PDA

View Full Version : Как казахте



addic7edd
08-06-2011, 23:57
Момичета, как казахте на вашите, че сте започнали да водите полов живот и на колко бяхте (когато започнахте да водите полов живот и когато им казахте) ? : )

DontSpeak
08-07-2011, 03:27
Аз бях 10 за 11 клас лятната, като го направих за 1 път.
Не съм им казвала нищо, просто един път някъде 6-7 месеца след това бяхме на екскурзия с наще и той-приятеля ми беше с нас, спяхме двамата в различни стаи, обаче майка ми беше намерила някакви презервативи и си спомням, че се прибирахме от някъде двамата, а тя ме чакаше и ме заведе при баща ми и почна да вика такива работи ли правите нз си кво, при което баща ми каза : е ти какво очакваш, той иначе щеше ли да дойде с нас, при което майка ми се нацупи и каза: как не те е срам и това беше оттогава не сме говорили за подобно нещо ама грам :D

NightGuardian
08-07-2011, 03:49
не ми е ясно , само момичета ли има в тоя форум? че питаш само тях 8-)

SisiStrange
08-07-2011, 06:08
Мен майка ми ме хвана на калъп тогава. Бях на 15, почти на 16. Имаше си дозата скандали, но лека полека свикна с идеята. Тя е доста разбран човек.

Priceless
08-07-2011, 06:18
Майка ми сама се досети. 8-)

MaLkaTa_LaDy
08-07-2011, 07:08
-Намерих едни цигари - мама.
-Ще питаш ли?
-Пушиш ли?
-Да.
След малко...
-Намерих и още едно нещо.
-Лубриканта ли?
-Да.
-Е, айде де, питай.
-Водиш ли полов живот?
-Да.
-Това е много хубаво,браво.

vassy
08-07-2011, 07:53
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра :)

Extremescream
08-07-2011, 07:59
А, моята сигурно е подозирала. Ама един път беше намерила връхчето от опаковката на Sure Check и ме скъса от бъзици. Оказа се разбрана жена :D

marin4itu
08-07-2011, 08:02
Не съм й казвала кога точно, но като започнах да я моля да ходя да спя в тогавашния ми приятел отначало не ме пускаше и се ядосах и й изцепих "Ти, какво притеснява те, че правя секс ли?", тя ми каза, че се притеснявала дали се пазим, аз й казах, че е така и повече не сме говорили на тази тема.. А със сегашния ми приятел аз ходя да спя в тях, той в нас (от различни градове сме) и когато сме вкъщи, нашите се изнизват дискретно, за да ни оставят сами :D

dontcare
08-07-2011, 08:11
Майката ме пита 8-) после имаше малко скандали и забранявания да се ходи по домвете,но това беше щото ми няма мнг доверие дали се пазим... :-o

HeavenSent
08-07-2011, 08:54
Аз не съм сигурна, че майка ми се е досетила... :-o На 20 съм. :D :D :D

addic7edd
08-07-2011, 09:23
не ми е ясно , само момичета ли има в тоя форум? че питаш само тях 8-)

'Щото аз съм момиче :D Едно е момче да каже, че вече .. даже биха му се зарадвали, ама момичето като каже, че са я.. иии имам чувството, е майка ми ще изкаа къртечница ии .. :D

LambOfGod
08-07-2011, 09:36
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :)


:lol: :lol: :lol: :lol:

Adda
08-07-2011, 10:35
Майка ми ме беше филмирала че съм бременна, но не знаеше че наистина има такъв шанс. Като разбра и стана гузно ;д

MojoJojo88
08-07-2011, 11:16
Ами бях на 15, един ден мама ме попита и аз й отговорих. Не е имало нито скандали, нито нищо. Каза, че е съвсем нормално, само да съм правела безопасен секс ;)

the_man
08-07-2011, 11:33
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :)
Ако те е** във гъза, седи грей се.
Ако ти пратим sms, смей се.
Три пъти "Ура!" За три синджира Боби...
Ша ти давам турбо, к***во.

По темата - момче съм не съм им казвал и те не са ме питали.. някъде 9-ти клас имахме някви гости и бащата ходи до магазина. Като се върна хвърли на масата пред мен 3-4 кутии презервативи и каза гордо пред всички "На, да си имаш, че гледам твоите са понамалели.." не че беше особено вярно, щото преди тая случка беше само сефтето ама... родители...

оф топик - с едно гадже ходехме от година и тя всяка седмица спеше у нас... после каза на техните че правим секс и те.. спряха да я пускат... баси тъпъните :D

dami666
08-07-2011, 12:33
От 4 години правя секс..ии не съм им казвала..Мисля,че се досещат,имам сериозен приятел..а преди товас и 2 дълги връзки..таа..да :D

peace95
08-07-2011, 15:38
^ amis , защо на всяка снимка изглеждаш различно ?

По темата : Когато на 16г. отидох да спя в приятеля ми , някъде преди 4месеца , защото ще отпразнуваме една година заедно , нашите гледаха ето така :shock: :shock: и се досетиха де ;д дадоха ми кутия презервативи и ми каза никакъв секс без предпазни средства.Иначе го направих някъде един месец преди да стана на 16 :)

krem4et0
08-07-2011, 17:59
Alex3nd и amis да се чувстват официално предупредени, заради спама си в темата!

