PDA

View Full Version : Любовта..



fenkaaa
08-10-2011, 08:09
Какво е любовта и съществува ли според вас?

Имали ли сте сериозна връзка,колко време?

Промени ли ви тази връзка?

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?

И последен въпрос .. има ли вечна любов ?





:)

Zaharinka
08-10-2011, 08:34
Какво е любовта и съществува ли според вас?
-Любовта е удоволствието да бъдеш забелязан и обичан.Тя е жестът на признателност,всяка истинска усмивка,всеки нежен поглед.Всеки човек е способен да даде толкова много любов,че понякога дори сам не може да го осъзнае.Любовта е най-необятното и красиво чувство и единствено ние,хората,сме надарени с привилегията да го изпитваме.Само любовта е способна да даде живот на всичко,до което се докосне.За нея няма пол,възраст и време–или я чувстваш или не.

Имали ли сте сериозна връзка,колко време?

-Имала съм-година и 2 месеца.

Промени ли ви тази връзка?
-Разбира се,винаги,когато има химия,има и трансформация :)

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?

-Не,вярвам,че всеки намира своята допълваща част,ако не се е получило с даден човек,това не значи,че любовта не съществува.Не винаги обичаме хората до нас нали?Има разлика м/у любов и сексуално привличане.

И последен въпрос .. има ли вечна любов ?

-За вечна не зная,но знам,че има вечна привързаност,уважение и обич




:)

Hilary_
08-10-2011, 08:45
Какво е любовта и съществува ли според вас?
Всеки я разбира/чувства по различен начин.
Съществува, но в редки случаи се случва!!
Имали ли сте сериозна връзка,колко време?
Да. Близо 2 години ..
Промени ли ви тази връзка?
Да, много!!
Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?
Надявам се моето да НЕ е било любов, защото ако е - трудно ще позволя пак да се случи!
И последен въпрос .. има ли вечна любов ?
Има, но малко хора я откриват ..

sexa_na_kompleksa
08-10-2011, 08:46
Любовта съществува, категорично. Всеки човек може да ти даде различно обяснение за това какво е любов, но когато го изпиташ, просто знаеш, че е това.
В момента изживявам първата си сериозна връзка - 2 години +.
Промени ме човекът до мен, към положително, разбира се.
Любовта не ме е разочаровала.
Надявам, че любовта е вечна.

SmilezZz
08-10-2011, 09:21
Какво е любовта и съществува ли според вас?
Любовта ? Чувство,което не може да се опише. Трябва да се изпита. Естествено,че съществува,но просто не се среща често. Не знам. Пък и на тези години надали знаем какво е любовта,и всичко свързано с нея.

Имали ли сте сериозна връзка,колко време? Да,година и половина.

Промени ли ви тази връзка? Много.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ? Не съм разочарована,поради простата причина,че според мен все още не съм изпитвала истинската любов.

И последен въпрос .. има ли вечна любов ? Не.

marti93
08-10-2011, 09:26
Какво е любовта и съществува ли според вас? има я някъде ,но не за всеки

Имали ли сте сериозна връзка,колко време? година и нещо

Промени ли ви тази връзка?много

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?да ,разочарована съм

И последен въпрос .. има ли вечна любов ? не,само в приказките





:)

BumpyRide
08-10-2011, 09:51
Какво е любовта и съществува ли според вас?Да, съществува. Любовта е необяснимо чувство. Има една мисъл, която ми харесва по този повод- "Любовта не е голямо нещо, тя е милион малки неща"

Имали ли сте сериозна връзка,колко време? В момента имам такава от 1 година.

Промени ли ви тази връзка? Определено да.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ? Все още не.

И последен въпрос .. има ли вечна любов ? Тук може да се поспори, но да речем, че да.

:)

Bambii
08-10-2011, 10:02
Какво е любовта и съществува ли според вас?
- Любовта е най - истинското чувство, което човек може да изпита.. и да,според мен съществува.

Имали ли сте сериозна връзка,колко време?
- Беше година и малко

Промени ли ви тази връзка?
- Много, и то само в положителна насока.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?
- Все още не

И последен въпрос .. има ли вечна любов ?
- Според мен има, стига да намериш човека с главно "Ч" :)

w0sh
08-10-2011, 10:03
- Според мен има, стига да намериш човека с главно "Ч" :)

Чавдар 8)

xoxi
08-10-2011, 10:08
Какво е любовта и съществува ли според вас?
- Любовта е просто чувство, усещане. Също като омразата, завистта. А щом хората не са безчувствени, значи и тя съществува.

Имали ли сте сериозна връзка,колко време?
- Всички връзки ги започвам на сериозно. Демек всичките ми връзки са били сериозни. Сега връзката ми отново е сериозна, надявам се да не завърши несериозно както останалите.

Промени ли ви тази връзка?
- Сегашната? Да, много.
Но мисля, че последната ми връзка ме промени най-много. В нея научих какво е да бъдеш истински обичан и какво е да обичаш.
В сегашната връзка наученият урок се отразява много добре.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?
- Когато видях, че не е розова се разочаровах много. Но сега това ме радва.

И последен въпрос .. има ли вечна любов ?
- Не. За мен любовта е преходен момент. След нея настъпва нещо много по-силно и голямо, което ДА, може да е вечно. А речникът на хората е прекалено беден, за да обясни самото чувство. И добре, че е така, иначе нямаше да е толкова хубаво.

kyon
08-10-2011, 15:19
- Разбирасе, че има. Любовта винаги е различна.. Няма как да се определи.

- 2 години +..

-Да.. Към много по - добро

-Не съм разочарована и мъжа, който обичам не е разочарован.. (надявам се)

-Има една единствена любов, която с който и друг мъж да си.. винаги ще я помниш :)

LambOfGod
08-10-2011, 15:23
Вече ще ти викам Лексиконка... :oops:

SisiStrange
08-10-2011, 15:24
Какво е любовта и съществува ли според вас? Аз не се наемам да обяснявам какво е точно любовта. Нещо прекрасно е. И да, без значение какво мислят милион кифли - съществува.

Имали ли сте сериозна връзка,колко време? Общо 3 заедно със сегашната. Първата - Година и половина. Втората - 8 месеца. Сегашната е още бебе на 2 месеца и нещо, но има потенциал да стане голяма.

Промени ли ви тази връзка? И трите са ме научили на различни неща.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ? Била съм. Не за дълго. Аз съм оптимистка.

И последен въпрос .. има ли вечна любов ? Да. Доста е наивно, но го вярвам.





:)

SuperBadSuperFresh
08-10-2011, 15:34
Какво е любовта и съществува ли според вас?
Чисто и просто,без обяснения и разсъждения-да
Имали ли сте сериозна връзка,колко време?
Имала съм,времето няма значение,когато си с правилния човек
Промени ли ви тази връзка?
Първата сериозна много ме промени,за което се радвам.Но пък в сегашната ми връзка никой от нас не се променя.Просто сме такива,каквито сме.
Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?
Разбира се.И си беше доста дълго,но го преодолях.Иначе разочаровала съм много едно момче.Всичко се връща,някой ден ще си платя.
И последен въпрос .. има ли вечна любов ?
Има-между майка и дете.Безкрайна и вечна.

prout1
08-10-2011, 15:51
Какво е любовта и съществува ли според вас?
Съвкупност от физическо привличане, приятелство, доверие и нещо, което не мога да обясня и което съм изпитвал само към един човек до момента. Да, съществува.

Имали ли сте сериозна връзка,колко време?
5 месеца, продължава до момента. Ще си проличи колко е сериозна по нататък. Имам голямо доверие на моето момиче, но в труден момент това доверие или ще стане пълно и безрезервно, или ще изчезне. Предстои да видя как ще е.

Промени ли ви тази връзка?
Бих казал че ме направи зависим. Но изпитвам и необяснимо щастие че имам човек, с който мога да споделям всичко, което ми е на сърцето. Преди това не бях така. Направи ме по уверен в почти всяко отношение, по зрял и отговорен донякъде.. Абе промяната е към по добро.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?
Не съм разочарован.

И последен въпрос .. има ли вечна любов ?
Не знам.

naksdy
08-10-2011, 16:19
Какво е любовта и съществува ли според вас? Да!

Имали ли сте сериозна връзка,колко време? Дотук година и 4 месеца.

Промени ли ви тази връзка? Само в положителна посока.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ? Била съм много разочарована и много трудно го преодолях, но сега се радвам на една страхотна връзка и не съжалявам за нищо.

И последен въпрос .. има ли вечна любов ? Да, ако е споделена с правилния човек.

kpackapgo
08-10-2011, 16:46
Любов има ама не е вечна за жалост :)

vikenceto555
08-10-2011, 17:48
1.Да според мен любовта съществува.
2.Да 1 година и 7 месеца
3.Само в положителна посока
4.Не той още е с мен и никога не ме е разочаровал и не ме е карал да страдам
5.Да! :)

pisenceto90
08-10-2011, 18:04
Отговорите на тези вьпроси ,специално за мен се състоят в текстът отдолу...:)))
-------------------------------------------------------
Любовта не означава да вземеш някого и да го заключиш в
клетката на собствения си живот.И да смяташ,че трябва да ти
е благодарен,че е длъжен да е щастлив единствено в нея.Че
това трябва да му е достатъчно пространство да диша,да се развива,да търси,да лети.
Любовта е свобода.
Свободата да си щастлив,че някой го има на този свят.Че
можете да докоснете душите си.Че можете да откриете сърцата
си.Че пътищата ви са се пресекли и можете да си дадете много
един на друг,за да израстнете взаимно.Най-вече духовно.
Любовта е светлина.
Светлина,която изпълва душата ти и те кара да жадуваш да изпълниш
и душата на другия с нея.
Любовта е безусловно желание този някой да е щастлив,независимо
дали ти си част от това щастие.
Любовта е удоволетворение.
Удоволтворение от това да виждаш как другия се бори и постига мечтите си и еволюира и триумфира пред света.А не единствено пред теб.Някой беше казал,че любовта е еволюционен процес.И нямаш право да искаш да бъдеш обичан ако не се развиваш заедно с другия.Защото все някъде ще се разминете по пътя.Любовта е радост.Радост от това,че светът цени и се възхищава именно на човека до теб..И че той е именно до теб.И че той е избрал да бъде точно до теб.А не да приемаш това като сигурна заплаха,че ще го загубиш.
Любовта е СВОБОДА.
Другото е робство,зависимост,манипул ации,които само убиват всичко красиво.Когато обичаш,даваш шанс и сила на другия да бъде това ,което е и да расте пред очите ти такъв,какъвто иска.Само така можеш да го направиш щастлив.Безсмислено е да бъдеш до него ако не можеш да направиш живота му по-лек,по-красив,по-светъл,по-извисен и по-смислен.Иначе си само тежест на раменете му,спънка в краката му,преграда пред очите му,затвор за душата му…Която има нужда да лети,за да съществува.По-добре е да е сам със себе си,отколкото самотен и обезличен с теб.
Да обичаш някого означава да го обичаш такъв,какъвто е!И да обичаш именно неговата уникалност.И ако искаш да го променяш с нещо,то да е единствено с това да му дадеш свободата и подкрепата да я изразява.И пред теб.И пред света.
Всичко друго подтиска,задушава и обезличава.
И те кара да се стремиш единствено към едно.-ДА СЕ СПАСИШ…
Искам да обичам не със свито на топка сърце.Искам да обичам със широко,
свободно,окрилено сърце.Искам и така да бъда обичана.Искам любовта ми да е
ПОЛЕТ! А не КАПАН…Искам да е ПОРИВ! А не KРАХ…
Дали е възможно това?В този свят…
Няма невъзможни неща!

peace95
08-10-2011, 19:13
Какво е любовта и съществува ли според вас? Да.

Имали ли сте сериозна връзка,колко време? Почти година и половина.

Промени ли ви тази връзка? Изцяло.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ? Не

.. има ли вечна любов ? Ммм според мен не :)

elysunny
08-10-2011, 19:38
Какво е любовта и съществува ли според вас?
любовта е кофти, съществува ама всичко си има край, както и тя

Имали ли сте сериозна връзка,колко време?
не точно

Промени ли ви тази връзка?
--

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?
много разочарована..

И последен въпрос .. има ли вечна любов ?

има ама тя не е щастлива щото единият винаги умира





:)[/b]

TheNewReligion
08-10-2011, 19:48
... е по-силна от всичкооооооооооооо.

Т'ва имам като информация засега. 8)

g1lzaTa
08-10-2011, 20:03
Какво е любовта и съществува ли според вас?
Съществува,естествено,но някои хора не я намират ;д :)

Имали ли сте сериозна връзка,колко време? Да имал съм и все още имам .. с авторката :D :-)

Промени ли ви тази връзка? Даа в боксьор :grin:

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ? Ами не :)

