PDA

View Full Version : В безизходица.



malkata_princeska13
08-07-2011, 12:21
Аз.. трябва да го оставя. Вече не издържам на всичко това - да съм насила с някого. Всичко беше добре, но нещата се изчерпаха. Аз не искам сериозна връзка, а нашата става такава. Той не ме разбира, за него аз съм първата. Първата във всичко и той ме обича с цялото си същество, но за мене той не е. По-голяма съм от него и съм изживяла и изпитала това, което той изпитва към мене в момента, и аз знам, че е страшно истинско, но не мога да се насилвам повече. Нещата станах прекалено сериозни вече сме заедно от 10 месеца и имам чувството, че ще трябва да се омъжа за него, знам че той е готов да направи такова нещо, НО аз не го искам.
Започнах да се задушавам от цялата му прекалено голяма любов към мене, от вниманието му, от това че постоянно му липсвам.. На мене не ми липсва, чувствам отвратително нещо, когато насила трябва да му кажа, че го обичам, а той се топи, когато го казва на мене.. Идва ми в повече.. Замина на море.. Постоянно ми звъни, а аз изобщо не искам да го чувам. Получи се нещо, което не ми се е случвало - задуши ми, дори започвам да чувствам отвръщение, не мога да съм с него.. не мога повече да насилвам себе си. Знам, че много ще го боли, но не мога да оставя да бъда използвана, не мога да оставя някой да спи с мене, а аз да не го обичам и да се чувствам сякаш не правя любов, а ме насилва.. Какво да правя? Помогнете ми? Как да му го кажа? Просто знам, че ще го убия..

nepowtorima
08-07-2011, 12:28
Зарязвай го де.
Кой те спира. Задушавате, защото те обича, но после да не хленчиш, че вече няма кой да има чувства към теб. Слагай края и си живей живота. Щом не си готова за това .. няма друг начин!!

Lincheto
08-07-2011, 12:33
Що го разиграваш така?

Стана ми кофти за момчето.

LambOfGod
08-07-2011, 12:35
Знам, че много ще го боли, но не мога да оставя да бъда използвана, не мога да оставя някой да спи с мене, а аз да не го обичам и да се чувствам сякаш не правя любов, а ме насилва..

На мен тук ми стана ясно, че темата е фейк или авторката не знае български език и значението на думичките, които използва.
Тя е с момче, което не обича, но тя е използваната... :lol:

Alabalaportokala
08-07-2011, 12:47
По темата
http://i72.photobucket.com/albums/i182/TakahiroO/epicFAIL.jpg

NightGuardian
08-07-2011, 12:54
това са жените! Говорят как искат SMS в полунощ , на сутринта. Да и повтаряли колко я обичат , оценявала малките жестове , твати-унвати.

Накрая го намират и ти се изплюват в лицето, е за това никакъв път, няма да впрегна на сериозно. :?

Надявам се да намеря , някоя която да ме разубеди :booooomb:

IceColDmaN
08-07-2011, 12:57
Що го разиграваш така?

Стана ми кофти за момчето.

А така кажи и го... после що мъжете са говеда, е кви да са?

IceColDmaN
08-07-2011, 13:00
това са жените! Говорят как искат SMS в полунощ , на сутринта. Да и повтаряли колко я обичат , оценявала малките жестове , твати-унвати.

Накрая го намират и ти се изплюват в лицето, е за това никакъв път, няма да впрегна на сериозно. :?

Надявам се да намеря , някоя която да ме разубеди :booooomb:

Мноого си прав брато за жалост.. толко са станали жалки жениитее Аууу.. Мислят си, че притежават света? Заради едната Ваджайна? :D повеече от абсурдноо ;)

malkata_princeska13
08-07-2011, 13:21
Е? Като не го обичам какво да направя, да бъда с него, защото ме е жал ли? Или какво?

Не мислите трезво, свикнали сте на някакви детски историики тука и човек, като ви попита нещо сериозно вие го вземате на майтап.. :?

LambOfGod
08-07-2011, 13:31
Ма, миче, като не искаш сериозна връзка защо не му каза преди 10 месеца?

cigarettekisses
08-07-2011, 13:35
Както и да му го кажеш ще му е гадно.
По-добре скъсайте.Истината боли,но лъжата не лекува.
Така или иначе ще се наложи все някога да се случи..Колкото по-рано,толкова по-добре.

