PDA

View Full Version : Той е с мен само заради външността ми...



Zaharinka
08-09-2011, 18:39
Говорихме си просто с него,и го попитах:''ако бях грозна никога нямаше да ме погледнеш,нали?'' и той започна да ми обяснява,че зависело от др неща абе 1 вид се измъкваше.На мен ми стана суперр тъпо,от няколко дни само ми дрънка някви неща,с които ме отблъсква и имам чувството,че когато човек е хубав и красив никога няма да е щастлив истински понеже някой друг си вдига рейтинга по този начин.Чувствали ли сте се някак използвани заради външността си?Ужасно e....

w0sh
08-09-2011, 18:41
Айде връщай се при бившия си.

ясно е, че си търсиш причина. Не знам кого залъгваш.

Priceless
08-09-2011, 18:42
ААААААААМИ .. аз мисля, че и ти не би погледнала момче, което не те привлича поне малко визуално, нали ? Всяка връзка, в началото й, започва от физическото привличане между двама души. Чак след това вече се трупат нещата. Не знам. Аз така мисля.

SisiStrange
08-09-2011, 18:48
Не. Аз съм наясно, че първото, с което се започва е външността. После вече се прибавят и другите фактори. Едва ли той е с теб САМО заради външността ти.
Би ми станало тъпо, ако някой ми каже: "Ако ще да погрознееш, пак ще съм с теб." Бих се почувствала все едно няма критерии и ме е хванал просто ей така, а не, защото съм нещо по-специално в неговите очи.

Zaharinka
08-09-2011, 18:56
Да наясно съм,че външността играе роля ама да ти кажат,ако надебелееш бих се замислил дали ще остана с теб или ще станем приятели уж на майтап...

Auriss
08-09-2011, 18:58
Принцеската се е вкарала във филма и се обяснява като американските филмови пръдли как иска да не гледат само вида й. Супер.

mArMaLaDkA
08-09-2011, 18:59
Ти 'па явно си някаква неземна красавица... И с тва мислене си просто идеална за следващата "Мис България".

Priceless
08-09-2011, 19:00
ИИИИИИИИИИИИИ световен мир. И храна за гладните.

Auriss
08-09-2011, 19:00
И любов , много любов

SisiStrange
08-09-2011, 19:01
Да наясно съм,че външността играе роля ама да ти кажат,ако надебелееш бих се замислил дали ще остана с теб или ще станем приятели уж на майтап...
Ами донякъде това е позитивно - макар и по-малко гаден начин. Това е едно от нещата, които те карат да спортуваш и да се грижиш за себе си. Преди всичко го правиш заради самата теб, но който ще да казва каквото ще, момчетата са ни един от най-големите стимули.

Според мен той просто не се е научил да се изразява като хората и ги цепи тия неща много грубо.

Zaharinka
08-09-2011, 19:01
Има ли значение как изглеждам,когато примерно утре може да стане инцидент и да не съм това,което съм.Мн сте зле...Принцеска съм била дъра-бъра просто се почувствах използвана...

Zaharinka
08-09-2011, 19:02
Не. Аз съм наясно, че първото, с което се започва е външността. После вече се прибавят и другите фактори. Едва ли той е с теб САМО заради външността ти.
Би ми станало тъпо, ако някой ми каже: "Ако ще да погрознееш, пак ще съм с теб." Бих се почувствала все едно няма критерии и ме е хванал просто ей така, а не, защото съм нещо по-специално в неговите очи.Права си,но аз съм тънко обидна и се засягам супер много от такива неща... :(

Priceless
08-09-2011, 19:03
Емииии.. не знам. Не мога да го разбера тоя начин на мислене.

anonymous708973
08-09-2011, 19:03
Да наясно съм,че външността играе роля ама да ти кажат,ако надебелееш бих се замислил дали ще остана с теб или ще станем приятели уж на майтап...
Ами донякъде това е позитивно - макар и по-малко гаден начин. Това е едно от нещата, които те карат да спортуваш и да се грижиш за себе си. Преди всичко го правиш заради самата теб, но който ще да казва каквото ще, момчетата са ни един от най-големите стимули.

Според мен той просто не се е научил да се изразява като хората и ги цепи тия неща много грубо.

Вярно е. Просто не е красноречив.
Напълно съм наясно, че хората гледат първо външния ми вид и тогава решават дали да ме опознаят. И аз постъпвам по същия начин. Ако някой не ми хареса на външен вид, шансът да поискам да го опозная е между 0 и 1%. Отнася се и за момиче - потенциална приятелка.

Така е било и така ще бъде.

Auriss
08-09-2011, 19:04
Ау ,някой има проблеми със самочувствието. Кофти :?

Zaharinka
08-09-2011, 19:05
Въпросът е в това,че въпреки,че не е 1ва красота аз му дадох шанс понеже характерът му е добър,а той ми ги плямпа такива...

sladkishka95
08-09-2011, 19:06
Отначало всичко започва с "харесване". Харесва ти очите, лицето, усмивката, тялото и изобщо външния ти вид. Кви са тея глупости... ми много ясно, че ако беше грозна нямаше да го привличаш. По-нататък във връзката вече започва истинското влюбване. Вие от колко време сте заедно?

Zaharinka
08-09-2011, 19:07
Познаваме се като приятели от доста време,заедно сме от около 2 седмици.

Auriss
08-09-2011, 19:10
Е как за 2 седмици не е осъзнал каква невероятно интригуваща личност си. Аз вече да съм се влюбил до такава степен ,че и проказа да хванеш ще те клатя дей'н'найт.

Zaharinka
08-09-2011, 19:13
Е как за 2 седмици не е осъзнал каква невероятно интригуваща личност си. Аз вече да съм се влюбил до такава степен ,че и проказа да хванеш ще те клатя дей'н'найт.
Добра ирония... 8-)

xPafx
08-09-2011, 19:15
ма колко си скромна

NomNomNom
08-09-2011, 19:16
Ами , нека да го кажа меко.
Като си тъпа и необразована , ако си хубава и правиш добри свирки - пак е супер и не трябва да се чувстваш зле.