И последен въпрос .. има ли вечна любов ? Да разбира се ! :P





:)

g1lzaTa
08-10-2011, 20:05
Отговорите на тези вьпроси ,специално за мен се състоят в текстът отдолу...:)))
-------------------------------------------------------
Любовта не означава да вземеш някого и да го заключиш в
клетката на собствения си живот.И да смяташ,че трябва да ти
е благодарен,че е длъжен да е щастлив единствено в нея.Че
това трябва да му е достатъчно пространство да диша,да се развива,да търси,да лети.
Любовта е свобода.
Свободата да си щастлив,че някой го има на този свят.Че
можете да докоснете душите си.Че можете да откриете сърцата
си.Че пътищата ви са се пресекли и можете да си дадете много
един на друг,за да израстнете взаимно.Най-вече духовно.
Любовта е светлина.
Светлина,която изпълва душата ти и те кара да жадуваш да изпълниш
и душата на другия с нея.
Любовта е безусловно желание този някой да е щастлив,независимо
дали ти си част от това щастие.
Любовта е удоволетворение.
Удоволтворение от това да виждаш как другия се бори и постига мечтите си и еволюира и триумфира пред света.А не единствено пред теб.Някой беше казал,че любовта е еволюционен процес.И нямаш право да искаш да бъдеш обичан ако не се развиваш заедно с другия.Защото все някъде ще се разминете по пътя.Любовта е радост.Радост от това,че светът цени и се възхищава именно на човека до теб..И че той е именно до теб.И че той е избрал да бъде точно до теб.А не да приемаш това като сигурна заплаха,че ще го загубиш.
Любовта е СВОБОДА.
Другото е робство,зависимост,манипул ации,които само убиват всичко красиво.Когато обичаш,даваш шанс и сила на другия да бъде това ,което е и да расте пред очите ти такъв,какъвто иска.Само така можеш да го направиш щастлив.Безсмислено е да бъдеш до него ако не можеш да направиш живота му по-лек,по-красив,по-светъл,по-извисен и по-смислен.Иначе си само тежест на раменете му,спънка в краката му,преграда пред очите му,затвор за душата му…Която има нужда да лети,за да съществува.По-добре е да е сам със себе си,отколкото самотен и обезличен с теб.
Да обичаш някого означава да го обичаш такъв,какъвто е!И да обичаш именно неговата уникалност.И ако искаш да го променяш с нещо,то да е единствено с това да му дадеш свободата и подкрепата да я изразява.И пред теб.И пред света.
Всичко друго подтиска,задушава и обезличава.
И те кара да се стремиш единствено към едно.-ДА СЕ СПАСИШ…
Искам да обичам не със свито на топка сърце.Искам да обичам със широко,
свободно,окрилено сърце.Искам и така да бъда обичана.Искам любовта ми да е
ПОЛЕТ! А не КАПАН…Искам да е ПОРИВ! А не KРАХ…
Дали е възможно това?В този свят…
Няма невъзможни неща!

Mного ми хареса отговора ти :)

IceColDmaN
08-10-2011, 21:13
Какво е любовта и съществува ли според вас?

Имали ли сте сериозна връзка,колко време?

Промени ли ви тази връзка?

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?

И последен въпрос .. има ли вечна любов ?





:)

Според мен любовта е най-прекрасното чувство, най-прекрасната и красива емоция на този свят - най-желаното състояние на духа на разума.. Друг е въпроса, че в днешно време аз любов не вижда - НИКЪДЕ.. Просто живеем в много кофти време и в кофти свят - в който - брата брата предава - хората играят една и съща игра - мъжете и жените гледат максимално да се възползват от другия пол и максимално да го прееба(не винаги разбирасе) Отделно някак си за тия времена модата е определяща - а модата в днешно време - не е хубава определено - отделно, че от част идва от масата хора, които слушат по фолк.. а там понякога такива грозни неща се чуват - има и хубави песни, но често направо са ужасни - и изграждат представа, че човек не тря да има за дръжки, че тря да има грях и некви е такива и има повече пороци от колкото където и да е другаде..

Сериозна връзка - да имъл съм и да промени ме и то много - Ако преди бях, човек, който е готов да се жертва за една жена, да даде всичко, да загърби всичко.. сега... сега за една жена не бих дал пункат грош и вече действам и по друг начин с жените - просто така правя нещата, че не аз да им ходя по гъза и да се боря за тях - а те да ми се бутат.. и взимам и никога не им връщам - шо кат е обратното - не е добре.. Като даваш - никога не ти дават, а само ти зимат още.. И като цяло мн се промених - много и положителни неща научих, но нещо конкретно не се сещам!За жалост разбрах с много мъка, че за жена в днешно време определено не си струва да си истински МЪЖ.. Останах си истински мъж, ама не позволих и няма да позволя никоя да се доближи вече до мен що? Шот нема да заслужи.. И те си се и редят направо като на опашка, ама тва е.. да се редят правя се на луд трая си и такам ;)

