PDA

View Full Version : Съвет ?!



stefinkaa7
08-09-2011, 13:22
Здравейте !! :) Искам да попитам .. имам приятел с който съм от 6 месеца и 3 дни. Обичам го страшно много и му го показвам всеки ден .. Целувам го, прегръщам го, говоря му мило а той не ми отговаря по същия начин. Много пъти сме се карали за това, че не ми отвръща достатъчно на чувствата .. Редовните му реплики са "Всеки ден не е велик ден", "Трябва ли щом ти ми казаш "обичам те" и аз да го правя .. не е нужно да го повтарям като папагал .." или "Щом съм с тебе толкова време значи те обичам" и от това страшно ме боли .. много пъти съм плакала пред него и той ми вика "Защо плачеш за глупости ?! Гадно ми е да те гледам така", а аз му викам "Защо ме разплакваш тогава ?!", а той "Сама си го правиш .." .. Когато, се нацупя за нещо той не идва да ми се извинива, а чака аз да отида при него, а когато той ми се нацупи му се моля по половин час да не ми се сърди .. Питала съм го много пъти, защо е така студен с мен, а той ми отговаря "Страх ме е да не ме оставиш след като започна да показвам повече чувствата си. Един път се опарих, втори път няма да го направя" Та искам съвет как да го накарам да разбере, че няма да го оставя ако си показва чувствата .. Пробвала съм да съм недостъпна, да съм по хладна, но без ефект .. Това е на кратко .. чакам съвети, :) и моля без глупави коментари. :) :)

Verminaard
08-09-2011, 13:29
Еми може да не е човек дето се разтапя във мокра локвичка сладникава емоционалност всеки път щом го цункаш.Мъж е,какво очакваш?Да чете романтични новели и да плаче докъто гледа Магьосника от Оз ли?

xoxi
08-09-2011, 13:30
Момчето е право.
На мен ще ми е адски досадно някой да ми повтаря всеки ден колко ме обича. Повече би ме радвало, ако ми се показва всеки ден. Макар, че и с това не трябва да се пракалява.
След като той не иска и не обича да показва чувствата си по твоя начин го остави на мира. Не се опитвай да го променяш против неговата воля.

stefinkaa7
08-09-2011, 13:34
Еми може да не е човек дето се разтапя във мокра локвичка сладникава емоционалност всеки път щом го цункаш.Мъж е,какво очакваш?Да чете романтични новели и да плаче докъто гледа Магьосника от Оз ли?

Еее ти направо ме забии :D Не, не искам толкова много но поне малко от малко .. примерно всеки ден ме хапи по безброй пъти къде ли не, а аз му викам "Защо вместо да ме хапиш не ме целуваш ?!", а той "Не мога без да те хапя, защото си ми сладка" се тъй ми се измъква ..

reoffender
08-09-2011, 13:38
Да ти имам проблема,
сериозно.
:-o
Аз отдавна бих ти била шута.

Verminaard
08-09-2011, 13:39
Еми може да не е човек дето се разтапя във мокра локвичка сладникава емоционалност всеки път щом го цункаш.Мъж е,какво очакваш?Да чете романтични новели и да плаче докъто гледа Магьосника от Оз ли?

Еее ти направо ме забии :D Не, не искам толкова много но поне малко от малко .. примерно всеки ден ме хапи по безброй пъти къде ли не, а аз му викам "Защо вместо да ме хапиш не ме целуваш ?!", а той "Не мога без да те хапя, защото си ми сладка" се тъй ми се измъква ..
Хванах диабет...


Но,явно,не е човек който може е така,от нищото да стане извор на емоционални излияния.Ако е неспособен да показва емоции,еми,какво да го правиш?Не е като да можеш да му бръкнеш в задника със вилица и да му преструктурираш невралната матрица.

BumpyRide
08-09-2011, 13:40
Той просто има свой си начин, по който ти показва обичта си. :)

stefinkaa7
08-09-2011, 13:48
Той просто има свой си начин, по който ти показва обичта си. :)

Как ми я показва при положение, че се държи отдръпнато .. Само когато е пил не казвам пян 4, 5 чашки бира и става баси романтика .. целувки, прегръдки направо въздух не мога да си поема. :D Мисля, че на малко момчета така им въздейства алкохола .. :?

Verminaard
08-09-2011, 13:53
Той просто има свой си начин, по който ти показва обичта си. :)

Как ми я показва при положение, че се държи отдръпнато .. Само когато е пил не казвам пян 4, 5 чашки бира и става баси романтика .. целувки, прегръдки направо въздух не мога да си поема. :D Мисля, че на малко момчета така им въздейства алкохола .. :?
Напълно нормално е.Казах ти - явно е истински мъж и не му е в кръвта да се разнежва на трезва глава.То,повечето мъже са така.