Dismember
08-07-2011, 18:09
Бащата намери пакет Durex в якето ми. По едно време много ме ебаваха наще, ама разбраха, че се пазим etc. :)

DragonLady
08-07-2011, 18:53
Не съм им казвала, но сами се досещат, когато оставам да спя в приятелят ми, когато сме двамата на почивка и тн. ситуации. А иначе даже с майка ми свободно си говорим на тема секс. Имало е и изказване от нейна страна по повод презервативите срещу хапчетата против забременяване " Брей 3 лева за 3 презерватива ... ( durex имах в предвид тогава ) по мое време бяха по 20 стотинки на софарма .... " :D

mrfrzne
08-07-2011, 19:54
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nin0o0
08-07-2011, 20:04
Не съм им казвал, но мисля, че знаят понеже едната която чуках беше приятелка с майка ми. Има ли значение дали знаят или не все рано или късно ще разберат.

vassy
08-07-2011, 20:51
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Къф ви е проблема бе?!? ... Наще познават момчето и му се изкефиха... бях изслушала 687453247189 лекции на тая тема и знаех, че не е нищо притеснително, срамно или забранено. А се зарадва, защото ми хареса и защото се пазим. Простачета с простачетата ви ... Ако сте имали мерак и възможност и вие щтяхте да го направите. Чак сте ми забавни :-D :-D

Ashenvale
08-07-2011, 22:03
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :)
Сигурен съм -.-

DiabolicalSoul
08-07-2011, 22:18
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :) :D :D :D
те ваште са за затвор (бтв то наистина е незаконно)

liliii
08-07-2011, 22:25
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Къф ви е проблема бе?!? ... Наще познават момчето и му се изкефиха... бях изслушала 687453247189 лекции на тая тема и знаех, че не е нищо притеснително, срамно или забранено. А се зарадва, защото ми хареса и защото се пазим. Простачета с простачетата ви ... Ако сте имали мерак и възможност и вие щтяхте да го направите. Чак сте ми забавни :-D :-D Направо ти завиждаме!

Eclipsercho
08-07-2011, 23:23
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Къф ви е проблема бе?!? ... Наще познават момчето и му се изкефиха... бях изслушала 687453247189 лекции на тая тема и знаех, че не е нищо притеснително, срамно или забранено. А се зарадва, защото ми хареса и защото се пазим. Простачета с простачетата ви ... Ако сте имали мерак и възможност и вие щтяхте да го направите. Чак сте ми забавни :-D :-D

И к'во.. Отиваш при баща си и майка си и им викаш - А пък да знаете ко стана днескаааа, Гошо ма иба мноу якоооу въъххх :oops: И баща ти веднага вика момчето, точи ракията, докато майка ти му прави салата, а после задружно празнувате, че дъщеря им най-накрая може да курвалува, без да се притеснява от някаква си ципа там.. :razz:
Отне й ЦЕЛИ 13 години да стане ЖЕНА.. въх!

Колко мъка има по този свят..

Biskfitka
08-08-2011, 00:07
Бях на 15 ,с първото ми сериозно гадже ( и първото,за което те изобщо знаеха ;д ) всъщност го познавах от 1 м,ходихме от 3 седмици...направихме работата ;д и аз казах на мама по телефона като се прибрах :lol: Тя се ядоса,че толкова рано,да съм била изчакала поне 2-3 м.,ама мина й де..отдавна беше..ех 8-) бащата не знае..предполагам ;д

08-08-2011, 00:42
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Къф ви е проблема бе?!? ... Наще познават момчето и му се изкефиха... бях изслушала 687453247189 лекции на тая тема и знаех, че не е нищо притеснително, срамно или забранено. А се зарадва, защото ми хареса и защото се пазим. Простачета с простачетата ви ... Ако сте имали мерак и възможност и вие щтяхте да го направите. Чак сте ми забавни :-D :-D

И к'во.. Отиваш при баща си и майка си и им викаш - А пък да знаете ко стана днескаааа, Гошо ма иба мноу якоооу въъххх :oops: И баща ти веднага вика момчето, точи ракията, докато майка ти му прави салата, а после задружно празнувате, че дъщеря им най-накрая може да курвалува, без да се притеснява от някаква си ципа там.. :razz:
Отне й ЦЕЛИ 13 години да стане ЖЕНА.. въх!

Колко мъка има по този свят..
ХАХАХАХАХАХ
иначе по тематаа.. фъни стори..бях на 16 ииии трябваше някакси да кажа на наще защо ми закъсняваа...

norain
08-08-2011, 08:05
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Къф ви е проблема бе?!? ... Наще познават момчето и му се изкефиха... бях изслушала 687453247189 лекции на тая тема и знаех, че не е нищо притеснително, срамно или забранено. А се зарадва, защото ми хареса и защото се пазим. Простачета с простачетата ви ... Ако сте имали мерак и възможност и вие щтяхте да го направите. Чак сте ми забавни :-D :-D

И к'во.. Отиваш при баща си и майка си и им викаш - А пък да знаете ко стана днескаааа, Гошо ма иба мноу якоооу въъххх :oops: И баща ти веднага вика момчето, точи ракията, докато майка ти му прави салата, а после задружно празнувате, че дъщеря им най-накрая може да курвалува, без да се притеснява от някаква си ципа там.. :razz:
Отне й ЦЕЛИ 13 години да стане ЖЕНА.. въх!

