PDA

View Full Version : Препоръка за книги



SuperBadSuperFresh
08-08-2011, 20:51
Здравейте!Чете ми се нещо лекичко,без особен философски замисъл в него :D Минала съм почти всичко на Стивън Кинг,някой да предложи някоя хубава на Агата Кристи (чела съм само "Десет малки негърчета")?

Не съм в настроение за чиклит,ама няма да откажа и някое романче на Сандра Браун или Нора Робъртс.Само че имат доста заглавия и не знам кое си струва...

Може и някоя мистерия.Криминална мистерия,например.Много ми хареса "Аз убивам" на Джорджо Фалети,може нещо подобно.

Всъщност като се замисля,всякаква мистерия ще ми е добре.Чете ми се от онези книги,дето не те оставят да заспиш,докато не разбереш какво се случва :D "Шестте свещени камъка" и "Седемте смъртоносни чудеса" са готини (Матю Райли),ама се четат за ден-два :D.Джеймс Ролинс също пише увлекателно,но и от него съм чела почти всичко,мисля..То всъщност има една поредица "Кралете на трилъра",ако някой е чел нещо от там да сподели.

the_best_f
08-08-2011, 22:25
Агати Кристи! Обичам я! Прочети "Анонимният подател", "Убийство в дома на свещеника", "Хикъри Дикъри Док", "Злото е на път". Не ти препоръчвам "В хотел "Бъртрам"". Някак по-скучна ми беше. Наканила съм се да чета "Убийство в "Ориент Експрес"", но не знам кога. От село взех "Баскервилското куче" и 2 книжки за Мегре, които също трябва да прочета.
Иначе четох доста положителни отзиви в пресата за тази книга: http://www.obsidian.bg/?cid=8&bid=337

Надявам се да съм помогнала. Приятно четене! :)

NomNomNom
08-08-2011, 23:39
Здрач, Хари Потър , Уич, Уингс.

SuperBadSuperFresh
08-09-2011, 09:15
the_best_f,мерси много последната май ще ми хареса :)
NomNomNom,от малка обичам да чета,"Уич" съм го събирала,а с "Хари Потър" съм израстнала,не ти се получи много опита за бъзик,или каквото там беше. :)

biht3r
08-11-2011, 17:24
препоръ4вам ти "Аз съм номер 4" :grin: :grin: на мен ли4но мн ми хареса :P но е по скоро екшън фантастика

sanyflower7
08-11-2011, 17:51
Прочети на Агата Кристи- котка сред гълъбите

megusta
08-11-2011, 17:59
Чета от вчера книгата на Никълъс Спаркс- Нощи в Роданте. Остават ми по-малко от 50 страници, не мога да спра да я чета. Ако харесваш малко романтични книги може и да ти допадне тая. Иначе после мисля да чета Стивън Кинг- Пътна мрежа. Ако някой я е чел да ми каже мнението си. И най-накрая в списъка ми е на Джон Стайнбек- Безпътният автобус. Ако ти допаднат тези- приятно четене.

ledenakrasota
08-11-2011, 19:12
Баскервилското куче ? Изгубен свят на Дойл ? :)

syrena
08-13-2011, 15:55
,,Хари Потър",,,Тъгата на сукубата",,,Прелестни създания",,,Можеш ли да пазиш тайна?",,,Във вихъра на двайсетте",поредицата за Беки Б. - много любими мои книги - страхотни са!

kalpazanka
08-13-2011, 15:57
"Кралете на трилъра",ако някой е чел нещо от там да сподели.
Списъкът на седемте /Марк Фрост/
Ген /Майкъл Крайтън/