PDA

View Full Version : предеякулационната течност и стимулиране на клитора



time2rock
08-07-2011, 16:31
Добре, знам, че темата звучи много тъпо, но ми е интересно следното:
Момче мастурбира и излиза предеякулационна течност. След време след като е горе долу разнесена или как да кажа.. разбрахте ме де, просто вече не е така влажен пенисът, започва да стимулира момичето с пръст и език. Възможно ли е сперматозоиди по този начин да се .. приплъзгат до влагалището и да влязат вътре, при положение, че момчето не си е измило ръцете :?

NightGuardian
08-07-2011, 16:38
:-s

LambOfGod
08-07-2011, 16:39
Да, когато сперматозоидите се разнесат по клитора придобиват свръхсили и си правят съзтезание по летене до матката на момичето.

time2rock
08-07-2011, 16:43
Да, когато сперматозоидите се разнесат по клитора придобиват свръхсили и си правят съзтезание по летене до матката на момичето.
:D То и на мен ми звучи странно, ама нали знаеш, че когато се случи на самия човек и почват едни филми.. И почвам да мисля всякакви ситуации по този начин. Еми ако с езика си е разнесъл нещо?
Попринцип смея да кажа, че имам сексуална култура, придобита от много четене през годините, но сега на живо е различно :/

baybay
08-07-2011, 17:04
"приплъзгат" :lol: :lol: :lol: Не се сдържах ! :o

mr1night
08-07-2011, 17:19
Да, когато сперматозоидите се разнесат по клитора придобиват свръхсили и си правят съзтезание по летене до матката на момичето.
+1

Zarity
08-07-2011, 17:47
ми приплъзват се ми,те имат насочващи радари

Me4encety
08-07-2011, 17:54
Научи се да се изразяваш! Такам
1.Едва ли е възможно,шанс 1 на 1 000 000 000 :wink:
2.Майка ти не те ли е учила да си миеш ръцете?! :-x

cookie_master
08-07-2011, 18:03
следващият път си оближи пръстите :lol:

DragonLady
08-07-2011, 18:34
Много са ви филмите в главата ... невъзможно е да забременее при тази ситуация.

Dismember
08-07-2011, 18:36
Да, когато сперматозоидите се разнесат по клитора придобиват свръхсили и си правят съзтезание по летене до матката на момичето.

Нали знаеш, че спермата може да развие до 420 км/ч :D

Eclipsercho
08-07-2011, 19:18
Ръчкай смело, са ти е паднало 8-)

UltraBlue
08-07-2011, 19:41
Да, когато сперматозоидите се разнесат по клитора придобиват свръхсили и си правят съзтезание по летене до матката на момичето.

Нали знаеш, че спермата може да развие до 420 км/ч :D

8-) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

time2rock
08-07-2011, 21:01
За сериозните отговори - благодаря! За останалите: Аз съм момичето и питам просто за по-сигурно. Все пак за да се забременее смерматозоидите трябва да бъдат впръскани във влагалището, а в моя случай дори не е сигурно дали по ръцете му е имало някаква течност, а и той не е прониквал в мен. Затова си мисля, че няма как да се приплъзнат и да влязат, дори и да ги е имало. Едва ли е толкова лесно.

time2rock
08-07-2011, 22:17
Да, когато сперматозоидите се разнесат по клитора придобиват свръхсили и си правят съзтезание по летене до матката на момичето.
Да, добре, но нали знаеш, че когато мърда с пръста си може някак да ме докосне и по други места, не го държи само на едно място. : )

time2rock
08-07-2011, 22:21
Научи се да се изразяваш! Такам
1.Едва ли е възможно,шанс 1 на 1 000 000 000 :wink:
2.Майка ти не те ли е учила да си миеш ръцете?! :-x
Ам, прощавай, не виждам кое не ми е правилно в изрязяването. Смятам това за излишно заяждане. Няколкото думички, които ги написах не на място, бяха просто за по-интересно, а не за да покажат ниската ми култура или там в каквото ме упрекваш. ; )

LambOfGod
08-07-2011, 22:32
Да, когато сперматозоидите се разнесат по клитора придобиват свръхсили и си правят съзтезание по летене до матката на момичето.
Да, добре, но нали знаеш, че когато мърда с пръста си може някак да ме докосне и по други места, не го държи само на едно място. : )

Да, може да докосне я яйчника ти, я душата ти, я бъбрека ти... Едно погрешно движение и даже ще останеш без око.

time2rock
08-07-2011, 22:36
Да, когато сперматозоидите се разнесат по клитора придобиват свръхсили и си правят съзтезание по летене до матката на момичето.
Да, добре, но нали знаеш, че когато мърда с пръста си може някак да ме докосне и по други места, не го държи само на едно място. : )

Да, може да докосне я яйчника ти, я душата ти, я бъбрека ти... Едно погрешно движение и даже ще останеш без око.
Или пък входа на влагалището ми : )
Бе няма смисъл от разправии, просто ми беше малко напрегнато, затова писах тук и очаквах отговори-сериозни. Благодаря и на тези, които отговориха сериозно.

