PDA

View Full Version : Моята история, която искам да разкажа :)



nadetee
08-09-2011, 20:32
И ето ме тук - една година по-късно.. щастлива , с чаша вино до мен, преодоляла не толкова трудна любов :oops:
Преди 1 година..
Харесвах страшно много едно момче.. Външен вид - идялееен. Характер тогава - уникален ( може би, защото не съм го познавала ). НО за него бях просто мнооого добра приятелка.. Добре, приех го..стигаше ми само да съм близо до него, но с всеки ден се влюбвах все повече.. После се скарахме за нещо.. Прекъснахме всякакви контакти ( бяхме от един квартал и зимата никой не излизаше ) . Да но няколко месеца по-късно той взе че пък ми писа.. Писахме си не като приятели, а като нещо повече.. Излязохме - целуна ме . Тогава ми стана ясно, че вече не съм му просто приятелка. Отново почуствах онази тръпка, онези пеперудки, които чуствах 3 месеца по-рано. Продължихме да излизаме. Накрая просто тръгнахме както се казва :D В началото всичко 6 .. Беше първата ми ЛЮБОВ, първия ми секс.. Заобичах го , както и той мен - аз също му бях първа в секса. Разделяхме се доста пъти в рамките на една година, но въпреки всичко наистина много го обичах . И така след 3-4 месеца от връзката се започна - обиди , пренебрегване.. абее момче тип задник ако ме разбирате.. Тогава ми беше доста трудно да се откажа от него , от това да се чуствам щастлива , да погледна друго момче.. Във времето когато не се карахме бяхме супер щастливи.. Да, но след всичките караници, обиди, псувни .. моите чуства започнаха да намаляват (не знам за неговите ) И така до днес, когато капка обич не чувствам към него.. Наскоро разбрах за изневери - НЕ МИ ПУКА И СЕ ГОРДЕЯ СЪС СЕБЕ СИ ! Сега иска отново нещо от мен, НО НИЩО НЯМА ДА ПОЛУЧИ ! Или пък може да получи - да го разиграя малко , както той мен разиграваше на времето :booooomb:
Та тази тема я правя, за да покажа на всички момичета дори и момчета , че никои чувства не са съвсем вечни . Зависи от вас ! Преди 7 месеца си мислех, че е невъзможно да погледна друг, да целуна друг , да си помисля за друг или пък най- малкото да забравя за НЕГО . Но ето ме тук - ЩАСТЛИВА , макар и САМА !!!! И така момичета - живейте за мига и не се оставяите на някакви палячовци да ви мачкат - мачкайте ги вие !

QuestionTheENIGMA
08-09-2011, 20:36
Използвай това !
Лекарство за всички проблеми !!!!

http://www.instablogsimages.com/images/2009/03/17/shoot-yourself-gun_TFxNT_6648.jpg

mArMaLaDkA
08-09-2011, 20:37
...И все си мисля, че подобни теми са повече позьорщина и опит за (само)убеждаване, че достойнството ти е непокътнато, отколкото нещо друго.

c14m
08-09-2011, 20:39
Евалата! Едно от малкото момичета, което е щастлива САМА, след раздяла. Възхищавам ти се :grin: Друга би тръгнала да реве и да се оплаква :D Браво, момиче :grin: Само така :grin:

nadetee
08-09-2011, 20:44
...И все си мисля, че подобни теми са повече позьорщина и опит за (само)убеждаване, че достойнството ти е непокътнато, отколкото нещо друго.
Достойнството ми е доста покътнато.. Толкова съм мачкана от един позиор, че не знам дали още имам достойнство ;]

nadetee
08-09-2011, 20:46
Евалата! Едно от малкото момичета, което е щастлива САМА, след раздяла. Възхищавам ти се :grin: Друга би тръгнала да реве и да се оплаква :D Браво, момиче :grin: Само така :grin:
О, благодаря ти ! И аз го правех този номер , но преди 2-3 месеца се усетих какво става и сега се чувствам много по-добре сама отколко с някое момче :-P

Zaharinka
08-09-2011, 20:53
С времето всяка рана зараства,всичко се преживява,ако тръгнеш да се замисляш дали да се върнеш,се сети за начина,по който се е държал с теб в последно време и това ли заслужаваш и защо би се примирила с подобно отношение. :)

TheNewReligion
08-09-2011, 20:55
Трябва да сте диви селяни, за да се псувате и обиждате , докато се карате. Сериозно ли сте го правели?
:?
Вие дори не сте се уважавали, бе, за каква връзка ми говориш...правили сте си сефтетата и толкоз.