Колко мъка има по този свят..
ХАХАХАХАХАХ
иначе по тематаа.. фъни стори..бях на 16 ииии трябваше някакси да кажа на наще защо ми закъсняваа...

Да не си била бременна ?

По темата : на 16 и не съм го правил. 8-) :booooomb: :booooomb:

vassy
08-08-2011, 08:34
Аз започнах на 13 и още на следващия ден разбра и се зарадва :)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Къф ви е проблема бе?!? ... Наще познават момчето и му се изкефиха... бях изслушала 687453247189 лекции на тая тема и знаех, че не е нищо притеснително, срамно или забранено. А се зарадва, защото ми хареса и защото се пазим. Простачета с простачетата ви ... Ако сте имали мерак и възможност и вие щтяхте да го направите. Чак сте ми забавни :-D :-D

И к'во.. Отиваш при баща си и майка си и им викаш - А пък да знаете ко стана днескаааа, Гошо ма иба мноу якоооу въъххх :oops: И баща ти веднага вика момчето, точи ракията, докато майка ти му прави салата, а после задружно празнувате, че дъщеря им най-накрая може да курвалува, без да се притеснява от някаква си ципа там.. :razz:
Отне й ЦЕЛИ 13 години да стане ЖЕНА.. въх!

Колко мъка има по този свят..

Дефиниция за курва ще дадеш ли? Не, майка ми сама разбра и не е казвала на баща ми, но той видя кутийката презервативи и тей разбра. Жена се става на 18, че и повече. Тфа че ти е дошло, ебал си се или примерно работиш далеч не означава че си жена. :P

nekaf
08-08-2011, 08:55
И к'во.. Отиваш при баща си и майка си и им викаш - А пък да знаете ко стана днескаааа, Гошо ма иба мноу якоооу въъххх :oops: И баща ти веднага вика момчето, точи ракията, докато майка ти му прави салата, а после задружно празнувате, че дъщеря им най-накрая може да курвалува, без да се притеснява от някаква си ципа там.. :razz:
Отне й ЦЕЛИ 13 години да стане ЖЕНА.. въх!

Колко мъка има по този свят..

всъщност си нямаш и на идея колко си близко до истината.
само дето салатата беше преди това, а ракията аз я занесох.

а девствените спареняци да хейтват другаде - изтъркано е вече твърдението, че има определена възраст за започване на полов живот. колкото и да искате да живеете в патриархията от на баба и дядо времето, няма как. печелившата стратегия е най-накрая да осъзнаете в кое време живеете и да се възползвате колкото можете. то си е за вас иначе.

айде със здраве.

Vilencety
08-08-2011, 09:21
Не съм им казвала, но майка ми се усеща :D

Dismember
08-08-2011, 10:47
Аз не мога да ги разбера половината форум какъв им е проблема, че са се ебали на 13 год.? Вие к'во нямате си живот или вашият е перфектен и за т'ва зяпате чуждите животи.....

'дето викаше един приятел - абе алоооо Враца...

darinnkaa
08-08-2011, 11:49
Амм наще още не знаят,но майка подозира. Хубавото е,че съм добра актриса . :D :D :D :-D :-D :-D

MojoJojo88
08-08-2011, 16:09
Жена се става на 18, че и повече. Тфа че ти е дошло, е*** си се или примерно работиш далеч не означава че си жена. :P
Жена не се става на 18, тогава ставаш пълнолетна...

Maaggiiee
08-08-2011, 16:14
А, моята сигурно е подозирала. Ама един път беше намерила връхчето от опаковката на Sure Check и ме скъса от бъзици. Оказа се разбрана жена :D :grin: Това е готина история. По темата тя сама ще си разбере :wink:

Eclipsercho
08-08-2011, 16:59
Дефиниция за к***а ще дадеш ли? Не, майка ми сама разбра и не е казвала на баща ми, но той видя кутийката презервативи и тей разбра. Жена се става на 18, че и повече. Тфа че ти е дошло, е*** си се или примерно работиш далеч не означава че си жена. :P

Научи се да цитираш. Баси.
И това с жената на 18 просто ме уби. От самолет мога да видя, че мозъка ти е 13 годишен (даже по-надолу бие ама карай..).

naQkataRaota
08-08-2011, 18:35
Дефиниция за к***а ще дадеш ли? Не, майка ми сама разбра и не е казвала на баща ми, но той видя кутийката презервативи и тей разбра. Жена се става на 18, че и повече. Тфа че ти е дошло, е*** си се или примерно работиш далеч не означава че си жена. :P

Аз се съмнявам, че това, което сте правили, може да се нарече секс. Тресял те е хормона - треснала си се; или пък са те поизлъгали и си се треснала - все нормални неща, а и възрастта не ме учудва. Интересно ми е родителите ти к'ви ли са... (тук ще си замълча), че да се кефят как малолетното им пишлеме наред с млякото около устата си има и сперма

vassy
08-08-2011, 20:12
оле ле ле ле !!! Просто всички сте некфи тролове несъществуващи и загорели, пропаднали уруди! Еми сори, ама ми писна да ви слушам плиткоумните обидни коментари. аз СПОДЕЛЯМ! Тфа, че не ви е огряло означава, че тряа да се ебавате ли?!? оОо родителите ми ли ... хах Просто моите не са задръстени и дърти мърморковци... Споделям им без почти никакви задръжки, а в замяна получавам компетентно мнение, а не вашите смотани, глупави и просташки акъли. И вместо да ми говорите кога се ставало жена - Eclipsercho : Отне й ЦЕЛИ 13 години да стане ЖЕНА.. въх! ... дразнете се с тъпите тролчета, те поне ще се засегнат .. тей де .... личностите зад компа, а не user-ите ... Защото по тия сайтове има всякви ... и зад всеки ник си крие човек... но зад повечето човекът не съответства на личността си в Интернет. А вие не можете да го разберете и не цените това, че аз съм истинска, а тези около вас са фалшиви и лъжливи. Без занимания и близки хора на които да споделят нещата от живота си...

