PDA

View Full Version : Нямам приятели



roadrunner
08-09-2011, 13:01
Незнам дали тази тема е за този раздел, но лично аз смятам, че е за тук защото.. ми липсва любовта на истинският приятел...
Много съм самотна. Преди време си намерих едно момче (гадже) , с което отношенията ни в момента са други. Докато бяхме заедно се вкопчихме един в друг и ето резултата.. Разделихме се , а аз дори нямам на кого да звънна. Чувствам се ужасно :( Знам, че може би на повече от вас ви се стори странно,а може би и смешно и ще ми кажете излизай, не си стой вкъщи, защото тук няма да намериш приятелите. Да наистина понякога излизам с едно момиче, но...
Незнам какво да правя, омръзна ми да си стоя вкъщи, общителна личност съм, а вече няма и кого да поздравя.. Много ми е гадно и никой не знае за това.. Поне тук исках да го споделя :(

w0sh
08-09-2011, 13:05
И аз си нямам приятели.

искаш ли да сме приятели 8)

не.
Интернетът е истинският ми приятел.

LoveYou95
08-09-2011, 13:06
Учи се от грешките си. Не ги повтаряй. Давай смело напред и загърби миналото си. Казващ, че се общителна, лесно щe се намериш нови приятели. :)

Priceless
08-09-2011, 13:08
Ужасен човек. 8-)

А колкото до темата - отговора се състои в самата ти тема и не виждам някой да ти каже нещо по-различно. Ако не си ме разбрала даже ще ти цитирам :


излизай, не си стой вкъщи, защото тук няма да намериш приятелите

BumpyRide
08-09-2011, 13:20
Нямаш приятели? - Търси ги. Не може да чакаш да ти се стоварят от небето.

roadrunner
08-09-2011, 13:23
Нямаш приятели? - Търси ги. Не може да чакаш да ти се стоварят от небето.

Къде да ги търся във facebook или в teenproblem...

LoveYou95
08-09-2011, 13:26
Оправи си характера ;)

Verminaard
08-09-2011, 13:26
Аз ще съм ти приятел,кой размер сутиен носиш?

w0sh
08-09-2011, 13:27
Нямаш приятели? - Търси ги. Не може да чакаш да ти се стоварят от небето.

Къде да ги търся във facebook или в teenproblem...

в тийнпроблем.

аз се предложих, ама ти не четеш постовете.

как ще намериш приятели като не четеш постовете.

roadrunner
08-09-2011, 13:30
Нямаш приятели? - Търси ги. Не може да чакаш да ти се стоварят от небето.

Къде да ги търся във facebook или в teenproblem...

в тийнпроблем.

аз се предложих, ама ти не четеш постовете.

как ще намериш приятели като не четеш постовете.

Чета чета.. Ама на хора, които се подиграват на чуждото нещастие не искам да съм приятел ;)

w0sh
08-09-2011, 13:31
Че кой се подиграва.

И аз не искам да съм приятел с хора, които се взимат много насериозно,


Пък.

Ако щеш.

Ще съжаляваш

HotLife
08-09-2011, 13:32
не се безпокой едва ли някой тук може да се похвали, че има истински приятели :(

BumpyRide
08-09-2011, 13:33
Нямаш приятели? - Търси ги. Не може да чакаш да ти се стоварят от небето.

Къде да ги търся във facebook или в teenproblem...


Можеш да започннеш и така..защо не? Все трябва да имаш познати..те да имат други познати..можеш да ги заговориш във фб примерно (ако имат такъв) и ако потръгне разговора, потръгне, ако пък не -здраве да е.. Интернет предоставя толкова много начини за запознанства, ако нямаш желанието да излезеш и да се поогледаш. Имам толкова познати, които са си намерили много готини, приятни хора из нета,дори от други градове, и си уговарят срещи и се забавляват, ходят си на гости, споделят си и така..

Verminaard
08-09-2011, 13:34
Подиграване ли?Къде?Ако си извадиш бътплъг-а от задника и се отпуснеш може и да намериш някой да ти трае драмите.И като не ти се стои дома - не стой бре.Някой да ти е виновен че си асоциал и не можеш да контаткуваш с хора?Общителна личност - друг път.
Съдбата ти е да умреш сама в забрава,приеми ги най-после и престани да се бориш с неизбежното.

