PDA

View Full Version : Към момчетата.



Me4encety
08-09-2011, 08:46
Мисля,че е малко тъпа тема,но все пак ще попитам.Главно за момчетата е въпроса.Защо обарвате момичетата? Не,не гаджето ви,а тези ваши прителки момичета.Какво ви харесва толкова?Моля,обяснете. 8-)

SisiStrange
08-09-2011, 08:52
Що не.

By $h@d0w

naQkataRaota
08-09-2011, 08:56
Око да види, ръка да пипне: като харесаш нещо ти се иска да го пипнеш, човещинка си е :oops:

Усещането от самия допир, контакт. Сигурен съм, че и на теб ти харесва да се гушнеш, отъркаш или директно да се натискаш с момче. Просто така сме програмирани

slunchoobs
08-09-2011, 09:21
ми щот така им харесва :D

SexPLozZiv
08-09-2011, 09:26
Забавно е да мачкаш цици и дупенцето на някоя красива приятелка :)

Eclipsercho
08-09-2011, 11:21
Нещо не загрявам.. да обарвам друго момиче, докато имам приятелка? :shock:

Maaggiiee
08-09-2011, 11:24
Нещо не загрявам.. да обарвам друго момиче, докато имам приятелка? :shock: Защо па ти е чудно то тва сте мъжете. :razz: :razz: Е не всички ама повечето.

TheX
08-09-2011, 11:49
Прилив на приятни чувства

slunchoobs
08-09-2011, 12:03
ама като си имате приятелка обарвайте нея не чуждите

Verminaard
08-09-2011, 12:47
Мисля,че е малко тъпа тема,но все пак ще попитам.Главно за момчетата е въпроса.Защо обарвате момичетата? Не,не гаджето ви,а тези ваши прителки момичета.Какво ви харесва толкова?Моля,обяснете. 8-)

:lol: :lol: :lol:

Е не,това беше мухата на екскремента.Някой да даде на автора медал,човека спечели преситжната награда 'Балкански Идиот'

Me4encety
08-09-2011, 13:54
Мда,мерси за наградата. :-D Verminaard,просто винаги съм се чудела.Какво лошо има,че искам мъжко мнение по-този въпрос?

HotLife
08-09-2011, 13:57
следващата тема ще е "момчета а защо обарвате приятелите си"

Me4encety
08-09-2011, 13:59
следващата тема ще е "момчета а защо обарвате приятелите си"
Надявам се да не стигаме до такава. :D

Verminaard
08-09-2011, 14:02
Мда,мерси за наградата. :-D Verminaard,просто винаги съм се чудела.Какво лошо има,че искам мъжко мнение по-този въпрос?
Защото хубавият женски задник е природен дар,ако не го уважаваме подобаващо - за какъв чеп въобще съществува?!Ето ти отговор.

eminem213
08-09-2011, 15:40
60% от момчетата на възраст до 6-7ми клас не пипат момичетата защото тооолкова много им се е искало, а за да се докажат на другите момчета колко по-велики са :lol: . Тези изрази като '' 'щот е яко да хвана мацка за гъзъ!'' са ми ацки противни. Доста момчета са си изяли шамара, 'щот така им се е приискало. :)

MojoJojo88
08-09-2011, 15:42
Дума "ацки" в българският език НЕ СЪЩЕСТВУВА! :o

the_man
08-09-2011, 18:22
Еми принципно бих обарал всяко яко дупе, което видя... то ти се иска, няма как... и тъй като ше ям шамари, ако тръгна да обарвам непознати, а току виж са ме затворили някъде на 4km... обарвам приятелки(не че го правя всеки ден де), щото те няа ме бият после :D

Eclipsercho
08-09-2011, 18:44
Нещо не загрявам.. да обарвам друго момиче, докато имам приятелка? :shock: Защо па ти е чудно то тва сте мъжете. :razz: :razz: Е не всички ама повечето.

Аз пък ще кажа, че жените сте кучки и пачи, защото някога съм познавал някаква с подобно описание.
Как е да те слагат под общ знаменател? Аре порасни.

dunce
08-09-2011, 21:02
И на мен винаги ми е било интересно, какво е чувството за едно момче, когато хване момиче за г-за .. Ще следя темата :P

Да не мислиш, че само ние момчетата фащаме момичетата там или на други места? И момичетата праят тей, и на мене са ми го правили. В старото даскало един ми вика "не можеш" и ест. аз направих обратното.

Като цяло темата е доста тъпа, отговорът на въпроса ти, авторке, е защото сме момчета.


60% от момчетата на възраст до 6-7ми клас не пипат момичетата защото тооолкова много им се е искало, а за да се докажат на другите момчета колко по-велики са :lol: . Тези изрази като '' 'щот е яко да хвана мацка за гъзъ!'' са ми ацки противни. Доста момчета са си изяли шамара, 'щот така им се е приискало. :)

Как пък тей до сега нито 1 път не съм изял шамар от момиче за нещо такова? Ма не, нали трябва да покажем колко сме интересни :)

Loooooser
08-09-2011, 21:07
Чувството е такова , каквото кога вас ви привлича сексуално едно момче и го хванете за гъзо! :?

Maaggiiee
08-10-2011, 08:25
Нещо не загрявам.. да обарвам друго момиче, докато имам приятелка? :shock: Защо па ти е чудно то тва сте мъжете. :razz: :razz: Е не всички ама повечето.

Аз пък ще кажа, че жените сте кучки и пачи, защото някога съм познавал някаква с подобно описание.
Как е да те слагат под общ знаменател? Аре порасни. Казах не всички 8-) , но щом отговаряш значи се опитваш да се защитиш следователно ти самичък казваш, че си такъв няма повече да обяснавам! :P :D

norain
08-10-2011, 08:32
Вие момичетата що ходите по 5 във тоалетната ?
Ами и ние момчетата сме така. :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Me4encety
08-10-2011, 10:47
Вие момичетата що ходите по 5 във тоалетната ?
Ами и ние момчетата сме така. :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:
Е,ние да не влизаме всичките 5 в една кабинка? 8-) Просто ми беше инетересно,защото повечето момчета които познавам го правят.Понякога на момичетата не им е приятно и дори се обиждат.Не винаги сме в настроение за такива неща.Аз много шамари съм била за такива неща. :wink:

mrfrzne
08-10-2011, 11:15
Мда,мерси за наградата. :-D Verminaard,просто винаги съм се чудела.Какво лошо има,че искам мъжко мнение по-този въпрос?
Ела да ти покажем защо :D:D

Eclipsercho
08-10-2011, 11:39
Казах не всички 8-) , но щом отговаряш значи се опитваш да се защитиш следователно ти самичък казваш, че си такъв няма повече да обяснавам! :P :D

Имаш невероятна логика.
http://i56.tinypic.com/1relcp.jpg

Garvanec
08-10-2011, 14:15
Мисля,че е малко тъпа тема,но все пак ще попитам.Главно за момчетата е въпроса.Защо обарвате момичетата? Не,не гаджето ви,а тези ваши прителки момичета.Какво ви харесва толкова?Моля,обяснете. 8-)
Може би е знак , че искаш да опънеш въпростното момиче...друг смисъл не виждам .

FleurDeLys
08-10-2011, 14:28
Еми защото е яко самото усещане :-D .А на вас не ви ли харесва да ви *обарват* по дупето или другаде :oops:

chrisffo
08-10-2011, 14:31
Загоряла работа.

Darinella
08-10-2011, 16:37
ама като си имате приятелка обарвайте нея не чуждите
+++

Maaggiiee
08-11-2011, 06:58
Казах не всички 8-) , но щом отговаряш значи се опитваш да се защитиш следователно ти самичък казваш, че си такъв няма повече да обяснавам! :P :D

Имаш невероятна логика.
http://i56.tinypic.com/1relcp.jpg Повярвай по-добра е от твоята. :P

anonymous708973
08-11-2011, 07:07
Казах не всички 8-) , но щом отговаряш значи се опитваш да се защитиш следователно ти самичък казваш, че си такъв няма повече да обяснавам! :P :D

Имаш невероятна логика.
http://i56.tinypic.com/1relcp.jpg Повярвай по-добра е от твоята. :P

А ако сега ти кажа, че си тъпа? Ще тръгнеш да се защитаваш, нали? Това значи ли, че си тъпа, щото се защитаваш?
Порасни, сериозно.