"Аз се съмнявам, че това, което сте правили, може да се нарече секс." видял/а си ти секс аЙ стига ебаФки вече бе ... кфо? да не си бил/а на прозореца, че да разбереш кфо е било е.... ае аман от тъпи коментари :-x :-x

Eclipsercho
08-08-2011, 20:16
vassy

толкова несвързана шитня изписа, че ми се повръща.
За теб:
http://www.vbox7.com/play:2450aae8

08-08-2011, 20:25
vassy

толкова несвързана шитня изписа, че ми се повръща.
За теб:
http://www.vbox7.com/play:2450aae8
хахах да
спрях да те чета на 2рия ред научи се да пишеш така че да те разбират хората. ти от "вие сте лоши хора" стигна до темата за смисъла на живота :razz:

kremen4eto
08-08-2011, 20:33
На 15 го направих. Дъъълго време крих. Не сме говорили грам по въпроса за моята девственост. Предполагам си мислят, че съм го направила със сегашния си приятел за първи път, защото сме заедно от доста време, а всъщност съм спала с 3ма преди него.

Смешна ситуация: Говоря с майка по телефона и и казвам 'Скъсах с Николай', тя: 'Ама защо? Какво стана? Да не би да си поиска нещо, а пък ти да не искаше?' и аз: 'Абе не бе, мамо' .... после го разправям на вече бившия и той казва: 'Що не и каза, че ти си го поиска?' ... понеже наистина така беше :D От тогава ми стана ясно, че нашите имат много погрешно впечатление за мен.

vassy
08-08-2011, 20:35
http://www.nocturnaldawn.eu/forum/images/smilies/fuckofftroll.gif

^^ защото сте адски глупавки... но уатевър! не съм ви на нивото, че да наливам акъли. л0л

nekaf
08-08-2011, 20:46
гледайте сега, мили пyтки майни....

ще пиша с големи падинги за да можете да го прочетете лесно.


може би намирате за много забавно да се заяждате с едно младо момиче, което просто споделя ей така за едното нищо случките си.

аз пък бас хващам, че сте някакви или девствени, или комплексирани, или супер неудовлетворени от себе си, та затова си го изкарвате на нея и й редите, че била такава и онакава.

особено ония еклипсерчо или там какъвто гъ3 е, бал съм го.
смешник някакъв.

и не, няма смисъл да ми отговаряте с обяснения как не съм бил прав и '...си ти' истории.

заявявате, че васи е малката, а именно вашето заяждане с нея е детинска постъпка, предизвикана от незрялост и агресия.

недейте така, сами се изгаряте. и сте смешни освен това.

нюсфлаш - не сте и интересни даже. никакъв майтап.

имаше една много хубава картинка в един учебник, ако го изровя ще ви я кача. чисто олицетворение ваше е [edit : по-долу].

tl;dr - починете в екскременти и не се имайте за гадатели, които могат да кажат какво е било дадено преживяване или какъв е човек. жалки сте.


edit : ето я и картинката
картинка въй (http://imageshack.us/photo/my-images/202/img2526br.jpg/)

08-08-2011, 20:50
прости ми васи не исках да засягам ранимата ти душица ;) както и да е..стига спам

the_man
08-08-2011, 20:52
Не съм им казвал, но мисля, че знаят понеже едната която чуках беше приятелка с майка ми. Има ли значение дали знаят или не все рано или късно ще разберат.

И аз съм я чукал тая приятелка на мама бе.. чакай... да не сме братя?

Eclipsercho
08-08-2011, 21:00
nekaf, брато, яж ми го. Seriously. Bend over and take it.

К'во, страх те е от отговори, та пишеш "няма смисъл да ми отговаряте".. НОВИНА: Т'ва е форум, а не блог. Каквото напишеш, ако е булшит, ще бъде нахранено. А щом ТИ си го писал.. честито, чака те shitstorm. ;)

Аре скрий се, педофил, подкрепяйки заблуденото малоумно 13 годишно лапенце няма да ти помогне да я впечатлиш и свалиш, споко. 8-)

nekaf
08-08-2011, 21:07
nekaf, брато, яж ми го. Seriously. Bend over and take it.

К'во, страх те е от отговори, та пишеш "няма смисъл да ми отговаряте".. НОВИНА: Т'ва е форум, а не блог. Каквото напишеш, ако е булшит, ще бъде нахранено. А щом ТИ си го писал.. честито, чака те shitstorm. ;)

Аре скрий се, педофил, подкрепяйки заблуденото малоумно 13 годишно лапенце няма да ти помогне да я впечатлиш и свалиш, споко. 8-)

тъпан с тъпанарите, аз съм приятеля й.
и не, не ме е страх от отговори, просто така провокираш спама в чуждата тема.
виж, вярно, не си интересен. знам, плачеш за внимание, обаче в края на краищата никой не обича троловете. много като тебе съм ги виждал.