BumpyRide
08-09-2011, 13:34
не се безпокой едва ли някой тук може да се похвали, че има истински приятели :(

С това съм съгласна :)

Verminaard
08-09-2011, 13:36
не се безпокой едва ли някой тук може да се похвали, че има истински приятели :(
Абсолютно правилно!Приятелите са изключително рядко животно.Познати и другари - бол,ама реално погледнато даже аз имам един приятел.

LambOfGod
08-09-2011, 13:38
За к'во са ти тия приятели?

Verminaard
08-09-2011, 13:39
Абе,трябва и някой да и го набива редовно,ама я е срам да си признае че ебачи търси.

roadrunner
08-09-2011, 13:42
Хаха за какво гооврим просто.. :-o Verminaard като гледам и ти нямаш приятелите щом седиш тука в тоя форум и само плюеш хората :) Да ти се връща сичко, което ми пожела ;)

Verminaard
08-09-2011, 13:45
Права си,седя във форума защото няма приятели.Колегите ми са кенефи а шефа ми - мангал.С тия ли хора да другарувам докъто работя?!

LambOfGod
08-09-2011, 13:48
Авторке, к'ва е тая фикс идея да имаш приятели? Като не можеш сама да си уредиш живота тия приятели няма да ти помогнат. А и не забравяй, че приятелството не се започва с "Искаш ли.. Ъ такова..Да си бъдем френдчитъ", а след дълго познанство и общуване. Като си толкова социална просто се запознавай с хора и поддържай връзка с тях и след време все някой от тях ще ти е станал приятел.

А и никой не общува с хора без лична хигиена.

Темата приключи.

roadrunner
08-09-2011, 13:48
Незнам точно за това говорим, че поне имаш с кого да си обелиш една дума докато на мен и познатите ми не са много честно казано.. А ти веднага нападаш хората и ги съдиш без дори да ги познаваш..

w0sh
08-09-2011, 13:50
Добре.

отказвам се.

LambOfGod
08-09-2011, 13:53
Незнам точно за това говорим, че поне имаш с кого да си обелиш една дума докато на мен и познатите ми не са много честно казано.. А ти веднага нападаш хората и ги съдиш без дори да ги познаваш..


Значи не си социална. Малка лъжкиня.

Verminaard
08-09-2011, 13:55
Незнам точно за това говорим, че поне имаш с кого да си обелиш една дума докато на мен и познатите ми не са много честно казано.. А ти веднага нападаш хората и ги съдиш без дори да ги познаваш..
Е какво искаш?Дворец във Швеция и пет батальона слугини с които да си говориш когато ти скимне?Вместо да се благодарна че си отделям от безценното време да разговарям със тебе в момента,сметки държиш.

roadrunner
08-09-2011, 14:02
Не разбирам защо всички тук се държите толкова гадно с хората :-o Т'ва ли е тийнпроблем? Така ли вече се решават проблемите във форумите? Така ли се дискутира? Или просто аз съм ви виновна, че нямам приятели и хоп яяяяяяяяя кой ще е*аваме днес :) Мислех, че поне тук ще има някой със сходна като мен съдба, но уви :) Останете си така озлобени и нещастни, пък после и вие ще пускате теми "Всички се отдръпнаха от мен", "Самотен съм" и тн.. Може да съм всякаква в очите на хората, но поне не се подигравам с такава лекота на проблемите им и не им отвръщам по най-селския начин ;)

HotLife
08-09-2011, 14:08
Не разбирам защо всички тук се държите толкова гадно с хората :-o Т'ва ли е тийнпроблем? Така ли вече се решават проблемите във форумите? Така ли се дискутира? Или просто аз съм ви виновна, че нямам приятели и хоп яяяяяяяяя кой ще е*аваме днес :) Мислех, че поне тук ще има някой със сходна като мен съдба, но уви :) Останете си така озлобени и нещастни, пък после и вие ще пускате теми "Всички се отдръпнаха от мен", "Самотен съм" и тн.. Може да съм всякаква в очите на хората, но поне не се подигравам с такава лекота на проблемите им и не им отвръщам по най-селския начин ;)
влез в кофата и нека бъдем асоциални заедно :oops:

Verminaard
08-09-2011, 14:08
Не разбирам защо всички тук се държите толкова гадно с хората :-o Т'ва ли е тийнпроблем? Така ли вече се решават проблемите във форумите? Така ли се дискутира? Или просто аз съм ви виновна, че нямам приятели и хоп яяяяяяяяя кой ще е*аваме днес :) Мислех, че поне тук ще има някой със сходна като мен съдба, но уви :) Останете си така озлобени и нещастни, пък после и вие ще пускате теми "Всички се отдръпнаха от мен", "Самотен съм" и тн.. Може да съм всякаква в очите на хората, но поне не се подигравам с такава лекота на проблемите им и не им отвръщам по най-селския начин ;)
От момента в който видях тая 'тема' чаках подходящия момент за това -> http://prikachi.com/images/290/3669290x.jpg
BA-DUM-TSHH

п.с. а на бас че тая няма да го схване. :lol:

BumpyRide
08-09-2011, 14:08
Нямаш приятели? - Търси ги. Не може да чакаш да ти се стоварят от небето.