Alabalaportokala
08-07-2011, 13:44
Е ние какво да ти кажем? Като не го обичаш късаш с него. Толкова ли ти е далече от акъла? Очевидно не страдаш, не те боли. Защо тогава въобще пускаш тема

SheDevil
08-07-2011, 13:51
карай! един мъж (в случая момче) в повече, един - в по -малкооо!!! Ако ти не го "убиеш", може да го блъсне кола или да умре от инфаркт.... :shock:

IceColDmaN
08-07-2011, 13:55
Е? Като не го обичам какво да направя, да бъда с него, защото ме е жал ли? Или какво?

Не мислите трезво, свикнали сте на някакви детски историики тука и човек, като ви попита нещо сериозно вие го вземате на майтап.. :?

Ма като не го обичаш - казваш му чао веднага за да избегнеш да го боли повече след време.. а ти кой знае от кога на сила карате така..

ImmortalForever
08-07-2011, 13:57
Ми кво прави 10 месеца, бе! Ако толкова не си искала, до сега охоо...Направо така ми стана и на мен криво за момчето , че... Той не те използва- той те обича чисто и истински както би искала всяка жена да я обичат , ама нещо явно си сбъркана и ще прецакаш момчето, дето почти година е влагало чувства!Пу!

IceColDmaN
08-07-2011, 13:57
карай! един мъж (в случая момче) в повече, един - в по -малкооо!!! Ако ти не го "убиеш", може да го блъсне кола или да умре от инфаркт.... :shock:

Боже господи ха - после що само ви "Жасаме" - те шо - шот нищо не става от вас ха

IceColDmaN
08-07-2011, 13:59
Ми кво прави 10 месеца, бе! Ако толкова не си искала, до сега охоо...Направо така ми стана и на мен криво за момчето , че... Той не те използва- той те обича чисто и истински както би искала всяка жена да я обичат , ама нещо явно си сбъркана и ще прецакаш момчето, дето почти година е влагало чувства!Пу!

Дам много правилно! Женска му работа, тая заслужава да не види обич дълго, че поне да я оцени.. ама и секс да не види ха иначе няма да разбере кво що.. Не съм съдист.. просто това е единствения начин човек да научи нещо.. За ненаучени като тебе ;)!

jghgh
08-07-2011, 14:03
Знам, че много ще го боли, но не мога да оставя да бъда използвана, не мога да оставя някой да спи с мене, а аз да не го обичам и да се чувствам сякаш не правя любов, а ме насилва..

На мен тук ми стана ясно, че темата е фейк или авторката не знае български език и значението на думичките, които използва.
Тя е с момче, което не обича, но тя е използваната... :lol:
Повярвай ми, не си била с някого, който не обичаш, да видиш тогава какви грозни усещания се получават ;]

Някой те обича, а ти него не, или вече не, както и да е - от твоя страна няма чувства. Тогава и най-големия ангел да е насреща ти, и Брад Пит, се чувстваш отвратително от ласките му и дори си склонна да го НАМРАЗИШ. А той няма вина, че ти нямаш чувства към него.
Като не си запозната с дори елементарни психологически реакции, просто си трай.


Авторке, вместо да се оплакваш, го зарежи. Изобщо не подкрепям поведението ти на лъжи и заблуждаване на момчето. Зарежи го - ще е най-добре както за теб, така и за него.

SheDevil
08-07-2011, 14:05
карай! един мъж (в случая момче) в повече, един - в по -малкооо!!! Ако ти не го "убиеш", може да го блъсне кола или да умре от инфаркт.... :shock:

Боже господи ха - после що само ви "Жасаме" - те шо - шот нищо не става от вас ха

казах го иронично! Но няма значение....

IceColDmaN
08-07-2011, 14:07
карай! един мъж (в случая момче) в повече, един - в по -малкооо!!! Ако ти не го "убиеш", може да го блъсне кола или да умре от инфаркт.... :shock:

Боже господи ха - после що само ви "Жасаме" - те шо - шот нищо не става от вас ха

казах го иронично! Но няма значение....