тъй че нека бъде шитсторма. много ми е интересно освен да вкарваш празни приказки колко си велик и колко не съм аз, за какво можеш да се хванеш в писаното ми.

Eclipsercho
08-08-2011, 21:10
тъпан с тъпанарите, аз съм приятеля й.
и не, не ме е страх от отговори, просто така провокираш спама в чуждата тема.
виж, вярно, не си интересен. знам, плачеш за внимание, обаче в края на краищата никой не обича троловете.

тъй че нека бъде шитсторма. много ми е интересно освен да вкарваш празни приказки колко си велик и колко не съм аз, за какво можеш да се хванеш в писаното ми.

ЕТО ЗАЩО защитаваш лапето. Яснооо. Смешен си.
Не съм провокирал спама, а и не беше спам. Беше по темата. Научи значението на думичката следващия път.
К'во внимание, к'ви пет лева, бе сополчо? Мислиш ли, че ми пука за това дали ти ще ми прочетеш мнението или не? lol.
За какво да се хвана, като пишеш глупости? Ти какъв, психолог ли се извъди? Хубаво, имаш малоумна приятелка, ок, мислиш си, че е редно да я защитаваш по форумите като добър приятел.. Ама, моля ти се, образовай се малко, завърши 6ти клас, пък тогава ми се отваряй. ;)
Бягай в кревата, че утре имаш много колички да търкаляш.

PS. За да не ми се разпищи някой мод - ако имаш нещо повече да ми кажеш, пиши ЛС. ;)

08-08-2011, 21:10
извинявай за личния въпрос, ти също ли си на 13 :lol:

l0verch0y
08-08-2011, 21:14
Некъв целия го поеми ;)

vassy
08-08-2011, 21:14
смЯ таЙй ... ай сиктир вече .. стига спам и бози ... :smt068 :smt097

Като нямате какво да кажете по-добре мълчете и не се излагайте!

nekaf
08-08-2011, 21:15
тъпан с тъпанарите, аз съм приятеля й.
и не, не ме е страх от отговори, просто така провокираш спама в чуждата тема.
виж, вярно, не си интересен. знам, плачеш за внимание, обаче в края на краищата никой не обича троловете.

тъй че нека бъде шитсторма. много ми е интересно освен да вкарваш празни приказки колко си велик и колко не съм аз, за какво можеш да се хванеш в писаното ми.

ЕТО ЗАЩО защитаваш лапето. Яснооо. Смешен си.
Не съм провокирал спама, а и не беше спам. Беше по темата. Научи значението на думичката следващия път.
К'во внимание, к'ви пет лева, бе сополчо? Мислиш ли, че ми пука за това дали ти ще ми прочетеш мнението или не? lol.
За какво да се хвана, като пишеш глупости? Ти какъв, психолог ли се извъди? Хубаво, имаш малоумна приятелка, ок, мислиш си, че е редно да я защитаваш по форумите като добър приятел.. Ама, моля ти се, образовай се малко, завърши 6ти клас, пък тогава ми се отваряй. ;)
Бягай в кревата, че утре имаш много колички да търкаляш.


виж какво, нагледаха ти се всички на агресията, нагледахме ти се и на убидите към мен и приятелката ми. и евала ако се скатаеш.

и да, знам, че искаш да си интересен не пред мен, а пред другите.

и да, имам интерес към психологията.

и не, защитавам я не защото ми е приятелка, а защото е права.

шести клас съм завършил отдавна, а това, че няма смисъл в постовете ми - еми бъркаш, и именно затова в предния си казах - нямаш какво да напишеш освен скучни убиди към мен и колко си велик.

а относно момичето, което попита, ами не, на 18 съм.

айде моля следващия пост да си филтрира убидите, та да видим колко съществена информация ще остане.

08-08-2011, 21:20
смЯ таЙй ... ай сиктир вече .. стига спам и бози ... :smt068 :smt097

Като нямате какво да кажете по-добре мълчете и не се излагайте!
определено имаме какво да кажем, не за друго, просто е забавно да ебаваш двама дето се палят в някъф форум :-D

nekaf
08-08-2011, 21:21
определено имаме какво да кажем, не за друго, просто е забавно да ебаваш двама дето се палят в някъф форум :-D

вярно?
на теб забавно ли ти е?

ебати и живота тогава.

Eclipsercho
08-08-2011, 21:21
nekaf, ОБИДА бе човек, ОБИДА.

Научи я тази дума, моля те.

И не, не виждам как си завършил 6ти клас.

Не целя да съм интересен пред когото и да било. Правя си фъна с лапенца като теб. А ти когато чукнеш 18 ми се обади. Повече от 14 нямаш, не се прави. Приятелката ти не е права, просто си длъжен да го напишеш, иначе ще видиш ЧЕРНАТА ДУПКА на кукуво лято. Знаем ги тия лапешки истории.

Ай ЛС или shut it. ;)

vassy
08-08-2011, 21:22
Да ти кажа ли ... не сте ни интересни ... дори не успяхте да ни засмеете .... но препоръчвам да се откажете. ... не ви е по-силите явно .. бо хо хо хо

08-08-2011, 21:26
определено имаме какво да кажем, не за друго, просто е забавно да ебаваш двама дето се палят в някъф форум :-D

вярно?
на теб забавно ли ти е?

