PDA

View Full Version : Субтитри



nepowtorima
08-09-2011, 08:34
Свалих си целия сезон на Pretty Little Liars пусках го с GOM player , KMplayer, Windows media player, BS player и POT player, но субтитрите не ми излизат. Преименувам файла на субтитрите със същото име като на епизода. Пускам го с една от програмите изписва ми, че не са открити кодеци - да ги открия след това, но нищо не става с GOM player ми изписва: You don't have necessary codec to play. Please, Click "Find Codec" button to the right side. Codec Finder will help you to install Codec.
If codec Finder cannot find the appropriate codec check your file first. It may be damaged or fake file. Това след като до влача субтитрите до филма. След това цъкам Find Codec - отстрани и излиза страница в интернет и на нея пише
We couldn't find out related Codec.
Any of following cases can cause searching codec failed.

The video file you try to open might not be a proper video/audio format.
Your video file might be seriously damaged.

Не знам вече.. Моля ви за помощ.. в чудо се видях. Откакто съм с Windows 7 въобще не ми излизат субтитри. Нещо некадърно ли го правя не знам.. Пък и като бях с Windows XP с KMplayer също не ми излизаха субтитрите. Не знам искам да го оправя, защото не съм гледала филм в нас сигурно от 2 години!! /естествено ако не са със субтитри/

NarutoShippuuden
08-09-2011, 08:35
С BSPlayer и да нямаш субтитри той сам ти ги тегли така, че ;)

nepowtorima
08-09-2011, 08:43
С BSPlayer и да нямаш субтитри той сам ти ги тегли така, че ;)

Да стига да не изпише няма намерени субтитри .. както в случая -.-

gadgetsbg
08-09-2011, 08:57
Здравей,
Явно докато си преименувала файла със субтитрите си сменила разширението му (от .sub или .srt на .avi) - когато преименуваш субтитри не пипай буквичките след точката.

Поздрави

naksdy
08-09-2011, 08:57
GOM Player мирише :D

Вземи си инсталирай най-новата версия на K-lite пакета с кодеци, и после се опитай да ги подкараш въпросните субтитри на КМ.

И само за протокола - нали разархивираш субтитрите, преди да ги довлачиш до плеъра 8-) Питам, защото ги има всякакви. За всеки случай, вземи си ги свали наново въпросните буквички и опитай пак. Не виждам причина да не ти се показват.