Къде да ги търся във facebook или в teenproblem...


Можеш да започннеш и така..защо не? Все трябва да имаш познати..те да имат други познати..можеш да ги заговориш във фб примерно (ако имат такъв) и ако потръгне разговора, потръгне, ако пък не -здраве да е.. Интернет предоставя толкова много начини за запознанства, ако нямаш желанието да излезеш и да се поогледаш. Имам толкова познати, които са си намерили много готини, приятни хора из нета,дори от други градове, и си уговарят срещи и се забавляват, ходят си на гости, споделят си и така..


Мисля, че това е някакво начало. :)

LambOfGod
08-09-2011, 14:08
:lol: :lol: :lol: :lol:

Verminaard
08-09-2011, 14:10
"Всички се отдръпнаха от мен", "Самотен съм"
Разбрахме вече за твоя случай,сега ни разкажи друга приказка за лека нощ,че тая вече омръзна.

Maaggiiee
08-09-2011, 14:49
Нямаш приятели? - Търси ги. Не може да чакаш да ти се стоварят от небето.

Къде да ги търся във facebook или в teenproblem...


Можеш да започннеш и така..защо не? Все трябва да имаш познати..те да имат други познати..можеш да ги заговориш във фб примерно (ако имат такъв) и ако потръгне разговора, потръгне, ако пък не -здраве да е.. Интернет предоставя толкова много начини за запознанства, ако нямаш желанието да излезеш и да се поогледаш. Имам толкова познати, които са си намерили много готини, приятни хора из нета,дори от други градове, и си уговарят срещи и се забавляват, ходят си на гости, споделят си и така.. +1 :)

TheHangedMan
08-09-2011, 15:44
и аз си нямам приятели :) Това е голяма отговорност...

fenkaaa
08-09-2011, 17:18
Учи се от грешките си. Не ги повтаряй. Давай смело напред и загърби миналото си. Казващ, че се общителна, лесно щe се намериш нови приятели. :)

w0sh
08-09-2011, 17:58
Айде бе.

Никой ли не иска да ми е приятел.

Малко съм беден, но това не е важно.

Priceless
08-09-2011, 18:02
Айде бе.

Никой ли не иска да ми е приятел.

Малко съм беден, но това не е важно.

Аз мога да ти бъда приятел, ама ти ще ми бъдеш партия 8)

babylofzz
08-09-2011, 18:03
И аз не мога да се похваля с приятели..всеки гледа себе си и не го интересува другия. :?

w0sh
08-09-2011, 18:03
Хахаха.

Аз след инцидентите с едни митични 4г преди няколко дни, страня от партии, схеми, оферти и т.н

но на теория звучи като оферта.

Priceless
08-09-2011, 18:04
Хахаха.

Аз след инцидентите с едни митични 4г преди няколко дни, страня от партии, схеми, оферти и т.н

но на теория звучи като оферта.

Това е временна апатия. Пък и аз съм добър човек.

w0sh
08-09-2011, 18:05
Така е докато патрулката не изкочи иззад блока.

в четвъртък има някакво хип-хоп парти. Мога и да се схемизирам до тогава.

Priceless
08-09-2011, 18:08
Къде това ?

Nara
08-09-2011, 18:10
Къде да ги търся във facebook или в teenproblem

Аз съмо станала с впечатлението, че по форумите има много готини хора, така че не ти пречи да се сприятелиш с някой от там, дори и да е от teenproblem, а във фейсбук e още по-лесно, защото можеш да видиш от какво се интересуват хората там като филми, музика и т.н. и винаги можеш да завържеш разгвор на някоя от тези теми. Бъди себе си, за да те харесат такава, каквато си и след време няма да се отървеш от приятели. :)

w0sh
08-09-2011, 18:10
Club El Gordo

така каза фейсбукито.
нямам си идея къде се намира. Би трябвало да е в центъра.