ебати и живота тогава.
олеле намерили сте се "ранимите" :D забавни сте ми просто... гледаме сеир на някакви недорасли лапета дето МНОГО СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ МНЕНИЕТО НА ФОРУМА. казваш, че не е така, но самия факт, че го споделяш и се връзваш, и се палиш доказва всъщност колко ти пука какво ще кажат хората. така че укроти малко гнева, пий една вода и си се занимавай с малолетната си приятелка, не с нас :D

xoxi
08-08-2011, 21:26
Eclipsercho, моля ти се спри да се занимаваш с тези двамата.. Макар, че аз мисля, че и зад двата ника се крие един и същ човек.
Ум в празното няма как да се появи. Най-много ти да отнесеш някой бан заради простотията на другите. Пък и ти падаш до това ниво. Стига :)

По темата: Не съм казвала на никой какво правим с него, но майка ми сигурно се досеща. Тя знае колко са сериозни нещата с това момче и мога спокойно да споделя с нея, сигурна съм, че ще приеме всичко с усмивка.

nekaf
08-08-2011, 21:28
заеби колко сме раними.

виж обаче колко сте жалки.
е тогава ще е смеха.


а иначе баси майтапа вече в тоя форум всичко да обръщате на конспирация кой зад кой ник се крие.

Eclipsercho
08-08-2011, 21:29
Eclipsercho, моля ти се спри да се занимаваш с тези двамата.. Макар, че аз мисля, че и зад двата ника се крие един и същ човек.
Ум в празното няма как да се появи. Най-много ти да отнесеш някой бан заради простотията на другите. Пък и ти падаш до това ниво. Стига :)

Знам, че се троли на макс, но повярвай ми - съществуват подобни същества и за жалост, в БГ са много на брой. Относно бан-а, за това ги приканвам да пишат на ЛС. За да не го отнеса заради тяхната глупост. ;)

08-08-2011, 21:29
заеби колко сме раними.

виж обаче колко сте жалки.
е тогава ще е смеха.
олеле не! сега се депресирах и отивам да режа вените :Х ама преди това ше викна приятеля ми да ви нахрани! :? :razz:

nekaf
08-08-2011, 21:30
Знам, че се троли на макс, но повярвай ми - съществуват подобни същества и за жалост, в БГ са много на брой. Относно бан-а, за това ги приканвам да пишат на ЛС. За да не го отнеса заради тяхната глупост. ;)

о! боже!

аз ли съм трола бе
:razz:

хем аз се паля, хем аз тролвам.
каквоооо?!

vassy
08-08-2011, 21:30
виж си малолетния акъл ее ... ае шт казах... никой не ви се пали на плитките смешни изказвания! в случая годините нямат значение... и не го съдете на колко години е, защото така съвсем бледнеете сред мненията му .... а да не говорим, че и пред моето бледнеете не малко ... :-D

08-08-2011, 21:34
виж си малолетния акъл ее ... ае шт казах... никой не ви се пали на плитките смешни изказвания! в случая годините нямат значение... и не го съдете на колко години е, защото така съвсем бледнеете сред мненията му .... а да не говорим, че и пред моето бледнеете не малко ... :-D
край, хвърлям се от балкона! дано да счупя крак! :lol:

naQkataRaota
08-08-2011, 21:35
Абе годините баш си имат значение:

на 18 носи съдебна отговорност
под 14 се води педофилия

ето обяснено с "картинки":
. - your ass now
O - your ass in the prison

vassy
08-08-2011, 21:37
главата!!! тя и без тфа е без никакво приложение освен за шпакловка и може би старомодна топирана перушина :)

08-08-2011, 21:37
Абе годините баш си имат значение:

на 18 носи съдебна отговорност
под 14 се води педофилия

ето обяснено с "картинки":
. - your ass now
O - your ass in the prison
+1000

vassy
08-08-2011, 21:38
naQkataRaota, имах в предвид спора... :)

nekaf
08-08-2011, 21:40
нека да видим как толкова лесно се влиза в затвора :D


обаче аз мога бас да хвана, че ония смешник, дето освен да Ъбижда друго не може, е на не повече от 16.
ако е на повече, ще е с кофти външност.

а за оная, дето щяла да си чупи крак казвам, че е на не повече от 17.

Eclipsercho
08-08-2011, 21:40
Аре някой мод да заключва темата, че отдавна се изчерпи, а двойката празноглавци станаха скучни.

naQkataRaota
08-08-2011, 21:41
За закона няма спор: той не прощава 8) да не говорим, че тласкате момичето към самоубийство

08-08-2011, 21:42
Аре някой мод да заключва темата, че отдавна се изчерпи, а двойката празноглавци станаха скучни.
дап..малко почнаха да им се повтарят простотиите.. :?

nekaf
08-08-2011, 21:43
Аре някой мод да заключва темата, че отдавна се изчерпи, а двойката празноглавци станаха скучни.

а, значи като ти свършиха еднообразните шитни се изчерпа, а?

ама познах иначе за годинките, нали?

08-08-2011, 21:45
Аре някой мод да заключва темата, че отдавна се изчерпи, а двойката празноглавци станаха скучни.

