PDA

View Full Version : Защо спортувате?



dimitar_ak
08-10-2011, 10:52
Гледам, че много зачестиха темите, а и едва ли не форумът се превърна във форум конкретно за бодибилдинг, та логично възникна в мен въпроса. Защо спортувате? Защото това ви доставя удоволствие, тонизира ви, прави ви здрави или защото напомпани ще бъдете по "вървежни"?

danchobg
08-10-2011, 11:03
цял ден си пълен с енергия
ставаме по здрави и по красиви
запълвамеси времето с нещо смислено, а не да пиеме до припадък в някоя маза
Спорта е един приятен начин на живот :)

klimatronik
08-10-2011, 11:21
За сила , тяло и тнт , но най-вече за удоволстове.
Това е нещо като хоби.

AreYouNoob
08-10-2011, 12:26
За сила , тяло и тнт , но най-вече за удоволстове.
Това е нещо като хоби.
+1

klimatronik
08-10-2011, 14:09
да прайм бодита и после да ни викат химици и фейкове и ние да се кефим
A да те питам имаш ли проблеми със слабините и оплождащия орган?

awerw
08-10-2011, 14:22
pulni gi kat agneta :grin: :D ima6e takava tema

firstdiesel
08-10-2011, 14:34
за да може да спорим с лостдажиите :D

klimatronik
08-10-2011, 14:57
да прайм бодита и после да ни викат химици и фейкове и ние да се кефим
A да те питам имаш ли проблеми със слабините и оплождащия орган? не питона си е 23-24 см и ги пори като риби
Щот съм чувал, че при взимане на химия - питона омеква ;)

Naik1
08-10-2011, 17:32
пропилях си 2 години с тоя 'бодибилдинг', защо - не знам.. една голяма глупост си е, явно с времето осъзнах, че няма смисъл да се правя на голяма работа и да подражавам на насраните псевдо мутри, за това смених спорта и се чувствам много по-добре пък тея, дето ги познавам от фитнеса ме гледат очудено...

redbul2
08-10-2011, 18:08
пропилях си 2 години с тоя 'бодибилдинг', защо - не знам.. една голяма глупост си е, явно с времето осъзнах, че няма смисъл да се правя на голяма работа

Ех,зависи какви очаквания си имал и дали не са били прекалено големи.
Чудеса на тоя свят не стават.Все пак генът накрая си казва думата. Аз специално ходя в залата за маса и сила. Не съм постигнал максимума,който желаех.Но все пак имам значително подобрение на физиката си.Щом и някои приятели го забелязаха. След някое време в залата,се стига максимума,тавана на възможностите и физическите качества.Нататък става все по-трудно те да бъдат подобрени.И ако човек няма съвсем болни амбиции и се примирява с максимата "каквото дойде",накрая все пак има някакви резултати.Нямам нищо против другите спортове.Който иска,нека опита.Но фитнесът е лесно достъпен,достатъчно натоварващ.И предварително е планирано всичко което ще се прави в залата.Резултатите подлежат на измерване,контрол и проследяване във времето.

Naik1
08-10-2011, 19:10
Просто исках тяло, което да ми харесва. Получих го (уточнение: имам корем, и от гърдите ми има кво да се иска още, но то ще стане самичко) и накрая кво? Нищо не мога да правя с него... имах ръка 41см, на село като ми се наложи да вдигна 15 чувала грозде и 41-те см загиваха. Сега ми е 38 (да не е и по-малко) ама ми върши къде къде по-добра работа..
Кво като ми беше по-голям гърбът, като се наложеше да бъркам 2 колички бетон и бях до там.. ей такива глупости.. тяло наистина създаваш, ама то става само за снимки.. визията не ми е на първо място.. май и на 2ро не е :)
същевременно ако бях тренирал 2 години лека атлетика щях да имам и по-добро тяло и много по-'функционална' мускулатура. Нищо, човек се учи докато е жив, все пак не съжалявам кой знае колко, ако не друго, поне в моя град, от моя набор са не повече от 2-3 дето ще ме бият на лег и клек 8-)

musicinmyveins
08-10-2011, 19:27
Тренирам поради няколко причини.Може би като започнах бях много нахъсан да не съм като останалите набори.(демек хилка или чувал)...Тренирам главно,защото ми харесва.Доставя ми удоволствие.Освен това ми харесва идеята,че мога да си използвам тялото пълноценно.

