PDA

View Full Version : Виновен ли е Бог за злото?



commando1
08-08-2011, 13:09
Още от началото на своята история хората преживяват неимоверни физически и морални страдания,причинени от злото. И никой не може да се избави от злото,нито да се примири с него въпреки опитите да се легализира неговото присъствие под различни заместителни форми. Тази загадка измъчва много религиозни хора,търсещи отговор на един съществен въпрос,който подлага на изпитание вярата им: как могат да съществуват съвместно Бог и злото в света,Божието творчество и разрушителните действия на злото? От Готфрид Лайбниц (1646-1716) насам този проблем се обсъжда често под наименованието теодицея,или може ли да бъде оправдан Бог за съществуването на толкова много злини сред хората?

Древната представа.

За важността на този въпрос свидетелстват размислите на философи,страдалци и боготърсители. Тук ще приведем два текста,които илюстрират позицията на осъждащите Бога за съществуването на злото в света,както и християнската позиция. Във връзка с теодицеята предхристиянският философ Епикур (341-270г. пр. Хр.) пише следното: "Ако Бог иска да унищожи злото, а не може значи е безсилен. Ако може,но не иска да го унищожи ,означава,че е завистлив и зъл. Ако пък нито иска,нито може да го унищожи-Той е зъл и безсилен-следователно не е Бог. А ако може и желае да премахне злото,тогава откъде произлиза то?".

Непознаващите Бога.

Много по-дръзка констатация във връзка с разрешаването на същият въпрос изказва В. Хамилтън (20 век): "Един Бог,който не е отговорен за смъртта на шест милиона евреи в наше време е чудовище". Често непознаването на Божийте действия довежда до ожесточаването на хора,които са готови да поругаят Бога.

Бог,злото и редът в света.

Въпросът за злото може да се разглежда смислено когато говорим за световен процес под управлението на Бога. Именно в този процес изпъква едно чуждо тяло,което поставя под въпрос добротата на Бога или на творението,или на Твореца и творението. Тук проблемът за теодицеята се оертава приблизително така: Ако Бог е добър и всемогъщ? Повдига се също въпросът за съвършенството на творението: Ако творението е добро,при наличието на злото очевидно е не е съвършено или съвършенството му е ограничено. Също толкова важен е въпросът за съвместното съществуване на Твореца и творението. Ако има световен ред,вероятно съществуването на злото го е нарушило. При разрешаването на тези въпроси къде се намираме ние? Така можем да се питаме,когато разглеждаме отношението между Бога,творението и световните процеси абстрактно и външно,когато не желаем да забележим,че това отношение има център и във връзка с него можемн да разберем истината за Бога,света,човека и злото.
Ние желаем да вникнем в отношението между Твореца,творението и злото от християнска гледна точка отвътре. Ние търсим мястото на злото в отношението между Твореца и творението,в общия световен процес под управлението на Бога. Тук имаме предвид спасителното дело на Иисус Хрисотс. Изхождайки от това,ще кажем следното: за злото трябва да се говори само с поглед назад,защото чрез Иисус Христос преди две хилядолетия то е осъдено и ликвидирано. Но ние твърдим още,че само с поглед напред ще стане ясно неговото пълно премахване при Второто Христово идване. Сега можем да говорим за характера на злото и ролята,която е играло,играе и може би ще играе. То е врагът,когото Бог не е искал,не е търпял и когото отстранил от пътя. Затова,ако злото не бъде видяно назад,когато е било победено от Иисус Христос ,и в перспективата,когато ще бъде напълно отхвърлено,значи никога няма да бъде видяно. Тогава човек би се страхувал от идеята за ужасното,а не от самото него. От самото зло човек се бои по странен начин само тогава, когато се убеди,че Бог е отнел силата на злото. Само този поглед назад и в перспектива,когато окончателно ще се загуби,то не може да плаши.
Истината е, че в живота на творението и особено на човека има светли и тъмни периоди. Човекът преживява успехи и неуспехи,младост и старост,раждане и смърт. Очевидно е също,че участието на хората в разпределението на благата и в общественият живот е неравно. Всичко това се извършва според неизвестна и скрита справедливост. Но също е вярно,че творението е добро и във видимото различие и противоречие на своето съществуване.

Auriss
08-08-2011, 13:37
Винаги съм се чудил откъде произтича този ваш стремеж да вкарвате нещата в категория 'добро' или 'зло'.
Всъщност ,нека си позволя една малка волност ,туй като ми е любопитно ти ,като християнин ,какво ще ми отговориш.

В моите очи самото демаркиране по отношение на избора е 'зло'. Още в самото начало на Библията се говори за Адам и Ева ,за Рая и за Ябълката на познанието ,с отхапването от която човекът придобива способността да разграничава двете.
Иначе казано - 'зло' не е съществувало до момента ,в който човек се научава да го назовава. Или още по-иначе казано - нашите взаимоотношения ,възгледи ,желания и стремежи определят това кое е 'зло' и кое - 'добро'.
Лесно би могъл да ме контрираш с аргумент от сорта на 'убийството няма нищо общо' или 'кражбата няма нищо общо' ,но всъщност ще сгрешиш - когато не става въпрос за индивид с психически проблеми (макар че дори и тогава ... ) , единственият мотив ,подтикващ към извършването на някакво престъпление ,е желанието. А то от своя страна се поражда от сравняването на собственото благополучие и успехи с чуждото.
Да го кажем така - ако човечеството не гледаше вечно в чуждата паничка ,нямаше да има и проблеми. Нещата не стоят така обаче.

Думичката 'комплекси' се използва доста често напоследък ,и с основание. Хората се контят за да превъзхождат другите ; трупат пари ,за да имат влияние ; стремят се към власт ,за да се чувстват по-силни. И около това се върти света.
Ако погледнеш себе си съм сигурен ,че ще откриеш някакъв мотив да живееш ,продиктуван не от собствените ти желания ,а от стремежа да 'изпъкнеш' и да си нещо повече.

Опитвах се да ги обяснявам тези неща на едни заблудени деца в един друг раздел ,но не постигнах много. Да видим ти колко ще сгрееш.


//

Ако все пак сгрееш - сравни това с която си решиш друга религия. И изключи Бог от уравнението - той е просто нещо абстрактно ,сложено там по кой-знае каква причина. Няма нищо 'божествено' в неговата 'личност'.

//

ще съжалявам ,че пропилях тези минутки ,но ... да видим.

playy
08-08-2011, 14:19
Бог не е виновен за злото,нито Сатана,нито Дявола и т.н.Ние хората сме виновни за нещастията,войните и злото в света,просто такава ни е природата...завист,омраза,а чност.От нас хората зависи дали ще се оправим или не!

commando1
08-08-2011, 14:24
Човече толкова ти е объркано в мозъка и душата че си нямаш ни най-малка напредстава. Целият ти коментар е абстрактен поглед върху реалността. Първо: лицата на злото са няколко и най-често са различни.

Дуализъм: В областта на религията дуализмът се среща в различни форми. Повечето народи го познават в неговата примитивна форма: съдбата на човека е подчинена на добри и зли демони. Така че аз нямам намерение да изпъквам пред другите с принципите си,нито им натрапвам своите възгледи. Светският живот отдавна няма какво да ми даде че да изпъквам пред другите. Хората не ме интересуват,нито ме интересуват техните проблеми,капризи,начинания ,възгледи,чувства или демагогия. Защото когато аз съм страдал и съм се борил срещу силите на злото никой от тези на които ТИ подражаваш не ми е помогнал,освен разбира се Бог.

Ако търсиш отговор на душевните си проблеми или просто си търсиш отдушник за негативизма които не си превъзмогнал, прочети Библията-там са дадени отговорите които търсиш.
Библията достатъчно красноречиво говори за злото като персонална сила,намираща се извън човека.
Човек не може да се освободи напълно от злото със свои собствени сили без да се обърне към Бог за помощ. Ти например когато ти се е случвало нещо лошо и непредвидимо колко пъти си се обръщал към Бог за помощ а? Или си просто от онези хора които си приписват невероятни хиперболични човешки сили и качества за справянето си със злото?
Знаеш ли колко ми е смешно когато говоря например с жена и тя ми казва: " Направих всичко по силите си,за да забременея" (?!?) Какво означава това: чиста проба самохвалство гарнирано с гордост от факта че жената "сама" забременяла. Ако не беше силата на Бог да и помогне да забременее никога нямаше да успее да го направи.
Защото хората са толкова слаби че не могат да се преборят с пороците си като алкохолизъм и наркотици и прибягват да помоща на лекари,психолози,хапчета и лекарства. Не могат да овладеят гнева си или чувствата си а твърдят че могат да постигнат много повече от това което природата им е дала. Толкова смешно твърдение.
Ако го нямаше Бог човечеството не би могло да се справи дори и с обикновена настинка.Човекът не може да познае злото в цялата му същност защото то надхвърля познавателните му способности. Неспособността на човека да прозре същността на нещата,както и първопричината им,се сблъсква с неспособността му да се примири с това,че е невъзможно да ги познае.
Аз не живея заради другите хора а живея заради Бог,нему съм благодарен че съм тук и съм жив и здрав.

playy
08-08-2011, 15:01
ебаси фундаменталиста,заклевам се...Виж сега,забавен си и ще се въздържа от псувни и др. нападки.Еми мога да ти кажа,че съм чел Библията,Новия завет съм го препрочитал и не мисля че това е книгата,която дава отговор на всички въпроси.

Да речем че има 100 религии(а те са много повече).Тези 100 религии имат 50 течения(а те са много,много повече).Това прави 5000 учения от които човек да избира.Как избра баш християнството за най-точна религия,бе пич?А знаеш ли,че тази религия всъшност е сбор от други политеистични религии? :shock: Da,fuck,а? Само в християнството имат над 1000 секти,обаче твоя светоглед изглежда е непогрешим и не подлежи на съмнения.

Пич,нз защо се вживяваш като 'светилото' във форума,просто мога да ти кажа,че ако си разшириш кръгозора,прочетеш някоя друга не-религиозна книга и помислиш малко ще ти е от полза.са

Auriss
08-08-2011, 15:16
commando1 ,разбирам те - слаб си. И поставяш другите наравно със себе си. Можеше и да си поговорим ,но нямам какво да ти кажа - в думите ти липсва всякаква аргументация.

"Чочвек не може да познае злото" ,но все пак ТИ си човек и ти го казваш - след като не можеш да го познаеш ,няма как да знаеш ,че не може да се познае. Да не говорим ,че с такова изказване просто поставяш всички наравно със себе си.

По отношение на моя пост - не коментира написаното ,просто си изложи гледната точка ... за втори път. Опровергах я (чисто философски ,разбира се ... няма как да знаем със сигурност) ,но ти все пак продължаваш да подсмърчаш едно и също.

Съжалявам ,но в такива моменти просто не се сдържам да кажа на някого колко е тъп и слабоумен - най-краткият начин да прекъсна спора е.

Благодаря ти.

commando1
08-08-2011, 15:20
ебаси фундаменталиста,заклевам се...Виж сега,забавен си и ще се въздържа от псувни и др. нападки.Еми мога да ти кажа,че съм чел Библията,Новия завет съм го препрочитал и не мисля че това е книгата,която дава отговор на всички въпроси.

Да речем че има 100 религии(а те са много повече).Тези 100 религии имат 50 течения(а те са много,много повече).Това прави 5000 учения от които човек да избира.Как избра баш християнството за най-точна религия,бе пич?А знаеш ли,че тази религия всъшност е сбор от други политеистични религии? :shock: Da,fuck,а? Само в християнството имат над 1000 секти,обаче твоя светоглед изглежда е непогрешим и не подлежи на съмнения.

Пич,нз защо се вживяваш като 'светилото' във форума,просто мога да ти кажа,че ако си разшириш кръгозора,прочетеш някоя друга не-религиозна книга и помислиш малко ще ти е от полза.са

Не прочетох цялото ти мнение,пич. Неграмотността ти ме товари,сбъркал си рейса пич. 8) :-P

commando1
08-08-2011, 15:24
commando1 ,разбирам те - слаб си. И поставяш другите наравно със себе си. Можеше и да си поговорим ,но нямам какво да ти кажа - в думите ти липсва всякаква аргументация.

"Чочвек не може да познае злото" ,но все пак ТИ си човек и ти го казваш - след като не можеш да го познаеш ,няма как да знаеш ,че не може да се познае. Да не говорим ,че с такова изказване просто поставяш всички наравно със себе си.

По отношение на моя пост - не коментира написаното ,просто си изложи гледната точка ... за втори път. Опровергах я (чисто философски ,разбира се ... няма как да знаем със сигурност) ,но ти все пак продължаваш да подсмърчаш едно и също.

Съжалявам ,но в такива моменти просто не се сдържам да кажа на някого колко е тъп и слабоумен - най-краткият начин да прекъсна спора е.

Благодаря ти.

Момче съжелявам такива като теб и самият теб,жалко че не си научил нищо ново от религията. Но иначе държиш да се изкараш едва ли не "разбирач" по религиозните въпроси. Както казах и по горе злото има много аспекти,скрити капани и клопки които хората не могат да избегнат. За такива като теб важи поговорката: "Един човек,които не може да разбере от една дума,няма да разбере и от сто".
Жалко че дори и да изпиша 1000 думи все ще си неразбрал нещо. Мисля че разговорът помежду ни се изчерпа напълно.

Auriss
08-08-2011, 15:34
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не не не не не не не не не не не не не .... не е възможно просто това. Абе ти !???????? Някакви проблеми с възприятията ли имаш ,бе ,човеко !?

За какви капани ми говориш ,бе ? Какви клопки ? Какви аспекти и какви пет лева !?? Ти от кой филм излизаш ? По-скоро в кой филм живееш !?
Айде слез на земята малко ,моля ти се.
Злото било такова и онакова. Хората сами си създават нещастията и колкото и да ти се иска - НЕ Е отговорна някаква висша сила за това ... нито някакво абстрактно определение за 'злооооооу'.


Човек не може да се освободи напълно от злото със свои собствени сили без да се обърне към Бог за помощ. Ти например когато ти се е случвало нещо лошо и непредвидимо колко пъти си се обръщал към Бог за помощ а? Или си просто от онези хора които си приписват невероятни хиперболични човешки сили и качества за справянето си със злото?

"ЗЛО" не ми се е случало. Капиш !???
Имал съм проблеми ,имал съм смърт в семейството ,имал съм разправии с родители ,познати ,приятели ,учители ,директори ,полиция и какво ли още не , НО

нищо от това не е било продиктувано от друго ,освен собствените ми избори.

Пак ти казвам - ти си слаб.

Че освен това си и заблуден ,че знаеш нещо. Ей заради такива като теб на християните директно им лепя етикет 'слабоумник'. Дрънкаш ли дрънкаш ли дрънкаш ли дрънкаш ,ама откъде ги знаеш тия неща ,как ги разбра ,кой ти ги каза и как прецени ,че има дори малка вероятно да са истина - нема значение. Важното е да се правя че знам нещо. С кво друго иначе да си повдигна самочувствието. Не .. всъщност знам откъде ги разбра ,но умствения багаж на хората по принцип се различава значително ,та доколко адекватно е аз да мисля ,че 2+2 = 4 ,а ти да си на мнение ,че е = на 100 ,е друга тема.

ZipFail
08-08-2011, 15:43
Поредния християнин, повярвал си че е нещо повече от другите и че има правото да ги поучава как да си живеят живота.
Commando, заради такива като тебе нормалните хора все по-масово се отвращават от християнството. И с право.
Всъщност радвам се, че има хора като тебе, защото колкото по-бързо умре християнството, толкова по-добре.


Дори гугъл го казва - http://www.google.com/trends?q=christianity&ctab=0&geo=all&date=all&sort=0
За 7 години - почти троен спад на популярността на християнството. С малко късмет след 15-20 години христянството ще е загинало славно.

commando1
08-08-2011, 15:44
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не не не не не не не не не не не не не .... не е възможно просто това. Абе ти !???????? Някакви проблеми с възприятията ли имаш ,бе ,човеко !?