а, значи като ти свършиха еднообразните шитни се изчерпа, а?

ама познах иначе за годинките, нали?
не, и не мисля че има някакво значение... но определено трябва да поговориш с някого за тия проблеми с гнева :S

Eclipsercho
08-08-2011, 21:46
Не позна годинките. Cry me a river.
Btw:

http://i.qkme.me/2wtw.jpg

nekaf
08-08-2011, 21:49
и както казах,

ако си на 19 вярно си някакъв много бавен тип.
и просто не виждам кой би искал да има вземане даване с човек с такъв характер като теб.

смотаняк, щял да ме бие.
лелееее

vassy
08-08-2011, 21:52
айде вече http://www.lotustalk.com/forums/attachments/f93/127134d1247491680-lotus-dealers-sell-their-stuff-msrp-including-new-evora-dont-feed-troll.jpg ... не се занимавай... :)

08-08-2011, 21:54
айде приберете си се дома да не плашите обществото :razz:

Eclipsercho
08-08-2011, 21:54
Ladies and gentlemen, представям ви..
The badass..
Животното..
Човека, който кара Бойко Борисов да се страхува..
Ебача на ебачите..
Царя на раздел Секс..
Покорителя на малоумните 13 годишни..

NEKAFFFFFF
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash2/157662_1479478453_2266371_n.jpg

(bow)
*бяга и се крие под кревата си от страх*

:razz:

nekaf
08-08-2011, 21:55
...
:razz:


айде бе отворко, нали щеше да ме биеш :lol:
да те чакам ли, или...?
май май нещо ....

иначе ако искаш и целия линк към профила ми можеш да пуснеш, не се крия =)

Eclipsercho
08-08-2011, 21:56
...
:razz:


айде бе отворко, нали щеше да ме биеш :lol:
да те чакам ли, или...?
май май нещо ....

иначе ако искаш и целия линк към профила ми можеш да пуснеш, не се крия =)

Слушай сега, лапе. За последен път те храня, трол мазен.
Затвори си омазаната с лиги устичка и ходи да тролиш Кофата.
;)

nekaf
08-08-2011, 21:58
Слушай сега, лапе. За последен път те храня, трол мазен.
Затвори си омазаната с лиги устичка и ходи да тролиш Кофата.
;)


и пак, и пак...
скучни Ъбиди.

тъпо парче си.
ама иначе бияч го раздава.. леле

08-08-2011, 21:59
Спрете се малко беее! Дайте дума и на тия дето искат да пишат по темата! :grin:

malkotoo
08-08-2011, 22:00
на 16
мама ме попита, аз си и казах :)

vassy
08-08-2011, 22:00
Ако е трол дали щеше да се покаже ... лол :-D :-D а ти? що се криеш??

Eclipsercho
08-08-2011, 22:00
Спрете се малко беее! Дайте дума и на тия дето искат да пишат по темата! :grin:

Извинете ме, колежке. :-D
Нека пишат хората. :)
А троловете да се обесят. :oops:

nekaf
08-08-2011, 22:02
Спрете се малко беее! Дайте дума и на тия дето искат да пишат по темата! :grin:

Извинете ме, колежке. :-D
Нека пишат хората. :)
А троловете да се обесят. :oops:

нося ти въжето.
бияч с бияча ти.
манаф.

Slynchiicee
08-08-2011, 22:03
Майка ми сама се досети. 8-)

+1-Същото :)

08-08-2011, 22:05
Спрете се малко беее! Дайте дума и на тия дето искат да пишат по темата! :grin:

Извинете ме, колежке. :-D
Нека пишат хората. :)
А троловете да се обесят. :oops:

нося ти въжето.
бияч с бияча ти.
манаф.
ае млъкни малко беее !
когато на МАЛОЛЕТНАТА СИ 13 годишна приятелка и надуеш корема, много се съмнявам баща и да се радва толкова вече. ТОЧКА!Айде тихо там, пий си успокоителните и спри да се палиш ! Егати животните, честно! :Х

krokkrok
08-08-2011, 23:22
Тe чe сe пaлят зa пълни глупoсти - пaлят сe.Мoжe би oсъзнaвaт пo няkakъв тeхeн си нaчин,чe нe e нoрмaлнo...тoвa,koeтo прaвят
.Aмa виe theeye770,Eclipsercho kakвa причинa имaтe дa им oтгoвaрятe нa koй oт koй пo умнитe koмeнтaри с oщe пo-умни??

Eclipsercho
08-08-2011, 23:23
Aмa виe theeye770,Eclipsercho kakвa причинa имaтe дa им oтгoвaрятe нa koй oт koй пo умнитe koмeнтaри с oщe пo-умни??

Забавно ми беше. После стана скучно. А после заспах.

08-08-2011, 23:27
Aмa виe theeye770,Eclipsercho kakвa причинa имaтe дa им oтгoвaрятe нa koй oт koй пo умнитe koмeнтaри с oщe пo-умни??

Забавно ми беше. После стана скучно. А после заспах.
same

nekaf
08-08-2011, 23:29
Aмa виe theeye770,Eclipsercho kakвa причинa имaтe дa им oтгoвaрятe нa koй oт koй пo умнитe koмeнтaри с oщe пo-умни??

Забавно ми беше. После стана скучно. А после заспах.