Дам дам дам праваа си - няма знаение :P

SheDevil
08-07-2011, 14:16
карай! един мъж (в случая момче) в повече, един - в по -малкооо!!! Ако ти не го "убиеш", може да го блъсне кола или да умре от инфаркт.... :shock:

Боже господи ха - после що само ви "Жасаме" - те шо - шот нищо не става от вас ха

казах го иронично! Но няма значение....

Дам дам дам праваа си - няма знаение :P

:-P дим дам дим дам...... *камбанки*

malkata_princeska13
08-07-2011, 14:37
Не, че не съм имала чувства към него. Напротив - имах ги, но просто нещата се усложниха. И то май получих само един компетентен коментар по темата си. Аз знам, че трябва да прекратим връзката си, но се питах как да стане по най-безболезнен начин и за двама ни. Съвсем ясна ми е гледната ви точка, защото явно никой от тука не се е чувствал така и не знае колко е трудно. Не съм използвала никого през целият си живот. Знам точно и ясно какво значи любов, противно на това, което вие си мислете съм имала сериозни връзки, просто за всичко има край един ден. Не виждам какво се спуснахте да съжалявате момчето, сякаш и аз не го обичах така, но когато нещата стигнат момент на непоносимост и не споделяне на чувствата просто всичко свършва. Направо съм потресена, че исках съвет, а се оказа накрая, че аз трябва да обеснявам.. :?

jghgh
08-07-2011, 15:04
Добре де... Зарежи го.
Няма безболезнен начин, щом е толкова влюбен в теб.

Просто му кажи истината - цялата истина, без да лъжеш и без да се оправдаваш, защото всяка лъжа може да го обнадежди (напр. "Не те заслужавам", "Не искам да те наранявам", "Вината е в мен" и т.н.)

Не му давай да си мисли, че имаш вътрешен проблем, над който той да размишлява и да се чуди какво не ти е наред, и да иска едва ли не да го разрешава вместо теб. Кажи му цялата истина - "Не изпитвам вече същите чувства към теб, омръзна ми, не можеш нищо да направиш". Кратко, директно, не бъди уклончива, не увъртай. Най-безболезненото според мен, въпреки че е категорично и ударно. Защото поне няма да ходи по мъките опитвайки се да проумее "уклочнивото" отрязване и няма после като проумее истината да се почувства излъган.

Така че не лъжи, не мажи, не увъртай, а му кажи възможно най-кратко и директно как стоят нещата НАИСТИНА.
Разделите не бива да се проточват пак поради възможност да ти се прииска да го утешиш и да кажеш нещо глупаво или да реши, че щом го обсъждате, значи има шанс да сте заедно.

LambOfGod
08-07-2011, 15:17
Знам, че много ще го боли, но не мога да оставя да бъда използвана, не мога да оставя някой да спи с мене, а аз да не го обичам и да се чувствам сякаш не правя любов, а ме насилва..

На мен тук ми стана ясно, че темата е фейк или авторката не знае български език и значението на думичките, които използва.
Тя е с момче, което не обича, но тя е използваната... :lol:
Повярвай ми, не си била с някого, който не обичаш, да видиш тогава какви грозни усещания се получават ;]

Някой те обича, а ти него не, или вече не, както и да е - от твоя страна няма чувства. Тогава и най-големия ангел да е насреща ти, и Брад Пит, се чувстваш отвратително от ласките му и дори си склонна да го НАМРАЗИШ. А той няма вина, че ти нямаш чувства към него.
Като не си запозната с дори елементарни психологически реакции, просто си трай.


Авторке, вместо да се оплакваш, го зарежи. Изобщо не подкрепям поведението ти на лъжи и заблуждаване на момчето. Зарежи го - ще е най-добре както за теб, така и за него.


Ама тя е няква уборотна пичка, дето не е по сериозните връзки и се очаква да води краткотрайни (Или "за една нощ") връзки. Всеки с който само е "спала" ли е обичала?

А аз с не всеки с който съм била, по какъвто и да е начин съм обичала, както и голяма част от хората, затова тази "елементарна психологическа реакция" е невалидна.

Както и това дали обичаш някой не влияе толкова силно, ако той не те обича.. Поне в светът на белият цивилизован човек.


