PDA

View Full Version : проблем със срамните устни..?/



blabla456
08-06-2011, 22:58
момиче съм на 13 год., и не съм сигурна дали това е нормално..от едната стана на срамните устни...се е образувало нещо като брадавица(кафяво на цвят, представлява леко набръчкана кожа)... не мога да го обясня..не е голямо, не ме сърби, нито ме боли, нищо.... моля кажете дали е нормално,тъй като съм чувала,че срамните устни не са еднакви, но все пак... :)

addic7edd
08-07-2011, 00:05
Кажи на майка си и иди на лекар .

ThisIsMe
08-07-2011, 05:45
От кога го имаш това образувание?
По възможност да качиш снимка ?
Може да качиш от този сайт- www.prikachi.com

zlatit0o
08-07-2011, 10:53
бемка?

CattleProd
08-07-2011, 12:37
От кога го имаш това образувание?
По възможност да качиш снимка ?
Може да качиш от този сайт- www.prikachi.com
Първо това не е еротичен сайт , второ момичето е малолетно ?! По-спокойно с такива идей ,по темата - отиди на лекар.

mynichka
08-07-2011, 13:24
От кога го имаш това образувание?
По възможност да качиш снимка ?
Може да качиш от този сайт- www.prikachi.com
Първо това не е еротичен сайт , второ момичето е малолетно ?! По-спокойно с такива идей ,по темата - отиди на лекар.
тя може да и прати снимката на лично, а и момичето което е искало снимка помага на много тук да си решат проблемите..

ThisIsMe
08-07-2011, 18:38
mynichka ,благодаря ти.
CattleProd ,препоръчах и да качи снимка на засегнатия участък,а не на половия си орган.Дори не си модератор,за да ме предупреждаваш,но уважих мнението ти ,все пак.Ако беше отделил няколко минути,за да разгледаш мненията ми,щеше да разбереш ,че тук съм най-активна.
Авторката ако желае може да пише лично.

Adda
08-07-2011, 18:40
Вие не сте нормални да карате момичето да качва снимки.. Иначе не се тревожи, вероятно не е нищо страшно след като нямаш оплаквания. Все пак, наистина говори с някой възрастен който да погледне и иди на лекар за най-сигурно.

ThisIsMe
08-07-2011, 18:51
Никого не съм задължила да качва снимка.Посъветвах я с най-добри намерения.Опцията лично съобщение е достъпна за всеки.И все пак виждала съм далеч по-страшни неща от ''брадавица'',както и снимки с проблеми от различен типаж.Да ,ненормална съм.

dami666
08-07-2011, 19:27
Ами,ако си правила секс,може да си си лепнала ЧПВ,а оттам и брадавици.Лекар!