а, заспал си.
на лично редиш тъпи обиди една след друга до безкрай - майка ти тфа, майка ти онова, баща ти тфа, баба ти онова...
щял да ме бие, на еди колко си удъра лайно съм бил...

ама иначе вече колко часа те убеждавам някаква информация за себе си да ми дадеш като си такъв бияч... ама няма.. има само обичайните лайна какъв съм бил, каква била приятелката ми, какви били семейството ми, колко си велик. големия мъж. въй.

велик, велик.... колко да си велик... цар плъх.
боклук и половина.
откакто се регистирал само търси с кой да се заяжда, че живота му е крив.

Eclipsercho
08-08-2011, 23:30
И аз те обичам, скъпа.

Хвани се за палците. :-)

NomNomNom
08-08-2011, 23:32
Мамо, май правих секс. Тва пред нея, леля ми и братовчедка ми , след като се прибрах малко раздърпана.
На 14г.
Не бяха очаровани първоначално, но днес се смеем на историята 8-)

Eclipsercho
08-08-2011, 23:34
Мамо, май правих секс. Тва пред нея, леля ми и братовчедка ми , след като се прибрах малко раздърпана.
На 14г.
Не бяха очаровани първоначално, но днес се смеем на историята 8-)

Това ми звучи като вица за двете "изнасилени" сестри, които се прибрали и ги питали какво се е случило.. :razz:

NomNomNom
08-08-2011, 23:37
Мамо, май правих секс. Тва пред нея, леля ми и братовчедка ми , след като се прибрах малко раздърпана.
На 14г.
Не бяха очаровани първоначално, но днес се смеем на историята 8-)

Това ми звучи като вица за двете "изнасилени" сестри, които се прибрали и ги питали какво се е случило.. :razz:
Не го знам, ама сигурно прилича, то при мен всичко е някакво нелепо и комично, така поне ми харесва 8-)

Eclipsercho
08-08-2011, 23:44
Не го знам, ама сигурно прилича, то при мен всичко е някакво нелепо и комично, така поне ми харесва 8-)

ЛС ;)

fenkaaa
08-09-2011, 08:03
Хаха,страшна случка беше :lol:

Аз и моя приятелка (дори е слабо да я нарека такава) бяхме спали с едно и също момче,обаче тя си пада леко к*рва и ми беше казала,че е хванала трипер от това момче,да съм се изследвала и аз.И не помня как точно стана,но майка ми дойде до болницата и разбра проблема.. :D Оказа се,че това момиче е прихванало болестта от някой друг,а аз си бях съвсем чиста,само дето вдигнахме тревога,заради к*рвенските номера на някой ! ;д

sweetsixteen
08-09-2011, 08:12
Ех, ех, ех …Като гледам темата е за това кой как е казал на родителите си, че е започнал да води полов живот и кой на колко години е бил, а 2/3 от нея е тотално омазана от Eclipsercho, Theeye770, l0verch0y, norain, naQkataRaota. Защо толкова злоба е нужно да се излива? Всеки има право на личен избор. Свободна воля или както щете го наречете. Вместо да намеря някакви идеи примерно как аз да „сервирам” на моите родители, открих тука единствено чиста проба отрова. На кой когато му е кеф го прави. Някои го правят на 13, 14, 15 …, а други цял живот за съжаление разчитат единствено и само на себе си. Някои казват на родителите си, а други не, защото просто няма какво им да кажат – отново за съжаление. Сексът е много хубаво нещо и ако някой е открил удоволствието от него по-рано, то може да се радваме за него, защото ще си се кефи по-дълго. Отдавна няма възраст, задължителна или препоръчителна за начало на половия живот. Накратко: vassy, която е на 13, е правила секс, няма проблеми с техните и с това май сериозно дразни останалите съфорумци, провокира лошотията и жестокостта им. Вероятно критикарите смятат, че трябва да е минимум на 30, да вдигне сватба с минимум 300 роднини и да го направи със вече законния си съпруг през първата брачна нощ. И какво? Отново ще има злостни зложелателни заяждания. Аман от ругаещи, иронизиращи, обиждащи, агресивни социопати. Браво на nekaf, за това, че се е хвърлил в боя, но жалкото е, че само ще бъде залят от помия и мизерни обиди. Доста умно от негова страна да е по-малко момиче, ако наистина са двойка, но не е особено умно да си афишират връзката на подобно злокобно местенце, обитавано от лоши тролове.

08-09-2011, 09:42
ти да не си любовницата :lol:

vassy
08-09-2011, 09:47
не, просто не е празноглав/а ... а ти да не си трола? :lol: :lol: ;oo

08-09-2011, 09:48
Много хитро за момиченце на толкова годинки...Така ли си говорите в детската градина?

sweetsixteen
08-09-2011, 10:34
Намирам всички форми на негативизма за отрицателни и излишни в тийн-а и изобщо в интернет пространството. След хулите и обидите у всеки остава единствено кофти усещането :)

BrokenInnocence
08-09-2011, 11:12
9786875764 страници с изписани глупости... къде са модераторите когато ти трябват?

По темата: Не съм казвала на майка ми. Вече от повече от 5 години правя секс, но с нея не си говорим на тея теми и тя никога не ме е питала. Не знам, може и да се досеща.

chereshka7
08-09-2011, 14:16
абе на повечето... мн спокойни родители имате... :-D :-D