:-)

jghgh
08-07-2011, 15:28
Все някога ще ти се случи да охладнееш към някого и любовта му дори да те дразни. Това е нормална реакция, ако се насилваш да стоиш с някого, само за да не го нараниш. Тогава почваш да намразваш човека, нищо че не ти е виновен с нищо. Това имах предвид. Нещо като някой да е влюбен в теб, а ти в него не, и той да не се отказва и всячески да ти показва любов. В даден момент става дразнещо и неприятно.

А и както се казва, когато една жена обича, тя прощава недостатъците на партньора си, а когато не го - не му прощава дори предимствата. Не е съвсем в контекста, ама да..

Не че не ми е жал за това момче, ама сега какво да направим като на авторката не й е в кръвта да води сериозни връзки и се чувства задушена. Грешката й е, че не го е оставила по-рано, ами и тя не знае защо е стояла с него....

CR0W
08-07-2011, 15:47
убий го докато спи...така ще го боли по-малко
:?

malkata_princeska13
08-07-2011, 15:51
Знам, че много ще го боли, но не мога да оставя да бъда използвана, не мога да оставя някой да спи с мене, а аз да не го обичам и да се чувствам сякаш не правя любов, а ме насилва..

На мен тук ми стана ясно, че темата е фейк или авторката не знае български език и значението на думичките, които използва.
Тя е с момче, което не обича, но тя е използваната... :lol:
Повярвай ми, не си била с някого, който не обичаш, да видиш тогава какви грозни усещания се получават ;]

Някой те обича, а ти него не, или вече не, както и да е - от твоя страна няма чувства. Тогава и най-големия ангел да е насреща ти, и Брад Пит, се чувстваш отвратително от ласките му и дори си склонна да го НАМРАЗИШ. А той няма вина, че ти нямаш чувства към него.
Като не си запозната с дори елементарни психологически реакции, просто си трай.


Авторке, вместо да се оплакваш, го зарежи. Изобщо не подкрепям поведението ти на лъжи и заблуждаване на момчето. Зарежи го - ще е най-добре както за теб, така и за него.


Ама тя е няква уборотна пичка, дето не е по сериозните връзки и се очаква да води краткотрайни (Или "за една нощ") връзки. Всеки с който само е "спала" ли е обичала?

А аз с не всеки с който съм била, по какъвто и да е начин съм обичала, както и голяма част от хората, затова тази "елементарна психологическа реакция" е невалидна.

Както и това дали обичаш някой не влияе толкова силно, ако той не те обича.. Поне в светът на белият цивилизован човек.

:-)

Това са абсолютни глупости. Дори не ме познавате. Той беше първият с когото правих секс, не искам сериозна връзка, но едва сега го осъзнавам. Не знаете болките ми, за да ме наричате 'оборотна пичка' или 'за една нощ'. Имала съм 2 сериозни връзки съответно по 2 години и сега когато нещата с приятеля ми вървят едва ли не към сватба усещам, че нямам пак нужда от това. Нямам нужда пак да мисля, за такива сериозни неща, а после да ходя по психиатри, както ми се случи преди. Преди да знаете всичко за един човек, не може да си правите изводи за него. :?

Иначе jghgh, ОК, така ще сторя.

IceColDmaN
08-07-2011, 17:07
карай! един мъж (в случая момче) в повече, един - в по -малкооо!!! Ако ти не го "убиеш", може да го блъсне кола или да умре от инфаркт.... :shock:

Боже господи ха - после що само ви "Жасаме" - те шо - шот нищо не става от вас ха

казах го иронично! Но няма значение....

Дам дам дам праваа си - няма знаение :P

:-P дим дам дим дам...... *камбанки*

Ти си якоо щураа шамандуура заклееевам се хаха

malkata_princeska13
08-07-2011, 17:14
^ Много си полезен, направо нямам думи :?

motorangel92
08-07-2011, 17:36
Ами,мила,както казва един мой приятел "Това,което сам си направиш,никой друг не може да ти го направи" Ти си си виновна за положението,в което си,няма кой да обвиняваш.Но аз не те съдя и не мисля,че някой има това право да критикува и определя даден човек, само заради едно негово действие.Аз подкрепям тезата,че трябва да си откровена с него и да му кажеш всичко,което чувстваш.Разбира се,че няма да му е хубаво и ще го заболи,но по добре сега,отколкото по - късно,нали знаеш?Няма от какво да се страхуваш :Р Горе главата и само напред,знаеш какво да правиш :) Успех :)

killerlooper
08-07-2011, 18:09
what the f***... Защо разиграваш момчето. И мамка му (извинявам се за израза, но не се сдържах) той те обича и ти показва своята обич, а ти се отвръщаваш. Ти сама каза, че знаеш какво е, защо за бога го правиш. Оставам с впечатление, че ти си от онези к****, които нараняват половинките си само, защото те самите са били наранени в предишна връзка. И моля те пиши ми на ЛС защо се чувстваш използвана, след като ти самата използваш момчето и го правиш на маймуна.

