PDA

View Full Version : Ремуувър за коса на Престиж



misssixtyy
08-08-2011, 12:03
Здравейте !
От много време се каня да си махна черният цвят от косата.Миналото лято бях решила да се правя руса.Отидох на фризиор,направиха ми кичури и тъкмо когато да ме изрусяват (след 2 дни ) се отказах и се боядисах кафява..Получи се хубав цвят и взех че се харесах със по-тъмна коса и ми дойде идеята да се направя черна...Да,точно така,колкото и странно да ви звучи след желанието за рус цвят станах накрая чернокоска.Само веднъж се боядисах черна.Стоях така известно време след което ми писна пък и не се одобрявах кои знае колко с гарваново черната ми коса и започнах да се боядисвам пак кафява,но без никакъв резултат.
Та днес реших да си махна цвета от боята с един ремувър на Престиж..Попринцип исках някоя друга марка,но понеже съм от малкък град и в нашия магазин имаше само такъв пък и продавачката каза,че не бил лош и че е без амоняк.Взех си го и отидох на фризиор на ме намаца.Намаза ми цялата коса дори и корените ( в магазина продавачката каза че не е много желателно да се боядисват корените или ако ще се боядисват да е поне накрая) Стоях с това нещо 15 мин. след което ми изми косата и ефекта беше много странен.Корените и бритонът ми станаха доста светли,леко рийави но не точно,а на доло косата беше с тон и половина по-тъмна,не беше както преди толкова черна,определнео се изсветли но събсем малко..Проблемът ми в момента е че съм със шарена коса-отгоре светла отдоло тъмна..
Моля дайте съвет какво да правя и ако някой е ползвал този ремуувър да сподели Smile)

08-08-2011, 20:02
Ами и шарената коса някога може да излезе на мода :lol: :lol: ти продължавай да се боядисва6 толкова 4есто и накря може да стане....4ак да помисля .... :booooomb: :booooomb: може да нняма6 коса :booooomb: :razz: :razz: тогава ще пита6 (Хей някой случайно да е 0 номер) :razz: :razz: