PDA

View Full Version : загубихме се в планината, тя не си признава



hatemondays3000
08-09-2011, 15:00
Здравейте, това е моята странна история, никога не съм прибягвал до форуми, но сега никой от близките ми не може да ми помогне :( :( :( ... Преди 2 седмици отидохме на планина с приятели, 10-15 човека и един от тях беше взел и приятелката си. Решихме да отидем на поход, направихме сандвичи, обаче точно този приятел се разболя и остана в хотела. Тръгваме ние, смях, веселба, стигнахме един заслон, ядохме и пак тръгнахме. Групата се разпокъса, вървяхме по двама по трима, общо взето приличахме на разбита команда :D , някои бяха много напред. А познайте кой беше най-отзад- аз и гаджето на фр-то. Говорим си там, лафим си, по едно време се подхлъзнах и паднах надолу по баира. Търкалям се и тя след мен, голяма работа бяхме. Както и да е, много изостанахме. Стигнахме до един разклон. Имаше табела за хижата горе и за едно друго място. Обаче момичето беше идвало минала година и каза, че табелата е грешна. Гледаме картата (тя беше в моята раница), гледаме табелата, оказа се обърната и тръгнахме във вярната посока. Стигаме горе, няма никой, телефона ми няма обхват, нейният с паднала батерия. И тръгнахме да си търсим групата. Те наште отпрали надолу и те не ни виждат :? . Търсим, търсим, няма никой и като нищо стана 8 часа. Слънцето залезе и ние започнахме да мислим как да пренощуваме в гората. Намерихме един навес, запалихме огън, и изядохме остатъка от сандвичите си и изпихме по една бира (пак от раниците). Беше ни студено, затова изкарахме одеялото за пикник и се завихме... И сега се досещате какво стана- луна, звезди, огън, малко алкохол, завити двамата, целунахме се... Отначало само леко, после целувките станаха по- страстни, с обарване, със всичко. До секс не се стигна, но пак беше адски възбуждащо :booooomb: Тя знаеше точно какво прави, беше много дбра във всяко отношение и изглеждаше, че само мен е чакала, изяде ме с парцалите. Към 3 часа заспахме преплетени. Събудихме се на другата сутрин, тя беше нормална, усмихната... и май не обърна внимание на възхитените ми и многозначни погледи (еднозначни може би :-) ) През целия път на 10 минути казваше 2 приказки, накрая изобщо спря да говори, стигнахме хижата и оттам се върнахме в хотела. Малее, то радост, то сълзи, компанията се беше побъркала, моя фр се беше понадигнал. Гаджето му веднага се метна на врата му, ох мило, добре че пак те виждам, затъжих се за тебе :shock: добре съм, нищо ми няма, ти как си, да ти донеса ли нещо, целувки, прегръдки :shock: и аз съм така :shock: :shock: Дръпнах я настрани после и я питах защо не му признае за целувките, тя ми каза, че миналата вечер не била тоолкова важна, нямало значение за нея, надявала се и при мен да е така и щяла да бъде много благодарна, ако съм го забравел и съм се държал ВСЕ ЕДНО НИЩО НЕ Е СТАНАЛО!!! Тръгнахме си и от хотела, през целия път в колата те двамата се прегръщаха, говореха си, тя се грижеше много за него с някакви чайове в бутики, понеже не беше много оздравял, все едно на меден месец :-x :-x :-x А аз наистина усетих тръпката онази нощ, не беше от бирата, видях погледа й когато ме докосваше и когато аз я целувах... Тя е една на милион, не знам къде е търсил моя приятел, но определено е открил жената ЗА МЕН! вече две седмици съм се побъркал, моята компания не знае. Даже от почивката я хареса и сега излиза с нас почти всеки ден и аз я виждам в ръцете на друг и ми идва да се гръмна... Никой няма да я пази както аз, никой няма да я изслушва както аз, никой няма да гледа както аз, да я целува, да я да й бъде най-добър приятел, да мисли за нея, сърцето му да спира всеки път щом я види, никой, никой, никой..... Сори, станах леко банален, но ми е мега трудно да ми се усмихва мило, после да целува нищо не подозиращия си приятел и накрая за капак на всичко да бъдат щастливи заедно, а аз да не мога да я забравя... на никой не мога да кажа, нищо не мога да направя. Помощ!!!!! :cry:

Maaggiiee
08-09-2011, 15:15
Ами виж хвани го т'ва моме и му кажи това което ти каза на нас, че много я харесваш и никой няма да й даде това което ти ще и дадеш.

chereshka7
08-09-2011, 15:19
момичето е постъпило мн кофти.. не само защото не казва на приятеля си какво е направила, а и защото се е целувала с друг (при положение , че си има гадже :shock: ) щом все още са заедно и се прегръщат и целуват най- вероятно наистина се обичат. може момичето онази вечер да се е ошашавило от бирата и затова така... ти няма кво да направиш след като те са заедно...ако си готов да я чакаш докато скъсат.. може ти да си следващия.. не знам просто ти давам варианти...пък и не е само това момиче . ще намериш друго.. :):):)
не ти препоръчвам да кажеш на гаджето й какво е станало- момичето може да се разсърди и така ще я загубиш и като фр :) :) :) :)

loca10
08-09-2011, 15:33
идете на море :D

fenkaaa
08-09-2011, 15:39
Може и нейният приятел да и даде тези неща? Може да се обичат,но това само ти можеш да го забележиш,не ние :)

Та.. по-добре бъди честен с приятеля си..

radeberger
08-09-2011, 15:59
но определено е открил жената ЗА МЕН!

Това ли е жената за теб? Шаврантия, която при първа възможност се хвърля на някой друг?

Всеки си има вкус де, но аз определно не бих избрал такова момиче за сериозна връзка.

marin4itu
08-09-2011, 16:19
но определено е открил жената ЗА МЕН!

Това ли е жената за теб? Шаврантия, която при първа възможност се хвърля на някой друг?

Всеки си има вкус де, но аз определно не бих избрал такова момиче за сериозна връзка.

Именно! Трябва ли ти такова момиче?

anonymous708973
08-09-2011, 16:20
Момичето ти го е казало - не е значело нищо за нея. И повярвай ми, щом пускаш такива теми, не си дорасъл да различиш желание, породено от алкохол, и истинско такова.
Няма заради момент на слабост да си прецака връзката. Твоето участие в драмата е било дотук. Какво си очаквал? Да се върнете при другите и тя да каже "Мило, влюбена съм в него"?
Тя ще си прецени дали да казва на приятеля си. Не се бъркай.

hatemondays3000
08-09-2011, 16:35
Изпихме по една кутийка бира, не сме се поливали с нея, не можеш с толкова бира да се напиеш до самозабрава. И определено усетих нещо различно при нея, когато беше с мен, с гаджето си е мила и кротка (поне по мои наблюдения), с мен беше дива и страстна,просто не може да е "за една нощ" цялата случка. Сега обаче е твърда и не мога да разбера какво иска, дали да си запази връзката от страх или не ме лъже... Отчаян съм отвсякъде :(

Alabalaportokala
08-09-2011, 16:52
Усетил си... аре моля ти се. Момичето е допуснало грешка, само че ти си допуснал два пъти по голяма грешка. Първо веднага си омекнал и второ какво по дяволите правиш с такова момиче, което е заето. Това ли ти е приятелството? Ако имаше чалъм щеше да я изклатиш без да ти мигне окото без да се замислиш за приятеля ти. А сега се правиш на добричкия и грижовен мачо. Ти си путка мой човек.

Auriss
08-09-2011, 17:00
Брато ,не те знам кво ще правиш и как ще се освестяш ,щото явно яко си във филма ,ама не им преебавай на хората връзката.
Направило си е кефа момичето и тва е. Взел си май много насериозно нещата и ... ще стане някой фал.

sexa_na_kompleksa
08-09-2011, 17:04
Първо, и двамата сте страшно виновни - тя има връзка, отгоре на всичко той е твой приятел.
Второ, надали чувствата ти са сериозни, скоро ще ти мине. И не си мисли, че ти си единствения мъж, който може да й осигури всичко необходимо. Освен това тя също трябва да е готова да направи същото за теб.
Трето, ако си истински мъж и приятел, отиди при момче и му кажи какво е станало. Ако приятелят ми ми изневери, бих искала да знам.
И четвърто - наистина, както споменаха по-горе, такова момиче ли искаш - да ти изневери с първия срещнат при първа възможност?

anonymous708973
08-09-2011, 17:08
Трето, ако си истински мъж и приятел, отиди при момче и му кажи какво е станало. Ако приятелят ми ми изневери, бих искала да знам.