Zaharinka
08-09-2011, 19:17
Нямам завършен 4ти клас :(

Auriss
08-09-2011, 19:17
тва беше ясно от самото начало

valdesbg
08-09-2011, 19:18
Тот ук по скоро проблема е че мерите с различни аршини.

Ти си направила компромис със... знам ли някой твой принцип и сега се сърдиш че и той не прави компромис с някой негов принцип заради теб.

Ми гледай сега за 2 седмици... в общия случай нищо не можете да направите. А и не е нормално да очакваш нещо друго, предвид чеоще сте на вълна "Ебаааати яките цици има тая".(не се хващай за думичките)

Ако проблема е другаде - че пича не знае как да си приказва с теб и ги пердаши квито му скимнат.. тогава верно проблема не е в теб.

Ама я се замисли над думите ми? Проблема е че ти казва че външния вид е важен или пробелма е че не прави компромис така както тиси наравила?

Щото ако те бъгва идеята че си вдига акциите само - почни малко по неглиже да го даваш. И виж каква ще е реакцията. Щото както и да го сучем с грим или без - ти пак си си ти. В смисъл 5 кила грим не те правят по хубава отколкото вече си. Само подчертават това което имаш/или нямаш като черти на лицето. Тъй че... пробвай да видим :)

sladkishka95
08-09-2011, 19:19
Американски форум - питаш и ти отговарят.
Руски форум - питаш и те те питат.
Български форум - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Кооооооооолко вярно! Захаринке, просто няма смисъл да се надяваш на някакъв съвет от тоя форум :) Най-добре да се оправяш сама

anonymous708973
08-09-2011, 19:20
Оф, айде, моля ти се. Оня ден се регнала, с 30 мнения и кифлата вече се прави на кроасан.

Като не е права, какво да й кажем?
Или какво да кажем на милионите тъпи автори на милиардните още по-тъпи теми?

NomNomNom
08-09-2011, 19:21
Американски форум - питаш и ти отговарят.
Руски форум - питаш и те те питат.
Български форум - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Кооооооооолко вярно! Захаринке, просто няма смисъл да се надяваш на някакъв съвет от тоя форум :) Най-добре да се оправяш сама
"Аз съм супер красива , идеална, обаче гаджето ми ми намекна, че ме харесва само заради това и сега трябва да правя фасони , инак вътрешно умирам от кеф".
Съвети ? Нека да не давам съвети , аз съм тъпо завистливо и грозно копеле ;д

Zaharinka
08-09-2011, 19:22
Тот ук по скоро проблема е че мерите с различни аршини.

Ти си направила компромис със... знам ли някой твой принцип и сега се сърдиш че и той не прави компромис с някой негов принцип заради теб.

Ми гледай сега за 2 седмици... в общия случай нищо не можете да направите. А и не е нормално да очакваш нещо друго, предвид че още сте на вълна "Ебаааати яките цици има тая".(не се хващай за думичките)

Ако проблема е другаде - че пича не знае как да си приказва с теб и ги пердаши квито му скимнат.. тогава верно проблема не е в теб.

Ама я се замисли над думите ми? Проблема е че ти казва че външния вид е важен или пробелма е че не прави компромис така както тиси наравила?

Щото ако те бъгва идеята че си вдига акциите само - почни малко по неглиже да го даваш. И виж каква ще е реакцията. Щото както и да го сучем с грим или без - ти пак си си ти. В смисъл 5 кила грим не те правят по хубава отколкото вече си. Само подчертават това което имаш/или нямаш като черти на лицето. Тъй че... пробвай да видим :)Леле 1 нормално смислено мнение,над което да помисля,ама че сте мушмули...ама аз като ви съветвам не мрънкате,нали :D

elysunny
08-09-2011, 19:23
колкото и да е красив човек, характера му винаги го загрозява, знай го.. трябва да се научиш да си малко по-скромна

sladkishka95
08-09-2011, 19:26
Оф, айде, моля ти се. Оня ден се регнала, с 30 мнения и кифлата вече се прави на кроасан.

Като не е права, какво да й кажем?
Или какво да кажем на милионите тъпи автори на милиардните още по-тъпи теми?

Добре като не е права и го кажете, за кво трябва да я обиждате? Айде ся и мене ме нахранихте. Полека бе хора, много се впрягате. Това ми е нова регистрация, ПЪК АКО ИСКАШ ДА ЗНАЕШ СЪС СТАРАТА РЕГИСТРАЦИЯ БЯХ МЕГА ГИГА ОГРОМЕН ФЕН С 4544564561321 МНЕНИЯ И СЕ ЧУВСТВАХ НАПРАВО КАТО БАНИЦА И ПО ЦЯЛ ДЕН КИСНАХ В TEENPROBLEM!!!!!!!!!!!! Айде стига де.

Auriss
08-09-2011, 19:27
ПЪК АКО ИСКАШ ДА ЗНАЕШ СЪС СТАРАТА РЕГИСТРАЦИЯ БЯХ МЕГА ГИГА ОГРОМЕН ФЕН С 4544564561321 МНЕНИЯ И СЕ ЧУВСТВАХ НАПРАВО КАТО БАНИЦА И ПО ЦЯЛ ДЕН КИСНАХ В ТИЙНПРОБЛЕМ!!!!!!!!!!!!

Освен да те полеем с по една боза ?