Chacho
08-10-2011, 19:43
Здрав дух в здраво тяло.

FantaMen
08-11-2011, 00:54
Едно момиче прави чудеса с мъжкият мозък брат !!! :) Как така никой не се намери да си тренира ей така за здраве и енергия преди 6-7 години... ?Това го нямам за спорт аз .. фитнес и бодибилдинг.! Скачаш в басейна и правиш дължини докато ти окапят белите дробове или ставаш в 5 и посрещаш изгрева тичайки и слушайки музика... Това му викам спорт за лятото :)

TodorMarkov
08-11-2011, 04:56
Тренирал съм доста видове спортове като в момента наблягам на бодибилдинга,но наистина няма друго такова чувство като след тичането,особено сутрин.

dimitar_ak
08-11-2011, 05:50
Спорта, който ме запали като ученик и студент беше тенис на корт. По цели дни съм изкарвал на кортовете. Тези на ТУ София бяха със свободен достъп, ако няма занятия на тях. Сега пък не слизам от велосипеда (50-60км на ден). Въобще не съм се интересувал това дали ще ми докара сила и маса, и дали ще ме направи да приличам на Рамбо. Просто ми е приятно усещането, което тези спортове ми дават.

awerw
08-11-2011, 07:48
Здрав дух в здраво тяло. http://www.vbox7.com/play:ee47486a :D

BloodRunsCold
08-11-2011, 10:28
За себе си. Това е моето хоби.

anonymous546178
08-11-2011, 15:29
1- Много добро хоби и чудесно запълва свободното време
2-много добър начин да израсходваш излишната енергия
3-много нови приятели
4-още физическа сила и издържливост не са излишни.. да не говорим за техниката от бокса и борбата
5-харесва ми как изглеждам

FantaMen
08-11-2011, 16:14
Просто вече всеки 3-ти на тая възраст 15-18 ходи на фитнес и т.н (бодибилдинг с 1 дума) А защо фитнес залите имат пъти повече посетители от колкото преди 6-7 години.. По малко младежи ли е имало тогава... или сега сме много богати и пълни със свободно време та еи така просто ....Всичко си има цел и целта на повечето не е просто за удоволствие а да се харесат на каките да избиват комплекси или да се направят на много силни... Не ги обвинявам нито им държа сметка техен си избор но просто отбелязвам каква е истината... Едва 15-20 % от трениращите го правят за спорта и просто за сила издържливост...Останалите го правят за описаните по горе неща

klimatronik
08-11-2011, 19:50
Просто вече всеки 3-ти на тая възраст 15-18 ходи на фитнес и т.н (бодибилдинг с 1 дума) А защо фитнес залите имат пъти повече посетители от колкото преди 6-7 години.. По малко младежи ли е имало тогава... или сега сме много богати и пълни със свободно време та еи така просто ....Всичко си има цел и целта на повечето не е просто за удоволствие а да се харесат на каките да избиват комплекси или да се направят на много силни... Не ги обвинявам нито им държа сметка техен си избор но просто отбелязвам каква е истината... Едва 15-20 % от трениращите го правят за спорта и просто за сила издържливост...Останалите го правят за описаните по горе неща
Е баш 15 -20% не е така.

gofeto917
08-11-2011, 23:33
Започнах да спортувам, за да сваля килограми, ама ми стана като наркотик, ако не направя поне 1 тренировка на ден, независимо каква е тя, все едно деня ми е минал напразно, обичам футбола, редовно се събираме да ритаме, особено удовослтвие ми доставя бягането, плуването, преди ходех на фитнес, ама сега нямам финансовата възможност и затова ходя на лостове. Спорта ми даде много, да чукна на дърво, откакто спортувам 1 настинка не съм хванал дори, точно годината преди да започна да спортувам, боледувах доста.

