PDA

View Full Version : Проблем с приятелката ми и хороскопа



CanisDirus
08-07-2011, 13:38
Значи с приятелакта ми сме заедно от година и половина и много се обичаме. Почти не се караме, много се разбираме, обаче...

Аз съм Телец с асцедент Козирог и Сатурн ми е във втори дом. А приятелката ми е Близнаци с асцеент Лъв и на нея в трети дом й е Марс.
Онзи ден ходих на астроложка (няма да й споменавам името, но е много добра и известна и взима по 500 лева) и тя вианги всичко е познавала.

Та тя ми каза, че връзката ни е обречена и ако останем заедно ще сме нещастни.


Разбирате ли ме сега какво ми е? Обичам си приятелакта до полуда, но ме е страх да се опълча на звездите.

Какво да правя?
Само не ми казвайте да ходя при друга астроложка, понеже сега се връщам от четвърта поредна и всички ми казват едно и също нещо...

Сега съм супер сдухан и стоя в ъгъла и плача :(

Sh@d0w
08-07-2011, 13:52
http://forum.i3d.net/attachments/huiskamer-dutch/943221730d1295715120-stamcafe-t-hukske-failed-troll-fail.jpg

SheDevil
08-07-2011, 13:58
Господи! (атеист съм)Какво им става на хората, че вече си проверяват връзките чрез врачки...

а по темата: ТИ май си нямаш работа и се чудиш кво да правиш или имаш много пари и се чудиш къде да ги вложиш. Или си намираш причина, така от нищото да си правиш проблеми.


П.С:. аз и приятелят ми като сме зодия близнаци (казват че не трябва уж да се понасяме помежду си),да не си мислиш че всеки ден водим битки.


ОБИЧАЙТЕ СЕ!!! :shock:

CanisDirus
08-07-2011, 14:23
пробвай другаде :oops:
тук таланата ти няма да бъде оценен :cry:

не ми троли темите!

CanisDirus
08-07-2011, 14:25
Щото си жена 8-)

CanisDirus
08-07-2011, 14:30
:twisted:

никога не можеш да бъдеш сигурен, че съм.
8)

Астроложката ми каза, че си жена. Споделих й, че имам проблеми с някакво в нета и тя не само, че ти определи пола, ами ти нарпави и психопрофил.

искаш ли да си го прочетеш?

CanisDirus
08-07-2011, 14:38
за да запазя личното ти пространство съм ти скрил името


В. има нужда другите хора да я обичат и уважават. С тенденция е за самокритика, а същевременно разполага с голям неизползван потенциал, който все още не е обърнали във своя полза. Макар и да има някои лични слабости, като цяло е способна да ги компенсира. Макар отвън да изглежда като донякъде дисциплиниран и владеещ се човек, вътрешно е несигурна и загрижна. Понякога има колебания дали е взела правилното решение. Обича промяната и разнообразието и е разочарована, когато й се налагат ограничения. Мисли независимо и не приема чуждите твърдения без задоволително доказателство. Открили е колко е неразумно да се саморазкривате пред другите. Понякога е екстровертна, приветлива, общителна, но понякога и интровертна, предпазлива и резервирана. Някои от стремежите й са доста нереалистични. Сигурността е една от главните цели в живота й.

Не е особено подробен, но имаше смущения в енергиинте полета и чакрите се бяха разместили.

NightGuardian
08-07-2011, 14:39
какво е хороскоп? :-o

Greennight
08-07-2011, 14:59
:lol:

Zaharinka
08-07-2011, 15:03
Хехехе :lol: Може тя да иска да ти стане булка знаеш ли 8-)

Cucko0
08-07-2011, 15:03
смени приятелката