PDA

View Full Version : Времето отминава, а тя продължава да е в ума ми...



ROFLMAOOO
08-08-2011, 15:07
Много бих искал да ме посъветвате какво да правя...

Историята накратко е такава, че можеше да има нещо повече между нас, но и двамата сбъркахме, тя си хвана друг, аз и предложих, да не се чуваме повече, и да не виждаме, тъй като не исках да сме само приятели, тя не беше съгласна, но накрая се примири, разбрах, че се е разделила с нейния приятел и като се срещнем случайно си мятаме погледи, тя ми се усмихва, аз се опитвам да я избягвам, но просто не се получава, тя е навсякъде... Не мога да спра да мисля за нея, а от както не се получи между нас минаха цели 6 месеца, какво ли не правих да си я избия от главата. Мисля, че тъкмо започвам да я забравям и я срещам и отново всичко се връща постарому... Да не излизам от нас заради нея ли... Не знам при нея дали са се породили отново чувства, но едва ли, тъй като тя не ми каза точно дали има чувства, само съм бил нещо повече от приятел, но тогава беше обвързана. А при мен чувствата не стихват и това е... :X

Просто искам съвет какво да правя в такава ситуация. Как да я забравя или да предприема друго действие? Аз вече не знам, объркан съм...

Sh@d0w
08-08-2011, 15:12
Осъзнай си грешката,заради която сте скъсали,пробвай да се поправиш,да и покажеш че си се променил и може би ще видиш светлина в края на тунела.

Goddess
08-08-2011, 15:24
Поговорете открито, изяснете се - кой - какво изпитва към другия...

SmilezZz
08-08-2011, 15:29
Поговорете открито, изяснете се - кой - какво изпитва към другия...Така е. Ако ли не - продължаваш си живота,колкото и трудно да ти е. Но най-вече ти трябва силна воля. (:

MuRocLaW
08-08-2011, 15:49
отиди на курва

sasha_90
08-08-2011, 15:50
Има ли вероятност да се съберете отново?Провери!Ако шансът е нулев,продължи напред.

cigarettekisses
08-08-2011, 16:06
Поговорете открито, изяснете се - кой - какво изпитва към другия...Така е. Ако ли не - продължаваш си живота,колкото и трудно да ти е. Но най-вече ти трябва силна воля. (:

xPafx
08-08-2011, 16:13
щи мини, бившия го ревах година

umri
08-08-2011, 17:12
Осъзнай си грешката,заради която сте скъсали,пробвай да се поправиш,да и покажеш че си се променил и може би ще видиш светлина в края на тунела.

Ти луд ли си? Тва е пораженческо мислене.

Щом веднъж не се е получило, бягай надалече. Прекалено много жени има на тоя свят, че да се фокусираш в някоя, която се е провалила с теб. Най-лесният начин за лечение на състоянието ти е да си намериш някоя нова, към която да си насочиш вниманието. Въобще не е трудно и е най-добрият вариант.

Аз така виждам нещата. Избрала е другия пред теб, не се е получило с него и сега се връща на резервния вариант, докато не си намери някой друг и историята не се повтори. Ако си слаб и си мухляк, давай, ако не - слушай.

Evterpa
08-08-2011, 17:20
Послушай umri, няма да сбъркаш.

elysunny
08-08-2011, 19:09
Осъзнай си грешката,заради която сте скъсали,пробвай да се поправиш,да и покажеш че си се променил и може би ще видиш светлина в края на тунела.

Ти луд ли си? Тва е пораженческо мислене.

Щом веднъж не се е получило, бягай надалече. Прекалено много жени има на тоя свят, че да се фокусираш в някоя, която се е провалила с теб. Най-лесният начин за лечение на състоянието ти е да си намериш някоя нова, към която да си насочиш вниманието. Въобще не е трудно и е най-добрият вариант.

Аз така виждам нещата. Избрала е другия пред теб, не се е получило с него и сега се връща на резервния вариант, докато не си намери някой друг и историята не се повтори. Ако си слаб и си мухляк, давай, ако не - слушай.

заради това мислене " Прекалено много жени има на тоя свят, че да се фокусираш в някоя, която се е провалила с теб. " повечето момчета са тъпаци. Ако момичето си заслужава послушаи sh@d0w

umri
08-08-2011, 19:18
Осъзнай си грешката,заради която сте скъсали,пробвай да се поправиш,да и покажеш че си се променил и може би ще видиш светлина в края на тунела.

Ти луд ли си? Тва е пораженческо мислене.