NomNomNom
08-09-2011, 18:12
Добре, луда ли съм , че не искам приятели, лолз лолз лолз.

xPafx
08-09-2011, 18:12
купи си куче.

w0sh
08-09-2011, 18:12
Добре, луда ли съм , че не искам приятели, лолз лолз лолз.

pretty much

Priceless
08-09-2011, 18:15
Club El Gordo

така каза фейсбукито.
нямам си идея къде се намира. Би трябвало да е в центъра.

Блах. Сбирщина на псевдогъзарчета и гейтачета. Не ми харесва. Иначе - не точно на центъра в едни улички е забутано. Не е хубаво. 8-)

w0sh
08-09-2011, 18:16
Club El Gordo

така каза фейсбукито.
нямам си идея къде се намира. Би трябвало да е в центъра.

Блах. Сбирщина на псевдогъзарчета и гейтачета. Не ми харесва. Иначе - не точно на центъра в едни улички е забутано. Не е хубаво. 8-)

Садец :(

планирах да си махна кратуната
все пак може да се отиде
ще ги респектирам

Priceless
08-09-2011, 18:17
Не можеш. Те на една бира стават безсмъртни.

w0sh
08-09-2011, 18:21
:o

сравнително успешно се опитваш да ме откажеш от това да си изхарча последните пари за лятото. 8)

Priceless
08-09-2011, 18:23
Нее. Просто ти казвам да ги похарчиш за нещо, което си заслужава. Айде да те взимам с мене на Cacao Beach 8-)

w0sh
08-09-2011, 18:24
Тая година изпълнителните са доста мех.

само Carl Cox си заслужава парите (които нямам, защото покер сайта ми фалира), но пък вече съм бил на негово парти.

NomNomNom
08-09-2011, 18:25
Добре, луда ли съм , че не искам приятели, лолз лолз лолз.

pretty much
Всъщност искам да има някакви хора, с които просто да правя нещо безмозъчно, ама всички са с някакви велики морални претенции и не стаа.
А и не може да се каже, че самата имам някакво време за това, сама се чувствам по-добре, инак е супер досадно някакви хора да се опитват да вкарват някакъв смисъл в нещо и да се опитват да ти приказват за това.

Така, привлякох внимание, атеншън хоринга е задоволен, мога да продължавам да гладувам.

w0sh
08-09-2011, 18:26
бля-бля.
много се обясняваш :Д

Priceless
08-09-2011, 18:29
Аз затова си обичам мойта компания. Надерем се като кученца, па изпоналягаме кой където свари и почваме да обсъждаме жизненоважни теми от рода на : формата на облаците, кое е по-вкусно - пилешкото или свинското, защо хората правят секс и кой го е измислил и т.н, т.н. Рай. 8-)

w0sh
08-09-2011, 18:31
Ние пък си палим огън в гората и си приказваме за различните жертвоприношения на бога на огъня, дали доматите са раса и дали можеш да умреш от нищо.

Освен това пукаме бири.

Beer
08-09-2011, 20:13
Кур за приятелите.

Verminaard
08-09-2011, 21:18
Kрай,обидихме авторката,как не ни е срам! :(

Moderatorius
08-11-2011, 07:45
Вярно сте доста гаднички. Няма как да поискаш съвет и всички почват с тяхната си "ирония", с която уж искат да изглеждат забавни, ха.

Иначе към авторката - нима имаш само 1 приятелка? :shock: Приятели от класа нямаш ли? Едва ли има начин да си намериш просто ей така, изглежда трябва да почнеш училище и там вече нещата трябва да се оправят, стига да не си мразена в класа си.

roadrunner
08-11-2011, 08:08
Аз също нямам търпение да започна училище :) Там има толковааа много хора и мога да общувам с тях, а през тая ваканция е супер тъпо .. :(

tuzaro
08-11-2011, 08:23
нямаш ли приятели от училище с които да общуваш сега? като нямаш приятели чети у форона пускай коментари и си пий у вас има много такива хора тука 8)

bachacho
08-11-2011, 09:20
Verminaard,

как си с годинките? На колко си ???

