PDA

View Full Version : Поддържате ли се и през студените месеци?



Isabelle
08-09-2011, 12:48
Поддържате ли се есента и зимата, става въпрос не за гелове за лице, тоници и кремчета, а за процедури като солариум, педикюр, маникюр, фитнес, масажи, спа и други :)

Isabelle
08-09-2011, 12:55
Примерно за педикюр тогава се носят затворени обувки и някои не си правят или пък солариума се ползва само лятото.Интересно ми е вие как правите затова питам :)

PullMeCloser
08-09-2011, 12:58
Разбира се, че се поддържам и зимата. 8-)

Isabelle
08-09-2011, 13:03
Какво като се носят затворени обувки? Няма значение, една дама винаги трябва да изглежда добре, няма значение има ли кой да и гледа ноктите на краката или не. :)

И аз съм на това мнение, но забелязвам - примерно моя клас сме над 20 момичета и като се захлади и започнат да носят дългите, дебели дрехи като се съблекат по физкултура е нещо страшноо(въпреки че сме 12 клас) .. като се почне с целулит в доста напреднали фази, изключително суха кожа, лоши нокти с кожички, бели като мляко.Никого не съдя , щом им е добре така :)

Rebirthing
08-09-2011, 13:14
За кво ми е да ходя на солоариум през което и да е време на годината ?!


Що се отнася до маникюр и педикюр винаги ходя, е, зимата не си лакирам краката, но другата подръжка е задължителна. На фитнес и спа ходя целогодишно.

Josefinne
08-09-2011, 13:18
По принцип не ходя на СПА, козметик, маникюрист и т.н. нито през зимата, нито през лятото. На солариум ме е страх да ходя, освен че е вредно, не смятам, че е част от "поддръжката" . За фитнес за съжаление нямам време никакво, особено през зимата, тъй като почти постоянно се готвя за изпити , а през останалото време съм на работа.

PullMeCloser
08-09-2011, 13:21
Аз също не ходя на солариум, харесвам си бялата кожа, пък и ми е доста чувствителна, но маникюр, педикюр и фитнес си ходя.

NomNomNom
08-09-2011, 13:22
Педикюра си го оправям веднъж на 2-3 седмици , не си харесвам ноктите на краката без лак , имам много груби крака- целите са в мазоли, белези , рани, поне педикюра помага за общата картинка.
Та, и през зимата правя каквото е възможно за да ми изглеждат по-добре крачетата.
Ноктите на ръцете - или без лак, или старателно лакирани , тях сравнително си ги гледам.
Спортувам от време на време.
Общо взето през зимата си правя същото като през лятото .

anonymous708973
08-09-2011, 14:42
През зимата определено спортувам по-малко, не че през лятото е кой знае кво.
Педикюр си правя по-рядко, защото не ми загрубяват толкова краката, докато лятото веднъж на седмица минавам през пълната процедура.
На солариум не ходя.

Colouring
08-09-2011, 15:11
На солариум не ходя.
За педикюр,ами.. честно казано не винаги ми са лакирани краката,за разлика от лятото.Но маникюр-да,правя си,лакирам си се.. Просто обичам да го правя.Иначе специално на козметик не ходя за тази цел през нито един сезон.Сама си се поддържам,така да се каже.
Като цяло сезона няма значение.Винаги трябва да си се поддържаш.

iiordanova
08-09-2011, 15:17
Поддържам се през цялата година.

Само изключвам солариума,защото не ходя.

titinkaa
08-09-2011, 15:29
Да,поддържам се,като изкл. че на солариум не ходя и педикюр от 1г. не си правя,защото ноктите на краката само на големите пръсти ми падат и няма как да ги лакирам.Иначе за всичко останало се поддържам.

CanisDirus
08-09-2011, 16:04
Зимата е по-яко във фитнеса понеже ги няма сезонните бойци, които през пролетта се сещат да правят плажна фигура. Кур за тях!

kalpazanka
08-09-2011, 16:11
Маникюристка/масажистка/козметичка не посещавам по начало. На солариум също не ходя- фототипът ми не позволява. Епилацията и грижите за кожата и косата си вървят целогодишно.
За фитнес не ми остава време- излизам рано, вечер се прибирам късно и единственият ми свободен ден е събота. Разчитам на ходенето пеша. Километрите не ми тежат. :D

sladkish_14
08-09-2011, 16:41
Не ходя на масажист, защото не виждам смисъл едно 18 годишно момиче да го прави. Иначе, като цяло всичко останала го правя целогодишно, дори точно обратното е при мене любимото ми време е тежкото, тъмно и прохладно. Почне ли октомври до април постоянно полагам грижи за себе си, после ми започва мързеливият сезон - лятото. В който предпочитам сама да се налакирам, защото това е периода, в които като се обадиш на маникюрист/фризьор/педикьорист/козметик всички са заети и с пълни графици. Тъпо е хората да се поддържат предимно лятото, аз протестирам :?

