PDA

View Full Version : объркана ;x



slan4y
08-08-2011, 22:40
Здравейте .. имам проблем .. преди 16 дена с приятелят ми водихме полов акт. Вси4ко бе6е добре, след някаде 4 дена ми дойде . Но тия дни ме боли по малко корема и ми се гади даже днес повърнах без никаква при4ина. 4етох 4е може да е цветна бременост. 4етох съ6то 4е при цветната бременост менструацията е по светла и по краткотраина но при мен всеки месец е разли4на. Със приятеля ми сега сме малко в ло6и отно6ения и ме е страх 4е тои може да е свър6ил в мен за6тото съ6то така акта ни продалжи много дълго а тои ми каза 4е не е изоб6то свър6ил. изпитвам притеснение. Майка ми не знае 4е не сам девствена. Моля ви даите съвет какво да правя ;ss

Eclipsercho
08-08-2011, 22:42
С презерватив ли беше? Май не.. ако съм прав.. кофти..

Тест?

slan4y
08-08-2011, 22:47
С презерватив ли беше? Май не.. ако съм прав.. кофти..

Тест?


да бе6е с презерватив но както казах така и не разбрах дали се бе6е скъсал вероятноста е малка но все пак изпитвам притеснение.

slan4y
08-08-2011, 23:01
Моля ви .. кажете как бихте постъпили в слу4ея ;s

08-08-2011, 23:04
Моля ви .. кажете как бихте постъпили в слу4ея ;s
бих си направила тест, може би?

slunchoobs
08-08-2011, 23:06
не можеш да направиш нищо друго освен тест ;)

NomNomNom
08-08-2011, 23:33
НЕ СЪМ ЧЕЛА ТЕМАТА.
ИСКАМ ДА ПРЕДПОЛОЖА КАКВО БИХ ОТГОВОРИЛА :


Не си бремена, ффс ?!

Maaggiiee
08-09-2011, 06:06
С презерватив ли беше? Май не.. ако съм прав.. кофти..

Тест?


да бе6е с презерватив но както казах така и не разбрах дали се бе6е скъсал вероятноста е малка но все пак изпитвам притеснение. :? Не разбрах нещо другия път не използвайте презерватив за да си напълно сигурна така ни бъркаш. :razz: :razz: :razz: Майтапя се я сега по-сериозно не разбирам какъв е проблема отиваш в аптеката взимаш си тест за бременност и ако е положителен честито, пу съм кръстница. :D :P :P

Fiction7577
08-09-2011, 07:33
Направи си тест, макар че едва ли си бременна.

fenkaaa
08-09-2011, 07:50
A ти не погледна ли презерватива след акта,като толкова се съмняваш,че е бил скъсан?! :-o

Moderatorius
08-09-2011, 07:52
Изкьоравих се да чета. Иначе едва ли си бременна, щом ти е дошло 4 дена след акта. По принцип на едно число ли горе-долу ти идва?

Me4encety
08-09-2011, 08:38
С презерватив ли беше? Май не.. ако съм прав.. кофти..

Тест?


да бе6е с презерватив но както казах така и не разбрах дали се бе6е скъсал вероятноста е малка но все пак изпитвам притеснение. :? Не разбрах нещо другия път не използвайте презерватив за да си напълно сигурна така ни бъркаш. :razz: :razz: :razz: Майтапя се я сега по-сериозно не разбирам какъв е проблема отиваш в аптеката взимаш си тест за бременност и ако е положителен честито, пу съм кръстница. :D :P :P
Маги,не си познала.Кръстница съм аз! 8-) Иначе,авторке тест е решението.И питай приятеля си за презерватива.

meLanu
08-09-2011, 08:56
Ами щом е било с презерватив не мисля че има за какво да се притесняваш но все пак ще е най- добре да си направиш тест ..