GoInsane
08-11-2011, 09:44
що нападате момичето така и неразбрах....бъди общителена говори със всеки но бъди внимателна!(не знаеш кво му е на другия в главата особенно на не толкова познати хора) сега почва даскалото след някои седмица, говори запознай се c нови хора виж със кои имате сxодни интереси и ще се впишеш! Недей се разочарова изобщо ако нещата нетръгнат върви напред, да не е ти е фикс идея да си намериш ! Все пак толкова се е променил живота даже да си обкръжена от "приятели" пак може да се чувстваш сама...И недей забравя по добре сама от колкото със грешни хора....!!! :)

dimitar_ak
08-11-2011, 10:16
А извън училището има куп занимания, които са колективни. Например довечера в София се провежда "Велоразходка из нощна София". Трябва само да имаш колело и ето ти куп нови приятели. Подобни примери могат да се дадат много.

roadrunner
08-11-2011, 18:07
А когато живееш в малък и беден град няма как да намериш това разнообразие ... Най-много да се запознаеш с някой в кафето или дискотеката.. ( където в повечето случай няма и с кого да отида)

Verminaard
08-11-2011, 18:41
Verminaard,

как си с годинките? На колко си ???

С годинките съм отлично,благодаря ти.А точната ми вързраст не виждам как ти влиза в работата.

w0sh
08-11-2011, 18:42
Добре бе. Защо моята тема за приятели я заключиха, а тая стои.

ПИТАМ.

Verminaard
08-11-2011, 20:47
Добре бе. Защо моята тема за приятели я заключиха, а тая стои.

ПИТАМ.

Конспирацията се задълбочава! :shock:

w0lf
08-11-2011, 20:55
не се безпокой едва ли някой тук може да се похвали, че има истински приятели :(

С това съм съгласна :)
аз мога
и за да не е спамец само поредния ми рандъм комент - понякога просто не можеш да намериш приятели, да, ще се запознаеш с някви хорица ма те са само за лафене..човек има 2-3-4 приятели в живота си, тея приятели които остават и не те зарязват

fuckme
08-11-2011, 21:47
и аз не знам дали имааааааааааам бала съм го

Torn
08-11-2011, 21:51
Приятели под път и над път :) Гледай аз съм приятел на всички ако някой иска да се запознаем няма проблем :D :D

jeezloxxy
08-11-2011, 22:16
Приятели под път и над път :) Гледай аз съм приятел на всички ако някой иска да се запознаем няма проблем :D :D

Приятели под път и над път?
:shock:
:shock:
...ПХАХАХАХАХХАХАХА :lol:

elysunny
08-11-2011, 22:43
немаш нужда от фриендуве, само ора за ебание ти требват

awesomeppp
08-11-2011, 23:15
мм нямаш приятели? - ако искаш може да станем приятели и така ще си намериш няколко приятелчета от нета, което като идея не ми звучи зле 8)

pavkata204
08-12-2011, 18:53
Спокойно ще си намериш приятели с времето вдичко минава а между другото ако искаш си кажи скайп или FB да се запознаем, може пък и да станем приятели

wankata7
08-24-2011, 19:11
И аз нямам приятели само познати

IlovEmyPuffYToY
08-27-2011, 01:35
po-dobre e bez priqteli otkolkoto s priqteli-preddateli da, iztarkano e ama go znam ot li4en opit :( :o na men cql jivot sa mi zabivali nojove za nqma ni6to, povqrvai, po-dobre taaka sry za latinicata a ot kade si? az sam ot plovdiv ako i ti si-moga da ti dam skype :) :-)

IlovEmyPuffYToY
08-27-2011, 01:40
Добре.

отказвам се. nedei :-)

LeprikonA
08-27-2011, 07:42
не се безпокой едва ли някой тук може да се похвали, че има истински приятели :(

аз мога! защо да не мога?! защо никой тук да не може?! не всички сме затворени в себе, сдухани, 14-15 пикли и пикльовци. айде говорете за себе си и се позамислете защо вие нямате!

по темата - сама го каза - не си стой вкъщи, а ако по фейсбук ще търсиш приятели - мнооого тъпа идея.

blaaablaaablaaa
08-27-2011, 08:47
Има чатове, намери си някого и си пишете, ако искате излезте, давай го по-офанзивно, няма какво да губиш. :)

S_L_A_D_U_R_K_A
08-27-2011, 10:25
Не те познавам, за да ти кажа откъде идва проблема. Аз съм на принципа "По-добре сам, отколкото зле придружен." По-добре да се чувстваш самотна, отколкото да споделяш на човек, който не се знае дали е коректен към теб и още утре може да ти забие ножа. Изпитвай хората преди да се доверяваш.

sapphire5
08-27-2011, 13:10
Оправи си характера ;)

и аз така си мисля, че там е проблема :)