PDA

View Full Version : Явно трябва да искам съвет тук.



LambOfGod
08-07-2011, 11:37
Моме, сбъркАла си раздела. Пробвай в Лично творчество.



Падам си по краткотрайни връзки. Обичам да спя с разни рандъм хора и после да не им се обаждам. Да гледам как някое момче реве, защото съм му ударила шамар, защото не иска да ми духа. Въобще голяма курварка съм. Сигурно съм била с всичките ви бащи, братя и гаджета...А ако не съм ще бъда. До тук добре, така живея, защото така си искам. НО последното момче с което се "запознах" се оказа по-различен...Той ми каза, че негър (ама не е много черен) и че братята му работят, като сводници и междувременно продават оръжия в Румъния (някви румънски негри явно) и ме покани там. Аз приех и на следващият ден бяхме там. Имаха една огромна вила с много прозорци, басейни и по-хубави и от мен жени (представяте ли си?) разнасящи табли с хероин и кокаин. До тук пак добре, аз съм толерантна. НО тогава докато пушех скъпите си австралийски цигари се доближи до мен най-малкият брат (сигурно е бил на 12-13) и ми каза, че има задача за мен. Ок, ще се вкарам във филма с вас и ще я изпълня, но то беше много неловка задача, а именно ако не се лъжа да убия една тамошна ВИП персона, която държа да остане анонимна. След петнайсет минути вече бях на Парижката гара и тичах след моят човек с една бухалка. След още петнайсетина минути беше в багажника на колата ми и преминавахме Сръбската граница.. Свещенни телетъбиси, какво правех? Не знам. Отидох да направя размяната на метростанцията, но там дебелият сводник ме чакаше с много ушаци "Какво правиш?"-запитах го аз. "Всичко свърши.Предадох се."-каза той и ми намигна. След, като намигна ми стана ясна работата, минаха влаковете за двете посоки и аз влезнах в единият, а той в другият и по едно време той се промъкна през прозореца, а аз през другият и се хванахме за ръце и направихме размяната с нинджа движения.

Върнах се в луксозното имение и им казах, че съм свършила работата. Те не останаха изненадани, аз се занимавам с това от години. Но тогава стана най-неочакваното.... Моят негър ми каза, че ме обича. Иаз го обичах, но не знаех какво да кажа и останах, като цапнатас мокър парца. Та, дайте минякакви идеи за мръсен и едновременно мил и любовен смс, който да му пратя, за да му се реванширам.



Предварително благодаря за отговорите на отговорилите!


Благодаря, Ви отговорили!

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=420991&postdays=0&postorder=asc&start=30[/quote]

Lincheto
08-07-2011, 12:23
хахахаха кефиш ме 8-)

LambOfGod
08-08-2011, 23:18
Ъпче за свежата тема! :grin:

SmilezZz
08-09-2011, 11:04
Браво. Имаш богата фантазия и силно въображение. Защо не започнеш да пишеш книга ? :lol:

Yankee
08-09-2011, 12:17
Не ми хареса :) Много объркано пишеш,опитала си да го напишеш в няколко изречения но не ти се е получило :wink:

LambOfGod
08-09-2011, 12:54
Не ми хареса :) Много объркано пишеш,опитала си да го напишеш в няколко изречения но не ти се е получило :wink:


Лол. Това е фейк тема вдъхновена от нямане какво да правя в 6 сутринта.
Исках да звучи неадекватно и като на човек, който не борави с писменост.Просто модераторката ми каза да я пусна тук и наистина не я трие/заключва и ми мнол яко.

Yankee
08-09-2011, 13:12
Да,знам че е фейк,но просто не ми харесва 8-)

NomNomNom
08-09-2011, 22:17
:-) :-) :-) :-) :-)


СТрахотна си, фен съм !

Pigeon
08-09-2011, 23:23
niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiice :D :D :D

DeviL_AsS
08-10-2011, 20:46
Добре ти се е получило.Ще има ли продължение? :D