Vanity89
08-09-2011, 09:05
Именно когато акта продължи много дълго може да не е свършил, повърнала си заради летния грип :) очаквай диарията :) а ако се беше скъсал кондома щеше да усетиш ако свърши в тебе. Тестовете които продават в аптеките не винаги откриват бременността ( на 2 мои познати им показа положителен чак във втория месец).
Ако толкова си се притеснила - бягай в някоя лаборатория , срещо 15-20 лв. се прави кръвен тест и е готов за час. Това са най-сигурните резултати.

SexPLozZiv
08-09-2011, 09:24
SureCheck, и всичко ти става ясно за секунди :)

Maaggiiee
08-09-2011, 13:16
[quote=Eclipsercho]С презерватив ли беше? Май не.. ако съм прав.. кофти..

Тест?


да бе6е с презерватив но както казах така и не разбрах дали се бе6е скъсал вероятноста е малка но все пак изпитвам притеснение. :? Не разбрах нещо другия път не използвайте презерватив за да си напълно сигурна така ни бъркаш. :razz: :razz: :razz: Майтапя се я сега по-сериозно не разбирам какъв е проблема отиваш в аптеката взимаш си тест за бременност и ако е положителен честито, пу съм кръстница. :D :P :P
Маги,не си познала.Кръстница съм аз! 8-) Иначе,авторке тест е решението.И питай приятеля си за презерватива. А не така :?

malkotoo
08-09-2011, 14:41
тест тест тест SureCheck

the_man
08-09-2011, 18:24
Мисля, че теми, започващи с "със приятеля ми водихме полов акт...", трябва не само да се заключват, ами направо да се блокват user-ите..

Май попрекалих със запетайкуте :razz:

Inn0cenCe
08-09-2011, 19:28
Здравейте .. имам проблем .. преди 16 дена с приятелят ми водихме полов акт. Вси4ко бе6е добре, след някаде 4 дена ми дойде . Но тия дни ме боли по малко корема и ми се гади даже днес повърнах без никаква при4ина. 4етох 4е може да е цветна бременост. 4етох съ6то 4е при цветната бременост менструацията е по светла и по краткотраина но при мен всеки месец е разли4на. Със приятеля ми сега сме малко в ло6и отно6ения и ме е страх 4е тои може да е свър6ил в мен за6тото съ6то така акта ни продалжи много дълго а тои ми каза 4е не е изоб6то свър6ил. изпитвам притеснение. Майка ми не знае 4е не сам девствена. Моля ви даите съвет какво да правя ;ss

Не съм чела долните мнения, но предполагам, че доста момичета са ти казали същото - сутрешното гадене почва след 3ти месец . Айде успокой се, не се забременява толкова лесно, особено ако си на 14-15.

08-09-2011, 19:29
Здравейте .. имам проблем .. преди 16 дена с приятелят ми водихме полов акт. Вси4ко бе6е добре, след някаде 4 дена ми дойде . Но тия дни ме боли по малко корема и ми се гади даже днес повърнах без никаква при4ина. 4етох 4е може да е цветна бременост. 4етох съ6то 4е при цветната бременост менструацията е по светла и по краткотраина но при мен всеки месец е разли4на. Със приятеля ми сега сме малко в ло6и отно6ения и ме е страх 4е тои може да е свър6ил в мен за6тото съ6то така акта ни продалжи много дълго а тои ми каза 4е не е изоб6то свър6ил. изпитвам притеснение. Майка ми не знае 4е не сам девствена. Моля ви даите съвет какво да правя ;ss

Не съм чела долните мнения, но предполагам, че доста момичета са ти казали същото - сутрешното гадене почва след 3ти месец . Айде успокой се, не се забременява толкова лесно, особено ако си на 14-15.
На 14-15 се забременява НАЙ-ЛЕСНО!
Но в случая въпроса е просто нелеп...

IceColDmaN
08-09-2011, 19:38
НЕ СЪМ ЧЕЛА ТЕМАТА.
ИСКАМ ДА ПРЕДПОЛОЖА КАКВО БИХ ОТГОВОРИЛА :


Не си бремена, ффс ?!

Ти си страашно глупавата женска.. ФФС