Zaharinka
08-09-2011, 19:28
Не се мисля за Мис свят или нещо подобно,човек е красив,когато е щастлив и усмихнат,всъщност от доста време пребивавам в този форум и тези реакции не ме учудват..понеже на човек всичко може да му се случи и да се допита до непознати,които не са пристрастни.В единият ден може да ме наливате,но на другия може вас да ви изкарат какъв ли не и какви ли не изводи да си направят.Виждала съм мнения от сорта: ''Никога не съм мислила,че ще ми се наложи да пиша тук за еди-какво си''

elysunny
08-09-2011, 19:28
сладкишка95, подписа ти ми харесва, сама доказваш, че си нямала друга регистрация, пиче си споко
всичките сте много красиви и всички момчета са ви в краката, СПОКО!

Priceless
08-09-2011, 19:28
Или айрян. ММММММММ.

Сладкишченценцненце - от високо най-боли.

neeDaBosS
08-09-2011, 19:30
много сте злее :(
Сладкишче права си мила..момичето пита,тея веднага да обидят :lol: пийте си хапчетата редовнооооооооооооооооо :-)

NomNomNom
08-09-2011, 19:31
Оф, айде, моля ти се. Оня ден се регнала, с 30 мнения и кифлата вече се прави на кроасан.

Като не е права, какво да й кажем?
Или какво да кажем на милионите тъпи автори на милиардните още по-тъпи теми?

Добре като не е права и го кажете, за кво трябва да я обиждате? Айде ся и мене ме нахранихте. Полека бе хора, много се впрягате. Това ми е нова регистрация, ПЪК АКО ИСКАШ ДА ЗНАЕШ СЪС СТАРАТА РЕГИСТРАЦИЯ БЯХ МЕГА ГИГА ОГРОМЕН ФЕН С 4544564561321 МНЕНИЯ И СЕ ЧУВСТВАХ НАПРАВО КАТО БАНИЦА И ПО ЦЯЛ ДЕН КИСНАХ В TEENPROBLEM!!!!!!!!!!!! Айде стига де.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
СЕРИОЗНО, САМО АЗ ЛИ ЗАБЕЛЯЗАХ ФЕЙЛА :razz: :razz: :razz: :razz:

neeDaBosS
08-09-2011, 19:33
да

valdesbg
08-09-2011, 19:33
Захарке :)

Споко хората сме интересни същества - първи ще хвърлим камък по грешника и ще посегнем за втори. Обаче гледайкакви молби и уговорки почват, когато някой нас ни завлече на площада....

Винаги кефа е на чуждия гръб.

babity
08-09-2011, 19:37
Вие сте тъпи. Ама наистина! Имам наблюдения над връзка, в която момичето е със същия проблем. И виждам как само якото клатене я крепи тая връзка. Понякога искаш да говориш за няк'ви неща с гаджето си, извън т'ва колко много се обичате един друг. Искаш да си говорите за история, за изкуство или каквито и да са там интересите ти. И повярвайте ми, ако с човек, който казва/показва че е с теб само заради външността ти, няма как да говориш на такива теми. На такъв човек като му се обадиш с проблем и той ти казва: "дааа, кофтии, ама ти ще се справиш някак" и после сяда да ти обяснява каква тъпотия е направил преди малко. Еми да, не е леко да си с такъв човек! И ако не е чак толкова добър в леглото и нямаш прекалено много емоционален багаж, си заслужава да го оставиш.

Auriss
08-09-2011, 19:39
Как не се усетих за какво иде реч :( Посрамен подвивам опашка и отивам в ъгъла. Следващият път ще знам ,че мога да бъда невероятно полезен на подобни хора :-|

Priceless
08-09-2011, 19:40
Ами това няма да стане ако ( казвам АКО ) не може да си отвори устата и да свърже 2 изречения. Ами ако проблема е в нея ? Пък и .. те са заедно от 2 седмици ?! На този етап единственото, което ги крепи заедно е привличането.

sladkishka95
08-09-2011, 19:41
babity e права...

neeDaBoSs, апък ние трябва да си сложим аватарчета на сърчица и черешки, иначе сме пичета и кифли, а не кроасани.. или чакай.. БАНИЦИИИ!!!!!

NomNomNom
08-09-2011, 19:41
Хората сами си го правим сложно . Като не ни изнася, да се изнасяме , това е положението. Останалото са някакви глупави подробности.

Priceless
08-09-2011, 19:43
babity e права...

neeDaBoSs, апък ние трябва да си сложим аватарчета на сърчица и черешки, иначе сме пичета и кифли, а не кроасани.. или чакай.. БАНИЦИИИ!!!!!

Подреди си мисълта и пробвай пак.

Auriss
08-09-2011, 19:44
babity e права...

neeDaBoSs, апък ние трябва да си сложим аватарчета на сърчица и черешки, иначе сме пичета и кифли, а не кроасани.. или чакай.. БАНИЦИИИ!!!!!
След като разбрахме за какво точно се мислиш ,имаш ли да допълниш нещо или може да се изсмея ?

NomNomNom
08-09-2011, 19:44
Хора, престанете да говорите за кроасани, кифли , банички , зверски ми се ядът.

Priceless
08-09-2011, 19:45
Баница ми се ядеееееееееееее. Оф.

Auriss
08-09-2011, 19:45
Хора, престанете да говорите за кроасани, кифли , банички , зверски ми се ядът.

Една кренвиршка ? :-|

elysunny
08-09-2011, 19:45
аман от "скромни" "красавици", които не могат са свържат две изречения и си мислят, че целия свят е в краката им. Точно заради такива като вас повечето момчета се гаврят с истински красивите и заслужаващи си момичета

Priceless
08-09-2011, 19:45
Аз съм мусака.

Auriss
08-09-2011, 19:46
аман от "скромни" "красавици", които не могат са свържат две изречения и си мислят, че целия свят е в краката им. Точно заради такива като вас повечето момчета се гаврят с истински красивите и заслужаващи си момичета

Я ,я ,я разкажи и ти нещо повече ,че ме заинтригува ?

tuzaro
08-09-2011, 19:46
ние красивите винаги сме нещастни майна

elysunny
08-09-2011, 19:47
аман от "скромни" "красавици", които не могат са свържат две изречения и си мислят, че целия свят е в краката им. Точно заради такива като вас повечето момчета се гаврят с истински красивите и заслужаващи си момичета

Я ,я ,я разкажи и ти нещо повече ,че ме заинтригува ?

