PDA

View Full Version : Какво е това?



scandalousLady
08-07-2011, 21:53
......

kloely
08-07-2011, 21:55
Изкефил те е на външен вид. Физическо привличане. Случва се, не е голямата любов ;)

elysunny
08-07-2011, 21:56
тръпка

scandalousLady
08-07-2011, 22:05
Мерси за бързите отговори :-)

FeelMyPain
08-07-2011, 22:14
Някакви идеи за запознанство с човек каращ колело с приятели ? :lol: :lol:
блъсни го с кола

scandalousLady
08-07-2011, 22:19
Някакви идеи за запознанство с човек каращ колело с приятели ? :lol: :lol:
блъсни го с кола

:razz:

нямам книжка :oops:
... без спам.

IceColDmaN
08-07-2011, 22:20
Мерси за бързите отговори :-), иначе постоянно е в движение, няма как да му се усмихне човек :lol: Някакви идеи за запознанство с човек каращ колело с приятели ? :lol: :lol:

МмМ ето една: като го видиш някъде с колелото - просто кажи на някоя приателка да те бутне в него - не докато кара с 40, докато е примерно спрял или говори по телефона или просто нещо таквоааа(издебвааш перфектния момент задължително) Тя те бута вие двамата падате и ти му казвашш колко много съжаляваш, и след като вече иматее разговор много вероятно е, ако те хареса да те пита как се казваш или нещо от сорта и тн :P ама мое да не чакаш той да пита можее да стане така: Оуу много съжаляваам... чакай да те изтупам... Мммаа.. ти тук някъде на близо ли живееш? той - да(примерно) ти страхотно и аз... междудругото казвам се ... там както се казваш хаха и така - глеей кво яко звучи и може и такова да стане ;) пък вече от там нататък квоото сабя покажее

elysunny
08-07-2011, 22:20
не е нужна ш. книжка, за да блъснеш някого, само кола

scandalousLady
08-07-2011, 22:42
Мерси за бързите отговори :-), иначе постоянно е в движение, няма как да му се усмихне човек :lol: Някакви идеи за запознанство с човек каращ колело с приятели ? :lol: :lol:

МмМ ето една: като го видиш някъде с колелото - просто кажи на някоя приателка да те бутне в него - не докато кара с 40, докато е примерно спрял или говори по телефона или просто нещо таквоааа(издебвааш перфектния момент задължително) Тя те бута вие двамата падате и ти му казвашш колко много съжаляваш, и след като вече иматее разговор много вероятно е, ако те хареса да те пита как се казваш или нещо от сорта и тн :P ама мое да не чакаш той да пита можее да стане така: Оуу много съжаляваам... чакай да те изтупам... Мммаа.. ти тук някъде на близо ли живееш? той - да(примерно) ти страхотно и аз... междудругото казвам се ... там както се казваш хаха и така - глеей кво яко звучи и може и такова да стане ;) пък вече от там нататък квоото сабя покажее

Ами това е яко, мдам ама аз не знам дали ще го видя спрял.Не мога да знам къде ще спре. Мерси иначе :---) ако имате други идеи,споделете

LambOfGod
08-07-2011, 22:53
Взимаш едно колело и се изпречваш пред него (тук вече не препоръчвам да го блъснеш), извиняваш му се, казваш че се учиш сега, искаш му съвети как да караш, къде да караш, запознавате се и го каниш да карате колела.

IceColDmaN
08-07-2011, 22:58
Е се някога ше спрее, и има и втори вариант да натрупаш точки, като му кажеш, че много ти харесва колелото му и да го помолиш за кръгче и после ше смоташ нещо, но истинския яко ше е първото ми предложение ;)! Шот такива неща остават като мнооу приатен спомен завинаги, ако сичко стане както се планира !

scandalousLady
08-07-2011, 22:59
Взимаш едно колело и се изпречваш пред него (тук вече не препоръчвам да го блъснеш), извиняваш му се, казваш че се учиш сега, искаш му съвети как да караш, къде да караш, запознавате се и го каниш да карате колела.

Да и това е идея,но с него ще спрат и приятелите му и ще ме гледат като... :shock: . IceColDmaN дано го видя спрял и сам 8-)

IceColDmaN
08-07-2011, 23:21
Взимаш едно колело и се изпречваш пред него (тук вече не препоръчвам да го блъснеш), извиняваш му се, казваш че се учиш сега, искаш му съвети как да караш, къде да караш, запознавате се и го каниш да карате колела.

Да и това е идея,но с него ще спрат и приятелите му и ще ме гледат като... :shock: . IceColDmaN дано го видя спрял и сам 8-)

Дано, но иначе чесно ако аз видя така да се разиграе пред мен картинката, ако го направиш някак си по-мило и сладко определено можеш да бъдеш сигурна, че даже мн ше се радвам на тва което се случка - шот тва въобще не е лошо кво ;) но всичко зависи как ще направиш нещата :P но иначе се си мисля, че ше го видиш и сам, пък ако караш по негоо 100 на 100 хаха :P успех ти пожелавам аз с тоя момак

scandalousLady
08-07-2011, 23:24
Мерси

IceColDmaN
08-07-2011, 23:25
Смисъл ако съм му приател(допълнение към последния ми пост..) [ от тия нощни една мисъл я пиша на 3 пъти деба хаха]