marin4itu
08-09-2011, 16:46
Разбира се, че се поддържам. Маникюр и педикюр винаги съм си правила сама, защото ми е мания, а съвсем скоро надявам се и професия. Без епилатора си не мога, дори и през зимата! На солариум никога не съм ходила.

Biskfitka
08-09-2011, 17:05
Не ходя на солариум и СПА,както и козметик. (освен за лицето мноооооооого рядко и няма значение кой месец е ..;х)
Ест.,че и през зимата се обезкосмявам,лакирам и т.н.Е не си рисувам по ноктите на краката някакви картинки и глупости,че и без това се размазват бързо,но винаги слагам лак :)

XxInn0cencexX
08-09-2011, 17:13
Разбира се,че се поддържам и през студените месеци.На спа,фитнес и солариум не ходя по принцип,но грижата за косата,кожата,ноктите е целогодишна.

Inn0cenCe
08-09-2011, 19:01
Разбира се,че се поддържам и през студените месеци.На спа,фитнес и солариум не ходя по принцип,но грижата за косата,кожата,ноктите е целогодишна.

И при мен в така :) .

foreverr
08-09-2011, 20:16
Дам, на фитнес ходили пък спортувам нещо, маникюр си правя, но невинаги(но и лятото не винаги съм с маникюр/пуснати нокти/, зависи дали съм решила да си пусна малко нокти) на солариум обаче не ходя, не смятам, че солариума е начин на поддържане...ако не съм черна, не значи, че ще съм, грозна... На спа и масажи не ходя...просто не съм зает човек и предпочитам с парите за спа и масаж да ида на почивка, било то на село, за язовир, на балкан, на море... :-) Иначе и се обезкосмявам редовно-без епилатор и кола маска не мога..

Isabelle
08-09-2011, 20:41
Солариума съм го сложила като пример, знам че не всички го предпочитат , но някои си поддържат тен :)

Zaharinka
08-09-2011, 20:50
Поддържам се целогодишно,е не ходя на фитнес де,но спорт,маникюр и т.н. там ''сезонните'' процедури си ги правя и през зимните месеци. :)

08-09-2011, 23:10
През зимата няма нужда от мн поддържане .
Лятото се къпя по често от зимата.. защото тогава е студено а и не се изпотявам :P

goldharz
08-10-2011, 06:09
Само маникюр и педикюр :)
На солариум и СПА не ходя поначало, а за фитнес нямам време

aLLa
08-10-2011, 06:59
Какво като се носят затворени обувки? Няма значение, една дама винаги трябва да изглежда добре, няма значение има ли кой да и гледа ноктите на краката или не. :)

Именно, една жена трябва да изглежда добре, заради самата себе си.. за да се чувства комфортно в собственото си тяло.

granger
08-10-2011, 07:56
Определено целогодишно се грижа за външния си вид.На Спа вече не ходя , а за Фитнес не ми остава време , но пък се занимавам с танци ,така че нямам проблем с това.За косата , кожата , маникюр и педикюр естествено се грижа най-много :)

SmilezZz
08-10-2011, 11:22
Естествено.
Маникюр и педикюр си ги правя сама. Педикюра не толкова често,но все пак от време на време си го правя. :D Обезкосмяване и подобни също си ги правя често,няма значение кой сезон е. На фитнес обикновено не ходя . Правя упражнения във вкъщи.

therichbitch
08-10-2011, 12:42
И аз съм на това мнение, но забелязвам - примерно моя клас сме над 20 момичета и като се захлади и започнат да носят дългите, дебели дрехи като се съблекат по физкултура е нещо страшноо бели като мляко.

Съгласна съм с miminko, че винаги трябва да се грижиш за себе си. Ако го правиш само когато има кой да те види (през лятото), значи не го правиш за себе си, а това за мен е много важно. Трябва да правиш нещата заради самия себе си, а не заради другите.

Доколкото бели като мляко... Хора, които не ходят на солариум (аз мразя например), няма как през зимата да са с бронзов тен. Това не мисля, че трябва да е брои към хигиената.

syrena
08-13-2011, 17:04
Задължително маникюр,понякога и педикюр.