BumpyRide
08-09-2011, 13:53
Явно наистина не може да се отпусне..Страх го е. Страх го е, че ако започне твърде много да се раздава и да те обсипва с любов, може да решиш нещо от рода на "Оо той е така хлътнал вече..ще правя квото си искам" нещо от тоя род.. Просто трябва да продължиш да му доказваш чувствата си, за да спечелиш доверието му. :) Това е моето мнение.

Verminaard
08-09-2011, 13:58
Не,не,не,бъмпи,няма нищо общо нито със страх,нито със недоверие.Пиян кенеф не лъже,както казва древното слово.Просто е,са стотен път,мъж.
Има два вида мъже - истинския мъж който се държи сдържано и лигльото който търчи наоколо и ака слънчеви лъчи и розови възглавнички (визирам емоционално държание,да не кажете нещо.)Просто оня е мачо по характер.

BumpyRide
08-09-2011, 14:03
Аз познавам момче, което е живото доказателство, че едно момче може да бъде "мачо", в смисъл да не е лигльо, като истински мъж понякога да повишава тон и да иска неговата дума да се слуша, понякога дори е твърде властен, но в същото време може да споделя толкова хубави, романтични неща, които биха разтопили едно момиче, може да говори толкова нежно ии да ти "свали" звезди дори.. :)

stefinkaa7
08-09-2011, 14:04
Добри съвети ми дадохте .. не го бях погледнала от тази страна .. :)

BumpyRide
08-09-2011, 14:06
stefinkaa7 ти ще решиш какво да правиш, но мога да те посъветвам какво да НЕ - не се опитвай едва ли не да му отмъстиш като се държиш и ти като него отдръпнато и студено.

Verminaard
08-09-2011, 14:07
Явно е абнормал,за такъв тип хора съм чувал само теоретично,сериозно!
Действително ще да е рядко срещан индивид.
И,стефи,естествено,нали за това сме тука.Тук има два вида теми,теми в които помагам,защото ми е приятно и теми в които давя всички в корозивната отрова която ума и клавиатурата ми бълват...за моя огромна радост вторя тип теми са 95% от темите,които благославям с божественото ми присъствие.

stefinkaa7
08-09-2011, 14:19
stefinkaa7 ти ще решиш какво да правиш, но мога да те посъветвам какво да НЕ - не се опитвай едва ли не да му отмъстиш като се държиш и ти като него отдръпнато и студено.

Аз не искам да си отмъста .. просто искам да го накарам, да стане по мил, но както казах без успех :?

fenkaaa
08-09-2011, 15:42
И аз в началото се държах студено с моя приятел,а той е същия като тебе.. мил,грижовен.. но с течение на времето нещата се оправиха и разбрах,че не е като другите и че ще се радва ако си показвам чувствата,защото по другия начин той страдаше.. разбирам как се чувстваш :)

stefinkaa7
08-09-2011, 15:54
И аз в началото се държах студено с моя приятел,а той е същия като тебе.. мил,грижовен.. но с течение на времето нещата се оправиха и разбрах,че не е като другите и че ще се радва ако си показвам чувствата,защото по другия начин той страдаше.. разбирам как се чувстваш :)

Ами дано се промени поне малко .. :)

sasha_90
08-09-2011, 16:03
Не го притискай толкова!Има хора,които не казват през 5 минути "обичам те".Приятелят ти е от тях.Това не бива да те навежда на мисълта,че не изпитва нищо,просто не е нужно да показваш любовта си само на думи,но и на действия.

anonymous708973
08-09-2011, 16:22
Момчето е право.
На мен ще ми е адски досадно някой да ми повтаря всеки ден колко ме обича. Повече би ме радвало, ако ми се показва всеки ден. Макар, че и с това не трябва да се пракалява.
След като той не иска и не обича да показва чувствата си по твоя начин го остави на мира. Не се опитвай да го променяш против неговата воля.

+1
Едно е да не показва чувства попринцип и съвсем друго - просто да не ти отвръща на лигавите обясненийца.

Nara
08-09-2011, 18:29
stefinkaa7 ти ще решиш какво да правиш, но мога да те посъветвам какво да НЕ - не се опитвай едва ли не да му отмъстиш като се държиш и ти като него отдръпнато и студено.

Аз не искам да си отмъста .. просто искам да го накарам, да стане по мил, но както казах без успех :?

Момчето само ти е казало, че не иска да се опари отново, явно има причина да е по-резервиран с теб. След време ще се отпусне, а ти не го притискай и не изстивай към него, по този няма да получиш нищо, само ще влошиш нещата.

stefinkaa7
08-09-2011, 19:54
Момчето е право.
На мен ще ми е адски досадно някой да ми повтаря всеки ден колко ме обича. Повече би ме радвало, ако ми се показва всеки ден. Макар, че и с това не трябва да се пракалява.
След като той не иска и не обича да показва чувствата си по твоя начин го остави на мира. Не се опитвай да го променяш против неговата воля.

+1
Едно е да не показва чувства попринцип и съвсем друго - просто да не ти отвръща на лигавите обясненийца.

"лигавите обясненийца" не точно .. :)