PDA

View Full Version : Какво мамка му стана?



nin0o0
08-08-2011, 10:48
Здравейте. Вчера ми се случи нещо което, никога няма да забравя. Бях с едно момиче в един хотел ( след бурна вечер ) и както може би се досещате щяхме да правим секс. Не наблегнахме много на любовната игра и направо решихме да го направим. Аз си свалих гащите и тъкмо да си сложа презерватива и ........ падна :( . Опитах се как ли не да го стимулирам. Натискахме се, пробвах с чекии, но не стана. Направо се разтреперих и си легнах да спа като цяла нощ не можах да заспа. Не знам какво да направя предполагам че момичето се е почувствало неловко както и аз. От какво е възможно това? Не съм пил много. Може би 1-2 чаши бира нищо повече.

granger
08-08-2011, 10:57
Може би е трябвало първо да си поиграете малко, така да се каже. Вярно си е ,че алкохола влияе , не вярвам да е оказало кой знае колко влияние ,обаче. Може и от пренавиване да се получи ...
Не се коси , по-добре следващия път пробвайте с любовна игрЪ!

nin0o0
08-08-2011, 11:02
Необяснимо ми е на мен... може би момичето не те възбужда, или си се надървял твърде често наскоро. :)
Напротив много ме възбужда. Вярно е че не се познаваме от много време. Може би от около седмица някъде, но е голяма красавица. Да може би от това понеже, че се надървях прекалено често, но преди никога не ми се е случвало.


Може би е трябвало първо да си поиграете малко, така да се каже. Вярно си е ,че алкохола влияе , не вярвам да е оказало кой знае колко влияние ,обаче. Може и от пренавиване да се получи ...
Не се коси , по-добре следващия път пробвайте с любовна игрЪ!

Нямаш си на идея колко се притесних. Правил съм 3-ка с 2 други момичета нямаше никаква любовна игра и това не ми се случи. Не съм правил секс от близо седмица така че не мисля че е от това даже би трябвало да го изпразня прекалено лесно а защо така падна идея си нямам.

granger
08-08-2011, 11:24
Виж кво, не се притеснявай, знам че алкохола и умората влияят.Ако аз бях на мястото на момичето сигурно щеше да ми стане кофти , но пък това може да се случи на всеки и не бих те винила или нещо такова! Не се вкарвай толкова . Споко и давай с любовната игра първо! ;)

nin0o0
08-08-2011, 11:27
Виж кво, не се притеснявай, знам че алкохола и умората влияят.Ако аз бях на мястото на момичето сигурно щеше да ми стане кофти , но пък това може да се случи на всеки и не бих те винила или нещо такова! Не се вкарвай толкова . Споко и давай с любовната игра първо! ;)

Благодаря много за съвета и за това че ме успокой. :) :)

granger
08-08-2011, 11:28
Нямаш проблеми :)

IceColDmaN
08-08-2011, 12:00
Според мен има и друго мани я любовната игра - един здрав,прав мъж баж си в сила го дига само дори от целувки и от опипване тук там.! Но виее си мислите, че човешкия организам въпреки съвършенството му си мислите, че той по-скоро роботизиран.. защо? Защото искате щом има секс да ви стане пишката, като по книга - да това ще се случи само ако са налице следните фактори!От личен опит знам, че имам моменти в които го дигам за секунди - не повече от 15 и моменти в които нищо не е в състояние да го дигне.. Кое определя нещата - това дали човешкото тяло е отпочинало и човека се е наспал(за да може всички органи да са регенерирани - за да функционират првилно)! След това фактор е стреса - след тежки стресови ситуаци(страса изцежда глюкугена, цялата енергия белтъците в мускулите,че дори и водата, а това е ключово за това да го дигнеш!) - ако пък не си ял - пак можеш да имаш проблеми(аз съм имал точно след нощна, като не бях ял, но тогава беше друго претъпени ми бяга чувствата,емоциите и не изпитвах се едно никво удоволствие от секса и не можах да свърша! - така, че в момента в които почнеш да даваш на организма си това - от което има нужда, той ще ти даде същщо това, което трябва - ще го дигаш за секунди.!И пак казвам от личен опит знам и лично съм го изследвал това - да видя до каква степен е така и мога да кажа, че с огромна точност говоря в този пост!

the_man
08-08-2011, 14:25
Или си ГЕЙ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Sh@d0w
08-08-2011, 14:32
Заглавието на темата трябва да се промени на "Какво мамка му НЕ стана?".