какво искаш да ти разкажа 8-)

NomNomNom
08-09-2011, 19:47
Хора, престанете да говорите за кроасани, кифли , банички , зверски ми се ядът.

Една кренвиршка ? :-|
Човек, умирам от глад , днес съм на 2 (лоши) ябълки и 3 домата .

umri
08-09-2011, 19:48
Добре като не е права и го кажете, за кво трябва да я обиждате? Айде ся и мене ме нахранихте. Полека бе хора, много се впрягате. Това ми е нова регистрация, ПЪК АКО ИСКАШ ДА ЗНАЕШ СЪС СТАРАТА РЕГИСТРАЦИЯ БЯХ МЕГА ГИГА ОГРОМЕН ФЕН С 4544564561321 МНЕНИЯ И СЕ ЧУВСТВАХ НАПРАВО КАТО БАНИЦА И ПО ЦЯЛ ДЕН КИСНАХ В TEENPROBLEM!!!!!!!!!!!! Айде стига де.

бебси, пускай по една точка вместо коментар. За гледане ставаш, за четене не. Ше пусна връзки с правителството да не ти трият точките и да не ти банват акаунта.

Zaharinka, дай снимка да видим ква е тая неземна красота.

Zaharinka
08-09-2011, 19:48
ние красивите винаги сме нещастни майна
От моята партия си 8-)

sladkishka95
08-09-2011, 19:52
Полека бе, се осе*ете :D :D :D :D

umri
08-09-2011, 19:54
Полека бе, се осе*ете :D :D :D :D
Точица, бейби, точица...

TheNewReligion
08-09-2011, 19:55
Ти 'па явно си някаква неземна красавица..
Т'ва ми мина първо през ума, като прочетох темата.
Има вариант момичето да иска да си направи самореклама. И какво като?

По-важното е, според мен, че вероятността да се е хванала с комплексар, който си вдига самочувствието на неин гръб, е голяма.
Каквото и да си говорим- има и "вървежни" момичета, на които доста момчета не биха им простили, има и други, които не са с чак такава забележителна външност, която няма да е от полза на никого, който е с намерения да я праска и да се хвали налЕво-надЕсно.
Така че, авторке, ако не се чувстваш комфортно с туй момче, си събирай крушите и тръгвай да търсиш щастието по белия свят. Никой не те е вързал. Щом не си доволна от това, че не ти сваля звезди и не ти дава празни обещания- прав ти път. Друго не мога да те посъветвам.

П.П.: Никой не може да те използва (дали заради външен вид или други работи), ако ти сама не му позволиш.

NomNomNom
08-09-2011, 19:55
Полека бе, се осе*ете :D :D :D :D
Добре бе , как не те е срам да си толкова груба , не ти прилича, на 15-16 си.

Auriss
08-09-2011, 19:57
Полека бе, се осе*ете :D :D :D :D
Добре бе , как не те е срам да си толкова груба , не ти прилича, на 15-16 си.

Тя се е надраснала ,ти просто не разбираш ;) Вече смуче спаружени биберонки

Taam
08-09-2011, 19:58
Използвана не съм се чувствала... Чувствала съм се обаче малко далечна, дистанцирата откъм мъжете заради начина, по който изглеждам. Подценена даже.

Шото то хубаво- привличаш погледи, обаче когато всички те възприемат като "нещо за гледане" и в някои отношения се сдухваш съвсем. Особено след представление, като се изтърси някой да каже "много беше хубава" и полудявам...Някаква мини паника ме обзема, после мини депресия и накрая мини самоизмъчване защо така,а не иначе.

Общо взето- с красотата отдавна сме се скарали и не се грижим една за друга 8-)

NomNomNom
08-09-2011, 19:59
Полека бе, се осе*ете :D :D :D :D
Добре бе , как не те е срам да си толкова груба , не ти прилича, на 15-16 си.

Тя се е надраснала ,ти просто не разбираш ;) Вече смуче спаружени биберонки
Ще я извикам да ме научи на това-онова ;д

Zaharinka
08-09-2011, 20:00
Снимки,глупости...Аз ако не мога да свържа 2 изречения едва ли щях да се регна тук и да помагам на всеки,на когото мога и с каквото мога.
И имам познати от форума,които са разговаряли с мен и ме познават до някаква степен.Имам проблем и просто се обърнах към вас за мнение или съвет,а някои се изказаха като слабо интелигентни и доказаха само,че много малко хора са готови да помогнат просто ей така,без да искат нещо в замяна или да се заядат,което тук си е закон.Нито ми прави впечатление,че ме нарекохте как ли не,нито нищо,виждала съм и други съфорумници,които се опитват с това си държание да станат звездите на фороНа,само 1 ще ви кажа,в този форум всичко е относително,всяка ситуация,всеки човек има своите тайни,които не биват казвани.Просто ви съветвам да направите нещо добро,а не само да се заяждате...Просто е смешно дори жалко на моменти.

tuzaro
08-09-2011, 20:02
Използвана не съм се чувствала... Чувствала съм се обаче малко далечна, дистанцирата откъм мъжете заради начина, по който изглеждам. Подценена даже.

Шото то хубаво- привличаш погледи, обаче когато всички те възприемат като "нещо за гледане" и в някои отношения се сдухваш съвсем. Особено след представление, като се изтърси някой да каже "много беше хубава" и полудявам...Някаква мини паника ме обзема, после мини депресия и накрая мини самоизмъчване защо така,а не иначе.

