PDA

View Full Version : Касперски



Gloppp
08-08-2011, 05:05
От дълго време със с антивирусната касперски, но днеска реших да я сменя и като и дейнсталирах компа ми се нещо бъгна т.е. изчезна ми звука, и видеото ми лагва.. Пробвах със "систем ресторе" обаче той не искаше да ми върне компютъра. МОля помогнете... 8-)

Rolezzz
08-08-2011, 05:29
Отишли са ти драйверите ;-) Ловиш диска дето е с компютъра и инсталираш пак... и не разбрах за какво си тръгнал да сменяш касперски като е една (или най) най-добрите антивирусни...ще сложиш Nod32 или AVG и утре ще ревнеш, че ти имало нещо друго на компютъра...
П.П: Може да изчакаш да се изкажат и колегите за всеки случай щот' съм начинаещ още в сферата и може да съм объркал нещо :D

Gloppp
08-08-2011, 05:32
сега сложих авира иначе го смених защото неможах да го активирам .. ако можеш дай си скупето и с теамвюар да ми го оправиш :-o

Rolezzz
08-08-2011, 05:35
П.П: Може да изчакаш да се изкажат и колегите за всеки случай щот' съм начинаещ още в сферата и може да съм объркал нещо :D
Може да напишеш какво ти в видеото за да ти дадем драйвер...Ако съм прав и не можеш сам да се оправиш ще ти помогна но първо да сме сигурни... xD

straus
08-08-2011, 09:45
Ако е нещо с драйверите, тая програма ще ги обнови:
http://zamunda.net/details.php?id=274164&hit=1
Иначе не виждам логика как касперски ще ти бъгне компа, ползвам я от години и не съм виждал такова нещо