Priceless
08-07-2011, 18:34
Ти не си ли на 13?

BumpyRide
08-07-2011, 18:54
Не отлагай повече.. ще го боли определено, ще му е тежко.. но има ли смисъл да продължавате? Достатъчно си го заблуждавала! Сложи край. Ти в началото като сте тръгнали не си тръгнала с намерението за нещо наистина сериозно (така изглежда) и вече 10 месеца сте заедно и си мислиш, че е сериозно и това явно те плаши.. Започнала си да си чувстваш притисната. Прекрати тая игра, която играеш и само недей да му казваш от съжаление "Ще си останем приятели" :) На сила хубост не става...

Hukuu
08-07-2011, 19:07
Е ТВА Е БАЦЕ... същата т**а кифла като бившата ми (ходихме 2години и косур и тя ми изтърси нещо такова аз съм с тебе на сила от сума ти време, и ся ми вика съжалявам, че се разделихме ...)

И ся какво ще му кажеш на това момче?
КАТО НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО ИСКАТЕ И КАКВО ТЪРСИТЕ, НЕ ТЪРСЕТЕ ! :-x :-x :-x :-x

malkata_princeska13
08-07-2011, 19:20
Аз не тръгнах с никакви намерения, просто се влюбих. Не знаех колко ще изтрае и не съм се и интересувала, исках да съм с него. Но когато сега нещата станаха сериозни осъзнавам, че не съм готова за трета сериозна връзка. Просто няма за какво да ме вините..

Какво очаквате от мене да се омъжа на 18 ли? Защото ме е жал да кажа на човека до себе си, че вече не изпитвам същото? Вие нормални ли сте, че ме съдите>?

BumpyRide
08-07-2011, 19:27
Казваш, че не си готова за 3 сериозна връзка?! Нещо явно си си патила от предишните.. А обичаш ли го все пак?

malkata_princeska13
08-07-2011, 19:41
Казваш, че не си готова за 3 сериозна връзка?! Нещо явно си си патила от предишните.. А обичаш ли го все пак?

Да, не съм готова и по-важното не искам!
Не, че съм си патила чак толкова от предишните, голям човек съм и знам, че всичко преминава с времето. Иначе имала съм и кризисни моменти след последната ми връзка от 2 години, в които се стигна до психиатър, но това е защото не можех да преодолея спокойно нещата. Сега след толкова време всичко е минало и аз съзнавам, че това е само болезнен спомен, който не вреди по никакъв начин на връзката ми, нито пък ще попречи на последващи връзки. Другите не разбират, но е страшно тежко да си до човек, когото си обичал и си копнял да видиш на следващия ден, а сега затваряш очи, докато правите секс и броиш минутите. Именно заради това се опитвам да обесня, че не искам да злоупотребявам с тялото си или друг да го прави. Разбирам, че и той по някакъв начин е използван, но няма какво да направя. Чувствам това, което се опитвам да обесня едва от 1 седмица, не ходя с него от 10 месеца с ясната цел, че не искам сериозна връзка. Сега се случва!.. Сякаш тука всичките, които ме съдиха, като започнат нова връзка знаят колко ще продължи? Едва ли.. И аз не знаех, но сега, когато са на лице тези 10 месеца не се чувствам готова да продължа нататък.. И всячески се опитвам да обесня на хората, че не съм го искала и не съм виновна, но ествествено по-лесно е да обвиниш отколкото да се опиташ да бъдеш полезен.. Ако нещата бяха прости и нямах чувства към момчето нямаше да пиша тук..

malkata_princeska13
08-07-2011, 19:46
Е ТВА Е БАЦЕ... същата т**а кифла като бившата ми (ходихме 2години и косур и тя ми изтърси нещо такова аз съм с тебе на сила от сума ти време, и ся ми вика съжалявам, че се разделихме ...)