CanisDirus
08-08-2011, 15:02
Не ти стана пишката, мой.

Остаряваш 8-)

nin0o0
08-08-2011, 15:04
Не ти стана пишката, мой.

Остаряваш 8-)

Да бе на 16 години съм дърт вече :D :D

CanisDirus
08-08-2011, 15:10
Ми явно имаш сериозен проблем. На 16 да не ти става пишката.
Майката природа явно не иска да се размножаваш.

xch0colattegiirlxx
08-08-2011, 15:47
Заглавието на темата трябва да се промени на "Какво мамка му НЕ стана?".
:D :D

Downtown
08-08-2011, 16:21
Ного кофти проблем човек ... и аз съм го имал ... всичко е на психическо ниво. Вярно е че бирата отпуска - но едва ли от 1-2 чаши може да стане. Следващия път давай на уиски ;д ... тва стяга яко :Д ... но иначе, да. Психика гадна. Съзнателния мозък е пълната кучка и като се притесниш че няма да ти стане и пак не става ;д за това абстрахирай се от мисалта че аз от ного притеснения че пак може да ми се случи 3 пъти подред блокирах ;д

kunevlazar
08-08-2011, 16:27
Виновно е цялостното състояние на оргагизма ти в момента.Помогнала е и бирата.Сигурно купонясването е дошло повечко.Няма повод за притеснение все още.Притеснявай се ако се повтори повече пъти.Тогава го вземи насериозно и се когсултирай с лекар.А сега споко на всеки се случва.

nin0o0
08-08-2011, 16:41
Утре вечер ще пробваме пак, но този път без да сме ходили на купони или да сме пили алкохол. Дано всичко е наред.

kunevlazar
08-08-2011, 16:49
Само не се притеснявай и не се пренавивай,мисли по-малко за неуспеха ти,направо го забрави ако можеш.

nin0o0
08-08-2011, 16:57
Само не се притеснявай и не се пренавивай,мисли по-малко за неуспеха ти,направо го забрави ако можеш.

Едва ли ще го забравя. Това беше възможно най-лошата вечер в живота ми и едва ли ще мога ( а искам ) да я забравя. Правил съм секс близо 10 пъти до сега ( миналия месец го направих за пръв път ) и никога не ми се беше случвало такова нещо.

kunevlazar
08-08-2011, 17:06
За всичко има първи път,никой не се е родил научен.Може просто да си се притеснил и затова.Ако знаеш колко пъти ми се е случвало и пак не се отказвамл.Не го мисли.

Eclipsercho
08-08-2011, 17:08
Едва ли ще го забравя. Това беше възможно най-лошата вечер в живота ми и едва ли ще мога ( а искам ) да я забравя. Правил съм секс близо 10 пъти до сега ( миналия месец го направих за пръв път ) и никога не ми се беше случвало такова нещо.

Белязан си за цял живот, психиатър ще е единственото ти спасение! :shock:

Аре стига драма, брат, на всеки се случва.. Няма да е последния път, в който ще стане.. Не го мисли толкова, тепърва ще ти падат пyтки да чукаш.. Кротни се ;)

spexx
08-10-2011, 18:14
според мен е от алкохола или умората.. това не ти е някакъв робот.. да си натискаш някое копче и хоп !! .. ако е било само един път не е проблем.. но ако се повтаря вече по често.. :)

zero
08-10-2011, 19:00
Язък за парите дадени за нощувката :lol: :lol: :lol: прецакан си :lol: :lol: :lol: :lol:
Един авер така като ходи на курва не му стана .. курвата го чака 3-4 мин и накрая му взе парите и изчезна кат вика
"ааа момче няма да стане твойта работа " хахах
Твойта работа е г/д същата платил си па си нееебал :D ahahha

