PDA

View Full Version : Аз..или Той??



YyoOnNiItTyY
08-10-2011, 06:25
Здравейте. Видях една тема подобна на моята ,но не описва проблема ми напълно. Значи от има няма 3 месеца правя секс с приятеля си.. уж всичко е наред ,амааааа не е! Започваме ,тъкмо съм на границата да свърша и ОП ТОЙ свършва преди мен и аз оставам незадоволена. Приятелят ми е адски мил, грижовен ,абе, чеден човек, ама що се отнася до секс хич го няма. И сега за да не ми кажете "Ами говори с него" ..ще кажа ,че вече около 2343859789325923 пъти сме говорили за това..и не.. НИЩО не стана ,пак същото. Даже след това ,като влезнеме в банята..не ми се стои с него. Знам ,че звучи ужасно и тъпо обаче ми идва да му кажа взимай си нещата и напусни. Просто искам да си тръгне и да не ми се явява поне 1-2 дена докато не ми стане мъчно за него ,че не съм го виждала. Не знам и аз вече какво да правя, а не ми дава сърце да се разделя с него..толкова общо имаме.. толкова спомени.. Моля дайде ми съвет ,че вече ще се побъркам..

dimitar_ak
08-10-2011, 06:29
Секса е огледало на емоционалната ви връзка. Едва ли проблемите ви са само в леглото. Другото е, че той винаги може да те доведе до края и по друг начин.

YyoOnNiItTyY
08-10-2011, 06:43
Секса е огледало на емоционалната ви връзка. Едва ли проблемите ви са само в леглото. Другото е, че той винаги може да те доведе до края и по друг начин.
Да може.. но не иска..

SisiStrange
08-10-2011, 06:44
Доста егоистично от негова страна. :-o
Толкова ли не може да се опита да се задържа или да забави в последната секунда за малко?
И защо не иска по друг начин да те докара до край?

Hilary_
08-10-2011, 07:04
Егоистче!
Следващия път му направи и ти същия номер и го питай дали е приятно (след като от думи не те разбира) ..

YyoOnNiItTyY
08-10-2011, 07:10
Добре за секса добре.. не е всичко ,обаче наистина не искам да го виждам след това. Искам в момента който свърши без и дума да облева да стане да си вземе нещата и да се изнесе от нас! Ужасно звучи, даже ми става гадно докато го пиша, но е така :(

SisiStrange
08-10-2011, 07:21
Дъъ нормално. И мен да не ме задоволяват въобще, всеки път да съм на косъм, а да не става, а в същото време той да си се кефи и да си свършва, и аз ще искам да го изхвърля от нас.

MlqkoSkakao
08-10-2011, 07:37
''Не знам и аз вече какво да правя, а не ми дава сърце да се разделя с него..толкова общо имаме.. толкова спомени.. Моля дайде ми съвет ,че вече ще се побъркам.. ''
А любов има ли между вас? :-o Защото това ми звучи като ''С него съм вече просто по навик, заради хубавите спомени и моменти, прекарани заедно в миналото". Ако е така по-добре е да се разделите, а не да се замозалъгвате, че се обичате.
Ако ли пък го обичаш и си влюбена в него, говори супер сериозно с него за проблема ти, дигни му скандал ако трябва, нека види, че тая работа така няма да стане. Не може както казваш, той да си се кефи, а ти - не. Все едно да му правиш свирка и когато му е най-хубаво, да спреш.
А пробвали ли сте да ти прави на теб орална и малко пръстчета?

bebeemalko
08-10-2011, 07:39
Еми пробвай да го изгонишмалкопо-учтиво, например трябва да тръгваш наще си идват или нещо от рода. Обаче ми хареса идеята на някой от по-горе не му позволявай да свърши и той :lol: да види егоиста хубаво ли е !?!

