PDA

View Full Version : муза



CR0W
08-09-2011, 22:43
Каква е музата ви?Какво ви вдъхновява да рисувате,пишете,свирите,сн мате...?И от къде черпите идеи?

xBadxApple
08-10-2011, 00:01
Обществото, хората, музиката. :))

Blab
08-10-2011, 17:09
идеи от главата си и градския транспорт:Д
търся поезията там, където хората не мислят, че съществува; (в бита)
- в рисуването се държа чисто експресивно, макар да се възприемам като концептуален артист:Д
- в музиката - също, отвътре-навън

в изразителните изкуства съм бърза, кратка, за да съхраня момента. не редактирам. музиката е като театъра, красотата е в преживяването, в процеса, не в продукта;

screamst
08-10-2011, 17:44
по мое лично мнение правя по-хубави снимки като съм тъжна и почти винаги като съм тъжна имам много идеи и много ми се снима

kyon
08-10-2011, 17:47
по мое лично мнение правя по-хубави снимки като съм тъжна и почти винаги като съм тъжна имам много идеи и много ми се снима

при мен е същото, само че си измислям някаква "поезия" от която ми олеква :D

TheWormMaster
08-10-2011, 22:05
Музиката е моята муза. ^^

Junieee8
09-02-2011, 12:28
вдъхновението ми идва от трудностите в живота- това което преживях и ми предстой да преживея :)

badblood
09-02-2011, 14:12
И най-обикновен пепелник или фас би могъл да ме вдъхнови, зависи, по принцип а и понякога ме вдъхновяват хора които съм видяла по улицата. Или пък песни, снимки, случки, идват ми идеи които ми се иска да ги оформя в сюжет до колкото мога и до колкото се получи в такъв. Или най-простото което мога да направя е, да измисля нещо като сентенция, която ще ми послужи за по-нататък. Или пък не.
п.с: занимавам се с писане, рисуването ми е много по изключение.[/b]

Rar3
09-03-2011, 20:32
Занимавам се с писане на рими( все още не с музика). Обикновено музата ми идва когато съм тъжен или когато съм ядосан. Понякога като чуя песен, прочета нещо или видя нещо, което докосва същността ми също мога да го определя като муза. Така се вдъхновявам и нещото, което правя се получава по-добре. По принцип идеите, върху които мисля и пиша са няколко.. Успеха на едни, трудностите за други, проблемите на хората и в държавата. За бедите, които ни сполетяват, въпреки че опитваме нещо добро. Представям личности, които се мислят за преуспели и за повече от другите като "той" и горе долу така се появяват "текстовете" Когато съм ядосан си изкарвам всичко, като описвам брутално как убивам някой( звучи смешно... на 15 съм :Д), започвам да пиша брутални рими, показвам безмилостни сцени от подсъзнанието ми. Общо взето е това

Azoria
09-03-2011, 22:00
И аз като badblood мога да се вдъхновя от всичко,изразявам вдъхновенията си най-вече чрез писане на есета,стихотворения и дори неща от сорта на роул плей,въпреки че музиката определено е моят живот! Но не знам,някак си колкото и да съм вдъхновена не харесвам това ,което ми се получава като опитам да напиша мелодийка... (:

callia
09-10-2011, 14:14
1. за някоя простотия се събираме 20 човека, всеки приказва глупости, записваме всичко и става бг рап ;)

2. Когато съм тъжна пиша страхотна поезия. Така мисля аз, де... за музика - просто търся как да изразя чувствата си. Пиша каквото чувствам. после намирам синоними с рими (забавно - синоними - рими) и го допълвам и става супер. А за рисуването... ми идва от вътре. Но обичам да рисувам графики.

balu4ka
09-13-2011, 19:37
Музиката,музиката,музиката :smt049