И ся какво ще му кажеш на това момче?
КАТО НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО ИСКАТЕ И КАКВО ТЪРСИТЕ, НЕ ТЪРСЕТЕ ! :-x :-x :-x :-x

Ти си идиот, вероятно затова те е зарязала.

SisiStrange
08-07-2011, 19:49
Бе хора, вие в ред ли сте? :-o Да разбирам, че вие никога не сте късали с някого, а все вас са ви оставяли многострадални и невинни?

Ми случват се такива неща. Малки сме и неопитни - това се отнася за всички в този форум. Това, че някои сме на 18 и повече хич не ни прави изведнъж супер зрелите възрастни. То, ако чувствата бяха застраховани и беше 100% ясно, че веднъж влюбиш ли се, ще е завинаги, всички вие щяхте да сте женени вече за първите си гаджета. :-o

Скача един и веднага всички след него като някакви овце без да вложите минимална мисъл. Нормално е да се влюбиш в някого с все сила, но с времето да отшуми. Нали именно така се трупа някакъв опит и се формират критериите, по които си търсите човекът, с когото ще прекарате остатъка от живота си? Вие я нападнахте все едно на вас не ви се е случвало да скъсате някой, който все още ви обича. Ми човешко е да не знаеш откакто си се родил кой точно е мъжа на живота ти. :-o

elysunny
08-07-2011, 19:52
сега ще скъсаш с него заради прекалената му любов към теб... утре ще хленчиш за тази любов

Goddess
08-07-2011, 19:54
А и както се казва, когато една жена обича, тя прощава недостатъците на партньора си, а когато не го - не му прощава дори предимствата.

Ужасно вярно ! Цитирам те във фейса :lol: ако позволиш... 8-)

Иначе по темата - няма какво да отлагаш повече, голяма грешка е, че изобщо си чакала толкова. Тормозиш и себе си, залъгваш и него, а начин да му го кажеш безболезнено не съществува просто, така че колкото по-скоро, толкова по-добре и за двама ви.

h47
08-07-2011, 20:02
Не съм чел отговорите по темата, не знам какво са казали другите, но аз ще ти кажа да го напуснеш възможно най-скоро, защото ако го направиш по-късно ще е по-зле и за двама ви.

BumpyRide
08-07-2011, 20:07
Казваш, че не си готова за 3 сериозна връзка?! Нещо явно си си патила от предишните.. А обичаш ли го все пак?

Да, не съм готова и по-важното не искам!
Не, че съм си патила чак толкова от предишните, голям човек съм и знам, че всичко преминава с времето. Иначе имала съм и кризисни моменти след последната ми връзка от 2 години, в които се стигна до психиатър, но това е защото не можех да преодолея спокойно нещата. Сега след толкова време всичко е минало и аз съзнавам, че това е само болезнен спомен, който не вреди по никакъв начин на връзката ми, нито пък ще попречи на последващи връзки. Другите не разбират, но е страшно тежко да си до човек, когото си обичал и си копнял да видиш на следващия ден, а сега затваряш очи, докато правите секс и броиш минутите. Именно заради това се опитвам да обесня, че не искам да злоупотребявам с тялото си или друг да го прави. Разбирам, че и той по някакъв начин е използван, но няма какво да направя. Чувствам това, което се опитвам да обесня едва от 1 седмица, не ходя с него от 10 месеца с ясната цел, че не искам сериозна връзка. Сега се случва!.. Сякаш тука всичките, които ме съдиха, като започнат нова връзка знаят колко ще продължи? Едва ли.. И аз не знаех, но сега, когато са на лице тези 10 месеца не се чувствам готова да продължа нататък.. И всячески се опитвам да обесня на хората, че не съм го искала и не съм виновна, но ествествено по-лесно е да обвиниш отколкото да се опиташ да бъдеш полезен.. Ако нещата бяха прости и нямах чувства към момчето нямаше да пиша тук..


Разбирам колко ти е трудно..трудно е да осъзнаеш,че любовта просто я няма.. но е факт, че понякога се случва. Сложи край..това измъчване не си струва, защото връзката ви няма бъдеще. Сега ще се измъчва той..но ще го преживее .. няма избор

Sladurchoo
08-07-2011, 20:32
еми кажи му всичко .. и слагай края

djipsito
08-08-2011, 00:01
Измъчваш се от това, че той ще страда, предполагам. И може би не съжаляваш, че ще го загубиш, а че той ще те загуби..