YyoOnNiItTyY
08-10-2011, 07:51
''Не знам и аз вече какво да правя, а не ми дава сърце да се разделя с него..толкова общо имаме.. толкова спомени.. Моля дайде ми съвет ,че вече ще се побъркам.. ''
А любов има ли между вас? :-o Защото това ми звучи като ''С него съм вече просто по навик, заради хубавите спомени и моменти, прекарани заедно в миналото". Ако е така по-добре е да се разделите, а не да се замозалъгвате, че се обичате.
Ако ли пък го обичаш и си влюбена в него, говори супер сериозно с него за проблема ти, дигни му скандал ако трябва, нека види, че тая работа така няма да стане. Не може както казваш, той да си се кефи, а ти - не. Все едно да му правиш свирка и когато му е най-хубаво, да спреш.
А пробвали ли сте да ти прави на теб орална и малко пръстчета?
Ами.. любов.. бече май няма. Заедно сме от наистина много време,,изчакаме за да стана готова за секс.. което хич не си бешер малко време, не спира да се държи сякаш току-що сме станали гаджета..винаги много се радва когато се видим, а на мен явно вече сапочва да ми омръзва всичко това, пък и секса..но просто ми е гузно да му кажа всичко свърши.. заради единия му секс. Говорили сме вече дотса сериозно по тази тема, но имам чуството ,че не иска да ме чуе! Пробвах няколко пъти да се дръпна точно когато ще свърши, но той каза просто " Нищо случва се ..другия път ще стане" Боже.. хем ми е адски гузно и мъчно докато го говоря това.. а пиша де, хем ми е адси ядосано и не искам да се продължава така.Но май много очаквам от хората ,които пишат тук. Надали ще ми решите проблема, но все пак много благодаря за отговорите :)

the_man
08-10-2011, 07:59
Бах ва във феминистките.... Ти или той? Определено ТИ... С предразсъдъци до никъде няма да я докараш и никога няма да свършиш. При вас - жените психиката много голямо внимание оказва... а вие другите тука къде сте поствали кво си мислите? Че ей така "свършвам, свършвам, оп, сдържах се няма страшно"....

На колко си? От колко време правиш секс?

YyoOnNiItTyY
08-10-2011, 08:03
Бах ва във феминистките.... Ти или той? Определено ТИ... С предразсъдъци до никъде няма да я докараш и никога няма да свършиш. При вас - жените психиката много голямо внимание оказва... а вие другите тука къде сте поствали кво си мислите? Че ей така "свършвам, свършвам, оп, сдържах се няма страшно"....

На колко си? От колко време правиш секс?
На 16 съм и правя секс от достатъчно време за да знам кое ми харесва, как ми харесва и много добре знам какво точно искам. Момчето ,което сега ми се води приятел не ми доставя никвакво удоволствие. И какви предрасъдаци?! Аз да не би да си лягам с него като всеки път си повтарям на ум "няма да свърша" Омг.. да ти имам и логиката. Но пък може и да си прав.. откъде да те знам..

the_man
08-10-2011, 08:26
Аз да не би да си лягам с него като всеки път си повтарям на ум "няма да свърша" Омг.. да ти имам и логиката.

Ами самият факт, че в момента го обсъждаш и се дразниш, значи че ти оказва влияние и в леглото.. незнам за логиката ми, ама мисля че съм прав за това... Не се ли чудиш "офф как ли ше е сега? Дали ше свърша" или си мислиш "ся ше е супер яко, усещам го"... И въпреки всичко на 16 е нормално да се получават такива неща от към физиологична гледна точка... ама щом казваш, че си правила достатъчно секс, значи може и той да е калпав... Значи трябва да се попиташ не ти или той а секс или връзка...

YyoOnNiItTyY
08-10-2011, 08:31
Аз да не би да си лягам с него като всеки път си повтарям на ум "няма да свърша" Омг.. да ти имам и логиката.

Ами самият факт, че в момента го обсъждаш и се дразниш, значи че ти оказва влияние и в леглото.. незнам за логиката ми, ама мисля че съм прав за това... Не се ли чудиш "офф как ли ше е сега? Дали ше свърша" или си мислиш "ся ше е супер яко, усещам го"... И въпреки всичко на 16 е нормално да се получават такива неща от към физиологична гледна точка... ама щом казваш, че си правила достатъчно секс, значи може и той да е калпав... Значи трябва да се попиташ не ти или той а секс или връзка...
Виж.. логиката ти е добра, ама не е това! Всичко е чуденсо във връзката ни..само че не може да ме задовоили..

the_man
08-10-2011, 08:36
Еми казах ти, доволна от секса с някой "добър" или доволна от връзката с твоя... може и 2-те де :D зависи какво търсиш, ако ти е такъв проблем и слагаш секса преди останалото, значи трябва да го оставиш и да си търсиш друг

marti93
08-10-2011, 08:43
за мен секса е много важен в една връзка !много си и малка ,на 16 си,живота е пред теб.защо си се заробила с връзка ?и то с човек ,който не може да ти даде това от което се нуждаеш.