И иначе разочарован съм от любовта и то не от една жена - не от 2.. Колко по-мил,добър,грижовен,всеотда н бях с жените - толкова по-голям го ядях, но сега вече е друго... Жените сами си го правят - шо некой като е добър - та айде ако може и да диша - кога те искат.. за тваа толкова късо ги държа, че даже пълната липса на интерес от моя страна често ги кара те самите да ме търсят - някак си като не съм им обърнал внимание и си го търсят това внимание искат да знаят защо за мен те сякаш даже не съществуват и ми се набиват сами.. и така ми е по-добре ;) някак си направо може да се каже, че си ги дресирам и ги карам да правят каквото искам.. и е по-добре отколко да си човек и за тваа вечно да патиш!

Иначе за вечната любов - да вярвам, че 2 души неомърсени, които са найстина баш един за друг, които си подхождат във всяко едно отношение, и които се разбират винаги - просто защото найстина са като ин и ян ли е ан ли е - вярвам, че такива двама влюбени могат цял живот да са такива(докато смъртта ги раздели) но това го вярвам на теоря на практика - има примери, които се броят на пръсти буквално!

dimitar_ak
08-11-2011, 07:25
Какво е любовта и съществува ли според вас?

Да определено съществува. А определението за нея, което харесвам е това.

http://vbox7.com/play:a0e7451b

Имали ли сте сериозна връзка,колко време?

Да и в момента връзката ми е такава. Най-дългата ми беше 4 години, а сега сме заедно от 6 месеца.

Промени ли ви тази връзка?

Всяка връзка те променя. Запазваш хубавите спомени и си взимаш поуки, които ще са ти полезни при следващата.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?

Никога не мога да се разочаровам. Това е прекрасно чувство.

И последен въпрос .. има ли вечна любов ?

Ами нека пак отговоря с клип.

http://vbox7.com/play:38a404b7

nymphadora
08-11-2011, 10:21
Какво е любовта и съществува ли според вас? -Трудно ми е да обясня какво точно е,може би да превъзмогнеш собственият си егоизъм и нарцисизъм заради някого.Съществува да,банален е тоя въпрос.

Имали ли сте сериозна връзка,колко време? -Сегашната се очертава да е сериозна,или поне така се надявам.

Промени ли ви тази връзка?Да.И към по-добро,и към по-лошо.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?Разочаровала съм се много,но пък бързо преодолявам нещата и продължавам.

И последен въпрос .. има ли вечна любов ? -Само по филмите. :)

nymphadora
08-11-2011, 10:24
http://vbox7.com/play:a0e7451b



"..тя е онези неща,които се усещат без да има нужда да ги кажеш."

харесва ми.
:)

titinkaa
08-11-2011, 10:56
Какво е любовта и съществува ли според вас?

Имали ли сте сериозна връзка,колко време?

Промени ли ви тази връзка?

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?

И последен въпрос .. има ли вечна любов ?





:)1.Всеки я разбира по различен начин,но според мен съществува.
2.Да,1г. и 3месеца.
3.Не.
4.Не.
5.Според мен има.

cigarettekisses
08-11-2011, 12:32
Какво е любовта и съществува ли според вас?
силно привличане към някого,в следствие на което ставаш обсебен,привързваш се към него и ставаш до някъде зависим от него нещо като дрога (колкото и банално да звучи..а и всъщност е трудно да се опише.)

Имали ли сте сериозна връзка,колко време?
Не,не съм срещнала някой,който да ме привлича толкова много и си държа на свободата,затова досега само кратки съм имала.:D

Промени ли ви тази връзка?
-
Разочаровани ли сте от любовта и обратното ?
Да,понеже се влюбих в неправилния човек,за когото не си струва да страдам и да минавам през всичко това..

И последен въпрос .. има ли вечна любов ?
Няма.

Така поне аз мисля,не знам доколко е вярно.

annonimnna
08-12-2011, 01:04
Какво е любовта и съществува ли според вас? - Съществува, разбира се... Любовта е нещо хубаво, но понякога не си заслужава :?

Имали ли сте сериозна връзка,колко време? - Имала съм... Доста сериозна си беше. 1 година...

Промени ли ви тази връзка? - Много.

Разочаровани ли сте от любовта и обратното ? - Не мисля. Млада съм, за да се разочаровам от каквото и да било :)

И последен въпрос .. има ли вечна любов ? - Аз съм оптимист. Има, но трябва доста да я търсиш :P