За какви капани ми говориш ,бе ? Какви клопки ? Какви аспекти и какви пет лева !?? Ти от кой филм излизаш ? По-скоро в кой филм живееш !?
Айде слез на земята малко ,моля ти се.
Злото било такова и онакова. Хората сами си създават нещастията и колкото и да ти се иска - НЕ Е отговорна някаква висша сила за това ... нито някакво абстрактно определение за 'злооооооу'.


Човек не може да се освободи напълно от злото със свои собствени сили без да се обърне към Бог за помощ. Ти например когато ти се е случвало нещо лошо и непредвидимо колко пъти си се обръщал към Бог за помощ а? Или си просто от онези хора които си приписват невероятни хиперболични човешки сили и качества за справянето си със злото?

"ЗЛО" не ми се е случало. Капиш !???
Имал съм проблеми ,имал съм смърт в семейството ,имал съм разправии с родители ,познати ,приятели ,учители ,директори ,полиция и какво ли още не , НО

нищо от това не е било продиктувано от друго ,освен собствените ми избори.

Пак ти казвам - ти си слаб.

Че освен това си и заблуден ,че знаеш нещо. Ей заради такива като теб на християните директно им лепя етикет 'слабоумник'. Дрънкаш ли дрънкаш ли дрънкаш ли дрънкаш ,ама откъде ги знаеш тия неща ,как ги разбра ,кой ти ги каза и как прецени ,че има дори малка вероятно да са истина - нема значение. Важното е да се правя че знам нещо. С кво друго иначе да си повдигна самочувствието. Не .. всъщност знам откъде ги разбра ,но умствения багаж на хората по принцип се различава значително ,та доколко адекватно е аз да мисля ,че 2+2 = 4 ,а ти да си на мнение ,че е = на 100 ,е друга тема.

Мдаа,проява на висш цинизъм определено. Ако поискам мога да те докарам до лудост ама виждам че ти сам се докарваш до това състояние. За много хора като теб, чувствата стават водещи при вземането на решения и формиране на мнение - иска ми се да е така, чувствам че е така, следователно е така. Всеки, който наранява чувствата ми, не е прав. Всяко мнение, което не подкрепя това, което чувствам, е грешно. Реалната истина е маловажна, важно е какво чувствам и с цялото си сърце искам да е истина. Така разсъждава мозъка ти. Обаче реалността е сурова пич. Чудиш се какви оправдания да си измислиш само и само да отречеш нещо което съществува. Колкото и да се натягаш да разсъждаваш (което е похвално) боя се че ще трябва да те разочаровам,злото не се корени в човека,злото не идва от човека а от Сатаната. Сатана е създател и творец на злото-капиш??? Това е последният ни разговор помежду ни. Няма да отговарям на глупавите ти и детински разсъждения.

Auriss
08-08-2011, 16:05
Всъщност типът ми личност е INTP ,но


Всяко мнение, което не подкрепя това, което чувствам, е грешно. Реалната истина е маловажна, важно е какво чувствам и с цялото си сърце искам да е истина.

това вече е абсолютна ирония. Тролваш ли ? Казвам ти ,че света е скапан и не си заслужава ,а хората са толкова извратени и погълнати от дребнави стремежи ,че не виждат по-далеч от носа си , а ти ми казваш ,че ми се иска да е така ? WTF ?

И всъщност грешиш - с цялото си сърце искам вашата глуповата религия да е истина ,тъй като ще е невероятно забавно да разбера дали наистина Луцифер е по-стойностната личност измежду двете.

Доста наивно е и да наричаш разсъжденията ми детински ,а да оправдаваш своите с "Хиляда и една нощи". Не е учудващо ,че способността ти да вникнеш в казаното е нищожна ,но не разбирам на какво се дължи твоето мнение. Така де - разбирам какво ми казваш (макар да не е нищо ново и да е незначително ,въпреки опитите ти да го изкараш значимо) ,разбирам накъде биеш ,разбирам какви чувства създава у теб този ти мироглед ,разбирам и защо ти се иска да беше така. Не разбирам само що за човек трябва да си ,че да оправдаваш нещо с нищо ?

ANNUNAK
08-08-2011, 16:47
Бог,Бог,Бог,Бог,Бог...
Бог това,Бог онова...
От къде идва вашият Бог ?
От коя галактика и планета дойде на тази планета и ви създаде тук ?
Да,знам гениалният ви отговор-Бог дойде от небесата !
Добре,а щом "Бог" идва от небесата и ви е създал-вие от къде мислите,че идвате ?

Първоначалната идея беше да създадем рая на тази планета.
Aн (Анначнну)-рай
Ну-тук
На Ки-неопетнена Земя

Създадохме първото същество от вашата раса-Адапа,чрез ДНК експерименти.Държа да кажа,че Адапа,или както го наричате още Адам беше първият ни успешен опит.

Auriss
08-08-2011, 17:23
:D :D :D

ScarlettS
08-08-2011, 18:35
Поредния спор християни-атеисти, даже и извънземното се изказа.. :D

Съгласна съм с Аурис за доброто и злото..и за другите неща, иначе имам въпрос към Командо - (ако приемем, че има бог) нали той е създал абсолютно всичко? Кой е създал дявола? Ако се е появил сам както бог, тогава с какво бог е по ''божествен'' от него? Ако и той е творение на бог, защо бог би го създал?

Auriss
08-08-2011, 18:46
Съжалявам че ще се намеся ,но от оня бушмен неграмотен въобще и не очаквам адекватен отговор.

Луцифер ,Сатаната ,Дявола или както още решиш да го наричаш ,Е творение на Бог и Е орнамент към свободата на избора. Това го прави и най-интересния персонаж в Библията ... един вид идеалистичен антагонист ,едновременно олицетворяващ всичко човешко ,но и действащ против интереса на хората.

Бог не го създава 'зъл'. ТОЙ избира да е такъв ,макар 'злото' в случая да е чисто субективно.


Поредния спор християни-атеисти, даже и извънземното се изказа.
Тук обаче грешиш - спор няма. Той не изказа свое мнение ,базирано на възгледите и опита си.

Няма и какво да обсъждам относно гледната му точка - индиректен начин за бягство от реалността и очеваден стремеж към чувство за обреченост/безпомощност ,породен от слабостта на индивида. Тва е.

ScarlettS
08-08-2011, 19:10
^
Ясно, по принцип често се представя война между доброто и злото, бог и дявола, и ми беше интересно защо доброто би създало злото, ако е толкова добро.. въпреки че мисля, че и двете не съществуват.

Аз през цялото време откакто съм тук не мога да разбера, защо имате нужда да вярвате в бог? Освен че сте слаби и искате да вярвате, че някой ви е виновен за лошите неща в живота, защото не искате да поемете отговорност, друга причина не виждам?

От другата гледна точка пък как така ако постигнете нещо след много старание и усилия, се задоволявате с мисълта, че просто бог ви е помогнал и пренебрегвате самите себе си?

Или ада и рая, на мен ми прилича на изнудване, ако не спазвате каквото ви казвам, че е добро, сте обречени на вечни мъчения.. Къде точно беше добрата част? Разбира се така е по-лесно, християнството ви казва изрично какво трябва да правите, за да постигнете вечно щастие в рая.. би било толкова просто да има точна формула, която като следвате и готово - постигате всичко, което искате. Изводът от цялото нещо, е бъдете смирени и правете каквото ви се казва.

commando1
08-08-2011, 20:25
Поредния спор християни-атеисти, даже и извънземното се изказа.. :D

Съгласна съм с Аурис за доброто и злото..и за другите неща, иначе имам въпрос към Командо - (ако приемем, че има бог) нали той е създал абсолютно всичко? Кой е създал дявола? Ако се е появил сам както бог, тогава с какво бог е по ''божествен'' от него? Ако и той е творение на бог, защо бог би го създал?

Ако си чела Библията там е обяснено кой е Дявола? Виждам че имаш явни симпатии към дявола,дали пък не му се кланяш несъзнателно отричайки Бога? Май харесваш Рогатият.
Защото всеки които отрича Бог съзнателно приема Сатана за свое божество което е мракобесничество. Прочети Новият Завет и виж кой е бил Сатана,кой го е създал и кой го е прогонил от Раят и с каква цел е бил прогонен от Царството Небесно.

commando1
08-08-2011, 20:31
^
Ясно, по принцип често се представя война между доброто и злото, бог и дявола, и ми беше интересно защо доброто би създало злото, ако е толкова добро.. въпреки че мисля, че и двете не съществуват.

Аз през цялото време откакто съм тук не мога да разбера, защо имате нужда да вярвате в бог? Освен че сте слаби и искате да вярвате, че някой ви е виновен за лошите неща в живота, защото не искате да поемете отговорност, друга причина не виждам?

От другата гледна точка пък как така ако постигнете нещо след много старание и усилия, се задоволявате с мисълта, че просто бог ви е помогнал и пренебрегвате самите себе си?

Или ада и рая, на мен ми прилича на изнудване, ако не спазвате каквото ви казвам, че е добро, сте обречени на вечни мъчения.. Къде точно беше добрата част? Разбира се така е по-лесно, християнството ви казва изрично какво трябва да правите, за да постигнете вечно щастие в рая.. би било толкова просто да има точна формула, която като следвате и готово - постигате всичко, което искате. Изводът от цялото нещо, е бъдете смирени и правете каквото ви се казва.

Ами вярвай тогава в Сатаната,щом отричаш Бог. Тук хората имат съзнателен избор или приемаш да следваш пътя на Бог или пътя на Сатана,трети път няма. Или си с Бога или си с Дявола. Разни мнения и умозаключения от рода на: "аз съм неутрален", "не вярвам нито в единият нито в другият" и "всичко е измислица" не вършат работа и не са оправдание. Света се състои от хора които или вярват в Бог и се стараят да му подражават или от хора-поклонници на Сатаната-разни мюсюлмани,индуисти,будисти ,тангристи,атеисти,агности и,юдеи,матевриалисти и пр. са първи в армията на злото и мрака.
Вие на коя страна ще застанете? На тези злите които отричат Бога или на тези които са добри и искрено вярват в него и се стараят да правят добрини?

Auriss
08-08-2011, 20:34
http://4.bp.blogspot.com/_rn8nJGCTFc0/SRqETsKRGoI/AAAAAAAAAFg/_lfPoN1ZXJM/s1600-h/snapshot20081111230937.jpg

Ела ,душко ,да ти направя добро

ZipFail
08-08-2011, 20:35
Или си с нас, или си против нас. Само ние сме истинските, всички други под ножа. Хм, на кой ли ми напомня това..... :-o









А, да, сетих се.
http://www.nndb.com/people/197/000025122/ahitler.jpg

ScarlettS
08-08-2011, 20:35
:lol:

Да, точно така, аз даже съм изпратена от дявола, да тествам твоята вяра и съм негова последователка. Разобличи ме. :D

ScarlettS
08-08-2011, 20:35
Или си с нас, или си против нас. Само ние сме истинските, всички други под ножа. Хм, на кой ли ми напомня това..... :-o









А, да, сетих се.
http://www.nndb.com/people/197/000025122/ahitler.jpg


и аз за това се сетих :D

commando1
08-08-2011, 20:42
Съжалявам че ще се намеся ,но от оня бушмен неграмотен въобще и не очаквам адекватен отговор.

Луцифер ,Сатаната ,Дявола или както още решиш да го наричаш ,Е творение на Бог и Е орнамент към свободата на избора. Това го прави и най-интересния персонаж в Библията ... един вид идеалистичен антагонист ,едновременно олицетворяващ всичко човешко ,но и действащ против интереса на хората.

Бог не го създава 'зъл'. ТОЙ избира да е такъв ,макар 'злото' в случая да е чисто субективно.


Поредния спор християни-атеисти, даже и извънземното се изказа.
Тук обаче грешиш - спор няма. Той не изказа свое мнение ,базирано на възгледите и опита си.

Няма и какво да обсъждам относно гледната му точка - индиректен начин за бягство от реалността и очеваден стремеж към чувство за обреченост/безпомощност ,породен от слабостта на индивида. Тва е.
Вече ми е ясно че щом отричаш Бог значи си атеист а щом си атеисти значи нямаш морални принципи и добри страни. Сега сигурно ще се спукаш да ме упрекваш че те съдя,обаче не мога да търпя зли и лоши хора отричащи Бога да ми казват че аз съм виновен. Всъщност ти дотолкова си гневен и ядосан на Бог за проблемите си че си готов дори да приемеш тезите на сатанистите и демонистите че няма Бог и всичко е измислица,или че всъщност представите ни за добро и лошо са изкривени. Толкова много мразите Христос и Кръста Господен че бягата като дяволи от Истината,защото се страхувате че не можете да си носите отговорностите. Такива като вас водят войните срещу религията и после обвиняват християните че са виновни,вие използвате всякаква скверна и мръсна пропаганда да ни изкарате едва ли не по черни и от Дявола,готови сте да служите на Сатаната защото той е вашият Господар,не обичате хората като нас,защото ние сме носители на доброто,плашите се от добрите хора защото те са призвани да служат на Бог а вие сте призвани да мразите,обиждате и нападате защото така ви кара вашият Господар-Дявола. Жалко за вас и вашите млади души-те не познават любовта,не познават доброто,не познават обичта и красотата в света а познават само злобата,омразата,гордостта ,високото самочувствие,нихилизма,изм амата,подлостта,лицемериет о,
предателството и интригите.
Целта на Сатана е да вкара разкол,съмнения,обида,гняв към Създателя! Почитателите му пишат подобни легенди,оспорвайки Божествеността! Сатана казва-:Защо ви страх да търсите истината? Защо ви страх да се разсърдите на Бог,когато имате беди? Кой ви каза че аз не мога да ви служа и помагам?" И те кара да крадеш,да убиваш,да изнасилваш,да биеш майка си и баща си,да правиш магии и ръсиш клетви! Така ставаш оръжие в ръцете на низвергнатия.И когато дойде истинския час,тогава душата разбира капана в който е попаднала,слушайки и подчинявайки се на мрака! Но е късно!
Бог е дал свободна воля на човека,в кой да вярва и в кой не.Помни че на който служиш,при него ще отиде душата ти! От там връщане няма! Струва си да се замислиш върху това!

ScarlettS
08-08-2011, 20:49
Струва си ти да се замислиш какво написа :lol: Благодаря, че най-накрая ми отвори очите. Сега чак разбрах, че тъй като съм атеистка, нямам добри страни, убивам, крада, изнасилвам, по цял ден бия майка си и баща си и само правя магии :D :D

ZipFail
08-08-2011, 21:00
:lol: :lol: :lol:

Горкия, колко ли време е писал тоя пост, а 90% от хората като видят първите 2 изречения и ще превъртят накрая на темата. Много насериозно си приел мисията си на просветител на заблудените, commando, жалко че никой не те отразява. Айде сега отивам да взривявам църкви, да убия майка си и баща си и да нарисувам пентагарам с кръвта им.

klimatronik
08-08-2011, 21:03
Не прочетох много на commando1 , но е добро момче. ;)

ScarlettS
08-08-2011, 21:05
Ти имаш специални способности (от бог най-вероятно) , да ги усещаш какви са, без да им четеш постовете :D

Auriss
08-08-2011, 21:07
Те сите са вързани към една централа



само дето им трябва смяна на оптиката

ScarlettS
08-08-2011, 21:11
да :lol:

Нещо много оживено стана във форума тая вечер :D

reich
08-08-2011, 22:31
Християнството е религия,която цели да държи хората в подчинение.Да им наложи мнение за света.Религията е за прости хора,които не могат да си обяснят по свой начин устройството на вселената.
Пускам част от книгата на Адолф Хитлер и по-точно темата за християнството.

Християнството е религия, която защитава слабото и ниското.
По своя произход, християнството е изцяло еврейско.
То насилва хората да превиват гърбовете си пред звъна на черковните камбани и да пълзят пред кръста /изпитанието/ на чуждия бог.
То започва преди около 2000 години между болни, изтощени и отчаяни люде, които са загубили своята вяра в живота.
Християнските догми за състрадание и прошка към съгрешилия, възкресението и спасението, са пълна глупост.
Милосърдието на християнина е опасно, не германска идея.
Християнската любов е глупаво понятие тъй като любовта парализира човека.
Християнската идея за равенство защитава нисшите раси, болните, слабите и сакатите.