Me4encety
08-10-2011, 10:40
Пробвайте след секс да ти прави орална.Ако не иска спри и ти да му правиш свирки и да го докарваш до края,ще видиш как бързо ще се навие. :wink: Ако пак не става,някой по-горе беше казал "секс или връзка",избери си.

awesomeppp
08-10-2011, 17:45
пробвай загрявка преди секса и може по-бързо да свършиш ;)

MojoJojo88
08-10-2011, 17:52
Секса е огледало на емоционалната ви връзка. Едва ли проблемите ви са само в леглото. Другото е, че той винаги може да те доведе до края и по друг начин.
Да може.. но не иска..
Като не иска, следващия път като правите секс и видиш, че е пред свършване се дръпни и почни да се самозадоволяваш...
Да видиш как ще почне той да го прави...ебати мухльото.

08-10-2011, 18:58
Ами.. любов.. бече май нямa.
Ясно откъде ви идват проблемите. Той ти е омръзнал до толкова, че вече даже не можеш и да го траеш, ама си привъразна към него.
Бий му два шамара и го сменяй. Не се обвързвай с човек, когото искаш да изриташ от леглото :o

alekota
08-10-2011, 20:22
За тази цел са измислени задържащи шпрейчета !

NoMore
08-10-2011, 23:09
Ако секса не върви и връзката не върви! Като се замислиш е невероятно, но е факт! Ако ти е омръзнал защо просто не се разделите? Гадно ти е за него? Ами няма ли да ти е гадно да сте заедно, а ти да не искаш и той да се самозалъгва? Освен това не разбрах нещо? Той първият ли ти е? Защото ако е това, че не свършваш е напълно нормално и аз имах един такъв период и приятелки съм имала, които бяха точно като мен! И освен това ти казваш, че не го бива.... добре ако не го биваше нямаше да те кара да стигаш до края ( не да свършиш, да стигнеш до края!). Ти сама каза, че аха да свършиш и свършва той. Може проблема да е в теб не в него :)

Trollrusos
08-10-2011, 23:27
Накарай го да те лизне ако не иска и с добрата стара ръчичка става. Ако и на това не се навие викни ме мен и ще си доволна. :D

waterboy
08-11-2011, 07:42
Ако вие имате връзка с човек от доста време едва ли щяхте да му биете шута толкова лесно както го описвате :o Аз съм на същия хаус както и авторката но малко по различна история :D при мене секса е на 6 но пък връзката куца няма какво да си кажем прибирам се,вечеряме и ляга и това е секи ден даже и на кафе не ходим няма желание.. но уви 5 години заедно няма как да кажеп ходи си... просто свикваш с този човек и няма мърдане.

malkotoo
08-11-2011, 11:02
а защо вместо да го зарязваш не опитате нещо друго?
сменяйте повече позите, за да продължава по-дълго, или след като той свърши, остави му нужното време и след това започнете пак 2ри път. Хем ти ще си по-възбудена, хем той ще свърши по-бавно... :)

YyoOnNiItTyY
08-12-2011, 05:14
Накарай го да те лизне ако не иска и с добрата стара ръчичка става. Ако и на това не се навие викни ме мен и ще си доволна. :D
Ама.. ти супер реклама си направи..

ThroughStruggle
08-14-2011, 23:25
Говори с него за това?! :-o

Едит: И ако преди сте говорили и не е имало ефект, значи нещо не си подходила както трябва.

Anja
08-15-2011, 06:10
Винаги има начин. Не го зарязвай. Помисли си дали ви е било хубаво преди да сте правили секс, докато те е чакал. Може би всички проблеми идват от там. Както казаха преди мен, ако не се е получило с разговорите преди, значи не си подходила правилно.

DarkTemplar
08-15-2011, 09:58
Обичайният сценарий в подобни случаи е раздялата (или пък намирането на любовник). Ти ще си решиш кое да избереш.

Trollrusos
08-15-2011, 10:26
Накарай го да те лизне ако не иска и с добрата стара ръчичка става. Ако и на това не се навие викни ме мен и ще си доволна. :D
Ама.. ти супер реклама си направи..

Скромност какво да се прави :oops:

DiabolicalSoul
08-15-2011, 13:40
Добре за секса добре.. не е всичко ,обаче наистина не искам да го виждам след това. Искам в момента който свърши без и дума да облева да стане да си вземе нещата и да се изнесе от нас! Ужасно звучи, даже ми става гадно докато го пиша, но е така :(абе, зарежи го, аз съм свободен 8)

marilyn
08-17-2011, 09:58
Който каквото и да говори сексът е много важна част от връзката, а е факт и че приятелят ти е егоист. Гадно звучи, но според мен накрая или ще скъсате, или ще си хванеш любовник... Просто, когато сексът не върви, това започва да се отразява на отношенията като цяло.