PDA

View Full Version : Любовта при мъжете ?!?



Abs0lutDisko0
08-09-2011, 22:17
Искам да ви попитам бихте ли се влюбили в момиче, което да ви забранява всичко: да излизате; постоянно да ви пита каде си, с кой си; постоянно да ви мрънка; да иска да НЕ обръщате внимание на никой освен на нея, когато гледате филм или сте на компютъра да започене да ви дърпа, за да я глезите ? Какво гледате в едно момиче? Какво момиче наистина бихте обикнали ?

w0sh
08-09-2011, 22:19
Кой реално би бил с такова момиче?

Аз, ако е скандално яка.

NomNomNom
08-09-2011, 22:19
Ако бях мъж, тая щях да я изплющя , след тва да се похваля на цялата маала да й е гадно .

Auriss
08-09-2011, 22:20
Представих си един х*й в едно бурканче ...





не знам що

cigarettekisses
08-09-2011, 22:21
Никой не би искал такава 8-)
момиче съм,ама няма значение.

elysunny
08-09-2011, 22:23
тия мацки са само за бой и ебание

08-09-2011, 22:26
тия мацки са само за бой и ебание


znachi li towa che ako polychawash edinstweno boi i ebane si takava ?

Abs0lutDisko0
08-09-2011, 22:27
8-) 8-) :D хаха това става вапрос за едно момче, което познавам лично... та ходиха 1 година и той и беше първия доколкото той ми казва тя е правила всичко, което той й кажел... Скасаха преди 2 седмици, гадно му е, виждам в skype как й се моли за последен шанс, че много я обичал и т.н. След като явно обичал такова тип момиче би ли се влюбил в пълната противоположност на неговата бивша ??

П.С. Не става въпрос за 17-18 годишно момче !! Момчето е на 23, момичето на 17 !

elysunny
08-09-2011, 22:27
тия мацки са само за бой и ебание


znachi li towa che ako polychawash edinstweno boi i ebane si takava ?

определено не

elysunny
08-09-2011, 22:29
8-) 8-) :D хаха това става вапрос за едно момче, което познавам лично... та ходиха 1 година и той и беше първия доколкото той ми казва тя е правила всичко, което той й кажел... Скасаха преди 2 седмици, гадно му е, виждам в skype как й се моли за последен шанс, че много я обичал и т.н. След като явно обичал такова тип момиче би ли се влюбил в пълната противоположност на неговата бивша ??

П.С. Не става въпрос за 17-18 годишно момче !! Момчето е на 23, момичето на 17 !

според мен е възможно да се влюби, но едва ли ще я оцени, след като е бил толкова дълго време с напълно различно момиче

NomNomNom
08-09-2011, 22:30
тия мацки са само за бой и ебание


znachi li towa che ako polychawash edinstweno boi i ebane si takava ?
разбира се , омг.
Даже си по-зле.

w0sh
08-09-2011, 22:31
Ако не беше беден щеше да си хване нова, а не да се моли на тая.

Abs0lutDisko0
08-09-2011, 22:36
в момента е с мен :) преди й изневеряваше с мен в продължение на 4 месеца се криехме, после всичко свърши.. и сега ми писа пак да сме заедно, не знае, че му влизам в skype и четъ какво й пише просто му казвам, че някой ми праща хронологийте им... Не искам да го задушава, все пак си има глава на раменете и се надявам, че въпреки това че не му забранявам нищо няма и на мен да изневерява. Може би до края на месеца ще ходи извън България да работи и ме пита дали ще го чакам да се върне ? Наистина съм влюбена в него и се страхувам да не е с мен само, за да я дразни? Трябва ли и аз да го ограничавам като нея или да му давам пълна свобода ???? :( :( :(

tanch3t093
08-09-2011, 22:37
Ако не беше беден щеше да си хване нова, а не да се моли на тая.
Не мисля, че това е критерии :-o

tanch3t093
08-09-2011, 22:38
в момента е с мен :) преди й изневеряваше с мен в продължение на 4 месеца се криехме, после всичко свърши.. и сега ми писа пак да сме заедно, не знае, че му влизам в skype и четъ какво й пише просто му казвам, че някой ми праща хронологийте им... Не искам да го задушава, все пак си има глава на раменете и се надявам, че въпреки това че не му забранявам нищо няма и на мен да изневерява. Може би до края на месеца ще ходи извън България да работи и ме пита дали ще го чакам да се върне ? Наистина съм влюбена в него и се страхувам да не е с мен само, за да я дразни? Трябва ли и аз да го ограничавам като нея или да му давам пълна свобода ???? :( :( :(
Според мен я дразни с теб. Лично мнение.

w0sh
08-09-2011, 22:42
Ако не беше беден щеше да си хване нова, а не да се моли на тая.
Не мисля, че това е критерии :-o

я се огледай малко.