Trollrusos
08-10-2011, 19:05
Ако той на 16 е дърт аз на 22 трябва да си нося некролога в джоба. Уй на дядо ^.^

dami666
08-10-2011, 19:19
Определено кофти ситуация..Аз съм била в подобна позиция и хич не ми беше яко,много се бях филмирала,че не го възбуждам и какви ли не глупости..Има много фактори които влияят на ерекцията,може да си се притеснил,да си бил изморен..едно момче по-горе много добре ги беше изброил..

pisenceto90
08-10-2011, 20:28
На всеки се случва много ясноо..Еее кофти тръпка за мацката амаа :) .... Това според мен се случва поради няколко причини : Или не си се възбудил достатъчно, или си се притеснил ужасно много за представянето си ,или както са ми казвали много приятели "Толкова много я исках и желаех,пък той не стана" ,а и алкохола ,но то 2 бири си е безобидна работа...

php
08-10-2011, 21:15
Здравейте. Вчера ми се случи нещо което, никога няма да забравя. Бях с едно момиче в един хотел ( след бурна вечер ) и както може би се досещате щяхме да правим секс. Не наблегнахме много на любовната игра и направо решихме да го направим. Аз си свалих гащите и тъкмо да си сложа презерватива и ........ падна :( . Опитах се как ли не да го стимулирам. Натискахме се, пробвах с чекии, но не стана. Направо се разтреперих и си легнах да спа като цяла нощ не можах да заспа. Не знам какво да направя предполагам че момичето се е почувствало неловко както и аз. От какво е възможно това? Не съм пил много. Може би 1-2 чаши бира нищо повече.
За тая седмица ако си прекалил със ANIMAL не вярвай да стане :D

Verminaard
08-10-2011, 22:20
Aaaбе какво лъжете човека?Предървилго е предварително и работата отишла по дяволите.И вместо да му пълните главата с глупости,всички можем да му се смеем на импотентността.

Sexpert
08-13-2011, 14:01
Да не си се притеснил брат? А и ако ти е рипал нагоре-надолу много преди това може и заради това да е. Съмнявам се да е от алкохола, 1-2 бири нищо не са. Може би не те привлича сексуално ?

Loooooser
08-13-2011, 14:51
Не знам какво е станало, ама момичето се е почувствало много кофти .. :?
Глупости.
Пич що не я накара да го лапне.. и аз като го "стимулирам" неще да става ;) ,но виж мацката да стимулира и всичко се оправя! :) Това е тяхна работа да се грижат за нас да сме на 12 часа.. :) ,но понякога се случват и засечки .. слагай следващия презерватив и смело.. не се коси - Pussy..

nin0o0
08-13-2011, 20:12
Язък за парите дадени за нощувката :lol: :lol: :lol: прецакан си :lol: :lol: :lol: :lol:
Един авер така като ходи на к***а не му стана .. курвата го чака 3-4 мин и накрая му взе парите и изчезна кат вика
"ааа момче няма да стане твойта работа " хахах
Твойта работа е г/д същата платил си па си нееебал :D ahahha

Аз по курви не ходя. Това е момиче което познавам от доста време и мога да завя че ме привлича и то доста парите които съм дал за нощувката си струваха защото бяхме заедно няма значение дали сме правили секс и това че съм платил.... тва от кой филм го измисли? Не мога да си представя да платя за секс като мога да изчукам почти всяка една която си поискам просто знам как да я омая с думи.

Fiction7577
08-13-2011, 21:30
Е, кажи, как мина втората вечер? :)

Garvanec
08-13-2011, 21:49
Язък за парите дадени за нощувката :lol: :lol: :lol: прецакан си :lol: :lol: :lol: :lol:
Един авер така като ходи на к***а не му стана .. курвата го чака 3-4 мин и накрая му взе парите и изчезна кат вика
"ааа момче няма да стане твойта работа " хахах
Твойта работа е г/д същата платил си па си нееебал :D ahahha

Аз по к**ви не ходя. Това е момиче което познавам от доста време и мога да завя че ме привлича и то доста парите които съм дал за нощувката си струваха защото бяхме заедно няма значение дали сме правили секс и това че съм платил.... тва от кой филм го измисли? Не мога да си представя да платя за секс като мога да изчукам почти всяка една която си поискам просто знам как да я омая с думи.
Абе защо тук в интернет всички се правите на ебаси вървежните(визирам последното ти изречение) ?!? Това тук променя ли нещо в реалния ти живот ?