Разбирам те защото и аз съм била в подобна ситуация.

Ще те посъветвам да бъдеш честна първо пред себе си и после пред него. Ти вече знаеш какво искаш, ама ми се струва, че от толкова много различни чувства се (п)объркваш и точно тва те спира да действаш.
Остани сама с мислите си и се опитай да разплетеш оплетените чувства като забравиш съжалението към него. Тва само ще ти пречи. "Следвай вътрешния си глас" както се казва, малко като клише ми звучи ама.. ;д
Според мен е добре човек да може да погледне вътре в себе си и да може да приеме най-вече нещата, които не му харесват. Те са част от него.

А другото ти го казаха, бъди честна, директна и категорична. Ако успееш да избиеш съжалението от главата си ще е по-добре, иначе може да оплескаш работите. Не трябва да му даваш и най-малък сигнал, че нещата могат да се оправят някой ден..

И не забравяй, че понякога трябва да помислиш малко И за себе си.

AnzaRe
08-08-2011, 06:17
Съвет,никакви връзки изобщо за подрастващите :D
На колко си!?13-14-15?

BumpyRide
08-08-2011, 06:30
Тя е на 18 ...

xPafx
08-08-2011, 09:30
Ти си баси гадното същество, чесно.

djipsito
08-08-2011, 09:36
Тука големи душички се събрали бе ..

malkata_princeska13
08-08-2011, 10:02
Благодаря на малкото, които се отзоваха напълно отговорно и сериозно.
На всички останали - :smt113

sasha_90
08-08-2011, 10:28
Повече би го "убила" лъжата,която още поддържаш.Кажи му по-скоро.

xPafx
08-08-2011, 10:52
Благодаря на малкото, които се отзоваха напълно отговорно и сериозно.
На всички останали - :smt113
и ние те обичаме :-)

TheNewReligion
08-08-2011, 10:54
Зарязвай го де.
Кой те спира. Задушавате, защото те обича, но после да не хленчиш, че вече няма кой да има чувства към теб. Слагай края и си живей живота. Щом не си готова за това .. няма друг начин!!

zority7
08-08-2011, 11:42
Кажи му как се чувстваш и готово.Ще го боли,ами кой не го боли ,всички сме минали през това.Няма смисъл да си до него ,щом не чувстваш нищо.

Hukuu
08-24-2011, 14:19
Е ТВА Е БАЦЕ... същата т**а кифла като бившата ми (ходихме 2години и косур и тя ми изтърси нещо такова аз съм с тебе на сила от сума ти време, и ся ми вика съжалявам, че се разделихме ...)

И ся какво ще му кажеш на това момче?
КАТО НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО ИСКАТЕ И КАКВО ТЪРСИТЕ, НЕ ТЪРСЕТЕ ! :-x :-x :-x :-x

Ти си идиот, вероятно затова те е зарязала.

ДАА ИДИОТ СЪМ, ама поне знам какво искам в тоя живот не се лутам като муха без глава наляво надясно и да наранявам момичета.. иначе съм идиот нали... като не си готова за сериозна връзка ми ходи да те направят като попски ръкав отдолу и се радвай на живота.

Като нямаш дори едно изречение, с което да ме прецениш как разбра, че съм идиот? Сигурно си врачка.. или имаш 6-то чувство... оо не извинявай ако притежаваше нещо такова щеше да знаеш какво ИСКАШ :-x

Иначе мерси, че потвърди пред аудиторията в форума моето предно мнение за теб ;) :lol:

LeprikonA
08-24-2011, 14:35
Тя е на 18 ...

не си личи особено, дори доста сериозно си мисля, че не е, особено по начина на изразяване. иначе по темата - звучи като филмирана ситуация. няма лесен начин да прекратиш дадена връзка, няма как да му се усмихнеш, да кажеш "знаеш какво си мисля и си съгласен" и той с още по-голяма усмивка да ти каже "да,да,всичко ми е ясно, спокойно, няма ми нищо, продължавай си". просто обясняваш какво ти е в главата, защото това е справедливият начин!