PDA

View Full Version : сори, че правя тема !!



f2f
08-07-2011, 17:05
... ще се махне след 10 дена.. не получих отговор, за това правя нова :wink:



имам един приятел, който от толкова много химия по главата си (вакси, гелове, лакове) и изгарянето с пресата, косата му е много изтъняла и опада повече от нормалното.. дайте домашни маски, с които да си заздрави косъма и други, които смятате за необходими... ии още едно нещо Neutral ...кажете шампоани също за тоя тип коса, които наистина ще му помогнат, по възможност до 20лв. ... мерси за вниманието ! Mr. Green

PS: спокойно.. търсех в гугала и намерех няколко.. искам да чуя вас

mine
08-07-2011, 17:50
Първо - от поста ти разбирам че говориш за момче, не греша нали ?

Да скъси косата си 2-3 номер стои добре на момче

Второ - Аз когато дълго съм си третирала косата по такъв начин първо се подстригвам после си купувам бебешки шампоан(защото е без химии и не вреди на косата) и почвам да правя маски с бадемово масло, ако не с него си слагам след баня хининова вода(пък ако той има възможност да слага и от двете таман ще му порасне и косата)


Дано да съм помогнала с нещо ! :-D

insane7
08-07-2011, 17:52
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=410024

eminemfenka
08-07-2011, 17:53
тривитаминол!

има маски в гугал а може и да се нанася без нищо.
-
чесън,на опадалите места се натрива с чесън.
-
подстрижка! така косата се оттървава от изгорелите краища , диша и се заздравява .
-
ако мисли я да я третрира още, нека да използва стилизанти .
-
шампоани - хининовия шампоан

sexa_na_kompleksa
08-07-2011, 18:04
Да спре да я третира с преса, лак, пяна и т.н. Това е най-доброто решение. Маските само ще замажат положението, но няма да го оправят. В краен случай може поне да намали вредните неща - например една седмица използва преса и лак, но другата - не.

FuckingFreak
08-07-2011, 18:11
Нека си я подстригне късо и да спре да ползва химии. А преса защо му е, да не си я изправя? :? Остави ги домашните маски, той нека я скъси, тя ще му порасне :)

f2f
08-07-2011, 19:43
не не, той сега е спрял с всички химии и косата му е отврат наистина трябва да се постриже.. в момента косата му е малко дълга и супер грозно начупена.. изправяше си косата не за да стои надолу, а за да вирната нагоре + още гелове, лосиони, простотии - тъп човек (ся не си представяйте няк'ъв с гребен като на петел, нищо подобно :lol: - тогава беше с по-къса коса )... просто ми трябват маски, с които косата да се възстанови, да си стане пак нормална или стилизанти, както беше споменала eminemfenka... не му трябва хининов шампоан или вода - дължината, с която е в момента му седи много тъпо и определено трябва да си я скъси + това, тя си расте по принцип бързо

.. мерси, че ми казахте за чесъна, ще търся маски със него ;-)