За злото по света са виновни изродите,които ни управляват,защото една група хора властва над целия свят.Присмиват се на хората,лъжат ги,заливат ги с грешна информация.Всички в момента се движим по мода за подръжание дадена ни от тези хора.Всичко различно,което пречи на власта им бива заличено.Това се случва с много хора по света.Ако кажеш истината или си загубил работата си,или са те убили.

Тази тема е тотално несериозна.От къде пък вие разбрахте,че има християнски бог.Не сте го разбрали вие,а други ви поднасят тази информация.

Auriss
08-08-2011, 22:34
Es lebe das heilige Deutschland

TheMightyNadenica
08-08-2011, 22:44
Как се казва тази книга на Адолф Хитлер...?
Ако той е казал това(той всъщности го е казвал на речи и тн) си е напъло прав! Той е знаел за какво става на въпрос! Единственото германско "нещо" което харесвам...е Хитлер!

ScarlettS
08-08-2011, 22:44
Дойчланд юбер алес!! Гуте Нахт!

TheMightyNadenica
08-08-2011, 22:47
Дойчланд юбер алес!! Гуте Нахт!

Дойчланд убер аллес...но само по времето на Хитлер!(когато тази песен е била химн)!

reich
08-08-2011, 22:47
Мисля,че беше в Моята борба.В момента нещо не се сещам...

Auriss
08-08-2011, 22:48
Ми аз не знам Хитлер цяла Библиотека книги да е изписал. В "Моята борба" е вероятно.
Виж ,моят цитат е от наистина достоен човек ... поне.

ScarlettS
08-08-2011, 22:49
Дойчланд юбер алес!! Гуте Нахт!

Дойчланд убер аллес...но само по времето на Хитлер!(когато тази песен е била химн)!

ти знаеш ли немски като си такъв фен на Хитлер? :D

Auriss
08-08-2011, 22:50
Йа Йа вундъРбаР ... их шпрехе дойч Йа

reich
08-08-2011, 22:53
Аз ли да знам немски?

ScarlettS
08-08-2011, 22:53
их аух :D их верде шлафен, бис морген

ScarlettS
08-08-2011, 22:54
Аз ли да знам немски?

найн, ди вурст

Auriss
08-08-2011, 22:55
гуте нахт

TheMightyNadenica
08-08-2011, 23:01
Дойчланд юбер алес!! Гуте Нахт!

Дойчланд убер аллес...но само по времето на Хитлер!(когато тази песен е била химн)!

ти знаеш ли немски като си такъв фен на Хитлер? :D

Не е важно дали знам езика...също съм фен на Чингиз Хан(макар че една от неговите постъпки не ми харесва) ...но значи ли, че трябва да знам езика? То и хан Аспарух ако е жив, няма да го разбереш какво приказва, ама...
Иначе...чат пат поназнайвам немски...от малко време го уча!

reich
08-08-2011, 23:05
Егаси въпросите,длъжен ли си като си "фен на Хитлер" да знаеш немски...? :D :D :D

Oton48
08-09-2011, 00:57
Казвам ти ,че света е скапан и не си заслужава ,а хората са толкова извратени и погълнати от дребнави стремежи ,че не виждат по-далеч от носа си , а ти ми казваш ,че ми се иска да е така ? WTF ?
И аз, ако бях с твоя акъл и разбирания щях да мисля така.

Auriss
08-09-2011, 01:07
^Я разясни туй-онуй ,че не те разбрах нещо ?

gandalfepi4
08-09-2011, 04:02
oффф, като почнете да разсъждавате по толкова тъп начин ми иде да си оскубя мъдете направо

Either God wants to abolish evil, and cannot; or he can, but does not want to. If he wants to, but cannot, he is impotent. If he can, but does not want to, he is wicked. If God can abolish evil, and God really wants to do it, why is there evil in the world?


епикурчето преди хиляди години ви е изнасилил идеята ама вие сте толкова прости че не го осъзнавате дори


най-жалката работа обаче е ЧЕ ХРИСТИЯНСТВОТО ИМА ПЕРФЕКТНА ЗАЩИТА СПРЕЩУ ТОВА, но вие, о благоверни и истинни люде, сте тъпи като дървета и не я знаете (за разлика от мен - злият, хронично мастурбиращ атеист)


ако ранните, истински християни (йешуа вкл.) можеха да ви видят от някъде такива сълзи щяха да заронят



започвам да подозирам че съвсем скоро ще ми се наложи да започна да защитавам много по-моралното оригинално християнство от вас - малки глупачета които вместо да прочетат старите писания, тези на които такъв като мен който търси парадокси, противоречия и неморалностти не може копче да им каже, се занимавате с мисловна мастурбация и се ограничавате с резултатът на 2000 години лъжа и пропаганда на институция, която е донесла горене на книги, гонене на учени, масови убийства и най-ужасяващи мъчения, понеже мозъците ви са атрофирали

JungleJaguar
08-09-2011, 06:07
Ако той е казал това(той всъщности го е казвал на речи и тн) си е напъло прав! Той е знаел за какво става на въпрос! Единственото германско "нещо" което харесвам...е Хитлер!

Ти сериозно ли ???
Над 20 милиона мъже,жени и деца е избил Хитлер !

Това всеки го знае.
Малко обаче знаят как точно са убити.
Съжалявам,ако следващите редове ви шокират и ужасят,но мнението ти ме предизвика да ги напиша:

Горене на живи хора,когато
крематориумите били препълнени се
копаели ровове и се изсипвали
тонове гориво и това се пали,там се
изсипват от камиони живите
деца,имало жестоки писъци,някои от децата успявали да се измъкнат от
рововете,но там ги чакали
офицери,които или ги разстрелвали
директно,или силно ги ритали и те
пак падали вътре,първо изгаряла
косата,после кожата ставала на големи мехури и се пукали,а
стомахът с вътрешностите се
пръскал.

Инжектиране на боя в очите на деца
с цел да се промени цвета на
очите.Очите винаги се възпалявали и
се стигало до слепота.Без упойка на
слепите,но все още живи деца се
вадили очите.Ако от това не умре-детето се убивало.Очите се закачали
на стената като трофеи.

Дисекция на живи деца.Докато
децата са живи им се разпаряли
коремите и са им вадили органи, дори
и сърцата им.Друг път биели големи
дози отрова на децата и докато се
гърчели в предсмъртна агония им се режели ръцете,краката,пак са им
разпаряли коремите и им се вадели
различни органи.Също са клани
деца,за да се види за колко време
труповете им ще се разложат.

Потапяне на завързани мъже.жени и
деца в ледена вода,а след това
обливането им с вряла вода.Това се
повтаря докато настъпи смърт.
Друг път хората се слагат във вода и
се увеличава температурата,докато се сварят живи.За да видят
ефекта,докато се варят и са все още
живи им се отваряли черепите.

Ами брат сори ама тва за мен е нечовешка жестокост.

reich
08-09-2011, 06:28
Първо.Ще запазя добрия тон.
Второ.Тези фантасмагории от къде си ги прочел???
Трето.Знаеш ли какво са правили "добрите" американците с немските войници след края на войната???Събирали са ги на едно пусто място,сега не мога да се сетя къде и просто са ги изтощили без храна и вода.Нищо сложно,просто са ги оставили да умрат.Знаеш предполагам за бомбардираните градове от съюзниците.Знаеш за "изцепките" на руските войници.Знаеш ли ,че американски войници разстрелвали немци,шпиони,дегизирали се като американци?!?Това според американците е оправдано.Обаче целият свят смята ,че елитните СС са извършвали престъпления срещу човечеството.Разстреляли се американски войници...ей тва направо ме уби като го казват.Американците са добри,нацистите са лоши...само че има такива изроди като теб,които попиват всичко. :D

ScarlettS
08-09-2011, 08:16
Егаси въпросите,длъжен ли си като си "фен на Хитлер" да знаеш немски...? :D :D :D

:D :D

Абе вие много на сериозно го приехте, питах просто дали знае немски :lol:

klimatronik
08-09-2011, 08:28
Аз съм съгласен с JungleJaguar.
Хитлер е бил ЛУД. И горката му държава...
А reich айде да не пишеш такива простотии ,че ми ставаш смешеш кат вярваш на някакви изказвания на Хитле. Просто като прочетох този ти коментар за християнството - те мисля за луд сектант...

commando1
08-09-2011, 09:04
Хитлер е бил вярващ католик и добър човек,мъдър човек,не виждам за какво го обвинявате човека не е направил нищо лошо на никого. ВСВ е резултат от действията на Великите сили-САЩ,Франция,Великобритания и СССР тези държави са виновниците за запалването а ВСВ и взаимното обвинение на Германия. Холокоста е измислен от ционистите и сатанистите за да оклеветят нацистите с цел да разрушат Германия.
Нацизмът е най-висшият идеал. Чифутите са виновни за войната не германците. Оная свиня Чърчил,заедно с глупакът Сталин и американският боклук Х. Труман унищожиха и разориха Европа след края на ВСВ. Хитлер е бил добряк а не тиранин,както го изкарват.

reich
08-09-2011, 09:12
Аааа,аз си мислех,че е сериозно... :D
Към Климатроник.
Не ме интересува какво ми говориш ти,нео-комунистко човече.Ей смешник,нищо не казваш за последния ми пост за "престъпленията срещу човечеството" извършени от лошите нацисти.Нищо нямаш да кажеш ,защото е истина.Това са фактите.Иначе големите защитници на християнството знаете само да говорите по форуми,иначе нищо не разбирате реално.Вие сте общество от роби!Това е България,това е по-голямата част от света.

klimatronik
08-09-2011, 09:26
Хитлер е бил вярващ католик и добър човек,мъдър човек,не виждам за какво го обвинявате човека не е направил нищо лошо на никого. ВСВ е резултат от действията на Великите сили-САЩ,Франция,Великобритания и СССР тези държави са виновниците за запалването а ВСВ и взаимното обвинение на Германия. Холокоста е измислен от ционистите и сатанистите за да оклеветят нацистите с цел да разрушат Германия.
Нацизмът е най-висшият идеал. Чифутите са виновни за войната не германците. Оная свиня Чърчил,заедно с глупакът Сталин и американският боклук Х. Труман унищожиха и разориха Европа след края на ВСВ. Хитлер е бил добряк а не тиранин,както го изкарват.
:razz: Правя ти път към психологичното отделение ;)
Чети малко история и се консултирай с някой историк, но първо с психолог...

reich
08-09-2011, 09:28
Прочете ли ми поста Климатроник?

klimatronik
08-09-2011, 09:35
Аааа,аз си мислех,че е сериозно... :D
Към Климатроник.
Не ме интересува какво ми говориш ти,нео-комунистко човече.Ей смешник,нищо не казваш за последния ми пост за "престъпленията срещу човечеството" извършени от лошите нацисти.Нищо нямаш да кажеш ,защото е истина.Това са фактите.Иначе големите защитници на християнството знаете само да говорите по форуми,иначе нищо не разбирате реално.Вие сте общество от роби!Това е България,това е по-голямата част от света.
Ай сега не замесвай християнство и будизъм , кво ще кажеш?
След като Германия пада няма как да няма някакво отмъщение за нацистите... След като толкова време Германия е вършила злени.
Точно хитлер е виновен. И за първата световна война пак Гермнания е най-виновна .
Пс: сега ще ми кажеш ,че нашия Фердинант е направил много добро за България. А този Фердинант съсипал и нае ба* л ма***** на България. И е бил гей. + това немски гей. ти си просто лапе, ако си мислиш обратното.

reich
08-09-2011, 09:37
Мищо не схванах от това,което пишеш.Сигурно,защото съм лапе.Едва ли защото пишеш с много правописни грешки.

klimatronik
08-09-2011, 09:45
Мищо не схванах от това,което пишеш.Сигурно,защото съм лапе.Едва ли защото пишеш с много правописни грешки.
пффф философ

reich
08-09-2011, 09:50
:D Ебаси разбирачите сме всички явно...

klimatronik
08-09-2011, 09:56
:D а не бе. Всички сме учени , историци, философи и какво ли си не в този форум . :D

TheMightyNadenica
08-09-2011, 11:27
Ако той е казал това(той всъщности го е казвал на речи и тн) си е напъло прав! Той е знаел за какво става на въпрос! Единственото германско "нещо" което харесвам...е Хитлер!

Ти сериозно ли ???
Над 20 милиона мъже,жени и деца е избил Хитлер !

Това всеки го знае.
Малко обаче знаят как точно са убити.
Съжалявам,ако следващите редове ви шокират и ужасят,но мнението ти ме предизвика да ги напиша:

Горене на живи хора,когато
крематориумите били препълнени се
копаели ровове и се изсипвали
тонове гориво и това се пали,там се
изсипват от камиони живите
деца,имало жестоки писъци,някои от децата успявали да се измъкнат от
рововете,но там ги чакали
офицери,които или ги разстрелвали
директно,или силно ги ритали и те
пак падали вътре,първо изгаряла
косата,после кожата ставала на големи мехури и се пукали,а
стомахът с вътрешностите се
пръскал.

Инжектиране на боя в очите на деца
с цел да се промени цвета на
очите.Очите винаги се възпалявали и
се стигало до слепота.Без упойка на
слепите,но все още живи деца се
вадили очите.Ако от това не умре-детето се убивало.Очите се закачали
на стената като трофеи.

Дисекция на живи деца.Докато
децата са живи им се разпаряли
коремите и са им вадили органи, дори
и сърцата им.Друг път биели големи
дози отрова на децата и докато се
гърчели в предсмъртна агония им се режели ръцете,краката,пак са им
разпаряли коремите и им се вадели
различни органи.Също са клани
деца,за да се види за колко време
труповете им ще се разложат.

Потапяне на завързани мъже.жени и
деца в ледена вода,а след това
обливането им с вряла вода.Това се
повтаря докато настъпи смърт.
Друг път хората се слагат във вода и
се увеличава температурата,докато се сварят живи.За да видят
ефекта,докато се варят и са все още
живи им се отваряли черепите.

Ами брат сори ама тва за мен е нечовешка жестокост.

Това е малко, за нисш вид като човека! Той не заслужава да живее! Съсипва много други видове по много по-брутални начини...това не е ли жестокост? А ако не е имало такива избивания...вероятно е нямало да си бил жив, и то по ред причини!

TheMightyNadenica
08-09-2011, 11:31
Аз съм съгласен с JungleJaguar.
Хитлер е бил ЛУД. И горката му държава...
А reich айде да не пишеш такива простотии ,че ми ставаш смешеш кат вярваш на някакви изказвания на Хитле. Просто като прочетох този ти коментар за християнството - те мисля за луд сектант...

Ти навярно дори не знаеш кой е Хитлер...па камо ли какъв е бил, и какво е правил...така че си замълчи!

TheMightyNadenica
08-09-2011, 11:34
Аааа,аз си мислех,че е сериозно... :D
Към Климатроник.
Не ме интересува какво ми говориш ти,нео-комунистко човече.Ей смешник,нищо не казваш за последния ми пост за "престъпленията срещу човечеството" извършени от лошите нацисти.Нищо нямаш да кажеш ,защото е истина.Това са фактите.Иначе големите защитници на християнството знаете само да говорите по форуми,иначе нищо не разбирате реално.Вие сте общество от роби!Това е България,това е по-голямата част от света.
Ай сега не замесвай християнство и будизъм , кво ще кажеш?
След като Германия пада няма как да няма някакво отмъщение за нацистите... След като толкова време Германия е вършила злени.
Точно хитлер е виновен. И за първата световна война пак Гермнания е най-виновна .
Пс: сега ще ми кажеш ,че нашия Фердинант е направил много добро за България. А този Фердинант съсипал и нае ба* л ма***** на България. И е бил гей. + това немски гей. ти си просто лапе, ако си мислиш обратното.

