тнт...

therichbitch
08-08-2011, 00:04
Трябва да задаваш въпроси??
Момиче, не се прави на куха, за да му се харесаш> Той ако е момче/мъж на място, и така ще те харесва.

DontSpeak
08-08-2011, 00:19
Трябва да задаваш въпроси??
Момиче, не се прави на куха, за да му се харесаш> Той ако е момче/мъж на място, и така ще те харесва.
Не го правя, за да му се харесам или поне не само заради това, а просто за да има диалог някакъв, не върви да ми обяснчва нещо и аз само да да аха ясно?! , защото пък само да стоиш така и да гледаш като теле в железница ми се струва още по-лош вариант...

umri
08-08-2011, 01:19
Мислите ли, че мъжете харесват повече тъпите жени и под тъпи нямам в предвид прости, без култура, да не знаят елементарни неща или да тр. да им обясняваш нещо по 100 пъти, за да разберат и тнт., а просто да се правят на тъпи, смисъл излизала съм с мъже, които се инт от различни неща и просто с голям ентусиазъм ти разказват нещо за риболова, фотографията или там квото им е хобито и ти тр да ги слушаш с инт, да се впечатляваш и да възприемаш това, което ти казват като неуспорим факт.
В момента има един такъв дето просто излизаме, още нищо нали ама и той така му харесва да ме учи едва ли не и е мн доволен някък, просто му личи, че си прекарва добре с мене, обяснява ми разни неща постоянно, от вр на вр и аз вмъквам по нещо или някой въпрос и така той е щастлив...и реших да си направя експеримент с него, започна той да ми говори за едни снимки, обаче аз знаех как са направени, по каква технология и го казах това,обясних кое как, при което той направо му пролича такова, че му стана тъпо или не знам точно кво ама при всички случаи не му стана приятно...
И така не мога да разбера, аз ли си втълпявам или просто наистина е така?

Точно пък да ти обясня нещо, което съм обяснявал на 30 други, и ти да си тази, която да знае за какво става въпрос... печелиш някакви точки. Или пък ти да ми обясниш нещо, което аз да не знам. Впечатляващо си е.

Тоя явно е катил некъв. Недей да правиш генерални заключения за всички от толкова ограничен опит.

TheNewReligion
08-08-2011, 08:08
Т'ва момче, с което излизаш, не те ли дразни, авторке? Питам от чисто любопитство.
Ами честно казано не ме дразни, просто от време на време се измарям от целия този поток от информация...и от това, че постоянно тр да се впечатлчвам или да задавам някакви въпроси и тнт...
Когато не ти е интересно, не се прави на заинтересована, а когато т'ва, което казва, не те впечатлява, не се прави на "Ооо, наистина ли? Невероятно!" Така няма да се уморяваш. Освен това не си длъжна да задаваш въпроси. Нещо май се чувстваш с т'ва момче като на работа. Не го вземай много насериозно.
А той всъщност интересува ли се от тебе? Пита ли те нещо?

anonymous708973
08-08-2011, 09:37
Когато не ти е интересно, не се прави на заинтересована, а когато т'ва, което казва, не те впечатлява, не се прави на "Ооо, наистина ли? Невероятно!" Така няма да се уморяваш. Освен това не си длъжна да задаваш въпроси. Нещо май се чувстваш с т'ва момче като на работа. Не го вземай много насериозно.

Да, мацката ти предложи супер просто решение. Той не ти е шеф, а приятел. Не си длъжна да се правиш на нещо или някаква.

fenasf
08-08-2011, 12:44
Да, много ясно...обратно в кухнята !!! :?

sweetpunk
08-08-2011, 13:54
В това отношение, както и при много други не може да се постави общ знаменател! Всеки е различен за себе си, някои харесват жени, които нямат никаква обща култура и се заемат с това да ги понаучат, други харесват жени, които са на тяхното интелектуално ниво, но за мое голямо съжаление, не съм срещала мъж, които харесва да е с жени, покрай които се чувства глупав! А пък и има едно друго нещо, всеки разбира от различни неща, интересува се от различни неща и т.н. Аз лични обичам да излизам с мъже, които са поне на моето интелектуално ниво, с развита обща култура, широк набор от интереси и т.н., винаги съм се сремила да се срещам с хора, които са любопитни, интересуват се от много неща и могат да говорят на най-различни теми :) ... Така, че с риск да се повторя, няма как да се сложи общ знаменател и да се отговори с "ДА" или "НЕ" защото при всеки е индивидуално ;)

sasha_90
08-08-2011, 14:22
По мои наблюдения мъжете не харесват прости жени,както се изрази ти.От друга страна,дразнят се,когато някоя жена има повече знания от тях.

SweetySmallDevil
08-08-2011, 15:55
:smt086

безполезно е.

ФАКТ!!! ;D

По темата ... не мисля, че за момчетата е гордост да излизат с тъпичко момиче .. и мисля, че е по-добре да се гордее, че приятелката му има нещо в главата, отколкото, че я превъзхожда умствено .... поне моето мнение е такова ..

Maaggiiee
08-08-2011, 17:31
^брех ,как ги чаткаш тия неща ... много оборотни в тоя форум напоследък Неприятно, но факт :razz: :razz:

babity
08-08-2011, 19:38
Мъжкото его е безкрайно. Нормално да иска да се впечатляваш от неговите открития. Един бивш направо получаваше душевни множествени оргазми когато исках да ми разказва за устройството на колите и разни чаркалъци. Не става въпрос да се правиш на куха, просто когато изскочи с новината че е открил топлата вода ти просто трябва да се шашнеш и да му кажеш какво велико откритие е направил.