PDA

View Full Version : iPhone 4



Fraximus
08-07-2011, 13:29
Мисля да си го купя но имам един въпрос.Има ли USB с който да се качват файлове от компа? И може ли с Bluetooth да качвам разни неща от компа?

TheBeatles
08-07-2011, 13:47
Да, в комплекта има включен USB кабел. И не, не можеш да качваш от компютъра към телефона чрез блутут, защото Iphone има блутут, но не за изпращане или получаване на данни.

Fraximus
08-07-2011, 13:51
Ок благодаря много.Щях да се откажа от този телефон само защото няма USB порт и кабел.И значи не мога да изпращам на друг телефон снимка или музика чрез блутут, така ли?

VikitoRia
08-07-2011, 14:57
За да не правя нова тема ще питам тук.
Къде в България мога да си купя bunny case za iPhone 4 ?

MaGuSs
08-07-2011, 16:29
Мили боже. HTC е по-добра марка. Само дето Apple ги рекламират толкова много тези Iphone-и не значи, че трябва да ги купивате.

Този е най-новият им продукт:
http://www.htc.com/europe/product/sensation/overview.html
Или този дет прави 3D снимки:
http://www.htc.com/europe/product/evo3d/overview.html


П.П. Те SAMSUNG от тях копираха джаджите за 3D снимки.

meli2001
08-07-2011, 17:58
и майка ми мислеше да си купува ифон 4 ама казаха че не е подходящ за хора със слабо зрение заради малкия шрифт и тя размисли.така че ако имаш проблеми с очите по добре си купи ипад (тия новите таблети,дето разбиха лаптопите :o ,министрите получиха такива)и се консултирай с лекар :) 8)

Fraximus
08-07-2011, 19:37
Магус предложи някакъв телефон хтц до 600 650лв мах някакъв телефон обаче да не е с много големи размери

Requisition
08-07-2011, 19:44
Я стига. Ябълката си е ябълка. Файлове ЩЕ можеш да изпращаш/получава[, след jailbreak(отнема 5 минути, ако омажеш нещо, можеш да ресторнеш)... Може да съм си привърженик на марката, но честно казано имам някои познати, които се бяха насочили към андроид, аз ги посъветвах за ябълчица и сега само ми благодарят. Като ще хейтвате, копувайте си ги тия андроиди... Андроид само за Low/mid class телефон. Автора ако все пак си вземеш ябълка или имаш други въпроси - питай на лс ще ти помогна. :)

MaGuSs
08-07-2011, 19:46
Магус предложи някакъв телефон хтц до 600 650лв мах някакъв телефон обаче да не е с много големи размери

http://www.htc.com/europe/product/7mozart/overview.html - към 600 лв.
http://www.htc.com/europe/product/hd7/specification.html - към 640лв.
http://www.htc.com/europe/product/desirez/specification.html - към 640лв.

gadgetsbg
08-07-2011, 20:30
Я стига. Ябълката си е ябълка. Файлове ЩЕ можеш да изпращаш/получава[, след jailbreak(отнема 5 минути, ако омажеш нещо, можеш да ресторнеш)... Може да съм си привърженик на марката, но честно казано имам някои познати, които се бяха насочили към андроид, аз ги посъветвах за ябълчица и сега само ми благодарят. Като ще хейтвате, копувайте си ги тия андроиди... Андроид само за Low/mid class телефон. Автора ако все пак си вземеш ябълка или имаш други въпроси - питай на лс ще ти помогна. :)
По-голяма изцепка отдавна не бях чувал... Кажи с какво превъзхожда прехвалената ти ябълка (дори ви боцат с отхапани такива) Samsung Galaxy S 2, щом андроида е за нисък и среден клас... Защо винаги се изказвате като фенове на марки - погледнете обективно. Apple затъват - Samsung отдавна ги настигнаха (не само при телефоните, а и при ноутбуците). Освен самсунг има и други марки, които с лекота мачкат прехваления iPhone 4 - LG, HTC. Моторола пък бият без проблеми iPad 2... Беше то едно време капацитивния дисплей на iPhone, който нямаше конкуренция - сега със Super Amoled на Samsung нещата рязко се промениха.

Поздрави

VikitoRia
08-08-2011, 10:26
Никой ли няма да ми каже от къде мога да си купя bunny case :(

gadgetsbg
08-08-2011, 10:32
VikitoRia, пусни ми ЛС със скайп, мога да ти предложа нещо.

Поздрави

Fraximus
08-08-2011, 10:35
И HTC Desire хич не е зле.Обаче процесора му е по-слаб от този на глаксито и забива в игрите.Иначе и той е много добър телефон на изгодна цена и май е издържлив.Жалко че процесора е тъп :(

MaGuSs
08-08-2011, 11:18
И HTC Desire хич не е зле.Обаче процесора му е по-слаб от този на глаксито и забива в игрите.Иначе и той е много добър телефон на изгодна цена и май е издържлив.Жалко че процесора е тъп :(

Ти телефон ли искаш или компютър да играеш на игри?

Fraximus
08-08-2011, 12:51
Ми аз пътувам доста когато отивам в училище и много рядко срещам някой познат.Така че по пътя е много скучно затова ще е хубаво да има и игри.

nrjboyan
08-08-2011, 12:59
Игри има всеки телефон. Смартфоните са с предимство-Apps market-ите. Теглиш игри колкото си искаш, било платено или не! ;)

Аз съм с HTC Desire, но напоследък ме дразни Android-a. Ако искаш виж новите телефони с Windows Mobile 7, бил много добра платформа! :)

MaGuSs
08-08-2011, 13:47
Игри има всеки телефон. Смартфоните са с предимство-Apps market-ите. Теглиш игри колкото си искаш, било платено или не! ;)

Аз съм с HTC Desire, но напоследък ме дразни Android-a. Ако искаш виж новите телефони с Windows Mobile 7, бил много добра платформа! :)
Един мой приятел сиевзе HTC със тази ОС за 700лв. чисто нов Incretible ли нещо такова вчера и е мн доволен .. :)