Кой е бил гей бе?

klimatronik
08-09-2011, 12:06
Аааа,аз си мислех,че е сериозно... :D
Към Климатроник.
Не ме интересува какво ми говориш ти,нео-комунистко човече.Ей смешник,нищо не казваш за последния ми пост за "престъпленията срещу човечеството" извършени от лошите нацисти.Нищо нямаш да кажеш ,защото е истина.Това са фактите.Иначе големите защитници на християнството знаете само да говорите по форуми,иначе нищо не разбирате реално.Вие сте общество от роби!Това е България,това е по-голямата част от света.
Ай сега не замесвай християнство и будизъм , кво ще кажеш?
След като Германия пада няма как да няма някакво отмъщение за нацистите... След като толкова време Германия е вършила злени.
Точно хитлер е виновен. И за първата световна война пак Гермнания е най-виновна .
Пс: сега ще ми кажеш ,че нашия Фердинант е направил много добро за България. А този Фердинант съсипал и нае ба* л ма***** на България. И е бил гей. + това немски гей. ти си просто лапе, ако си мислиш обратното.

Кой е бил гей бе?
Кой е бил Хитлер бе? :D :D :lol: :lol:
Гей е бил Фердинант.
И както каза преди малко си човекомразец. Ами природозащитниците нали и те са хора ?

:D

reich
08-09-2011, 12:22
Пише се ФердинанД.

klimatronik
08-09-2011, 12:39
Пише се ФердинанД.
oпа карай грешка :lol: , за мен си е Фердинант или дори фердинант ;)

ZipFail
08-09-2011, 12:41
Чета ви постовете и се смея, бива ли толкова глупав народ. Сякаш единствените ви познания са от Дискавъри и Нешънъл Джографик :lol:

Пичове, вземете се образовайте малко по история, че това ако го кажете в истинския живот много ще се излагате.

klimatronik
08-09-2011, 12:52
Чета ви постовете и се смея, бива ли толкова глупав народ. Сякаш единствените ви познания са от Дискавъри и Нешънъл Джографик :lol:

Пичове, вземете се образовайте малко по история, че това ако го кажете в истинския живот много ще се излагате.
Ние не само четем история,а и се учим от историци.
А ти само правиш гърди и корем и си куха лейка.

JungleJaguar
08-09-2011, 13:41
Първо.Ще запазя добрия тон.
Второ.Тези фантасмагории от къде си ги прочел???
Трето.Знаеш ли какво са правили "добрите" американците с немските войници след края на войната???Събирали са ги на едно пусто място,сега не мога да се сетя къде и просто са ги изтощили без храна и вода.Нищо сложно,просто са ги оставили да умрат.Знаеш предполагам за бомбардираните градове от съюзниците.Знаеш за "изцепките" на руските войници.Знаеш ли ,че американски войници разстрелвали немци,шпиони,дегизирали се като американци?!?Това според американците е оправдано.Обаче целият свят смята ,че елитните СС са извършвали престъпления срещу човечеството.Разстреляли се американски войници...ей тва направо ме уби като го казват.Американците са добри,нацистите са лоши...само че има такива изроди като теб,които попиват всичко. :D

Ми за разлика от теб съм гледал достатъчно филмови ленти,някои от които разсекретени,както и говорил съм с историци,които смятам,че са доста запознати.
Точно наскоро попаднах на разсекретен филм на който показват пирамида от човешки трупове висока над 20 метра.Около този куп се търкалят отрязани глави,крака и ръце и има много кръв.
За д-р Менгеле чувал ли си?
Едва ли?
За опитите му с близнаци,които накрая убивал,дисекции на живи бебета,убиване с ток и т.н.?
Ами д-р Карл Клауберг,д-р Зигмунд Рашер,д-р Клаус Шилинг,д-р Бруно Вебер
Ами д-р Херта Оберхаузер.Изследванията били насочени към
действието на отровите върху деца.
Тя инжектирала деца с отрови и докато децата били още в съзнание, ампутирала крайниците им и вадела жизнено важни органи.
Оберхаузер е единствената жена
лекар на Нюрнбергския процес.
Осъдена е на 20 години затвор.

ZipFail
08-09-2011, 13:42
Пак ли трябва да пращам до модераторския екип, ловецо ?
За втори акаунт бана е още по-дълъг ;)

klimatronik
08-09-2011, 13:59
Пак ли трябва да пращам до модераторския екип, ловецо ?
За втори акаунт бана е още по-дълъг ;)
Ами като си клюкарка пращай каквото си искаш. Ама няма доказателства ,че съм този,когото си мислиш . :D

ZipFail
08-09-2011, 14:14
IP адрес мойто момче :)

Както и да е, пак писах, дано тоя път бана е по IP. Щом си упорит, така да е.

klimatronik
08-09-2011, 14:26
IP адрес мойто момче :)

Както и да е, пак писах, дано тоя път бана е по IP. Щом си упорит, така да е.
Kакво е това IP адрес. Поща ли?
Ти наистина си повече от клюкарак - една грешка си.

playy
08-09-2011, 15:22
Наденицо,защо нареждаш човешката раса по този начин,като се има на предвид,че и ти си човек като нас.Да,вярно е че в момента сме свидетели на духовен спад и материализация,но за това кой е виновен?Само и единствено ние,за това че позволяваме да бъдем манипулирани от масмедиите и др. фактори.Хората са свикнали да лепят вината на друг и Сатана е доста подходящ за църквата да фърля утайката на него,но докато ние,хората не се осъзнаем няма кой да ни помогне!Алчност,завист и омраза винаги е имало,сега има и за жалост ще има...Замислете се,защо всеки човек може да промени настоящето :)

TheMightyNadenica
08-09-2011, 15:40
Аааа,аз си мислех,че е сериозно... :D
Към Климатроник.
Не ме интересува какво ми говориш ти,нео-комунистко човече.Ей смешник,нищо не казваш за последния ми пост за "престъпленията срещу човечеството" извършени от лошите нацисти.Нищо нямаш да кажеш ,защото е истина.Това са фактите.Иначе големите защитници на християнството знаете само да говорите по форуми,иначе нищо не разбирате реално.Вие сте общество от роби!Това е България,това е по-голямата част от света.
Ай сега не замесвай християнство и будизъм , кво ще кажеш?
След като Германия пада няма как да няма някакво отмъщение за нацистите... След като толкова време Германия е вършила злени.
Точно хитлер е виновен. И за първата световна война пак Гермнания е най-виновна .
Пс: сега ще ми кажеш ,че нашия Фердинант е направил много добро за България. А този Фердинант съсипал и нае ба* л ма***** на България. И е бил гей. + това немски гей. ти си просто лапе, ако си мислиш обратното.

Кой е бил гей бе?
Кой е бил Хитлер бе? :D :D :lol: :lol:
Гей е бил Фердинант.
И както каза преди малко си човекомразец. Ами природозащитниците нали и те са хора ?

:D

Природозащитници(хора) няма...това са жалки истории...

TheMightyNadenica
08-09-2011, 15:46
Наденицо,защо нареждаш човешката раса по този начин,като се има на предвид,че и ти си човек като нас.Да,вярно е че в момента сме свидетели на духовен спад и материализация,но за това кой е виновен?Само и единствено ние,за това че позволяваме да бъдем манипулирани от масмедиите и др. фактори.Хората са свикнали да лепят вината на друг и Сатана е доста подходящ за църквата да фърля утайката на него,но докато ние,хората не се осъзнаем няма кой да ни помогне!Алчност,завист и омраза винаги е имало,сега има и за жалост ще има...Замислете се,защо всеки човек може да промени настоящето :)

Еми ти с този пост ме подкрепяш...че човека е един боклук и нищо повече!

playy
08-09-2011, 18:03
Не слагай всички хора под общ знаменател,моля те.Човек може и да виновен за нещастията по света,за геноцида и замърсяването на природата,но също така съвременото технологично и културно ниво не е дошло от Анунака,а именно от хората,което далеч не ни прави боклуци.Така като оплакваш колко сме жалки не оправяш нищо,даже напротив,почваш да дразниш и скоро никой няма да те отразява.

П.С:Не ме карай да съжелявам за времето,което ми отне за тоя пост.

ScarlettS
08-09-2011, 18:19
Наденицо,защо нареждаш човешката раса по този начин,като се има на предвид,че и ти си човек като нас.Да,вярно е че в момента сме свидетели на духовен спад и материализация,но за това кой е виновен?Само и единствено ние,за това че позволяваме да бъдем манипулирани от масмедиите и др. фактори.Хората са свикнали да лепят вината на друг и Сатана е доста подходящ за църквата да фърля утайката на него,но докато ние,хората не се осъзнаем няма кой да ни помогне!Алчност,завист и омраза винаги е имало,сега има и за жалост ще има...Замислете се,защо всеки човек може да промени настоящето :)

Еми ти с този пост ме подкрепяш...че човека е един боклук и нищо повече!

Ако човекът е боклук, тогава животът му не само, че е безсмислен, но и вреди, тогава ти за какво живееш?

gandalfepi4
08-09-2011, 18:37
недей че ще вземе да an hero-не

ANNUNAK
08-09-2011, 18:39
Каква култура и технологии имате като раса?
Ние ви измислихме всичко.
Вие за обмен на технологии чували ли сте?
Не само ние,а и други раси ви дадоха технологичният напредък.
Как така изведнъж се построиха космически кораби и литнахте до Луната ?
Изведнъж !

ScarlettS
08-09-2011, 19:10
недей че ще вземе да an hero-не

Прав си, оттеглям въпроса :lol:

Анунак, искрено ти благодаря за всичко, но нямаш ли си някаква извънземна работа, която да вършиш?

reich
08-09-2011, 21:10
Зипфайл,не знам за кого говориш,че не разбира от история,но ще ми е удоволствие да ти разкажа нещо от античноста,средновековиет ,най-вече военната история.
Горд съм,че пиша с извънземни и с ттях разсъждаваме по такива важни въпроси относно глупостта на човека.

ScarlettS
08-09-2011, 22:32
Горд съм,че пиша с извънземни и с ттях разсъждаваме по такива важни въпроси относно глупостта на човека.

надявам се това да беше ирония :lol:

reich
08-09-2011, 22:39
И аз. :D

ScarlettS
08-09-2011, 22:39
:D

TheMightyNadenica
08-09-2011, 23:37
Не слагай всички хора под общ знаменател,моля те.Човек може и да виновен за нещастията по света,за геноцида и замърсяването на природата,но също така съвременото технологично и културно ниво не е дошло от Анунака,а именно от хората,което далеч не ни прави боклуци.Така като оплакваш колко сме жалки не оправяш нищо,даже напротив,почваш да дразниш и скоро никой няма да те отразява.

П.С:Не ме карай да съжелявам за времето,което ми отне за тоя пост.

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!

TheMightyNadenica
08-09-2011, 23:40
Наденицо,защо нареждаш човешката раса по този начин,като се има на предвид,че и ти си човек като нас.Да,вярно е че в момента сме свидетели на духовен спад и материализация,но за това кой е виновен?Само и единствено ние,за това че позволяваме да бъдем манипулирани от масмедиите и др. фактори.Хората са свикнали да лепят вината на друг и Сатана е доста подходящ за църквата да фърля утайката на него,но докато ние,хората не се осъзнаем няма кой да ни помогне!Алчност,завист и омраза винаги е имало,сега има и за жалост ще има...Замислете се,защо всеки човек може да промени настоящето :)

Еми ти с този пост ме подкрепяш...че човека е един боклук и нищо повече!

Ако човекът е боклук, тогава животът му не само, че е безсмислен, но и вреди, тогава ти за какво живееш?

Започвам сериозно да се чудя... Но знам признанието си! Като почна да умирам, ще се опитам да изтрепя колкото се може повече хора! Като започна от цигани и еврей! Тука съм напълно сериозен!

ScarlettS
08-09-2011, 23:42
Как точно обмисляш да ги убиваш?

TheMightyNadenica
08-09-2011, 23:46
Как точно обмисляш да ги убиваш?

Тука наистина съм сериозен! А ако въпроса ти е сериозен...с автоматик! АК-47 етц...

ScarlettS
08-09-2011, 23:48
Ама нали вече ще си почнал да умираш, как ще ги избиваш тях?

Auriss
08-09-2011, 23:49
НЕ нене нененененененее НЕ Е ИСТИНА ПРОСТО НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ОТКАЗВАМ!!!!!!!!

НЕ!!!!!!!!!!!!!!

НЕВЪЗМОЖНО Е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ScarlettS
08-09-2011, 23:50
Тихо сега! :lol:

ScarlettS
08-09-2011, 23:55
Сега няма да разкаже за великата стратегия :x

Auriss
08-09-2011, 23:56
Тва е щото е със слаб ум и Анунаците са го програмирали като го ебаваме да се комплексира и да не си отстоява позицията.
Слабак ,кво да го правиш.

ScarlettS
08-09-2011, 23:59
Ама..ама.. аз тъкмо си намерих занимание :D

TheMightyNadenica
08-09-2011, 23:59
Става на въпрос ако знам кога ще умра...взимам си автоматик...и яко в катуните...искам да гледам как се влачат глави, които са на 7 метра от тялото, как плачат и молят за милост, как се гърчат като настъпани червей!!!

ScarlettS
08-10-2011, 00:01
Ти си моят идол!!

Auriss
08-10-2011, 00:04
Как се пееше в една не особено популярна песен...

Denn der Enkel wird Sturmfuhrer bei der SS

TheMightyNadenica
08-10-2011, 00:12
Как се пееше в една не особено популярна песен...

Denn der Enkel wird Sturmfuhrer bei der SS

Което ще рече...?

ScarlettS
08-10-2011, 00:13
ди вурст кан унс нихт ферштеен :D

Auriss
08-10-2011, 00:18
:D

ScarlettS
08-10-2011, 00:21
Ее ама той взе, че излезна.. сега сигурно ще сънува как избива хора-боклуци. :D

Auriss
08-10-2011, 00:23
:( Аз пък мислех даже линк към песента да му пратя .. тъкмо я намерих. :(

Нищу ,аз все пак ще си я линкна. Много е вдъхновяваща

http://www.youtube.com/watch?v=BIbVMb_GBPM

ScarlettS
08-10-2011, 00:25
Да и аз я намерих и приготвих линк.. сега какво ще правим? :(

TheMightyNadenica
08-10-2011, 00:27
Тука съм бИе...бях афк(дет се вика)...И песента в превод какво ще рече...?

Auriss
08-10-2011, 00:31
Дядо ми беше лейтенант от СС
И внукът ще стане лейтенант от СС

ScarlettS
08-10-2011, 00:33
Не е вярно :x означава, че Наденицата е велик!

Auriss
08-10-2011, 00:33
Тихо ,де ... исках да го тролна :x

ScarlettS
08-10-2011, 00:35
:x

ScarlettS
08-10-2011, 00:37
Ер вирд нихт шрайбенн :cry:

TheMightyNadenica
08-10-2011, 00:45
Не е вярно :x означава, че Наденицата е велик!

С какво съм заслужил тази подигравка...?

ScarlettS
08-10-2011, 00:49
Интересен въпрос.. мисля, че си прав, извинявай! :(

http://vbox7.com/play:68e0306b

commando1
08-10-2011, 01:58
Хората са виновни за злото а не Бог!

UNITED2
08-10-2011, 02:14
Ама ние сме негови творения,води се,че Бог е този,който диктува правилата 8) Ако иска да няма зло,няма да има.... :razz:

Auriss
08-10-2011, 02:56
Тадаа

Кво ще кажете за новия ми подпис.

Като цигане на баничка се кефя.

Много е арно 8-)

gandalfepi4
08-10-2011, 06:36
Хората са виновни за злото а не Бог!

я лапай слонски себум бе лапе!


в библията си пише черно на бяло - бог създава зло и бог праща земетресения, чума, суша etc



са почвай да се подрискваш и да обясняваш как всъщност гледано под някакъв наркомански ъгъл това означава точно обратното

PS аурисе... ти идея ми даваш знаеш ли го тва? май и на мен ми е време да си сложа някоя дълбокомислена мисъл в подписчето

ScarlettS
08-10-2011, 07:51
^
Сигурно командо мноого мрази християните и иска да ни убеди, че са малоумни, преструвайки се на такъв. Не ми се мисли, ако е сериозен... :?