Общо взето- с красотата отдавна сме се скарали и не се грижим една за друга 8-)значи мъжете те отбягват щото си много красива така ли?? ела при мене бе майна

sladkishka95
08-09-2011, 20:03
Най-вероятно имаш повече опит. ;) Както и да е, не знам що всички се нахвърлихте срещу мен и не ме интересува. Онова за безбройните мнения и за мега гига огромния фен си беше майтап, бахти. Айде с добро де :D

Auriss
08-09-2011, 20:04
Zaharinka ,слънчице ,захарче ,много се впрягаш. Сички сме отнасяли храната и кво - ташак да става. Излез пий един айран и се успокой.

umri
08-09-2011, 20:08
Използвана не съм се чувствала... Чувствала съм се обаче малко далечна, дистанцирата откъм мъжете заради начина, по който изглеждам. Подценена даже.

Шото то хубаво- привличаш погледи, обаче когато всички те възприемат като "нещо за гледане" и в някои отношения се сдухваш съвсем. Особено след представление, като се изтърси някой да каже "много беше хубава" и полудявам...Някаква мини паника ме обзема, после мини депресия и накрая мини самоизмъчване защо така,а не иначе.

Общо взето- с красотата отдавна сме се скарали и не се грижим една за друга 8-)
Щото си прекалено плиткоумна за да си представиш противоположната позиция. Представи си момиче, което никога не е център на внимание, много е сдухано и никой не я поглежда, а ако я погледне, то ще е за услуга и нищо друго. Поради комплексите си не успява да преуспее и има по-малък късмет на интерютата за работа, защото предпочитат по-красиви хора. Намира си не особено заможен, посредствен и най-често малоумен мъж, който не е успял да излъже никоя друга и накрая се е примирил с "по-грозничката". Цял живот тая жена гледа красивите жени и си мечтае поне за миг всички погледи да са обърнати към нея и всички да и се възхищават на външността. Но това ти никога няма да го разбереш, защото си стабилно тъпа овчица, която гледа света само през собствената си призма. Отделно имаш комплекси за това, че не си особено умна. Ако ти си уверена във интелектуалните си възможности няма да се ядосваш за такива неща, а ще се радваш.

NomNomNom
08-09-2011, 20:09
Най-вероятно имаш повече опит. ;) Както и да е, не знам що всички се нахвърлихте срещу мен и не ме интересува. Онова за безбройните мнения и за мега гига огромния фен си беше майтап, бахти. Айде с добро де :D
по цял ден духам на некви пенсионер , мама му дееба .

Направете темата важна!!
:razz: :razz: :razz: :razz:
http://www.youtube.com/watch?v=CGOt8dZRsHk&ob=av2e

Поздрав за всички.

umri
08-09-2011, 20:10
Най-вероятно имаш повече опит. ;) Както и да е, не знам що всички се нахвърлихте срещу мен и не ме интересува. Онова за безбройните мнения и за мега гига огромния фен си беше майтап, бахти. Айде с добро де :D
Що махна аватара?? Вече и да пишеш ти забранявам!

fenkaaa
08-09-2011, 20:24
Това,че харесва външния ти вид,не значи,че е заради това с теб. ;)

elysunny
08-09-2011, 20:26
Използвана не съм се чувствала... Чувствала съм се обаче малко далечна, дистанцирата откъм мъжете заради начина, по който изглеждам. Подценена даже.

Шото то хубаво- привличаш погледи, обаче когато всички те възприемат като "нещо за гледане" и в някои отношения се сдухваш съвсем. Особено след представление, като се изтърси някой да каже "много беше хубава" и полудявам...Някаква мини паника ме обзема, после мини депресия и накрая мини самоизмъчване защо така,а не иначе.

Общо взето- с красотата отдавна сме се скарали и не се грижим една за друга 8-)

и аз кво да направя ? съжалявам, че си толко хубава, погрознеи кат толко ти пречи

Zaharinka
08-09-2011, 20:29
Разбирам Taam.Просто понякога си приеман за даденост,и ест,че ако Бог ти е дал нещо повече,то тогава задължително ти е взел нещо от главата...По вашите мисления човешката раса да се е самоизяла.

Priceless
08-09-2011, 20:30
Бог дал, Бог взел ..

umri
08-09-2011, 20:31
Разбирам Taam.Просто понякога си приеман за даденост,и ест,че ако Бог ти е дал нещо повече,то тогава задължително ти е взел нещо от главата...По вашите мисления човешката раса да се е самоизяла.
снимка ти казах, бе, памела!

Taam
08-09-2011, 20:41
^ кефите ме ,шъ ви звънна... 8)

яко съм зле откъм интелектуални възможности, да. много ми е мъчно за това. винаги съм обвинявала майка си... за това имам план да я убия и излежа.

Zaharinka
08-09-2011, 20:42
Аз баща си...

umri
08-09-2011, 20:47
^ кефите ме ,шъ ви звънна... 8)

яко съм зле откъм интелектуални възможности, да. много ми е мъчно за това. винаги съм обвинявала майка си... за това имам план да я убия и излежа.
Няа ти вдигнем.

кк, ясно.

cigarettekisses
08-09-2011, 20:48
Еми намери си друг.

Zaharinka
08-09-2011, 20:48
Разбирам Taam.Просто понякога си приеман за даденост,и ест,че ако Бог ти е дал нещо повече,то тогава задължително ти е взел нещо от главата...По вашите мисления човешката раса да се е самоизяла.
снимка ти казах, бе, памела!
Снимки достатъчно съм пускала.. :)

Auriss
08-09-2011, 20:59
Пу да е*а ... изпуснал съм. Сега можеше да съм с 2 санта отгоре предмишница....

jghgh
08-09-2011, 21:16
umri, не си прав, не си прав, не си прав. Не и този път.

Повярвай ми, не е лесно да си красива.
Еднакъв "порок" е, еднакво тежи с това да си грозна и незабелязана.
Просто в очите на едните другата купичка е по-привлекателна и в нея яденето е по-топло, по-вкусно, по-уханно.

