PDA

View Full Version : Интернет доставчик



ThEKiNgG
08-09-2011, 19:47
Здравейте,знам доста неща ,но винаги съм се чудил какво ми трябва да стана интернет доставчик ако някой е запознат нека обясни :)

gadgetsbg
08-09-2011, 19:52
Здравей,
Преди всякакви лицензи, разрешителни, регистрации и т.н ти трябват сериозни познания по LAN, които се съмнявам, че имаш. Разбира се винаги можеш да бъдеш нелегален квартален провайдър в малко градче - взимаш максимална скорост от голям доставчик и пръскаш сигнала със суитчове (или система от рутери за безжичен нет покриваща 1 квартал примерно).

Поздрави

ThEKiNgG
08-09-2011, 19:57
Мерси просто ми беше като фикс идея в главата прав си нямам познания по LAN но ти си нямаш и идея що е уеб дизайн 8-) ако искаш мога да ти помогна.

gadgetsbg
08-09-2011, 20:23
Хаха, по принцип си много прав (уеб дизайн никога не ми е бил силна страна) :) Тъкмо днес се хванах да уча малко php, че хич ме няма :) Ти какво имаш в предвид и с какво можеш да ми помогнеш?

Поздрави

ThEKiNgG
08-09-2011, 20:35
Всъщност мога да ти помогна с блогър ,но ако искаш сериозен сайт по добре аз бих избрал някоя готова система като joomla,wordpress,drupal. A за php можеш да си помогнеш от тук http://www.w3schools.com/php/php_intro.asp не се изискват големи познания по английски само трябва проста логика.

gadgetsbg
08-09-2011, 20:37
Точно от там чета ;) Едва ли има по-добро място да научиш уеб език! Препоръчвам го на всички.

GregoryHouse
08-10-2011, 00:27
Зависи къде мислиш да правиш тази мрежа. Но като цяло главното което ти трябва не е познания по Лан. Главното е - пари :)