Честито, Аурис! :D

TheMightyNadenica
08-10-2011, 11:17
Тадаа

Кво ще кажете за новия ми подпис.

Като цигане на баничка се кефя.

Много е арно 8-)

Чуствам се полЪскан!

reich
08-10-2011, 11:23
Ухаааа,Ландсер.Те са велика банда.
Аурис как правиш да може да си пуснеш песента още в този сайт?

klimatronik
08-10-2011, 11:39
П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

ScarlettS
08-10-2011, 11:43
Той постоянно сЪди дървета.. :D

klimatronik
08-10-2011, 11:43
за какво си говорите да се включа и аз :-D
Та аннунаците са виновни за унищожаването на природата с тяхните технологии :D

klimatronik
08-10-2011, 11:45
Той постоянно сЪди дървета.. :D
Той всичко съди. :D

TheMightyNadenica
08-10-2011, 11:46
П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!

klimatronik
08-10-2011, 12:00
П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!
Е ти нали вярваш ,че аннунаците са ни дали технилогиите и колите. Така че те са виновни. :D
Та не обиждай природозащитниците, защото те поне правят нещо за природата ,заразлика от предприемачите и др. хора дето само парите си броят и не им пука за нищо друго. Еколозите поне бродят по горите и планините...
Не ми обяснявай, че дали не са ядяли или не. И животните се хранят ... Дали се отопляваме... ами използвай къмина с дърва....
ПС: Знаеш ли как трябва да живеем ;) на село като преди 50 години. Да се отопляваме и хранене да използваме печки с дърва, за хладилник да изполваме кладенеца или подземни помещения и тнт...

TheMightyNadenica
08-10-2011, 12:16
П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!
Е ти нали вярваш ,че аннунаците са ни дали технилогиите и колите. Така че те са виновни. :D
Та не обиждай природозащитниците, защото те поне правят нещо за природата ,заразлика от предприемачите и др. хора дето само парите си броят и не им пука за нищо друго. Еколозите поне бродят по горите и планините...
Не ми обяснявай, че дали не са ядяли или не. И животните се хранят ... Дали се отопляваме... ами използвай къмина с дърва....
ПС: Знаеш ли как трябва да живеем ;) на село като преди 50 години. Да се отопляваме и хранене да използваме печки с дърва, за хладилник да изполваме кладенеца или подземни помещения и тнт...

Оооо правим се на засегнати...Интересна стратегия...но при мен не минава!
Какво правят природозащитниците за природата...? Само дето са по-малко вредни от останалите, но вредата все още я има!
А животните използват ли бетон, изпускватели на газове, химикали, радиоактивни вещества, секат ли, убиват ли за кеф, променят ли факторите заради които живеем...? Ммм? А бе?
Аааа значи камината с дърва не вреди на природата...?
А еколозите като бродят по горите и планините какво...?
Ако трябва ще живееш както 2000 години! НЕ природата трябва да се съобразява с теб, а ТИ с нея! Ти си изцяло зависим от нея! Тя ти дава живота! Режеш клона на който седиш! И НЕ животните са на твоя територия, а ти на тяхна! Така че ще се съобразяваш с тях, и няма да ревеш! Ти си зависим от тях, а НЕ те от теб!

klimatronik
08-10-2011, 12:25
П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!
Е ти нали вярваш ,че аннунаците са ни дали технилогиите и колите. Така че те са виновни. :D
Та не обиждай природозащитниците, защото те поне правят нещо за природата ,заразлика от предприемачите и др. хора дето само парите си броят и не им пука за нищо друго. Еколозите поне бродят по горите и планините...
Не ми обяснявай, че дали не са ядяли или не. И животните се хранят ... Дали се отопляваме... ами използвай къмина с дърва....
ПС: Знаеш ли как трябва да живеем ;) на село като преди 50 години. Да се отопляваме и хранене да използваме печки с дърва, за хладилник да изполваме кладенеца или подземни помещения и тнт...

Оооо правим се на засегнати...Интересна стратегия...но при мен не минава!
Какво правят природозащитниците за природата...? Само дето са по-малко вредни от останалите, но вредата все още я има!
А животните използват ли бетон, изпускватели на газове, химикали, радиоактивни вещества, секат ли, убиват ли за кеф, променят ли факторите заради които живеем...? Ммм? А бе?
Аааа значи камината с дърва не вреди на природата...?
А еколозите като бродят по горите и планините какво...?
Ако трябва ще живееш както 2000 години! НЕ природата трябва да се съобразява с теб, а ТИ с нея! Ти си изцяло зависим от нея! Тя ти дава живота! Режеш клона на който седиш! И НЕ животните са на твоя територия, а ти на тяхна! Така че ще се съобразяваш с тях, и няма да ревеш! Ти си зависим от тях, а НЕ те от теб!
ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ ЧОВЕЧЕСТВОТО С ПЪЛНИ СИЛИ УНИЩОЖАВА ПРИРОДАТА И ЗЕМЯТА!
Но искаме ли го това. - НЕ НЕ И САМО НЕ. Това означава ,че не го правим нарочно.
И да... или трябва да еволюирваме или да живеем като преди 50 000 ГОДИНи. - като животните.
А територията е обща. Колкото на животните - толкова и наша. Но човечеството я унищожава и завзема...
И не вини ловците еколозите ,защото по този начин ставаш смешен. Защитаваш лошата страна..

ANNUNAK
08-10-2011, 13:21
недей че ще вземе да an hero-не

Прав си, оттеглям въпроса :lol:

Анунак, искрено ти благодаря за всичко, но нямаш ли си някаква извънземна работа, която да вършиш?

Имаме,да.
Започнахме я на 11.05.11
ЕТО ВИЖ (http://tinypic.com/r/svrpmg/7)

Спокойно,имате още време до 11.11.11

klimatronik
08-10-2011, 13:28
недей че ще вземе да an hero-не

Прав си, оттеглям въпроса :lol:

Анунак, искрено ти благодаря за всичко, но нямаш ли си някаква извънземна работа, която да вършиш?

Имаме,да.
Започнахме я на 11.05.11
ЕТО ВИЖ (http://tinypic.com/r/svrpmg/7)

Спокойно,имате още време до 11.11.11
И какво беше това,ако мога да попитам? Някой от поредните сцени на филми като този - ,,чудовищно'' ?

Concussion
08-10-2011, 14:34
недей че ще вземе да an hero-не

Прав си, оттеглям въпроса :lol:

Анунак, искрено ти благодаря за всичко, но нямаш ли си някаква извънземна работа, която да вършиш?

Имаме,да.
Започнахме я на 11.05.11
ЕТО ВИЖ (http://tinypic.com/r/svrpmg/7)

Спокойно,имате още време до 11.11.11

Какво е това? :neutral: Какво ще се случи на тази дата?!

TheMightyNadenica
08-10-2011, 14:50
П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!
Е ти нали вярваш ,че аннунаците са ни дали технилогиите и колите. Така че те са виновни. :D
Та не обиждай природозащитниците, защото те поне правят нещо за природата ,заразлика от предприемачите и др. хора дето само парите си броят и не им пука за нищо друго. Еколозите поне бродят по горите и планините...
Не ми обяснявай, че дали не са ядяли или не. И животните се хранят ... Дали се отопляваме... ами използвай къмина с дърва....
ПС: Знаеш ли как трябва да живеем ;) на село като преди 50 години. Да се отопляваме и хранене да използваме печки с дърва, за хладилник да изполваме кладенеца или подземни помещения и тнт...

Оооо правим се на засегнати...Интересна стратегия...но при мен не минава!
Какво правят природозащитниците за природата...? Само дето са по-малко вредни от останалите, но вредата все още я има!
А животните използват ли бетон, изпускватели на газове, химикали, радиоактивни вещества, секат ли, убиват ли за кеф, променят ли факторите заради които живеем...? Ммм? А бе?
Аааа значи камината с дърва не вреди на природата...?
А еколозите като бродят по горите и планините какво...?
Ако трябва ще живееш както 2000 години! НЕ природата трябва да се съобразява с теб, а ТИ с нея! Ти си изцяло зависим от нея! Тя ти дава живота! Режеш клона на който седиш! И НЕ животните са на твоя територия, а ти на тяхна! Така че ще се съобразяваш с тях, и няма да ревеш! Ти си зависим от тях, а НЕ те от теб!
ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ ЧОВЕЧЕСТВОТО С ПЪЛНИ СИЛИ УНИЩОЖАВА ПРИРОДАТА И ЗЕМЯТА!
Но искаме ли го това. - НЕ НЕ И САМО НЕ. Това означава ,че не го правим нарочно.
И да... или трябва да еволюирваме или да живеем като преди 50 000 ГОДИНи. - като животните.
А територията е обща. Колкото на животните - толкова и наша. Но човечеството я унищожава и завзема...
И не вини ловците еколозите ,защото по този начин ставаш смешен. Защитаваш лошата страна..

Как не го правим нарочно...? Ти сляп ли си...? Правим го напълно съзнателно!
Ако трябва ще живееш както 10000000000 години! Не е концерт по желание!
Как планетата ще е колкото наша толкова и тяхна бе...? Ние сме натрапниците! И това няма как да се промени!
Как да не виня, някой който е човек...?
Аз ли ставам смешен...?
Ще си патиш...но лошото, че и аз ще патя заради такива като теб!

klimatronik
08-10-2011, 17:52
П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!
Е ти нали вярваш ,че аннунаците са ни дали технилогиите и колите. Така че те са виновни. :D
Та не обиждай природозащитниците, защото те поне правят нещо за природата ,заразлика от предприемачите и др. хора дето само парите си броят и не им пука за нищо друго. Еколозите поне бродят по горите и планините...
Не ми обяснявай, че дали не са ядяли или не. И животните се хранят ... Дали се отопляваме... ами използвай къмина с дърва....
ПС: Знаеш ли как трябва да живеем ;) на село като преди 50 години. Да се отопляваме и хранене да използваме печки с дърва, за хладилник да изполваме кладенеца или подземни помещения и тнт...

Оооо правим се на засегнати...Интересна стратегия...но при мен не минава!
Какво правят природозащитниците за природата...? Само дето са по-малко вредни от останалите, но вредата все още я има!
А животните използват ли бетон, изпускватели на газове, химикали, радиоактивни вещества, секат ли, убиват ли за кеф, променят ли факторите заради които живеем...? Ммм? А бе?
Аааа значи камината с дърва не вреди на природата...?
А еколозите като бродят по горите и планините какво...?
Ако трябва ще живееш както 2000 години! НЕ природата трябва да се съобразява с теб, а ТИ с нея! Ти си изцяло зависим от нея! Тя ти дава живота! Режеш клона на който седиш! И НЕ животните са на твоя територия, а ти на тяхна! Така че ще се съобразяваш с тях, и няма да ревеш! Ти си зависим от тях, а НЕ те от теб!
ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ ЧОВЕЧЕСТВОТО С ПЪЛНИ СИЛИ УНИЩОЖАВА ПРИРОДАТА И ЗЕМЯТА!
Но искаме ли го това. - НЕ НЕ И САМО НЕ. Това означава ,че не го правим нарочно.
И да... или трябва да еволюирваме или да живеем като преди 50 000 ГОДИНи. - като животните.
А територията е обща. Колкото на животните - толкова и наша. Но човечеството я унищожава и завзема...
И не вини ловците еколозите ,защото по този начин ставаш смешен. Защитаваш лошата страна..

Как не го правим нарочно...? Ти сляп ли си...? Правим го напълно съзнателно!
Ако трябва ще живееш както 10000000000 години! Не е концерт по желание!
Как планетата ще е колкото наша толкова и тяхна бе...? Ние сме натрапниците! И това няма как да се промени!
Как да не виня, някой който е човек...?
Аз ли ставам смешен...?
Ще си патиш...но лошото, че и аз ще патя заради такива като теб!
И да искаш да живееш в хармония с природата в 21 век - не става...
Това ,че човечеството КАТО ЦЯЛО е така устроено е друг въпрос...
Ами ние сме грешка на природата, но все пак сме вид животни. Земята е обща или ничия за всички.

klimatronik
08-10-2011, 17:54
Като сме вредители всеки се самоубие.

reich
08-10-2011, 18:07
Направих го :grin:

ZipFail
08-10-2011, 18:26
[quote:fc64d1fe8c="klimatronik"][quote:fc64d1fe8c="TheMightyNadenica"][quote:fc64d1fe8c="klimatronik"][quote:fc64d1fe8c="TheMightyNadenica"][quote:fc64d1fe8c="playy"]

П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!
Е ти нали вярваш ,че аннунаците са ни дали технилогиите и колите. Така че те са виновни. :D
Та не обиждай природозащитниците, защото те поне правят нещо за природата ,заразлика от предприемачите и др. хора дето само парите си броят и не им пука за нищо друго. Еколозите поне бродят по горите и планините...
Не ми обяснявай, че дали не са ядяли или не. И животните се хранят ... Дали се отопляваме... ами използвай къмина с дърва....
ПС: Знаеш ли как трябва да живеем ;) на село като преди 50 години. Да се отопляваме и хранене да използваме печки с дърва, за хладилник да изполваме кладенеца или подземни помещения и тнт...

Оооо правим се на засегнати...Интересна стратегия...но при мен не минава!
Какво правят природозащитниците за природата...? Само дето са по-малко вредни от останалите, но вредата все още я има!
А животните използват ли бетон, изпускватели на газове, химикали, радиоактивни вещества, секат ли, убиват ли за кеф, променят ли факторите заради които живеем...? Ммм? А бе?
Аааа значи камината с дърва не вреди на природата...?
А еколозите като бродят по горите и планините какво...?
Ако трябва ще живееш както 2000 години! НЕ природата трябва да се съобразява с теб, а ТИ с нея! Ти си изцяло зависим от нея! Тя ти дава живота! Режеш клона на който седиш! И НЕ животните са на твоя територия, а ти на тяхна! Така че ще се съобразяваш с тях, и няма да ревеш! Ти си зависим от тях, а НЕ те от теб!
ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ ЧОВЕЧЕСТВОТО С ПЪЛНИ СИЛИ УНИЩОЖАВА ПРИРОДАТА И ЗЕМЯТА!
Но искаме ли го това. - НЕ НЕ И САМО НЕ. Това означава ,че не го правим нарочно.
И да... или трябва да еволюирваме или да живеем като преди 50 000 ГОДИНи. - като животните.
А територията е обща. Колкото на животните - толкова и наша. Но човечеството я унищожава и завзема...
И не вини ловците еколозите ,защото по този начин ставаш смешен. Защитаваш лошата страна..

Как не го правим нарочно...? Ти сляп ли си...? Правим го напълно съзнателно!
Ако трябва ще живееш както 10000000000 години! Не е концерт по желание!
Как планетата ще е колкото наша толкова и тяхна бе...? Ние сме натрапниците! И това няма как да се промени!
Как да не виня, някой който е човек...?
Аз ли ставам смешен...?
Ще си патиш...но лошото, че и аз ще патя заради такива като теб!
И да искаш да живееш в хармония с природата в 21 век - не става...
Това ,че човечеството КАТО ЦЯЛО е така устроено е друг въпрос...
Ами ние сме грешка на природата, но все пак сме вид животни. Земята е обща или ничия за всички.[/quote:fc64d1fe8c][/quote:fc64d1fe8c][/quote:fc64d1fe8c][/quote:fc64d1fe8c][/quote:fc64d1fe8c]

Яко, а ?

spexx
08-10-2011, 18:31
няма да чета коментари и т.н. ... просто с едно изречение.. от никъде другаде не идва злото..освен от човека..

TheMightyNadenica
08-10-2011, 18:50
[quote:4480d73b52="TheMightyNadenica"][quote:4480d73b52="klimatronik"][quote:4480d73b52="TheMightyNadenica"][quote:4480d73b52="klimatronik"][quote:4480d73b52="TheMightyNadenica"][quote:4480d73b52="playy"]

П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!
Е ти нали вярваш ,че аннунаците са ни дали технилогиите и колите. Така че те са виновни. :D
Та не обиждай природозащитниците, защото те поне правят нещо за природата ,заразлика от предприемачите и др. хора дето само парите си броят и не им пука за нищо друго. Еколозите поне бродят по горите и планините...
Не ми обяснявай, че дали не са ядяли или не. И животните се хранят ... Дали се отопляваме... ами използвай къмина с дърва....
ПС: Знаеш ли как трябва да живеем ;) на село като преди 50 години. Да се отопляваме и хранене да използваме печки с дърва, за хладилник да изполваме кладенеца или подземни помещения и тнт...