А не е така.
Не го казвам от позицията на красавица. Казвам го от позицията на човек средна хубост, вярващ, че няма грозни хора, защото всичко е до излъчването.

Но ако не си чел материали, казуси, реални случки, философии, не се изказвай така твърдо. Дори ако се загледаш в мъжкото мислене, ще видиш, че на красивата жена не й е по-лесно в живота. Красотата ви е фикс идея. Красотата ви блазни. Когато харесате красиво момиче, вие я приемате за трофей, за плячка, а не за човек с чувства, с мисли, със собствени мечти и копнежи.
Красивата жена никога не я приемат на сериозно, първото. Второ, винаги първо се забелязва външния й вид, а хората като визуални същества се захласваме по него и не забелязваме същественото. Което боли. Дори мъжете го правят. Най-боли някой да каже "Изгубих я, тя беше толкова красива", или "Красива си, толкова ми липсваш" - вместо "Липсва ми смехът ти, липсва ми това което си ти". Просто пример ;) Не са го казвали на мен, аз не съм кой знае какво.
Трето, завистта на другите жени - нелесна за преглъщане. Четвърто, завист и от мъже, и от жени към професионални успехи - склонност за подценяване на способностите на човека, склонност да ги обясниш с външността на човека.
Склонност от самия работодател/шеф да те поощрява заради външността ти, сексуален тормоз, неетично поведение.
Склонност всички да те смятат за тъпа, защото робуват на стереотипа, че щом си красива жена, значи си глупава.
Мъжете те избягват, защото си красива -> самотност.

Мъжете те искат, само за да те имат. "Кой ли те целува?", "Завиждам на този, който те докосва", "Завиждам на този, който спи с теб" - плътско влечение в резултат от смайващата външност, която не може да се скрие. Това потиска красивия човек (по-скоро жена), защото никой не се интересува от мечтите й, от това какво е всъщност. Всички като я видят си мислят какво е да я целуваш, докосваш, спиш с нея.

Красотата е нещо над което хората се дивим и сме склонни да я поставяме на прекалено водещо място. Като видим красив човек веднага се втурваме да го обсъждаме колко е красив, мечтаем за устните му, не си мислим какъв е отвътре.


Надявам се с тези аргументи да ви покажа, че грешите с еднопосочното си мнение, с поляризираните ви гледни точки. Не е хубаво да си грозен в тоя живот. Но не е хубаво и да си красив.

Да не говорим, че четох една статия за една италианка (в италианския Elle я четох, но е трудна за превод), която заради красотата си е преживяла само лоши неща. Първо, не е имало никой, който да иска да я обича заради това което е, всеки е искал да я ИМА, второ, била е изнасилена, трето, не е можела на никого да се довери.

Аз само подкрепям Taam. И си представям какво е като артистка, бъдеща актриса може би, някой да не оценява играта ти, а единственото, което му се набива на очи, да е единствено външността си.
Човек се чувства изключително подценен и самотен така.



едит: Авторке, не съм ти чела темата, ще го направя някой път. Сори, че така ти използвах темата за трибуна за спорове 8-)

Zaharinka
08-09-2011, 21:19
jghgh-Много добре написано и правилно,точно това се опитваха да обяснят някои от потребителите,но нее веднага това се приема за фръцкане,повдигане на самочувствие и прочие...

CanisDirus
08-09-2011, 21:20
Принцесата е разочарована, че я възприемат само като парче месо и единственото на което се крепи връзкати й са 15 сантиметра мазно черво и задоволителни умения по пишколигаване?

Т Р А Г Е Д И Я

Всеки мрази красивите и умните - ФАКТ!

Съветвам те да започнеш да се тъпчеш до наднормено тегло. Освен това може и да се залееш с киселина, или да се обезобразиш по произволен начин. Звучи жесткото , болезнено и адски тъпо, но все пак

ТИ ТРЯБВА ДА ОТКРИЕШ ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ.

Принцът, който ще те обича заради богатата ти и красива душевност. Вътрешната ти красота - този скрит бисер, който ти като истинска бисерна мида криеш в себе си и чакаш опитният бисерен ловец да го открие и покаже пред света.

Трогателно!

Auriss
08-09-2011, 21:21
jghgh ,ако си топираш косата ще имаш същите проблеми.

Нямам какво повече да кажа.

leadyflame
08-09-2011, 21:22
:lol:

TheNewReligion
08-09-2011, 21:26
"Красотата е повърхностна, грозотата отива чак до кокъла."
Мърфи

jghgh
08-09-2011, 21:43
Auriss, не е точно така, дори в "нефешънските" среди се срещат такива казуси, недоразумения.

И, umri, ще се хвана за последното ти изречение към Taam, където ако била достатъчно самоуверена в интелектуалните си способности, нямало да се жалва. Не е така. Тя може да е убедена в тях и дори да ги притежава (а тя ги, между другото) и това не й пречи да се чувства подценена пред всеки втори тъпак, който прави само намеци за външността й. А и както се изказа babity (изровете мнението й, защото наистина е много вярно), тъпо е да не можеш да си говориш с гаджето за нещата, които те вълнуват, защото той те е взел за трофей, а не за човек до себе си.
Гадно е да те има за притежание, с което се фука, а не за личност с интереси, която има нужда да споделя и да бъде разбирана и разбрана.
Това предполага някаква самотност и аз напълно разбирам авторката (най-сетне й прочетох темата)
Обидно е да й прави постоянно намеци за вида. Да, можем да допуснем, че той просто много й се радва, но не знае как да го изрази подходящо. Приятно е да те ласкаят.
Но ако поведението му издава, че той е с нея, само защото е красива, един вид да се "фука" с нея, да си вдига самочувствието каква мацка е забил, тогава е лошо. И тогава не е приятно. Тогава човек се чувства тъпо - все едно отсрещният не е с него заради самия него, а само заради външността му.

