PDA

View Full Version : Отговор на въпросите ми



kiberrboy
08-10-2011, 09:17
Здравейте приятели. Попаднах на един много добър сайт, с помоща на който усъществих голям напредък в сферата на домашните тренировки и научих много полезни съвети. www.muskuli.stamenov.net . Погледнете го няма да съжелявате :)

CwalkIn
08-10-2011, 09:19
Ха! Наскоро и аз попаднах на този сайт и останах очарован! Момчето много добре и на прост език обяснява неговите идей и тренировки и много ми помогна!
И НЕ - не е само за момчета! Има статии,които бяха много интересни дори на приятелката ми.. :)
И най-готиното е, че всеки ден пуска нови статии!

kiberrboy
08-21-2011, 22:18
Също така има и програми за начинаещи, среднонапреднали, и напреднали.

anonymous546178
08-22-2011, 05:22
Най-готинотото е, че нищо не разбира от фитнес и правилно хранене

HolyShit
08-22-2011, 05:46
Стана ми интересно като видях в една тема да пише да си направиш лост и дъмбели от цимент и туба вода за около 5 лева :D Само ми го направи той де axaxax :D

awerw
08-22-2011, 07:09
"14:30
Сещам се колко много обичам корнфлейкс с мед, и имайки в предвид, че съм в процес на качване а и ще тренирам след малко си пълня 1 чашка с 2 лъжици корнфлейкс, мъничко мед и мляко .



15:30 Тренировка:

(повторенията ми варират от 5 до 10 в зависимост от серията, почивам от 1 до 2 минути м/у сериите и упражненията)

Набирания с тежест широк надхват 5 серии по макс.бр.повторения.

Кофи с тежест 5 серии по макс.бр.повторения.

Набирания за бицепс 5 серии по макс.бр.повторения.

16:30

След тежка тренировка е време за стабилно ядене! – Свинска пържола с филия черен хляб.

18:00

20 минути кардио – скачане на въже."

kak taka 6se se6ta6 4e obi4a6 kornfleiks s med i mlqko 1 4as predi tren :? i interesna trenirovka ima samo ot 3 uprajneniq :shock: i da sa po 5 serii za men ne stava, trqbva da ima raznoobrazie, ta to negovoto i trenirovka li e biceps, gurdi i grub v edin den :( i kak taka sled hraneneto pravi kardio ?? za6to ne go pravi sled trenirovkata ?? malko 4ydni raoti prai tva mom4e, puk si e i lostadjiq

musicinmyveins
08-22-2011, 07:17
@awerw бас ловя,че има тяло x 10 на твойто....Качи една твоя снимка и се сравни с него.После се прави на разбирач.

Офф topic: ами познавам го още от преди да направи сайта 2-3 години (беше админ в една игра както и да е :D :D :D ) Та Тренировката му не е нищо особено както и режима му.За 3 години може да се постигнат къде къде по-добри резултати и съм много учуден,че не прави някви комбинации от сорта на предна->задна везна дори си беше казал,че не може да ги задържа.И въпреки всичко бас лова,че тялото му е x 10 на лапета като awerw,които точно това гонят.Ае дерзай дечко,че лостаджията е по-як.

awerw
08-22-2011, 08:10
e 4e e po relefen ot men po relefen e moje da e i po tejuk nz, no trenirovkata my ne stava :?

HolyShit
08-22-2011, 08:49
Мед + корнфлейкс преди тренировка = epic fail ..

alzheimer
08-22-2011, 08:51
Мм, незнам, но аз намерих някои от статиите му за много полезни. Не ме интересува особено, от какво разбира и какво, не.

HolyShit
08-22-2011, 09:00
А като не разбира,дали в статиите му ще има вярна информация , xaxaax ..

musicinmyveins
08-22-2011, 09:24
Вирусе надали нищо не разбира... направил е -> http://muskuli.stamenov.net/wp-content/uploads/2011/08/8-%D0%BD%D0%BE%D0%B5%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B8-2010-225x300.jpg от лостове и с хранене,което е г/д прилично на фона на днешните лапета дет бутат в гърлата сичко дет видят, е много добър резултат.Лично аз не съм впечатлен от тренировката му ем преди време висях и аз по лостовете като бях по-малък и не бях за зала още.Няма значение ние как я оценяваме важен е резултата и ,че не подвежда децата да скачат да се гледат в огледалото на 1вата седмица както и да тренират всеки ден.Има съвети,които на лостаджийте може да са им полезни.Не очаквам да разбереш тъй като знам акъла на билдърите :D :D

HolyShit
08-22-2011, 09:52
Вероятно има повечко акъл в акъла на билдърите :-o Като си му такъв фен я обясни защо преди тренировка да ям корнфлейкс + мед ? Много изцепки има,прочел 2-3 статии и почва и теми в сайт да пуска xaax ..

alzheimer
08-22-2011, 09:53
А като не разбира,дали в статиите му ще има вярна информация , xaxaax ..

За някой може да не е вярна, но на мен ми помага. Поне се занимава с нещо момчето. Не искам да споря, защото всички сме големи разбирачи. Довиждане.