Оооо правим се на засегнати...Интересна стратегия...но при мен не минава!
Какво правят природозащитниците за природата...? Само дето са по-малко вредни от останалите, но вредата все още я има!
А животните използват ли бетон, изпускватели на газове, химикали, радиоактивни вещества, секат ли, убиват ли за кеф, променят ли факторите заради които живеем...? Ммм? А бе?
Аааа значи камината с дърва не вреди на природата...?
А еколозите като бродят по горите и планините какво...?
Ако трябва ще живееш както 2000 години! НЕ природата трябва да се съобразява с теб, а ТИ с нея! Ти си изцяло зависим от нея! Тя ти дава живота! Режеш клона на който седиш! И НЕ животните са на твоя територия, а ти на тяхна! Така че ще се съобразяваш с тях, и няма да ревеш! Ти си зависим от тях, а НЕ те от теб!
ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ ЧОВЕЧЕСТВОТО С ПЪЛНИ СИЛИ УНИЩОЖАВА ПРИРОДАТА И ЗЕМЯТА!
Но искаме ли го това. - НЕ НЕ И САМО НЕ. Това означава ,че не го правим нарочно.
И да... или трябва да еволюирваме или да живеем като преди 50 000 ГОДИНи. - като животните.
А територията е обща. Колкото на животните - толкова и наша. Но човечеството я унищожава и завзема...
И не вини ловците еколозите ,защото по този начин ставаш смешен. Защитаваш лошата страна..

Как не го правим нарочно...? Ти сляп ли си...? Правим го напълно съзнателно!
Ако трябва ще живееш както 10000000000 години! Не е концерт по желание!
Как планетата ще е колкото наша толкова и тяхна бе...? Ние сме натрапниците! И това няма как да се промени!
Как да не виня, някой който е човек...?
Аз ли ставам смешен...?
Ще си патиш...но лошото, че и аз ще патя заради такива като теб!
И да искаш да живееш в хармония с природата в 21 век - не става...
Това ,че човечеството КАТО ЦЯЛО е така устроено е друг въпрос...
Ами ние сме грешка на природата, но все пак сме вид животни. Земята е обща или ничия за всички.[/quote:4480d73b52][/quote:4480d73b52][/quote:4480d73b52][/quote:4480d73b52][/quote:4480d73b52]

Яко, а ?[/quote:4480d73b52]

Е това което правиш си е чист спам...

ZipFail
08-10-2011, 19:26
[quote:7a86d2c6f9="klimatronik"][quote:7a86d2c6f9="TheMightyNadenica"][quote:7a86d2c6f9="klimatronik"][quote:7a86d2c6f9="TheMightyNadenica"][quote:7a86d2c6f9="klimatronik"][quote:7a86d2c6f9="TheMightyNadenica"][quote:7a86d2c6f9="playy"]

П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!
Е ти нали вярваш ,че аннунаците са ни дали технилогиите и колите. Така че те са виновни. :D
Та не обиждай природозащитниците, защото те поне правят нещо за природата ,заразлика от предприемачите и др. хора дето само парите си броят и не им пука за нищо друго. Еколозите поне бродят по горите и планините...
Не ми обяснявай, че дали не са ядяли или не. И животните се хранят ... Дали се отопляваме... ами използвай къмина с дърва....
ПС: Знаеш ли как трябва да живеем ;) на село като преди 50 години. Да се отопляваме и хранене да използваме печки с дърва, за хладилник да изполваме кладенеца или подземни помещения и тнт...

Оооо правим се на засегнати...Интересна стратегия...но при мен не минава!
Какво правят природозащитниците за природата...? Само дето са по-малко вредни от останалите, но вредата все още я има!
А животните използват ли бетон, изпускватели на газове, химикали, радиоактивни вещества, секат ли, убиват ли за кеф, променят ли факторите заради които живеем...? Ммм? А бе?
Аааа значи камината с дърва не вреди на природата...?
А еколозите като бродят по горите и планините какво...?
Ако трябва ще живееш както 2000 години! НЕ природата трябва да се съобразява с теб, а ТИ с нея! Ти си изцяло зависим от нея! Тя ти дава живота! Режеш клона на който седиш! И НЕ животните са на твоя територия, а ти на тяхна! Така че ще се съобразяваш с тях, и няма да ревеш! Ти си зависим от тях, а НЕ те от теб!
ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ ЧОВЕЧЕСТВОТО С ПЪЛНИ СИЛИ УНИЩОЖАВА ПРИРОДАТА И ЗЕМЯТА!
Но искаме ли го това. - НЕ НЕ И САМО НЕ. Това означава ,че не го правим нарочно.
И да... или трябва да еволюирваме или да живеем като преди 50 000 ГОДИНи. - като животните.
А територията е обща. Колкото на животните - толкова и наша. Но човечеството я унищожава и завзема...
И не вини ловците еколозите ,защото по този начин ставаш смешен. Защитаваш лошата страна..

Как не го правим нарочно...? Ти сляп ли си...? Правим го напълно съзнателно!
Ако трябва ще живееш както 10000000000 години! Не е концерт по желание!
Как планетата ще е колкото наша толкова и тяхна бе...? Ние сме натрапниците! И това няма как да се промени!
Как да не виня, някой който е човек...?
Аз ли ставам смешен...?
Ще си патиш...но лошото, че и аз ще патя заради такива като теб!
И да искаш да живееш в хармония с природата в 21 век - не става...
Това ,че човечеството КАТО ЦЯЛО е така устроено е друг въпрос...
Ами ние сме грешка на природата, но все пак сме вид животни. Земята е обща или ничия за всички.[/quote:7a86d2c6f9][/quote:7a86d2c6f9][/quote:7a86d2c6f9][/quote:7a86d2c6f9][/quote:7a86d2c6f9]

Яко, а ?[/quote:7a86d2c6f9]

Е това което правиш си е чист спам...[/quote:7a86d2c6f9]

Така ли ? Мен пък ми е кеф да гледам 50 цитата един в друг с чата на двама малоумника.

klimatronik
08-10-2011, 20:02
[quote:383ac2d6df="TheMightyNadenica"][quote:383ac2d6df="klimatronik"][quote:383ac2d6df="TheMightyNadenica"][quote:383ac2d6df="klimatronik"][quote:383ac2d6df="TheMightyNadenica"][quote:383ac2d6df="klimatronik"][quote:383ac2d6df="TheMightyNadenica"][quote:383ac2d6df="playy"]

П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!
Е ти нали вярваш ,че аннунаците са ни дали технилогиите и колите. Така че те са виновни. :D
Та не обиждай природозащитниците, защото те поне правят нещо за природата ,заразлика от предприемачите и др. хора дето само парите си броят и не им пука за нищо друго. Еколозите поне бродят по горите и планините...
Не ми обяснявай, че дали не са ядяли или не. И животните се хранят ... Дали се отопляваме... ами използвай къмина с дърва....
ПС: Знаеш ли как трябва да живеем ;) на село като преди 50 години. Да се отопляваме и хранене да използваме печки с дърва, за хладилник да изполваме кладенеца или подземни помещения и тнт...

Оооо правим се на засегнати...Интересна стратегия...но при мен не минава!
Какво правят природозащитниците за природата...? Само дето са по-малко вредни от останалите, но вредата все още я има!
А животните използват ли бетон, изпускватели на газове, химикали, радиоактивни вещества, секат ли, убиват ли за кеф, променят ли факторите заради които живеем...? Ммм? А бе?
Аааа значи камината с дърва не вреди на природата...?
А еколозите като бродят по горите и планините какво...?
Ако трябва ще живееш както 2000 години! НЕ природата трябва да се съобразява с теб, а ТИ с нея! Ти си изцяло зависим от нея! Тя ти дава живота! Режеш клона на който седиш! И НЕ животните са на твоя територия, а ти на тяхна! Така че ще се съобразяваш с тях, и няма да ревеш! Ти си зависим от тях, а НЕ те от теб!
ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ ЧОВЕЧЕСТВОТО С ПЪЛНИ СИЛИ УНИЩОЖАВА ПРИРОДАТА И ЗЕМЯТА!
Но искаме ли го това. - НЕ НЕ И САМО НЕ. Това означава ,че не го правим нарочно.
И да... или трябва да еволюирваме или да живеем като преди 50 000 ГОДИНи. - като животните.
А територията е обща. Колкото на животните - толкова и наша. Но човечеството я унищожава и завзема...
И не вини ловците еколозите ,защото по този начин ставаш смешен. Защитаваш лошата страна..

Как не го правим нарочно...? Ти сляп ли си...? Правим го напълно съзнателно!
Ако трябва ще живееш както 10000000000 години! Не е концерт по желание!
Как планетата ще е колкото наша толкова и тяхна бе...? Ние сме натрапниците! И това няма как да се промени!
Как да не виня, някой който е човек...?
Аз ли ставам смешен...?
Ще си патиш...но лошото, че и аз ще патя заради такива като теб!
И да искаш да живееш в хармония с природата в 21 век - не става...
Това ,че човечеството КАТО ЦЯЛО е така устроено е друг въпрос...
Ами ние сме грешка на природата, но все пак сме вид животни. Земята е обща или ничия за всички.[/quote:383ac2d6df][/quote:383ac2d6df][/quote:383ac2d6df][/quote:383ac2d6df][/quote:383ac2d6df]

Яко, а ?[/quote:383ac2d6df]

Е това което правиш си е чист спам...[/quote:383ac2d6df]

Така ли ? Мен пък ми е кеф да гледам 50 цитата един в друг с чата на двама малоумника.[/quote:383ac2d6df]Не сме малоумници, а хора на културата. ;)

Concussion
08-10-2011, 20:23
Бе баш малоумни сте си, не е позволено да слагате повече от 4-5 цитата, престанете!!!

TheMightyNadenica
08-10-2011, 21:23
[quote:97c4643dd2="klimatronik"][quote:97c4643dd2="TheMightyNadenica"][quote:97c4643dd2="klimatronik"][quote:97c4643dd2="TheMightyNadenica"][quote:97c4643dd2="klimatronik"][quote:97c4643dd2="TheMightyNadenica"][quote:97c4643dd2="klimatronik"][quote:97c4643dd2="TheMightyNadenica"][quote:97c4643dd2="playy"]

П.С:

Няма човек, който да не вреди на природата! Само със съществуването си, дори и без да прави нищо! Човекът не е допринесал с нищо в полза на природата!
Напротив има природозащитници и то истински , а не само кучезащитници и псевдоеколози....
А ти какво си направил за природата. Поне едно дърво засъдил ли си? Поне една хранилка направил ли си?
Борил ли си се против застрояване и изсичане на гори. Гонил ли си бракониери?
И за твои сведение циганите до преди 20 век са живели в хармоние с природата. ;) :D

Няма човек който да е нещо положително за природата! Тея природозащитница са смешна история! Той яде ли, кола кара ли, живее ли в бетона постройка, има ли дървени мебели, отоплява ли се....?
А колкото до мен...Съм направил много повече от изброеното от теб! Аз не съм шопско чедо, дето като се е окаляло и ще си реже вените! И на село не е одил...ммм всъщност никога! Или като види животно и бяга да не го оцапа!
Циганите са изгонени от собствените си хора!
Е ти нали вярваш ,че аннунаците са ни дали технилогиите и колите. Така че те са виновни. :D
Та не обиждай природозащитниците, защото те поне правят нещо за природата ,заразлика от предприемачите и др. хора дето само парите си броят и не им пука за нищо друго. Еколозите поне бродят по горите и планините...
Не ми обяснявай, че дали не са ядяли или не. И животните се хранят ... Дали се отопляваме... ами използвай къмина с дърва....
ПС: Знаеш ли как трябва да живеем ;) на село като преди 50 години. Да се отопляваме и хранене да използваме печки с дърва, за хладилник да изполваме кладенеца или подземни помещения и тнт...

Оооо правим се на засегнати...Интересна стратегия...но при мен не минава!
Какво правят природозащитниците за природата...? Само дето са по-малко вредни от останалите, но вредата все още я има!
А животните използват ли бетон, изпускватели на газове, химикали, радиоактивни вещества, секат ли, убиват ли за кеф, променят ли факторите заради които живеем...? Ммм? А бе?
Аааа значи камината с дърва не вреди на природата...?
А еколозите като бродят по горите и планините какво...?
Ако трябва ще живееш както 2000 години! НЕ природата трябва да се съобразява с теб, а ТИ с нея! Ти си изцяло зависим от нея! Тя ти дава живота! Режеш клона на който седиш! И НЕ животните са на твоя територия, а ти на тяхна! Така че ще се съобразяваш с тях, и няма да ревеш! Ти си зависим от тях, а НЕ те от теб!
ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ ЧОВЕЧЕСТВОТО С ПЪЛНИ СИЛИ УНИЩОЖАВА ПРИРОДАТА И ЗЕМЯТА!
Но искаме ли го това. - НЕ НЕ И САМО НЕ. Това означава ,че не го правим нарочно.
И да... или трябва да еволюирваме или да живеем като преди 50 000 ГОДИНи. - като животните.
А територията е обща. Колкото на животните - толкова и наша. Но човечеството я унищожава и завзема...
И не вини ловците еколозите ,защото по този начин ставаш смешен. Защитаваш лошата страна..

Как не го правим нарочно...? Ти сляп ли си...? Правим го напълно съзнателно!
Ако трябва ще живееш както 10000000000 години! Не е концерт по желание!
Как планетата ще е колкото наша толкова и тяхна бе...? Ние сме натрапниците! И това няма как да се промени!
Как да не виня, някой който е човек...?
Аз ли ставам смешен...?
Ще си патиш...но лошото, че и аз ще патя заради такива като теб!
И да искаш да живееш в хармония с природата в 21 век - не става...
Това ,че човечеството КАТО ЦЯЛО е така устроено е друг въпрос...
Ами ние сме грешка на природата, но все пак сме вид животни. Земята е обща или ничия за всички.[/quote:97c4643dd2][/quote:97c4643dd2][/quote:97c4643dd2][/quote:97c4643dd2][/quote:97c4643dd2]

Яко, а ?[/quote:97c4643dd2]

Е това което правиш си е чист спам...[/quote:97c4643dd2]

Така ли ? Мен пък ми е кеф да гледам 50 цитата един в друг с чата на двама малоумника.[/quote:97c4643dd2]Не сме малоумници, а хора на културата. ;)[/quote:97c4643dd2]

А така!
Аз тука ако цитира още един път...

commando1
08-10-2011, 22:27
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

TheMightyNadenica
08-10-2011, 23:11
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

commando1
08-10-2011, 23:15
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

ScarlettS
08-10-2011, 23:19
Подигравайки се на граматичните грешки на другите, ти използваш оръжието на дявола - омразата!

commando1
08-10-2011, 23:24
Въпреки омразата в сърцето си бъдете живи и здрави всички,макар че с подигравки и обиди до никъде няма да стигнете. Радвам се че Бог ми помага и не ме е забравил. Благодаря ти Господи. Пожелавам ви и вие да изпитате подобно прекрасно чувство на смиреност и прошка. Като християнин сега ви прощавам всичките обиди, и хули по мой адрес.
Бог да ви дава здраве.

ScarlettS
08-10-2011, 23:27
Благодаря за пожеланията! :)

TheMightyNadenica
08-10-2011, 23:34
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

Ммм на интересен ли се правиш...знаеш много добре какво имам в редвид...какво отклоняваш темата...? Просто ми се спи...а и никога не си прочитам какво съм написал...мързи ме!

NomNomNom
08-10-2011, 23:35
абе , вие сте по-зле от кофата бе

commando1
08-10-2011, 23:40
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

Ммм на интересен ли се правиш...знаеш много добре какво имам в редвид...какво отклоняваш темата...? Просто ми се спи...а и никога не си прочитам какво съм написал...мързи ме!