В процес на изясняване е дали авторката не е много мнителна или наистина приятелят й е пълен задник??

И бтв, тук не опира въпроса до това, че винаги се гледал 1во външния вид. Това е ясно. Това се подразбира. Но да са те избрали само въз основа на него, това вече показва нещо съвсем друго и е обидно. И показва, че човекът не е склонен да те цени, а по-скоро да се фука - иначе защо би избрал нещо, само защото е красиво, а не защото го цени/иска да го опознае?

CanisDirus
08-09-2011, 22:32
Говорейки за вътрешна красота:
Според вас красива ли е вътрешността на вагината на авторката на статията?
И по-важното - достатъчно мазна ли е в нужните моменти?
Ако да- това счита ли се за вътрешна красота? И как се измерва?

Auriss
08-09-2011, 22:35
Не знам ,но ако пръска вагинална мас при полов акт не важи

NomNomNom
08-09-2011, 22:38
Говорейки за вътрешна красота:
Според вас красива ли е вътрешността на вагината на авторката на статията?
И по-важното - достатъчно мазна ли е в нужните моменти?
Ако да- това счита ли се за вътрешна красота? И как се измерва?


1. Точно на скоро имах дискусия по първият въпрос. Приятелят ми ми сподели , че по принцип мацките, които са хубави на външен вид, има грозни вагини , и долу органи като цяло .
Тъй, че ако момичето наистина е красавица, може би долу е развлечена като планински трол.

2. Пропорционално на ширината*разпуснатостта на една путка расте нивото на мазнина , което е правопропорционално на външният вид на момичето.
Ако нашето бейби е десетка, то долу ходи с нощни превръзки за да не тече по краката.

3. Да, това е вътрешна красота. Грозните момичета не ги чукат и те остават стегнати и хубави дълго време, т.е. те запазват своята вътрешна красота.

Goddess
08-09-2011, 22:44
Аз пък съм грозна, но с красива вагина. Ама докато ги склоня да им я покажа и да ги убедя, те вече са ме отсвирили. Защото съм грозна. К'во да правя ? :-o

NomNomNom
08-09-2011, 22:46
Аз пък съм грозна, но с красива вагина. Ама докато ги склоня да им я покажа и да ги убедя, те вече са ме отсвирили. Защото съм грозна. К'во да правя ? :-o
Ще ти дам да пиеш от моя елексир на красотата, доволна ше останеш , душко 8-)

И аз съм грозна, но искам да запазя " вътрешната си красота" :D :razz:

NomNomNom
08-09-2011, 22:48
Ще изпадна в нервна скайп криза от вас, восхе и номномном.

Ще изпадна и в нервна криза от темата.

Бе въобще..
Недей, спокойно, ще ти пуснем и двамата , не се напъвай.

NomNomNom
08-09-2011, 22:50
Аз пък съм грозна, но с красива вагина. Ама докато ги склоня да им я покажа и да ги убедя, те вече са ме отсвирили. Защото съм грозна. К'во да правя ? :-o
Ще ти дам да пиеш от моя елексир на красотата, доволна ше останеш , душко 8-)

И аз съм грозна, но искам да запазя " вътрешната си красота" :D :razz:

Къде се продават тези елексири :-o
аз ги давам

umri
08-09-2011, 22:53
jghgh, грешиш. Като си красива жена имаш много по-голям избор и винаги можеш да намериш някой, който да те цени, а не да те иска само за трофей. Направо мъченици ги изкарахте тия по-ставащите жени.

Точно щото Zaharinka много се оплаква от неземната си красота, затова в 'диети' е писала, че ще почва някаква програма за да сваля шкумбата. Като си толкова красива за кво ти е да сваляш? Комплексиранка си от коремченцето, а? Няма нищо.

Нямате си кифли друга работа, че ще ми се правите на интересни във форума.

Една жена, ако е красива и интелигентна, се забелязва, ако не от други, то поне от достатъчно интелигентни мъже. Просто има доста жени, които като са красиви и си мислят, че са И интелигентни, което е заблуда. А до актрисите и певиците... трябва да имат много рядък глас или талант, че ако са грозни въобще някой да ги вземе на работа.

Пак казвам, офцете се правят на интересни в момента. Всяка жена, колкото и красива да е, се опитва да бъде още по-красива и привлекателна и това никога не е минус. Може да има някои единични патологични случаи, останалото е позьорщина и привличане на внимание и едва ли не .. състрадание?!

Zaharinka
08-10-2011, 07:34
jghgh, грешиш. Като си красива жена имаш много по-голям избор и винаги можеш да намериш някой, който да те цени, а не да те иска само за трофей. Направо мъченици ги изкарахте тия по-ставащите жени.

Точно щото Zaharinka много се оплаква от неземната си красота, затова в 'диети' е писала, че ще почва някаква програма за да сваля шкумбата. Като си толкова красива за кво ти е да сваляш? Комплексиранка си от коремченцето, а? Няма нищо.

Нямате си кифли друга работа, че ще ми се правите на интересни във форума.

Една жена, ако е красива и интелигентна, се забелязва, ако не от други, то поне от достатъчно интелигентни мъже. Просто има доста жени, които като са красиви и си мислят, че са И интелигентни, което е заблуда. А до актрисите и певиците... трябва да имат много рядък глас или талант, че ако са грозни въобще някой да ги вземе на работа.

Пак казвам, офцете се правят на интересни в момента. Всяка жена, колкото и красива да е, се опитва да бъде още по-красива и привлекателна и това никога не е минус. Може да има някои единични патологични случаи, останалото е позьорщина и привличане на внимание и едва ли не .. състрадание?!
Като не знаеш от какво съм ги качила тея килограми защо плямпаш...Мн зле говори за теб,как ей така си преценяваш,че щом имам да свалям значи край..Красотата е относително нещо,няма смисъл да разтягам локуми :)

kalpazanka
08-10-2011, 09:08
NomNomNom, Goddess, CanisDirus, Auriss и лошата ябълка да се чувстват предупредени, че ще им пиша присъствие в бан темата.

w0sh
08-10-2011, 09:51
NomNomNom, Goddess, CanisDirus, Auriss и лошата ябълка да се чувстват предупредени, че ще им пиша присъствие в бан темата.