Darinella
08-08-2011, 12:43
Това е то българския форум... Момичето се притеснява, а вие вместо да я успокоите и се присмивате. Никой не се е родил научен. Дори и най-запознатите с нещата могат да се притеснят. Относно проблема, бъди спокойна! Ако можеше така да станат бебетата, в България нямаше да има място. ;)

DoublePleasure
08-08-2011, 12:47
Това е то българския форум... Момичето се притеснява, а вие вместо да я успокоите и се присмивате. Никой не се е родил научен. Дори и най-запознатите с нещата могат да се притеснят. Относно проблема, бъди спокойна! Ако можеше така да станат бебетата, в България нямаше да има място. ;)

+++++++ Взе ми думите !! 8-)

time2rock
08-08-2011, 15:29
Това е то българския форум... Момичето се притеснява, а вие вместо да я успокоите и се присмивате. Никой не се е родил научен. Дори и най-запознатите с нещата могат да се притеснят. Относно проблема, бъди спокойна! Ако можеше така да станат бебетата, в България нямаше да има място. ;)
:) Благодаря ти, аз дори като го попитах, той каза, че бил уж 100 процента сигурен, чее бил сух, така че явно нищо не имал по ръцете : )

the_man
08-08-2011, 15:36
Ами на теория е възможно... за това първо трябва да лижеш момичето после тя да ти духа, щото обратното ако е тя ти духа, в устата и влизат сперматозоиди после влизат в твоята като се целувате и после ти като я лижеш и попадат във влагалището и ето я белята... WTF?

ПП: Ся разбрах че си момиче... хвани си логиката от горното, че ме мързи да редактирам.. :-x

time2rock
08-08-2011, 15:41
Ами на теория е възможно... за това първо трябва да лижеш момичето после тя да ти духа, щото обратното ако е тя ти духа, в устата и влизат сперматозоиди после влизат в твоята като се целувате и после ти като я лижеш и попадат във влагалището и ето я белята... WTF?

ПП: Ся разбрах че си момиче... хвани си логиката от горното, че ме мързи да редактирам.. :-x
Дам, и аз така си го мисля за следващия път да стане. След като ми мине паниката :-x

Maaggiiee
08-08-2011, 16:05
Това ме разби. :grin: Спокойно едва ли е възможно, но ти си внимавай :D

time2rock
08-08-2011, 16:25
Притеснява ме следното. Много ли съм във филма вие ще кажете :-o
Да кажем наистина предеякулационната се е разнесла и по пениса, и в устата ми, и част от нея съм глътнала. Обаче аз нали плюя от време на време и ако е имало от течността в устата ми може да е паднала с плюнката. Но след това, той си го пипа и каза , че му е било грапаво. Следва, че е нямало нито плюнка, нито течност, която да смазват. Но ако пък тази течност се е размазала на такъв тънък слой и макар той да не е усетил - наистина да я е имало и после да ме е пипал. Но едва ли ако е на такъв тънък слой какъвто си представям ще може някак да стигне до входа. Смисъл филмарско е да почне да се мести нещо, при положение, че дори и капчица не се вижда.
За всички, на които съм им досадна, може да не отговарят. Такава съм по характер и винаги се притеснявам за всичко, докато не е изпипано на 100.

kunevlazar
08-08-2011, 16:45
Първо изясни какво наричаш предеяколационна течност.Щото ако е това което е предеяколационната течност тя не е сперма.

time2rock
08-08-2011, 17:14
Не е , но съдържда сперматозоиди. За да се изясним - когато почнах да му правя фелацио, я имаше по пениса му : )

kunevlazar
08-08-2011, 17:34
Много се съмнявам,че е предеяколационна течност.Както казах в нея няма сперматозоиди.Виж спермата е друго.Ако приятеля ти е свършил,това е сперма,а предеяколационната течност се изхвърля от пениса съвсем малко преди самата сперма,защото тя помага на спермазоидите да се движат.По разказа ти съдя,че става дума за сперма,тъй като няма начин да е само другото.Иначе ако така можеше да се забременее то населението на Земята щеше да е двойно.Сперматозоидите живеят много малко и то в течна среда.

kunevlazar
08-08-2011, 17:37
А защо?

kunevlazar
08-08-2011, 17:49
Аз съм мъж,завършил съм висше биология и химия и отговори " ми щото не е вярно" няма да ме обориш!

kunevlazar
08-08-2011, 18:08
Извинявай нажи си адреса да ти я пратя с препоръчана поща.Не парадирах с нея,а казах,че искам отговор а не "ми щото не е вярно".

Me4encety
08-08-2011, 18:40
MIminko е права.Или не си завършил това,или имаш незаслужена диплома.Да не си си я купил?В предеякулационната течност има сперматозоиди,може да са малко,но има. :wink:

time2rock
08-09-2011, 09:15
Много се съмнявам,че е предеяколационна течност.Както казах в нея няма сперматозоиди.Виж спермата е друго.Ако приятеля ти е свършил,това е сперма,а предеяколационната течност се изхвърля от пениса съвсем малко преди самата сперма,защото тя помага на спермазоидите да се движат.По разказа ти съдя,че става дума за сперма,тъй като няма начин да е само другото.Иначе ако така можеше да се забременее то населението на Земята щеше да е двойно.Сперматозоидите живеят много малко и то в течна среда.
Мисля, че е предеякулационна, тъй като отначало я имаше, явно от силната възбуда. По-късно вече, след моята намеса, свърши. А дали може като съм го целунала и в устата ми е имало от течността,после като ме ближе и да попадне нещо? Той казва, че не е докосвал вагината, но колко да вярваш.. смисъл като е бил в екстаз едва ли помни всичко. Това ме мъчи от 3 дена. Няколко човека ми казаха спокойно, обаче някак ми е напрегнато докато не разбера истинска причина да не се притеснявам. Наистина сперматозоидите умират бързо, но всеки казва различно време : някои казват - 10 сек., някои 10 мин., а откакто аз започнах до ситуацията с близането минаха към 10-15 мин. минимум.
Апф.. защо изобщо стана това да ме пита някой...