Успокой се,като се поуспокоиш и изчистиш съзнанието от бесовете си тогава съм готов да ти помогна да се пречистиш. Господ е с теб братле не го забравяй. :)

TheMightyNadenica
08-10-2011, 23:46
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

Ммм на интересен ли се правиш...знаеш много добре какво имам в редвид...какво отклоняваш темата...? Просто ми се спи...а и никога не си прочитам какво съм написал...мързи ме!

Успокой се,като се поуспокоиш и изчистиш съзнанието от бесовете си тогава съм готов да ти помогна да се пречистиш. Господ е с теб братле не го забравяй. :)

Аз съм спокоен...винаги съм спокоен...Никога не съм нервен! Просто съм твърд във въпроса си...

ScarlettS
08-10-2011, 23:48
Ох не ви ли омръзна вече да спорите?

commando1
08-10-2011, 23:49
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

Ммм на интересен ли се правиш...знаеш много добре какво имам в редвид...какво отклоняваш темата...? Просто ми се спи...а и никога не си прочитам какво съм написал...мързи ме!

Успокой се,като се поуспокоиш и изчистиш съзнанието от бесовете си тогава съм готов да ти помогна да се пречистиш. Господ е с теб братле не го забравяй. :)

Аз съм спокоен...винаги съм спокоен...Никога не съм нервен! Просто съм твърд във въпроса си...

Не си спокоен,ако беше спокоен нямаше да обиждаш а ти го правиш. Тук не се искат нерви а търпение. Но ти не си виновен,така те карат вътрешните ти демони.

commando1
08-10-2011, 23:51
Ох не ви ли омръзна вече да спорите?

Аз не споря,просто споделям какъв е верният път на Истината-Бог. Жалко че другите спорят и се дразнят и аз не знам за какво го правят явно нещо отвътре ги тормози.

TheMightyNadenica
08-10-2011, 23:52
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

Ммм на интересен ли се правиш...знаеш много добре какво имам в редвид...какво отклоняваш темата...? Просто ми се спи...а и никога не си прочитам какво съм написал...мързи ме!

Успокой се,като се поуспокоиш и изчистиш съзнанието от бесовете си тогава съм готов да ти помогна да се пречистиш. Господ е с теб братле не го забравяй. :)

Аз съм спокоен...винаги съм спокоен...Никога не съм нервен! Просто съм твърд във въпроса си...

Не си спокоен,ако беше спокоен нямаше да обиждаш а ти го правиш. Тук не се искат нерви а търпение. Но ти не си виновен,така те карат вътрешните ти демони.

Я покажи къде съм обиждал...?
По-търпелив от мен, не моиш намери...С търпение ще съградя света...
И с този метод няма да постигнеш много!

commando1
08-10-2011, 23:55
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

Ммм на интересен ли се правиш...знаеш много добре какво имам в редвид...какво отклоняваш темата...? Просто ми се спи...а и никога не си прочитам какво съм написал...мързи ме!

Успокой се,като се поуспокоиш и изчистиш съзнанието от бесовете си тогава съм готов да ти помогна да се пречистиш. Господ е с теб братле не го забравяй. :)

Аз съм спокоен...винаги съм спокоен...Никога не съм нервен! Просто съм твърд във въпроса си...

Не си спокоен,ако беше спокоен нямаше да обиждаш а ти го правиш. Тук не се искат нерви а търпение. Но ти не си виновен,така те карат вътрешните ти демони.

Я покажи къде съм обиждал...?
По-търпелив от мен, не моиш намери...С търпение ще съградя света...
И с този метод няма да постигнеш много!

Добре виждам че си постигнал своето,не е нужно да се дразниш и да изпадаш в гняв всеки път когато публикувам коментар. Нали си смирен,защо тогава продължаваш да ме упрекваш? Но ако си търпелив значи все пак си "наполвина" християнин. Поздравления!

TheMightyNadenica
08-11-2011, 00:00
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

Ммм на интересен ли се правиш...знаеш много добре какво имам в редвид...какво отклоняваш темата...? Просто ми се спи...а и никога не си прочитам какво съм написал...мързи ме!

Успокой се,като се поуспокоиш и изчистиш съзнанието от бесовете си тогава съм готов да ти помогна да се пречистиш. Господ е с теб братле не го забравяй. :)

Аз съм спокоен...винаги съм спокоен...Никога не съм нервен! Просто съм твърд във въпроса си...

Не си спокоен,ако беше спокоен нямаше да обиждаш а ти го правиш. Тук не се искат нерви а търпение. Но ти не си виновен,така те карат вътрешните ти демони.

Я покажи къде съм обиждал...?
По-търпелив от мен, не моиш намери...С търпение ще съградя света...
И с този метод няма да постигнеш много!

Добре виждам че си постигнал своето,не е нужно да се дразниш и да изпадаш в гняв всеки път когато публикувам коментар. Нали си смирен,защо тогава продължаваш да ме упрекваш? Но ако си търпелив значи все пак си "наполвина" християнин. Поздравления!

Какво очакваш...? Да почна да обиждам на поразия...? И да се нервя...? Хях...
Смирен никога няма да бъда...Никога!
Еми наполовинда...да...кръстен съм все пак...но само до там.

commando1
08-11-2011, 00:04
Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

Ммм на интересен ли се правиш...знаеш много добре какво имам в редвид...какво отклоняваш темата...? Просто ми се спи...а и никога не си прочитам какво съм написал...мързи ме!

Успокой се,като се поуспокоиш и изчистиш съзнанието от бесовете си тогава съм готов да ти помогна да се пречистиш. Господ е с теб братле не го забравяй. :)

Аз съм спокоен...винаги съм спокоен...Никога не съм нервен! Просто съм твърд във въпроса си...

Не си спокоен,ако беше спокоен нямаше да обиждаш а ти го правиш. Тук не се искат нерви а търпение. Но ти не си виновен,така те карат вътрешните ти демони.

Я покажи къде съм обиждал...?
По-търпелив от мен, не моиш намери...С търпение ще съградя света...
И с този метод няма да постигнеш много!

Добре виждам че си постигнал своето,не е нужно да се дразниш и да изпадаш в гняв всеки път когато публикувам коментар. Нали си смирен,защо тогава продължаваш да ме упрекваш? Но ако си търпелив значи все пак си "наполвина" християнин. Поздравления!

Какво очакваш...? Да почна да обиждам на поразия...? И да се нервя...? Хях...
Смирен никога няма да бъда...Никога!
Еми наполовинда...да...кръстен съм все пак...но само до там.

Щом не си смирен,значи си гневен и нервен,тоест страдаш от бесове. Не мога да ти помогна да се излекуваш от ядовете си. Само бих искал да ти кажа че човек е спокоен и търпелив когато е смирен,а както виждам аз ти не си смирен тоест си обладан за което ще трябва да идеш на църква за да те излекуват от тези твои бесове.

TheMightyNadenica
08-11-2011, 00:14
[quote:664d13c2d8="commando1"]Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

Ммм на интересен ли се правиш...знаеш много добре какво имам в редвид...какво отклоняваш темата...? Просто ми се спи...а и никога не си прочитам какво съм написал...мързи ме!

Успокой се,като се поуспокоиш и изчистиш съзнанието от бесовете си тогава съм готов да ти помогна да се пречистиш. Господ е с теб братле не го забравяй. :)

Аз съм спокоен...винаги съм спокоен...Никога не съм нервен! Просто съм твърд във въпроса си...

Не си спокоен,ако беше спокоен нямаше да обиждаш а ти го правиш. Тук не се искат нерви а търпение. Но ти не си виновен,така те карат вътрешните ти демони.

Я покажи къде съм обиждал...?
По-търпелив от мен, не моиш намери...С търпение ще съградя света...
И с този метод няма да постигнеш много!

Добре виждам че си постигнал своето,не е нужно да се дразниш и да изпадаш в гняв всеки път когато публикувам коментар. Нали си смирен,защо тогава продължаваш да ме упрекваш? Но ако си търпелив значи все пак си "наполвина" християнин. Поздравления!

Какво очакваш...? Да почна да обиждам на поразия...? И да се нервя...? Хях...
Смирен никога няма да бъда...Никога!
Еми наполовинда...да...кръстен съм все пак...но само до там.

Щом не си смирен,значи си гневен и нервен,тоест страдаш от бесове. Не мога да ти помогна да се излекуваш от ядовете си. Само бих искал да ти кажа че човек е спокоен и търпелив когато е смирен,а както виждам аз ти не си смирен тоест си обладан за което ще трябва да идеш на църква за да те излекуват от тези твои бесове.[/quote:664d13c2d8]

Защо търпението и смирението да са еквивалентни...?
Аз съм спокоен, но не и смирен! Просто не мога да се примиря с неистината...но не мога ли да го правя спокойно...?

commando1
08-11-2011, 00:27
[quote:22372c1279="TheMightyNadenica"][quote:22372c1279="commando1"]Ами така е пич,злото наистина идва от човека. За жалост хората не са отговорни за постъпките и действията си и обвиняват всеки друг само не и себе си. Така например ако един човек има проблеми с алкохола или наркотиците ще обвинява всички други хора за които се сети,но никога няма да обвини себе си че е бил достатъчно безотговорен за да посегне към алкохола. Отговорност трябва да се поема.

Еми ако другите не бяха открили алкогола, или му дали пари за него, или продали му го....другите са виновни....

Какво е това алкогол? Някаква нова напитка ли е?

Ммм на интересен ли се правиш...знаеш много добре какво имам в редвид...какво отклоняваш темата...? Просто ми се спи...а и никога не си прочитам какво съм написал...мързи ме!

Успокой се,като се поуспокоиш и изчистиш съзнанието от бесовете си тогава съм готов да ти помогна да се пречистиш. Господ е с теб братле не го забравяй. :)

Аз съм спокоен...винаги съм спокоен...Никога не съм нервен! Просто съм твърд във въпроса си...

Не си спокоен,ако беше спокоен нямаше да обиждаш а ти го правиш. Тук не се искат нерви а търпение. Но ти не си виновен,така те карат вътрешните ти демони.

Я покажи къде съм обиждал...?
По-търпелив от мен, не моиш намери...С търпение ще съградя света...
И с този метод няма да постигнеш много!

Добре виждам че си постигнал своето,не е нужно да се дразниш и да изпадаш в гняв всеки път когато публикувам коментар. Нали си смирен,защо тогава продължаваш да ме упрекваш? Но ако си търпелив значи все пак си "наполвина" християнин. Поздравления!

Какво очакваш...? Да почна да обиждам на поразия...? И да се нервя...? Хях...
Смирен никога няма да бъда...Никога!
Еми наполовинда...да...кръстен съм все пак...но само до там.

Щом не си смирен,значи си гневен и нервен,тоест страдаш от бесове. Не мога да ти помогна да се излекуваш от ядовете си. Само бих искал да ти кажа че човек е спокоен и търпелив когато е смирен,а както виждам аз ти не си смирен тоест си обладан за което ще трябва да идеш на църква за да те излекуват от тези твои бесове.[/quote:22372c1279]

Защо търпението и смирението да са еквивалентни...?
Аз съм спокоен, но не и смирен! Просто не мога да се примиря с неистината...но не мога ли да го правя спокойно...?[/quote:22372c1279]

Търпението е равно със смирението,това е от Бог и никоя човешка ръка не може да го промени написаното от Бог. Аз като роб Божий съм доволен че съм смирен.

TheMightyNadenica
08-11-2011, 00:30
Защо човешка ръка да не може да промени написаното от бог...?

commando1
08-11-2011, 00:45
Защо човешка ръка да не може да промени написаното от бог...?

Защо търпението и смиреността да не са еквивалентни.............?

TheMightyNadenica
08-11-2011, 00:47
Защо човешка ръка да не може да промени написаното от бог...?

Защо търпението и смиреността да не са еквивалентни.............?

Не ми отговори на въпроса...

commando1
08-11-2011, 00:50
А ти прочете ли Библията? Там ги има отговорите. Нали си търсещ истината,защо не я търсиш тогава?

commando1
08-11-2011, 00:53
Защо човешка ръка да не може да промени написаното от бог...?

Защо търпението и смиреността да не са еквивалентни.............?

Не ми отговори на въпроса...

Не се нервирай за тези неща,виждам че ти се опъват нервите,къде ти е спокойствието че нещо не го виждам?

TheMightyNadenica
08-11-2011, 01:01
Защо човешка ръка да не може да промени написаното от бог...?

Защо търпението и смиреността да не са еквивалентни.............?

Не ми отговори на въпроса...

Не се нервирай за тези неща,виждам че ти се опъват нервите,къде ти е спокойствието че нещо не го виждам?

Не отговори...? Слабост? Несигурност?

commando1
08-11-2011, 01:08
Защо човешка ръка да не може да промени написаното от бог...?

Защо търпението и смиреността да не са еквивалентни.............?

Не ми отговори на въпроса...

Не се нервирай за тези неща,виждам че ти се опъват нервите,къде ти е спокойствието че нещо не го виждам?

Не отговори...? Слабост? Несигурност?

Не, незаинтересованост,скука,б езинтересност, правене на сутрешно кафе,ровене в нета!

gandalfepi4
08-11-2011, 05:48
Не, незаинтересованост,скука,б езинтересност, правене на сутрешно кафе,ровене в нета, първо петрово 3 петнайсет което ме задължава да ти отговоря но аз съм гибон и пикая на библията когато ми е удобно, неспособност да отговоря, липса на мозък, мастурбация...

playy
08-11-2011, 08:34
comando1,това че някой си отстоява позицията,не означава че е ядосан или пък най-малко обладан от демони и бесове :razz:

klimatronik
08-11-2011, 08:55
commando1 мноо неграмотно поставяш запетайките иначе си добро момче.
TheMightyNadenica също е добро момче
и playy е добро момче.
Всички сте добри момчета и момичета . :) :-D

playy
08-11-2011, 09:08
commando1 мноо неграмотно поставяш запетайките иначе си добро момче.
TheMightyNadenica също е добро момче
и playy е добро момче.
Всички сте добри момчета и момичета . :) :-D

забавняк :-)

TheMightyNadenica
08-11-2011, 11:33
Команндо...не го очаквах от теб! Мислех, че поне си упорит и спокоен(или другояче - смирен(според теб))...но така да се предаваш, мислех, че играта е по твой вкус...падна ми в очите! Това е толкова нехристиянско!

commando1
08-11-2011, 12:38
Команндо...не го очаквах от теб! Мислех, че поне си упорит и спокоен(или другояче - смирен(според теб))...но така да се предаваш, мислех, че играта е по твой вкус...падна ми в очите! Това е толкова нехристиянско!

Добре!

TheMightyNadenica
08-11-2011, 19:04
Команндо...не го очаквах от теб! Мислех, че поне си упорит и спокоен(или другояче - смирен(според теб))...но така да се предаваш, мислех, че играта е по твой вкус...падна ми в очите! Това е толкова нехристиянско!

Добре!

Друго си е да си признаеш...олеква а?

commando1
08-11-2011, 20:01
Команндо...не го очаквах от теб! Мислех, че поне си упорит и спокоен(или другояче - смирен(според теб))...но така да се предаваш, мислех, че играта е по твой вкус...падна ми в очите! Това е толкова нехристиянско!

Добре!

Друго си е да си признаеш...олеква а?

Да призная какво.............?

TheMightyNadenica
08-11-2011, 23:45
Команндо...не го очаквах от теб! Мислех, че поне си упорит и спокоен(или другояче - смирен(според теб))...но така да се предаваш, мислех, че играта е по твой вкус...падна ми в очите! Това е толкова нехристиянско!

Добре!

Друго си е да си признаеш...олеква а?

Да призная какво.............?

Ти го направи...