Щом веднъж не се е получило, бягай надалече. Прекалено много жени има на тоя свят, че да се фокусираш в някоя, която се е провалила с теб. Най-лесният начин за лечение на състоянието ти е да си намериш някоя нова, към която да си насочиш вниманието. Въобще не е трудно и е най-добрият вариант.

Аз така виждам нещата. Избрала е другия пред теб, не се е получило с него и сега се връща на резервния вариант, докато не си намери някой друг и историята не се повтори. Ако си слаб и си мухляк, давай, ако не - слушай.

заради това мислене " Прекалено много жени има на тоя свят, че да се фокусираш в някоя, която се е провалила с теб. " повечето момчета са тъпаци. Ако момичето си заслужава послушаи sh@d0w
По-добре да ме определят като тъпак, отколкото да прекланям глава в ситуация, в която истината е една.

Така ти е по-удобно на теб, затова дрънкаш такива глупости. Представи си същата ситуация, но ролите на момчето и момичето да са обърнати и си помисли пак. Ако отговорът ти е същия, недей ми чати повече.

elysunny
08-08-2011, 19:29
точно до преди един месец бях в подобна ситуация, само че бях в ролята на момичето. Едното момче твърдеше, че много ме харесва и така нататък, само че аз нямах нищо към него и му казах, че нещатата просто няма как да се получат. Той ме разбра, но продължи да ми обръща внимание, повече внимание отколкото на други. Момчето, което аз харесвах обаче отвърна на чувствата ми и "тръгнахме". Когато казах, на другото момче, той спря да ми пише, звънях, за да му обясня, не вдигаше телефона и така две седмици. Показа адската злоба към мен. Когато се разделих с другото момче, той продължаваше да тъй злоба и разправяше насам натам каква съм била. Аз имам някакви чувства към него, въпреки всичко и ми пука. Ако той реши да ми се обади или пише и се видим мисля, че ще е много по-добре, отколкото положението, в което сме в момента.

Момичето просто е било объркано, ако той наистина има чувства към нея и мисли, че си заслужава, нека поговори с нея.. най-добре

nin0o0
08-08-2011, 19:38
отиди на к***а

+1

Или намери някоя твоя приятелка която иска секс. Казвам ти от личен опит това действа колкото и странно да изглежда.

ROFLMAOOO
08-08-2011, 20:32
Точно, че аз все още я желая и имам чувства към нея, но мисля, че тя вече не чувства нищо към мен. Пък и след като отблъснах приятелството ни и я отбягвам. А и ходи с ония 4 месеца, което значи, че съм и бил безразличен, нали?

elysunny
08-08-2011, 20:36
Точно, че аз все още я желая и имам чувства към нея, но мисля, че тя вече не чувства нищо към мен. Пък и след като отблъснах приятелството ни и я отбягвам. А и ходи с ония 4 месеца, което значи, че съм и бил безразличен, нали?

грешката ти е била, че си я отблъснал като приятелка

leadyflame
08-08-2011, 20:36
Не се напрягай за неща които ако са щели да стават са щели, в товя случай си нямал късмет... намери си друго момиче.

marti93
08-08-2011, 21:00
щи мини, бившия го ревах година
съгласна!не излизай в нейната компания,хвани си гадже,излизай повече и прави неща с които ще се разсееш от мисълта за нея.

ROFLMAOOO
08-08-2011, 21:05
Точно, че аз все още я желая и имам чувства към нея, но мисля, че тя вече не чувства нищо към мен. Пък и след като отблъснах приятелството ни и я отбягвам. А и ходи с ония 4 месеца, което значи, че съм и бил безразличен, нали?

грешката ти е била, че си я отблъснал като приятелка
И аз до този извод стигнах, май... Тооооолкова много я искам. :X

Явно ще трябва друго момиче да ми хване сърцето, че да я забравя. Благодаря ви много за мненията. :)

Goddess
08-08-2011, 21:09
Явно ще трябва друго момиче да ми хване сърцето, че да я забравя. Благодаря ви много за мненията. :)

Стига бе, не се отказвай толкова лесно. :) Тя може би това чака, ти да пристъпиш първи. По-добре се изяснете, нищо не губиш. Поне няма да се чудиш "ама така ли е, иначе ли е, има ли чувства, няма ли..." и ще си наясно дали да си продължаваш напред или има шанс този път да се получи..Докато не си ги изясниш тези неща сам със себе си и със нея, просто винаги нещо ще те връща обратно.

ROFLMAOOO
08-09-2011, 10:36
Е как точно да я питам? При това тя точно преди няколко дни се раздели с нейния приятел и ще каже "ама той само това е чакал, сега ще ми приказва тука"... На среща ли да я извикам?