PDA

View Full Version : Ах,този цикъл.....



DeAngelle
08-07-2011, 17:25
Здравейте на всички готини хора тук!! Та,карам по темата-заминавам на почивка след няколко дни и точно тогава трябва да ми дойде...знам,че има хиляди теми и знам,че ще ме критикувате защо първо не търся....е, аз търсих и не намерих нищо конкретно.Затова ви моля да кажете как да си забавя цикълът...не искам да пия противозачатъчни,защото съм чувала,че се пълнее много,а аз без това имах преди време проблем с хормоните.Та,ще съм благодарна да ми кажете нещо изпитано и сигурно.Благодаря ви!!!! :-)

cookie_master
08-07-2011, 18:05
не можеш да го забавиш (поне аз не съм чула за такъв метод)
може само да се надяваш да ти закъснее :)

DeAngelle
08-07-2011, 18:10
може и да си права : ) аз съм чела ,че става с противозачатъчни или с витамин C но нищо конкретно така че ако някой знае да казва : ) :-)

ThisIsMe
08-07-2011, 18:13
Какъв хормонален проблем си имала?Има специални хапчета за забавяне на менструацията.Те са най-сигурният метод,но е необходимо да ти ги предпише гинеколог,за да се намали или изключи възможността от странични действия.Решиш ли да опиташ с хапчета,задължително се консултирай с гинеколог щом преди това си имала хормонални проблеми!Ако не желаеш да разчиташ на прогестоген,слагаш превръзка,тампон.

Ако търсиш сигурен метод,аскорбиновата киселина няма да ти свърши работа (или поне не както трябва).

dami666
08-07-2011, 19:23
За няколко дни няма как да си го забавиш,тия неща с витамините са глупости,няма да ти спре напълно.А за хапчета от гинеколог се ходи поне месец преди това,за да се премести.

SmilezZz
08-07-2011, 19:49
Няма начин. Използвай тампон. Ще трябва само да си го сменяш по-честичко,но това е единственото решение на проблема. Поне само за това се сещам.

SweetySmallDevil
08-08-2011, 16:44
Течен ВитаминС ... но за по-сигурно отиди и попитай в аптеката за нещо безвредно, което може да ти забави цикъла .. ще ти предложат течен витаминС и мисля, че имаше някакви хапчета на билкова основа .. най-добре попитай :)