Nam3less3
08-12-2011, 05:02
Виновна е свободната воля.

playy
08-12-2011, 07:50
Оооооо,тапа,липсваше ни брат :D Ае таман ше си прайте партийка с Командеца.

cchumata
08-12-2011, 11:37
Още от началото на своята история хората преживяват неимоверни физически и морални страдания,причинени от злото. И никой не може да се избави от злото,нито да се примири с него въпреки опитите да се легализира неговото присъствие под различни заместителни форми. Тази загадка измъчва много религиозни хора,търсещи отговор на един съществен въпрос,който подлага на изпитание вярата им: как могат да съществуват съвместно Бог и злото в света,Божието творчество и разрушителните действия на злото? От Готфрид Лайбниц (1646-1716) насам този проблем се обсъжда често под наименованието теодицея,или може ли да бъде оправдан Бог за съществуването на толкова много злини сред хората?

Древната представа.

За важността на този въпрос свидетелстват размислите на философи,страдалци и боготърсители. Тук ще приведем два текста,които илюстрират позицията на осъждащите Бога за съществуването на злото в света,както и християнската позиция. Във връзка с теодицеята предхристиянският философ Епикур (341-270г. пр. Хр.) пише следното: "Ако Бог иска да унищожи злото, а не може значи е безсилен. Ако може,но не иска да го унищожи ,означава,че е завистлив и зъл. Ако пък нито иска,нито може да го унищожи-Той е зъл и безсилен-следователно не е Бог. А ако може и желае да премахне злото,тогава откъде произлиза то?".

Непознаващите Бога.

Много по-дръзка констатация във връзка с разрешаването на същият въпрос изказва В. Хамилтън (20 век): "Един Бог,който не е отговорен за смъртта на шест милиона евреи в наше време е чудовище". Често непознаването на Божийте действия довежда до ожесточаването на хора,които са готови да поругаят Бога.

Бог,злото и редът в света.

Въпросът за злото може да се разглежда смислено когато говорим за световен процес под управлението на Бога. Именно в този процес изпъква едно чуждо тяло,което поставя под въпрос добротата на Бога или на творението,или на Твореца и творението. Тук проблемът за теодицеята се оертава приблизително така: Ако Бог е добър и всемогъщ? Повдига се също въпросът за съвършенството на творението: Ако творението е добро,при наличието на злото очевидно е не е съвършено или съвършенството му е ограничено. Също толкова важен е въпросът за съвместното съществуване на Твореца и творението. Ако има световен ред,вероятно съществуването на злото го е нарушило. При разрешаването на тези въпроси къде се намираме ние? Така можем да се питаме,когато разглеждаме отношението между Бога,творението и световните процеси абстрактно и външно,когато не желаем да забележим,че това отношение има център и във връзка с него можемн да разберем истината за Бога,света,човека и злото.
Ние желаем да вникнем в отношението между Твореца,творението и злото от християнска гледна точка отвътре. Ние търсим мястото на злото в отношението между Твореца и творението,в общия световен процес под управлението на Бога. Тук имаме предвид спасителното дело на Иисус Хрисотс. Изхождайки от това,ще кажем следното: за злото трябва да се говори само с поглед назад,защото чрез Иисус Христос преди две хилядолетия то е осъдено и ликвидирано. Но ние твърдим още,че само с поглед напред ще стане ясно неговото пълно премахване при Второто Христово идване. Сега можем да говорим за характера на злото и ролята,която е играло,играе и може би ще играе. То е врагът,когото Бог не е искал,не е търпял и когото отстранил от пътя. Затова,ако злото не бъде видяно назад,когато е било победено от Иисус Христос ,и в перспективата,когато ще бъде напълно отхвърлено,значи никога няма да бъде видяно. Тогава човек би се страхувал от идеята за ужасното,а не от самото него. От самото зло човек се бои по странен начин само тогава, когато се убеди,че Бог е отнел силата на злото. Само този поглед назад и в перспектива,когато окончателно ще се загуби,то не може да плаши.
Истината е, че в живота на творението и особено на човека има светли и тъмни периоди. Човекът преживява успехи и неуспехи,младост и старост,раждане и смърт. Очевидно е също,че участието на хората в разпределението на благата и в общественият живот е неравно. Всичко това се извършва според неизвестна и скрита справедливост. Но също е вярно,че творението е добро и във видимото различие и противоречие на своето съществуване.

Отговорът е - категорично НЕ!

Така както има Добро, има и зло на тази земя, като се спомене, че е имало, или още има такива :D:D:D "КАМИЛИ", които смята, че ада е тук на земята! Чрез Бог ние може да променим съдбите си, да предотвратим едни, и да предизвикаме други неща, да се случват в нашия живот. Ако си решил да го следваш, просто го правиш, въпреки всички изпитания и трудности, и кой е казал, че животът ма Християните е лесен?!? Наред със всичко, което ще се случва в живота ти, Бог ще взима, въпреки колкото и да те боли. Представи си едно дърво със много клони, това дърво символизира нас, клоните - нашата връзка със света! И Бог ще започне да ги отрязва въпреки, че ни боли, защото ние вече сме негови. Ние, Християните сме пътници, минаваме от тук, от там, но само минаваме, не се спираме. Като влак. (Евангелист съм).

Както се надявам да знаеш, сатана е бил един от ангелите на Бог, но от своята гордост падна...

Това е от мен :)

TheMightyNadenica
08-12-2011, 11:55
Оооооо,тапа,липсваше ни брат :D Ае таман ше си прайте партийка с Командеца.

Освен ако не са една и съща главозамайващо плиткоумна личност..?!?

commando1
08-12-2011, 14:43
Оооооо,тапа,липсваше ни брат :D Ае таман ше си прайте партийка с Командеца.

Освен ако не са една и съща главозамайващо плиткоумна личност..?!? Мисля да продължа да те дразня и да те изкарвам извън релси,радвам се че ми играеш по свирката. :grin: :grin: :grin: :grin:

playy
08-12-2011, 15:05
Оооооо,тапа,липсваше ни брат :D Ае таман ше си прайте партийка с Командеца.

Освен ако не са една и съща главозамайващо плиткоумна личност..?!? Мисля да продължа да те дразня и да те изкарвам извън релси,радвам се че ми играеш по свирката. :grin: :grin: :grin: :grin:

силно се съмнявам,че си поредният трол на амфети...

TheMightyNadenica
08-12-2011, 16:01
Оооооо,тапа,липсваше ни брат :D Ае таман ше си прайте партийка с Командеца.

Освен ако не са една и съща главозамайващо плиткоумна личност..?!? Мисля да продължа да те дразня и да те изкарвам извън релси,радвам се че ми играеш по свирката. :grin: :grin: :grin: :grin:

силно се съмнявам,че си поредният трол на амфети...

Той е просто бот на аматьор...

commando1
08-12-2011, 16:46
Оооооо,тапа,липсваше ни брат :D Ае таман ше си прайте партийка с Командеца.

Освен ако не са една и съща главозамайващо плиткоумна личност..?!? Мисля да продължа да те дразня и да те изкарвам извън релси,радвам се че ми играеш по свирката. :grin: :grin: :grin: :grin:

силно се съмнявам,че си поредният трол на амфети...

Той е просто бот на аматьор...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Мисля че побеснелият и избухлив заек на профила ти достатъчно ясно показва същността ти.

TheMightyNadenica
08-12-2011, 21:53
Оооооо,тапа,липсваше ни брат :D Ае таман ше си прайте партийка с Командеца.

Освен ако не са една и съща главозамайващо плиткоумна личност..?!? Мисля да продължа да те дразня и да те изкарвам извън релси,радвам се че ми играеш по свирката. :grin: :grin: :grin: :grin:

силно се съмнявам,че си поредният трол на амфети...

Той е просто бот на аматьор...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Мисля че побеснелият и избухлив заек на профила ти достатъчно ясно показва същността ти.

Бот...Чкрррр....

commando1
08-15-2011, 07:34
Бог не е виновен за злото,нито Сатана,нито Дявола и т.н.Ние хората сме виновни за нещастията,войните и злото в света,просто такава ни е природата...завист,омраза,а чност.От нас хората зависи дали ще се оправим или не!

Изключително си прав Playy за коментара които си написал. Да се обвинява Бог които е създал доброто,красотата и любовта за нещо лошо е меко казано проява на съзнателна човешка глупост.
Не бива ние християните да допускаме греха да влезе при неверниците и да ни зарази и нас. Всеки които обвинява Бог че е лош ще отиде в ада.
Всеки нарушил Християнската клетва става слуга на Сатана и неговата тъмна и зла армия от грешници. Затова не ставайте като грешниците-слуги и раби на Дявола и не слушайте лъжи и кълнения от атеистите сатанаилови и чадата дяволски.
Бог вижда всичко и отсъжда според делата човешки. Бог е с нас братя християни.

gandalfepi4
08-15-2011, 08:39
^ a бе дришльо, ако сега ти изкарам цитат от библията според който бог създава злото какво ще направиш?

я да видим всъщност - исая 45:7 , амос 3:6 , плач еремиев 3:38


са ко ше каем а?

commando1
08-16-2011, 07:33
^ a бе дришльо, ако сега ти изкарам цитат от библията според който бог създава злото какво ще направиш?

я да видим всъщност - исая 45:7 , амос 3:6 , плач еремиев 3:38


са ко ше каем а?

Такова нещо никъде в Библията или Евангелиетата не съществува. Освен че си неграмотен,не можеш и да лъжеш. Следващият път измисли по-добра лъжа. :D :D

antifashionshit
08-16-2011, 07:37
извади го, гандалфе! :Д

цитата, ама може и да го курунясаш

gandalfepi4
08-17-2011, 09:32
^ a бе дришльо, ако сега ти изкарам цитат от библията според който бог създава злото какво ще направиш?

я да видим всъщност - исая 45:7 , амос 3:6 , плач еремиев 3:38


са ко ше каем а?

Такова нещо никъде в Библията или Евангелиетата не съществува. Освен че си неграмотен,не можеш и да лъжеш. Следващият път измисли по-добра лъжа. :D :D

Исая 45:7 Аз създавам светлината и творя тъмнината; Правя мир, творя и зло! Аз Господ съм, Който правя всичко това.

Амос 3:6 Може ли да засвири тръба в град И людете да не се уплашат? Може ли бедствие да сполети град И да не го е направил Господ?

плач еремиев 3:38 Из устата на Всевишния не излизат ли и злото и доброто?


вкусно ли ти е да лапаш пишки а?

npp
08-23-2011, 19:34
истинският Господ Бог не е виновен за нито едно зло, Той е абсолютно невинен, но вината е на "тъмнината", тъй като именно тя причиняваше всичките злини чрез своите явления през последните хиляди години от сътворението на света, а това са добре познатите неодушевени духове от Библията: "сатана"/"дявол"/"змията", "звярът"/"666", "вторият звяр"/"лъжепророкът", "смъртта", ада", "злите духове"/"нечистите духове"/"бесовете", "блудницата вавилон", и пр. Именно човешкото верческо/духовно беззаконие е нещото, чрез което "тъмнината" е действувала през цялото време, иначе сега, и не само сега но и преди, едва ли щеше да има зло.....

"Дечица, последно време е; защото както сте чули, че иде Антихрист(т.е. сатаната/дявола в аспекта му на верческото/духовното беззаконие), и понеже сега има много антихристи(т.е. много неправедни/негативни/лоши духовници), от това знаем, че е последно време. От нас излязоха(т.е. те произлязоха от четенето на Светите Писания и слушането на Проповедите на истинките Светии), но не бяха от нас; защото ако бяха били от нас, щяха да си останат с нас; но излязоха(т.е. но те се отклониха от правилната вяра в посока към неправилната/погрешната вяра/духовност), за да стане явно, че те всички не са от нас." 1 Йоаново 2:18-19

Dyany10000
08-24-2011, 19:38
....we have ALREADY conquered HEAVEN, and, guess what, GOD WASN'T HOME!!!

cvetemoe
11-03-2011, 12:15
С гордостта на хората ти не можеш да се пребориш.
Един от светите отци на православната църква казва така: "Всичко да оставим на Божия съд и да предадем на забрава, като се грижим само за своето спасение; като постъпваме така, можем да намерим и душевен мир, оставяйки своите претенции към другите. Ако те не действат така ще отговарят за своите действия. А ние да се погрижим за себе си - и това ни стига."
Накрая всеки сам ще отговаря за делата си, а не за делата на другите.
Всеки счита своя нрав и поведение за правилни, въпреки че Христос ясно казва че - човек трябва да се отрече от себе си, да вземе кръста си и да го последва.

bazingaaaa
11-03-2011, 12:36
Естествено, че е виновен :smt096

justsimple
11-19-2011, 07:22
Университетски професор задал следния въпрос на своите студенти:
„Всичко ли което съществува е създадено от Бога?“
Студент смело отвърнал:
„Да, създадено е от Бога.“
„Значи Бог е създал всичко?“
„Да сър“ – потвърдил отново студента.
Професорът продължил:
„Ако Бог е създал всичко, значи Той е създал и злото, тъй като то така или иначе съществува, така че съгласно принципа, че нашите дела определят нашата същност Бог е зло.“
Студентът притихнал след този отговор.
Професорът бил много доволен от себе си и се похвалил пред студентите, как още веднъж доказал, че вярата в Бога е абсолютен мит.
Още един студент вдигнал ръка с молба да зададе въпрос.
„Разбира се“ – самодоволно отвърнал професорът.
Студентът се изправил и попитал – „Професоре, а студът съществува ли?“
„Що за въпрос, разбира се, че съществува! На теб никога ли не ти е било студено?“
Студентите се засмели на въпроса на младежа.А той продължил:
"Всъщност в съотвествие със законите на физиката студ не съществува, това което ние възприемаме за студ е всъщност отсъствие на топлина. Човек или предмет могат да бъдат изучени в съотвествие на това дали притежават или предават енергия. Абсолютната нула е аболютно отсъствие на топлина. Цялата материя става инертна и не може да реагира при тази температура.
Студ не съществува, ние сме създали тази дума, за да обозначим това, което чувстваме при отсъствието на топлина."
Студентът продължил: – „Професоре, а тъмнина съществува ли?“
„Да, съществува.“
Студентът отвърнал: – „Отново не сте прав сър. Тъмнината също не съществува. В действителност това е отсъствието на светлина. Можем да изучим светлината, но не и тъмнината. Можем чрез призмата на Нютон да разложим бялата светлина на отделните и цветове и да изучим дължината на вълната на всеки цвят. Вие не можете да измерите тъмнината. Обикновен лъч светлина може да се промъкне в тъмнината и да я просветли. Как може да се измери колко е тъмно дадено пространство? Измерва се количеството светлина нали така? Тъмнината е понятие измислено от хората, за да се опише отсъствието на светлина.
Накрая студентът попитал отново професора: „Сър, злото съществува ли?“
Този път професорът отговорил доста по-неуверено:
"Разбира се, както вече казах виждаме го всеки ден, жестокостта между хората, множеството престъпления и насилие по света. Това са примери за съществуването на злото.“
На което студентът отвърнал:
„Злото не съществува, сър, само по себе си, това е отсъствието на Бога. Прилича на студа и тъмнината – дума създадена от човека, да обозначи отсъствието на Бог. Той не е създал злото. Злото – това не е вяра или любов, които съществуват както толпината и светлината. Злото – това е резултата от отсъствието на божествената любов у човека. Прилича на студа, който се появява тогава, когато няма топлина, или тъмнината, настъпваща при отсъствието на светлина.

Професора седнал. Името на младия студент било Алберт Айнщайн.

gandalfepi4
11-21-2011, 06:32
^ Има десетки вариации на тази история - общото е че не са верни.

Библията казва че лъженето е греховно.

Все пак ако толкова ти пука за мнението на Айнщайн отностно религиите (което не разбирам защо го правиш при положение че е физик) ето ти нещо ДОКУМЕНТИРАНО.

Как ти харесва вкуса на нелъжите?

The word god is for me nothing more than the expression and product of human weaknesses, the Bible a collection of honourable, but still primitive legends which are nevertheless pretty childish. No interpretation no matter how subtle can (for me) change this.


Koлко ли трябва да те е заболял препуциума ако наистина си се надявал историйката от предното мнение да натежи...

MakaronUduSHvaCH
11-21-2011, 19:41
Виновен е Ада, за доброто, и оня отдолу за оня отгоре :D