Нищо такова не прави.
Решението дали ще му каже е изцяло нейно. Тя да си поема рисковете.

SisiStrange
08-09-2011, 17:31
И двамата сте едни... Тя няква лека, не може да преживее да е един ден без нейния без да забие нещо друго. Ти преспокойно се натискаш с гаджето на приятел...

ЗАЩО? Сериозно ще попитам този въпрос: ЗАЩО хората си забиват нон стоп ножове в гърбовете? И после твърдят, че все пак се обичат...

По темата: нищо не можеш да направиш. Още като се е върнала при приятеля си и го е гушнала си е направила избора. И това не си ти, а той.

elysunny
08-09-2011, 17:39
но определено е открил жената ЗА МЕН!

Това ли е жената за теб? Шаврантия, която при първа възможност се хвърля на някой друг?

Всеки си има вкус де, но аз определно не бих избрал такова момиче за сериозна връзка.

Именно! Трябва ли ти такова момиче?

eXxXciTeD
08-10-2011, 11:23
Лека е, утре ще го направи на теб тоя номер евентуално, освен това не знам как от това, което ти е правила, реши че е "жената за теб" :D:D:D

eXxXciTeD
08-10-2011, 11:34
Лека е, утре ще го направи на теб тоя номер евентуално, освен това не знам как от това, което ти е правила, реши че е "жената за теб" :D:D:D

TheNewReligion
08-10-2011, 12:11
не знам къде е търсил моя приятел, но определено е открил жената ЗА МЕН!
:razz:

Еми, заслужаваш си го. Прецакал си приятел, а тя е шаврантия. Едн ъф стори.

П.П.: С т'ва безобидно падане пък как сте успяли да се изгубите...нещо на шмекерия ми мирише.

NomNomNom
08-10-2011, 12:15
Кажи на компанията ти каква е курва . Примерно .

anonymous708973
08-10-2011, 12:26
П.П.: С т'ва безобидно падане пък как сте успяли да се изгубите...нещо на шмекерия ми мирише.

Да бе, ще кажеш, че са се търкаляли половин час.

SuperBadSuperFresh
08-10-2011, 15:29
Не ти трябва такова момиче,нали може и на теб да извърти някой номер,стегни се.

hatemondays3000
08-10-2011, 15:36
Историята си е съвсем истинска, с падането изостанахме от групата, не сме отишли на марс... Просто е малко по- особена, случи се, не всичко е лигави натискания зад блока, напиване в парка и караници по скайп, и други работи се случват в любовта... как да я забравя :( и моля без обиди

wanessa94
08-10-2011, 15:36
Забрави за станалото. Това, че тя е жената за теб... са пълни глупости. След някой друг ден ще срещнеш новата "единствена". :lol: И не казвай нищо на приятеля си. Няма смисъл.

scandalousLady
08-10-2011, 18:03
Не се занимавай с нея.Не се тормози

mArMaLaDkA
08-10-2011, 18:28
И тия филми са при все, че не сте правили секс. оО
Не всяка, която ти пуска езици и ти бърка в гащите е Единствената и Неповторимата, сори. Сигурно бая ти е засегнал егото фактът, че не е станало, както си очаквал, сиреч, не си е зарязала гаджето и не ти е увиснала на врата.