Въй, въй, въй.

аз ви казах, че съм безсмъртен.

umri
08-10-2011, 10:18
Като не знаеш от какво съм ги качила тея килограми защо плямпаш...Мн зле говори за теб,как ей така си преценяваш,че щом имам да свалям значи край..Красотата е относително нещо,няма смисъл да разтягам локуми :)

Само знам, че щом толкова лесно си ги качила тия килца, значи метаболизмът ти не е особено бърз, което означава, че в близките 10 години красотата ти ще си отива малко по малко, особено ако не киснеш нон стоп във фитнеса, а пък след като родиш... тогава е почти неизбежно. Не се притеснявай, няма да си още дълго красива. Добри новини, нали?? Тогава хората ще оценяват ИСТИНСКИТЕ ти качества.

anonymous708973
08-10-2011, 10:22
Хората сами си го правим сложно . Като не ни изнася, да се изнасяме , това е положението. Останалото са някакви глупави подробности.

Eй това е.
Начи... изкарахте го ебаси бремето да бъдеш красива. Я, моля ви се. Къде -къде по-лесно е да си красива, дори не красива, а чаровна.


И, umri, ще се хвана за последното ти изречение към Taam, където ако била достатъчно самоуверена в интелектуалните си способности, нямало да се жалва. Не е така. Тя може да е убедена в тях и дори да ги притежава (а тя ги, между другото) и това не й пречи да се чувства подценена пред всеки втори тъпак, който прави само намеци за външността й.
Защо не? Аз се имам за умна и ни най-малко не се чувствам подценена пред всеки тъпак, който забравя, че свети зелено и трябва да тръгне, а се е зазяпал в мен или пред тоя, дето ми подсвирква като пълен тъпак по улиците. И при това съм далеч от супер красавица.

Естествено, че съм съгласна, че в един човек (не само жена) има нещо много повече от външния вид. Щото само с външен вид няма да го докараш до никъде (добре де, до леглото на някоя богата дебеловрата... личност, но това е друга тема), но и само с вътрешна красота не ставаш. Естествено, че е гадно да не можеш да размениш 2 приказки с човека до себе си, защото те приема като кукла, но тук се връща към поста на Номномном - Като не ти отърва, изнасяй се.

И да, факт е. Повечето мъже първо искат да спят с една жена и тогава обръщат внимание на всичко останало. Има една малка част, която биха върнали някоя, защото е тъпа. Има и една микроскопична част, за която пък (уж) външният вид не е важен, което никога няма да разбера. Факт. Но всеки търси принцесата, нали?

Шъ извинявате, ама се събудих преди малко и не съм много адекватна, ако има нещо неясно, питайте.

Едит:



Ужасен си :D :D

Zaharinka
08-10-2011, 10:23
Няма да обяснявам.Темата беше за съвсем друго нещо вие я обърнахте на селски събор...

w0sh
08-10-2011, 10:29
Защо не? Аз се имам за умна


Okay :(

AnzaRe
08-10-2011, 10:29
Дигни няколко кила и ще разбереш :D

Priceless
08-10-2011, 10:31
Няма да обяснявам.Темата беше за съвсем друго нещо вие я обърнахте на селски събор...

Нали ?! Ужасни хора.

umri
08-10-2011, 10:33
Няма да обяснявам.Темата беше за съвсем друго нещо вие я обърнахте на селски събор...
Ние обяснихме вместо теб, то за дообясняване не остана. А до селскеа събор... Ми ние сме си от сеуо, ти кво очакваш? Ей така некви отворени average-и като теб като се отворят и става забавно.

Zaharinka
08-10-2011, 10:34
Няма да обяснявам.Темата беше за съвсем друго нещо вие я обърнахте на селски събор...
Ние обяснихме вместо теб, то за дообясняване не остана. А до селскеа събор... Ми ние сме си от сеуо, ти кво очакваш? Ей така некви отворени average-и като теб като се отворят и става забавно.
Хахаха такива като мен,добре :D

w0sh
08-10-2011, 10:37
Аз бих те обичал въпреки шкембето.

umri
08-10-2011, 10:40
Аз бих те обичал въпреки шкембето.
Кажи й, че й обичаш смеха и самата нея, въпреки че е далеч от перфектна. Твоя ще е. :lol: not

w0sh
08-10-2011, 10:41
Всеизвестен факт е, че жени обичат с ушите си, защото са мутанти.

mrfrzne
08-10-2011, 10:42
ААААААААМИ .. аз мисля, че и ти не би погледнала момче, което не те привлича поне малко визуално, нали ? Всяка връзка, в началото й, започва от физическото привличане между двама души. Чак след това вече се трупат нещата. Не знам. Аз така мисля.
++1

anonymous708973
08-10-2011, 10:51
Всеизвестен факт е, че жени обичат с ушите си, защото са мутанти.

:D

Оф, прекъснах си чистенето, че се сетих нещо...
Абсолютно нормално е да не те забележи, ако си грозна. И дори ако те забележи, това не е гаранция, че ще е с теб, може да не му хареса характерът ти. Но... първото условие въобще да те заговори, е да изглеждаш добре.
Супер нормално, наистина ли сега го осъзнаваш?
Аз също с грозни хора не общувам, просто не им обръщам внимание, не ме привличат по никакъв начин.

Ебаси, точно сега ли трябваше да завали? И баш на центъра. Скапано време начи..

leadyflame
08-10-2011, 10:52
Грозните на клада!!!