someonerandom
08-10-2011, 02:44
в момента е с мен :) преди й изневеряваше с мен в продължение на 4 месеца се криехме, после всичко свърши.. и сега ми писа пак да сме заедно, не знае, че му влизам в skype и четъ какво й пише просто му казвам, че някой ми праща хронологийте им... Не искам да го задушава, все пак си има глава на раменете и се надявам, че въпреки това че не му забранявам нищо няма и на мен да изневерява. Може би до края на месеца ще ходи извън България да работи и ме пита дали ще го чакам да се върне ? Наистина съм влюбена в него и се страхувам да не е с мен само, за да я дразни? Трябва ли и аз да го ограничавам като нея или да му давам пълна свобода ???? :( :( :(
Според мен я дразни с теб. Лично мнение.
Той ако искаше да я дразни нямаше да и се моли за още един шанс... :-o
Може на пича просто да не му се седи сам...във всеки случай щом се влачи след нея едва ли чувства същото,което ти към него...и може и да греша,обаче според мен много го оставяш да си разиграва коня и накрая ще те приеме за даденост...
P.С:Съжалявам ако има грешки,не съм в нас и карам на кирилизатор 8-)

kurtiii
08-10-2011, 05:55
Аз пък искам такава....

BloodRunsCold
08-10-2011, 05:56
BDSM в средна степен, ама със секс!

pisenceto90
08-10-2011, 19:04
Мъжте са практични същества. 8-) Личните ми наблюдения са, че едно момче ще търпи подобно момиче или докат я "тресне" :D Или ако наистина прави готин секс или ако самият той е чиста п**ка 8-)

peace95
08-10-2011, 19:11
Няма как да избереш в кого да се влюбиш и кого да обичаш ;)

jghgh
08-10-2011, 19:50
Искам да ви попитам бихте ли се влюбили в момиче, което да ви забранява всичко: да излизате; постоянно да ви пита каде си, с кой си; постоянно да ви мрънка; да иска да НЕ обръщате внимание на никой освен на нея, когато гледате филм или сте на компютъра да започене да ви дърпа, за да я глезите ? Какво гледате в едно момиче? Какво момиче наистина бихте обикнали ?
Аз съм (бях?) точно такава лигла и най-дълго са ме търпяли месец и седмица ;]
Никой не би обикнал такова същество, защото би било прекалено комплексирано и обсебващо.

Evterpa
08-10-2011, 20:39
Реторичен въпрос.
Но пък има хора, при които обсебването е по взаимно желание 8-)
Вече когато единият се чувства задушен, естествената реакция е да окаже съпротива.

Abs0lutDisko0
08-10-2011, 21:44
вазимоотношенията ми с този човек спряха.. :( не е нито с мен нито с бившата му за 1 ден си намери друга тъпачка.. явно той винаги ще остане същия женкар и 1 няма да му стигне (то и 2 не му стигат, но... ;х) мерси все пак за отделеното време :-) :-)

FantaMen
08-11-2011, 01:19
Специално човек като мен (купонджия...всяка вечер с приятели си правим обиколки по барови и дискотеки живея в Sunny Beach все пак ..) та ... определено не бих си делил сърцето за такова момиче... Не е ли някоя която да ми има доверие също и аз на нея. Да знам че колкото и дискотеки да обиколя по хубава от нея няма да видя.... Това е момичето за мен :)

Verminaard
08-11-2011, 01:36
Искам да ви попитам бихте ли се влюбили в момиче, което да ви забранява всичко: да излизате; постоянно да ви пита каде си, с кой си; постоянно да ви мрънка; да иска да НЕ обръщате внимание на никой освен на нея, когато гледате филм или сте на компютъра да започене да ви дърпа, за да я глезите ? Какво гледате в едно момиче? Какво момиче наистина бихте обикнали ?
Аз такава няма да я търпя да я гледам,ти за любов ми говориш.Такива нахални кучки са ми през xyя.Освен съжаление,шамари и сарказъм друго не заслужават.

CanisDirus
08-11-2011, 10:14
Много ясно.
Хващаш я - бой, eбaн, накрая сперма в окото и си заминаваш.

anonymous708973
08-11-2011, 10:29
Аз съм (бях?) точно такава лигла и най-дълго са ме търпяли месец и седмица ;]
Никой не би обикнал такова същество, защото би било прекалено комплексирано и обсебващо.

Евала, че си го казваш. И глаголът трябва да е в минало време според мен. :)

23-годишен мъж се оставя да бъде разиграван от 17-годишна пикла, все едно й е кученце?! Що за мъж е това?
Ще му забранява да излиза?!! Тая да не се има за принцеса, щот има вагина?

SmilezZz
08-11-2011, 16:40
Това вече е прекалено. Аз лично нямаше да издържа много. В една връзка трябва да има доверие и свобода. Когато тези неща ги няма - връзката не върви особено. Прекалената ревност задушава. А от тук нататък просто няма как да сте едно цяло,когато единият се опитва да отнеме свободата на другия.