YoUcANNOtiMaGiNe
08-11-2011, 19:32
Ти се радвай, че не сте стигнали до секс, че и след това, което сте правили не знам как гледаш приятеля си в очите. За нея е ясно колко държи на него щом ти се е нахвърлила при положение, че сте приятели. Не заслужава и коментар това момиче, а ти поне се дръж мъжки и кажи на приятеля си. Тази не заслужава да се занимавате с нея, признай му и й бийте шута.

fuckme
08-11-2011, 20:24
говори с нея, ако тя не ти обърне внимание - с него

umri
08-11-2011, 22:46
Пич, целуваш се с някоя и вече си супер влюбения в нея, особено като знаеш, че има приятел, с който е в перфектни отношения и я чака в хижата? Сефте целуваш момиче и вече си влюбен, че ше умираш? Аре стига... Да беше измуфтил една свирка поне... цяла вечер ушите ли сте си барали?

annonimnna
08-12-2011, 00:54
Знаеш ли какво ?! Хвани я тая и й кажи всичко, което написа в историята си... Ако те отблъсне-значи изобщо не те заслужава! Иии не забравяй има още доста момичета (и то свестни, надявам се)... Успех! :-)

loca10
08-12-2011, 07:32
Сори, че ти дадох кофти мнение, сега ще се поправя. Твоята единствена много добре е знаела какво прави, както и ти спомена, но не в този смисъл :D Явно си я предразположил и а-у, няма да коментирам тая грозна постъпка. Това не означава непременно, че е влюбена в теб- онзи странен поглед си си го измислил, защото ти си се чувствал така. Колко ти е скъп този твой приятел? Има вероятност да не повярва на разказа и да каже, че ревнуваш- не става. Ако повярва, гаджето или ще отрича и той ще те нарита, или и двамата с мацката сте аут. Няма начин да не загубиш приятеля си. Остава само да си мълчиш и да чакаш кифлата да се издъни с някой друг и тогава тя ще ти се махне от очите и ще си останеш с приятел. Е, можеш да минеш с "ами аз не знам какво стана, ядохме, пийнахме и тя ми се нахвърли :cry: ". Междувременно се губи в планината с други красавици, по възможност- свободни.

dimitar_ak
08-12-2011, 09:05
Знаеш ли къде си сбъркал в цялата история? Че си имал възможност за one night stand (с този тип момичета толкова), а ти си хлътнал. Сега реално няма да имаш повече шанс. Тя ти го е казала.

Domad
08-12-2011, 09:50
Не. Проблема е че си жалък и си позволил да се затриете в планината заради липса на ориентация и качества. Ако не беше позволил това да се случи нямаше да си в тази ситуация. Точка.

sasha_90
08-12-2011, 10:08
но определено е открил жената ЗА МЕН!

Това ли е жената за теб? Шаврантия, която при първа възможност се хвърля на някой друг?

Всеки си има вкус де, но аз определно не бих избрал такова момиче за сериозна връзка.
Съгласна съм.АВТОРЕ,за какво ти е жена като тази?Ами представи си,че станете гаджета и постъпи с теб,както с приятеля ти?

jeezloxxy
08-12-2011, 13:19
говори с нея, ако тя не ти обърне внимание - с него

Пф,rofl,най-много да изяде един тупаник.
Не,че не го заслужава,де.

autumn666
08-12-2011, 14:17
Човек постъпката ти е идиотска ;Д. Кво се губиш в планината с гаджето на твой приятел? Предполагам че не си толкова тъп за да се досетиш, че тя кат има сериозна връзка няма да вземе да я прекрати заради една нощ в планината с огън, алкохол и приятеля на гаджето си, които изведнъж е решил да започне да я целува и обарва. Не си измисляй че си видял "нещо различно в погледа и", защото ако тя имаше чувства към теб нямаше да има само една такава нощ, и нямаше да има гадже което да твърди че обича. От друга страна не знам колко сериозна може да е връзката им щом тя е толкова лека и се нахвърля на всеки щом и е дадена възможност. Такова момиче ли ти трябва? Представи си ти да си имаш гадже, да се разболееш и тя да ходи в планината с твой приятел, после да пият алкохол да си легнат ала бала и да се случи същото. А после дори да не ти каже и да се държи сякаш нищо не е станало. Нейната постъпка пък е курвенска, дори и да не се е стигнало до секс. Бих казала че може би се опитва да ви разиграва, да те има за нещо като резервен план, но явно не е така щом веднага ти е казала да забравиш случката. Ми моят съвет е - Направи квото ти е казала кифлата. ;Д