Trollrusos
08-11-2011, 09:31
Интересен израз ще ти напълня задника с любов. (rofl)

Dyany10000
08-11-2011, 09:41
Порив, ако мое така да се наре4е :D

Maaggiiee
08-13-2011, 18:08
Казах не всички 8-) , но щом отговаряш значи се опитваш да се защитиш следователно ти самичък казваш, че си такъв няма повече да обяснавам! :P :D

Имаш невероятна логика.
http://i56.tinypic.com/1relcp.jpg Повярвай по-добра е от твоята. :P

А ако сега ти кажа, че си тъпа? Ще тръгнеш да се защитаваш, нали? Това значи ли, че си тъпа, щото се защитаваш?
Порасни, сериозно. Виновния се защитава мила.Аз няма да отговарям разбира се на твоя отговор. :-D Както и да е.За да не е спам мила не знам какво точно им харесва на мъжете, но да кажа, че на мен не ми е особено приятно! 8-)

Emily
08-13-2011, 18:14
Вече е късно да не е спам...
По темата, може би така ги кефи, идва им отвътре и т.н. Някои пък го правят, за да видят твоята реакция... момчета много...

peace95
08-13-2011, 18:19
Моите приятели още откакто са на 12 ходят и обарват на ред 8-) Даже като отворих темата вчера бях с един приятел и го питах ( на 17 е ) и той каза , че така усещал телата на момичетата , топлината , кожата , и че като пипнел и усетел може да си представи какво има под дрехите много го кефело .. 8-) А и всички момичета ( или поне , тези които познавам ) , когато се натискат с приятелите си , също ги обарват .. отново няма причина , освен , че ни харесва и че на момчетата им харесва :P 8-)

ozzy
08-14-2011, 13:02
понякога не можеш да се сдържиш поне аз де :D :D

edDinstVenNa
08-14-2011, 13:38
Моите приятели още откакто са на 12 ходят и обарват на ред 8-) Даже като отворих темата вчера бях с един приятел и го питах ( на 17 е ) и той каза , че така усещал телата на момичетата , топлината , кожата , и че като пипнел и усетел може да си представи какво има под дрехите много го кефело .. 8-) А и всички момичета ( или поне , тези които познавам ) , когато се натискат с приятелите си , също ги обарват .. отново няма причина , освен , че ни харесва и че на момчетата им харесва :P 8-)

точно същото ми обяснява момче от моя клас когато му се скарам да не ме пипа пред всички :D

CeLuVcHo0o
08-14-2011, 16:58
Еми защото е яко самото усещане :-D .А на вас не ви ли харесва да ви *обарват* по дупето или другаде :oops:
Аз пък никога не бих ударила шамар на момче, защото ме е "обарало", най-много да му се скарам. Ако му се скарам няколко пъти и той не престава казвам на гаджето или батко <3 един от двамата ако не и двамата с много любов ще отидат да си "поговорят" с него. Но иначе НЕ. Приемам го като комплимент. (Ама все пак няма да му кажа съвсем нищо, щото ще изляза баси курвата :D )

edDinstVenNa
08-14-2011, 17:32
Еми защото е яко самото усещане :-D .А на вас не ви ли харесва да ви *обарват* по дупето или другаде :oops:
Аз пък никога не бих ударила шамар на момче, защото ме е "обарало", най-много да му се скарам. Ако му се скарам няколко пъти и той не престава казвам на гаджето или батко <3 един от двамата ако не и двамата с много любов ще отидат да си "поговорят" с него. Но иначе НЕ. Приемам го като комплимент. (Ама все пак няма да му кажа съвсем нищо, щото ще изляза баси курвата :D ) :smt023

DarkTemplar
08-15-2011, 11:09
Щото ни идва отвътре (особено в пубертета). Хормони, кво да правиш. В зряла възраст е леко по-различно.

muhtesemfan
08-15-2011, 11:46
Еми,обарван :grin: ,защото я се замисли,защото и ние обичаме да ги обарваме,там където не трябва :-D :grin: :grin: :grin:

Alabalaportokala
08-15-2011, 16:20
Когато си гладен отиваш да ядеш. Когато си жаден пиеш вода. Когато момичета получите за подарък хубаво цвете ви се иска да го помиришите. Когато ние мъжете видим хубаво женско дупе на привлекателна жена ни се ще да го пипнем. Понякога е много трудно да се сдържим и просто го правим. Инстинктивно е. До 16-17 годишна възраст го правих по 3 причини, но не наведнъж:
Или
1) Да подразня момичето
Или
2) Да му привлека вниманието по някакъв начин
3) Защото ми харесва самото момиче, върти си палаво дупето и не издържам :D.

Сега го правя предимно на познати приятелки, които прекаляват с въртеливото движение :-D. Така хем ги свалям малко на земята, хем не ям шамари. Пък и лято е. Тези прилепнали къси панталонки с които излизат повечето ме главозамайват понякога и не мога да им устоя :D

TheGenius
08-15-2011, 21:08
^Просто така ни е създала природата :D :P

icetoo0
08-15-2011, 21:14
Аз съм ги обарвал когато съм бил в побертета 14-15 год. Сега не ме влече, а и ме е срам ;]