HolyShit
08-22-2011, 09:54
Няма за някой вярна,невярна,нещата трябва да се аргументират на базата на научни изследнания,експерименти и литературата..

anonymous546178
08-22-2011, 10:42
Задачка-закачка- По кои части от тялото се познава лостаджията...










Отг. По ненормално малките рамена, прасеца с обиколка не повече от 30см, и 6pack

awerw
08-22-2011, 11:19
http://muskuli.stamenov.net/programi/programa-za-naprednali/
tova e programata za naprednali ama spored men e na principa na galin relefa : samo do otkaz drygoto e sme6ka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pencilwarrior
08-22-2011, 11:28
Мед + корнфлейкс 1 час преди тренировка... epic fail.. после сигурно издъхва направо, то хората казват 1 час преди тренировка да не се яде нищо, пък той не само че яде, ами че и мед яде.. умно

anonymous546178
08-22-2011, 11:38
-Аз пък бих казал – най-лесно се вреди на здравето с диета.

Добре си е ... :D :D :D :D :D :D [/quote]

musicinmyveins
08-22-2011, 11:41
Вероятно има повечко акъл в акъла на билдърите :-o Като си му такъв фен я обясни защо преди тренировка да ям корнфлейкс + мед ? Много изцепки има,прочел 2-3 статии и почва и теми в сайт да пуска xaax .. Не съм му фен просто почват да го коментират лапета далече от неговото тяло (не визирам тебе)
muscle
МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2011 1:42 pm Заглавие:
Задачка-закачка- По кои части от тялото се познава лостаджията...










Отг. По ненормално малките рамена, прасеца с обиколка не повече от 30см, и 6pack Тва с рамената беше..... :razz: :razz: :razz: Ти си от ония дет си мислят,че лостаджия е всяко 14-15 годишно лапе.Задачка закачка -> я ми кажи едно лостаджийско упражнение което не натоварва рамо.Аз ше ти кажа "няколко",които го натоварват. набиране,кофи,(предна обратна свито тяло мокри кофи),силовите (тесен широк смесен кръстосан прониран хват) предна задна везна,чистачка,часовник, коремно (пълно и без докосване на лоста),на една ръка,везна на лакти,планч,HANDSTAND PRESS (това ако не натоварва рамото ше си отрежа главата) ZEF pose, iron man, чисто силово, прибиране на 1 ръка,crab (всички видове) l-sit. Ми общо зето това е като сметнеш,че не съм лостаджия сигурно има и още.А да human flag и dragon flag.

awerw
08-22-2011, 11:47
kato kajem 4e ramoto e byta6t muskul i pove4e ot polovinata ti uprajneniq otpadat :lol:

anonymous546178
08-22-2011, 11:57
Може да ги натоварват, обаче 95% от лостаджиите, които познавам, имат по-слаби рамена от мен.. и като сила, и като релеф, и като обем, ако щеш...А аз съм един прос` билдър и грИбец

HolyShit
08-22-2011, 12:29
А иначе някой познава ли лично момчето ??? Аз мога да си пусна един сайт и да постна снимки на Христомир Христов и да давам съвети от рода "преди тренировка яж нещо мазно,като дюнер или хамбургер" , който види тялото ми и не знае нищо ще ми повярва на 100% и никой не може и да го обори,защото нали този правил така,якият..;

musicinmyveins
08-22-2011, 12:32
@awerw ти явно си голям разбирач :D :D :D Щом казваш начи всички отпадат апхахахахахаххахяхя Разтварянето на пек бек машина ич не натоварва рамото.Ма тва е шот не се бута ....
@muscle не става дума за това.Тука всички са против лостаджийте,щот за тях лостаджия е всеки дет отива и се люлее на лоста.Да ама не.За мене лостаджия е индивид дето може да направи това което ти изброих горе.Сигурен съм,че нито един от тия 95 % процента,които познаваш лично не ги може.Лостаджийте в София са 10% от всички дето си мислят,че са некви. Ето ти един наистина лостаджия http://www.youtube.com/watch?v=c5APvEfUPPk&feature=feedf от 58мата секунда ако ти се гледа гледай го.Не знам колко си "прос' " ама щом си гребец само респект :D

HolyShit
08-22-2011, 12:38
А как да разбера,че е лостаджия ??

ZipFail
08-22-2011, 12:47
Пича има добра генетика и много постоянство. Сайта е полезен единствено за начинаещи, които си нямат представа от хранене и тренировки..

awerw
08-22-2011, 13:00
kato e raztvarqne da ne e durpane ? ne se durpa pri tova dvijenie a se byta, kato raztvarqne na dumbeli vstrani te se izbytvat nagore pri raztvarqneto na pek deka e su6toto dvijenie samo 4e horizontalno

ZipFail
08-22-2011, 13:13
awerw, ти пък недей да говориш глупости, рамото не е само бутащ мускул.

Chacho
08-22-2011, 13:16
Задно рамо - дърпащ.

HolyShit
08-22-2011, 13:22
Чакай ся ... Рамото не бил бутащ мускул...При раменните преси к'во правиш,дърпаш ли я щангата или я буташ,при арнолд пресите,изтласкване на дъмбели пред тяло..

