PDA

View Full Version : Проблем с влизането



aiaotwinx
08-08-2011, 22:49
Здравейте на всички... надявам се да не се повтарям с някой, защото въпреки търсенето ми не успях да открия всичко което търсих. Така по темата - първия ми път мина и даже и 10ната пъти след това след което се разделихме с гаджето ми. Тръгнах с друго момче и на 3тия месец реших че е време за по сериозни неща защото и двамата го искахме, на втория път когато го правихме като излезе от мен презерватива беше скъсан и на другия ден пих ескапел, след което доста време не го правихме и сега на няколко пъти се опитвахме но нещо не ставаше. . . не искаше да влезе незнам защо така...много харесвам момчето и го искам но то просто не става...дайте съвети защо...може ли да е от хапчето?? Моля ви глупавите коментари не ги пишете защото просто няма смисъл а аз търся някой който наистина да ми обясни. Благодаря ви![/b]

jonib
08-08-2011, 22:56
Вагината ти е тясна защото не е възбудена достатъчно,напълно нормално е ако няма любовна игра преди половия акт.Не се коси

Maaggiiee
08-09-2011, 06:08
Вагината ти е тясна защото не е възбудена достатъчно,напълно нормално е ако няма любовна игра преди половия акт.Не се коси Или момчето не струва и неможе да те възбуди или направо сте започнали без любовна ''игра'' :( я първо се по-лигавете малко и после започнете. :)

Lorein
08-09-2011, 07:54
Освен това, което ти казаха вече, е възможно и просто да не си много в настроение. Мен ми се е случвало, след като сме имали някакъв "инцидент" или съмнение за такъв и следващият път ми е едно такова притеснено и не мога да се отпусна изцяло. Започнете с любовна игра повечко време и после преминете към същинската част.

dimitar_ak
08-09-2011, 09:01
А дали "инструмента" не е мек?

Vanity89
08-09-2011, 09:14
А дали "инструмента" не е мек?
++++

Или просто пробвайте с лубриканти , ако не са ви по джоба, просто си купете кутийка спортекс, вътре има пакетче лубрикант на водна основа , много са полезни :) Успех !
Ако ли не - кажи му да почука , може някой да отключи :)

dami666
08-09-2011, 19:04
Вагината ти е тясна защото не е възбудена достатъчно,напълно нормално е ако няма любовна игра преди половия акт.Не се коси

Може и да му е спаднал малко..Поиграйте си малко повече и пробвайте пак.

08-09-2011, 19:10
А дали "инструмента" не е мек?
мхм..или просто не може да те уцели ;Д

Inn0cenCe
08-09-2011, 19:37
Лубрикант :) .

Zaharinka
08-09-2011, 20:57
Не се отпускаш заради скъсания кондом,не мисли за него,купете си лубрикант и той да се постарае да те отпусне максимално :)

granger
08-09-2011, 22:30
Отпусни се! Наблегнете на любовната игра , а и лубрикантът няма да навреди , така че... enjoy!

the_man
08-09-2011, 22:33
имаше едни хапчета... май левитра им се викаше.. "Ке влезе, баце, ке влезе..."

if_cho
08-12-2011, 10:19
Вагината ти е тясна защото не е възбудена достатъчно,напълно нормално е ако няма любовна игра преди половия акт.Не се коси

Това е единствения логичен отговор . Замисли се над момчето , с което правиш секс , защото явно и той не е много наясно за какво става въпрос.Хапчетата изобщо нямат общо.Ако сте на по 14 год. и се мъчите , изчакайте малко да поотраснете и ще намирате отговорите сами ...

aiaotwinx
08-15-2011, 22:17
Всъщност аз съм на 16 той на 17... мерси на всички за коментарите и го правихме пак и този път стана слава богу...а имам още 1 въпрос нормално ли е след като го...правим смис понякога да не съм достатъчно влажна смисъл това да се случи по време след като вече е влязъл :? :?

Levane
08-16-2011, 04:39
Абе , не че нещо ама вие правите секс , ние не можем да ти влезем във вагината може като го правите с кондом се случва . Да исахне след определено време когато ти нямаш удоволствие или почустваш болка тогава вагината ти , не желае да пуска вълшебната течност. просто си купете лубрикант ... 1 дурекс лубрикант струва 8 лева и ще ви стигне докато не се ожените :D

Me4encety
08-16-2011, 06:45
^Чак докато се оженят.... :lol: Иначе е нормално по време на секс да "пресъхнеш",явно не те възбужда достатъчно.

Marieta1996
08-16-2011, 16:42
Аз си използвам лубрикантче за тази цел и нямам проблеми.