Chacho
08-22-2011, 13:25
Чакай ся ... Рамото не бил бутащ мускул...При раменните преси к'во правиш,дърпаш ли я щангата или я буташ,при арнолд пресите,изтласкване на дъмбели пред тяло..

Не е само бутащ, а не че не е бутащ.

musicinmyveins
08-22-2011, 13:42
@awerw Zip ти го каза много точно.Притеснява ме факта,че хора,които си мислят,че разбират дават съвети на начинаещи.Земи се стегни и престани да се правиш на голям капацитет.Нямаш грам стаж на лостове и се дуеш да покажеш колко си навътре.Като направиш 1 силово ше ми говориш.Най-вероятно и в залата си толква навътре щом не знаеш кои мускули натоварва пек бек-а.Представям си как ти минава една тренировка за рамо....

ZipFail
08-22-2011, 14:02
Чакай ся ... Рамото не бил бутащ мускул...При раменните преси к'во правиш,дърпаш ли я щангата или я буташ,при арнолд пресите,изтласкване на дъмбели пред тяло..


awerw, ти пък недей да говориш глупости, рамото не е само бутащ мускул.

awerw
08-22-2011, 14:05
@awerw Zip ти го каза много точно.Притеснява ме факта,че хора,които си мислят,че разбират дават съвети на начинаещи.Земи се стегни и престани да се правиш на голям капацитет.Нямаш грам стаж на лостове и се дуеш да покажеш колко си навътре.Като направиш 1 силово ше ми говориш.Най-вероятно и в залата си толква навътре щом не знаеш кои мускули натоварва пек бек-а.Представям си как ти минава една тренировка за рамо....
togava se pritesnqvai za tvoq priqtel

CwalkIn
08-25-2011, 08:50
Някой там беше писал дали някой го познава лично - ДА аз го познавам дори тренираме заедно и какво? Снимките са негови а и се вижда но вие явно сте зле.

Относно корнфлейкса с мед и мляко преди тренировка какво му има? Има бързи въглехидрати ще дойдат идялно преди тренировката..

А към тебе "muscle" ли си къв си,100% съм сигурен че си някакво малко лайно на под 15 години което тренира от 2 месеца и си мисли че знае всичко. Бил си малко по малко кг от него та и по НЕ релефен? Каде си трагнал да даваш жалкото си мнение в такъв случай? Като си толко отворен качи си няколко снимки тук и да видим?
А това че имаш по голямо и оформено рамо или прасец от него е пълна глупост.Ако искаш си качи снимки тук аз ще го накарам да се снима и ще сложа снимките тук ?

Айде ако обичате дебелите хейтърчета влизайте в WOW и не коментирайте!

anonymous546178
08-25-2011, 10:16
:razz: :razz: Ооодааа... разкри ме, дебел съм, на 15 години, спортувам от 2 месеца и не съм прочел и 1 страничка за правилно трениране и хранене :D :D Аз нямам нуждата да се доказвам пред някого, че да качвам снимки.. не гоня визия и не е най-важното за мен... качвали са се лостаджиймета с мен в лодката и както са по-силни и издържливи, са издъхвали на първия километър..





П.п. Само за сведение 4г. съм тренирал плуване, 2г баскетлол, 5 години фитнес (като всяка година прекъсвам за около 3-4 месеца) и вече втора година академично гребане и дърпане на въже.. :)

pencilwarrior
08-25-2011, 11:56
Някой там беше писал дали някой го познава лично - ДА аз го познавам дори тренираме заедно и какво? Снимките са негови а и се вижда но вие явно сте зле.

Относно корнфлейкса с мед и мляко преди тренировка какво му има? Има бързи въглехидрати ще дойдат идялно преди тренировката..

А към тебе "muscle" ли си къв си,100% съм сигурен че си някакво малко лайно на под 15 години което тренира от 2 месеца и си мисли че знае всичко. Бил си малко по малко кг от него та и по НЕ релефен? Каде си трагнал да даваш жалкото си мнение в такъв случай? Като си толко отворен качи си няколко снимки тук и да видим?
А това че имаш по голямо и оформено рамо или прасец от него е пълна глупост.Ако искаш си качи снимки тук аз ще го накарам да се снима и ще сложа снимките тук ?

Айде ако обичате дебелите хейтърчета влизайте в WOW и не коментирайте!

Сори, обаче 1 час преди тренировка като изяде бързите въглехидрати ще му се качи кръвната захар, та после ще падне на още по-ниско ниво и разбирай каква тренировка ще стане. На мен ми се е случвало и такова причерняване не е имало. Бързите въглехидрати - след тренировката, бавните и комплексните - преди...

HolyShit
08-25-2011, 12:51
Далеч е от истината за тренировка,щом въобще яде 1 час преди тренировка,че пък яде и бързи въглехидрати...

musicinmyveins
08-25-2011, 18:39
Е бате де да го знаеш човек...Аз съм ходил в 6 сутринта на тренировка и ядох в 4,30 макарони колкот да не умра на 2 часовото плуване :D .Недейте да го храните момчето има някой точни попълнения в сайта,които могат да се използват от напълноначинаещите.