Uncontrollable
08-14-2011, 18:50
За хубаво тяло, да съм здрав, защото обичам спорта (фитнеса,бокс,плуването) запълва времето, и е ЯКОО ;д

firstdiesel
08-14-2011, 20:24
за мацките мноо ясно....
кат ме видят да им текат лигите и да казват "еее баси якия пич, сигурно прави стриитфитнес!!" :lol: :lol: :lol:

Naik1
08-14-2011, 21:25
хуххссхсхсухсуаххухаухаух апфиуехйг'рнкйти7ъ50ъ45у9йие уа4т895 дизелчо, само че е модерно да се казва 'стреетфитнес' :D

Waterpolo1997
08-14-2011, 21:25
за мацките мноо ясно....
кат ме видят да им текат лигите и да казват "еее баси якия пич, сигурно прави стриитфитнес!!" :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SomeRandomDude
08-15-2011, 14:20
Спортувам за да избивам емоция.
Всеки път когато съм щастлив - тичам.
Когато съм ядосан - тичам.
Когато съм уплашен - тичам.
Когато съм тъжен - сдухвам се, ама това е нормално.
Всичко останало избивам с тичане, или друг спорт.

За мен самото движение е емоция. Умората също. Приятно ми е да се уморявам.

musicinmyveins
08-15-2011, 18:10
за мацките мноо ясно....
кат ме видят да им текат лигите и да казват "еее баси якия пич, сигурно прави стриитфитнес!!" :lol: :lol: :lol:Нали се сещаш,че мацките не ги боли грам дали се потиш кат прасе в залата или се дигаш на лоста демек-> правиш слънце и сички ше ти бършат обувките,а дори и да праиш клек , тяга и etc. с 300 кила никой не го боли....Ама на лост бицка 40 не можеш да докараш за времето което в зала демек мацките пак са недоволни->Ако тренираш за мацките няма начин да са доволни за тва най-ефективното е вадиш меча 30 санта и всичко припада !!! :D :D :D :D

Naik1
08-15-2011, 18:41
Е да, ти тряя да си най-комплексирания и некадърен шапшал, че да 'тренираш за мацките'... все пак постиженията ти в дадения спорт или големият гръб не чукат мацките, ами kура ти => тренирай ей тоя спорт http://www.youtube.com/watch?v=fD4XnH0XDCo ;)

musicinmyveins
08-15-2011, 18:54
Сигурен съм,че си напълно наясно колко тренират за "мацките"и колко за себе си.SAD BUT TRUE! :D Пред кухата кифла нема яки спортисти има яки пиандета пушачи и селянчета :D :D :D

Greennight
08-15-2011, 19:41
Спортувам,защото обичам да виждам как изцеждам всеки път силите си до краен предел и си тръгвам от залата гладен,жаден,потен,но с усмивка,че съм имал волята да го направя!Пък мацките,релефа,силата и другите +ове идват в последствие.

firstdiesel
08-15-2011, 19:42
musicinmyveins, ти май не загря че се ебавам 8-)

klimatronik
08-15-2011, 20:54
firstdiesel що така бе. Мацките не ти ли се кефят. :D

Пс Умните момичета си харесват спортисти ;)

Naik1
08-15-2011, 22:44
те харесват хасъл спортисти, а не манекени (=бодибилдъри)..
btw тва да тренираш за мацките е като да се обезкосмяваш за мацките, ти не искаш, ама да не се изложиш... иначе и представа си нямаш що го прайш.. ся и аз имам периоди, когато тренирам за тяло, ама щото на мене ми харесва, през kура ми е дали ще ме хареса някой заради нацепените ръце..

musicinmyveins
08-16-2011, 07:31
musicinmyveins, ти май не загря че се ебавам 8-) Ти си най-големия лостаджия и от там ред мацки около тебе :D :D :D
klimatronik
МнениеПуснато на: Пон Авг 15, 2011 11:54 pm Заглавие:
firstdiesel що така бе. Мацките не ти ли се кефят. Very Happy

Пс Умните момичета си харесват спортисти Wink А нали знаеш,че спортиста и бодибилдъра( както и лостаджията) в техните очи не са едно и също.
Naik1
МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2011 1:44 am Заглавие:
те харесват хасъл спортисти, а не манекени (=бодибилдъри)..
btw тва да тренираш за мацките е като да се обезкосмяваш за мацките, ти не искаш, ама да не се изложиш... иначе и представа си нямаш що го прайш.. ся и аз имам периоди, когато тренирам за тяло, ама щото на мене ми харесва, през kура ми е дали ще ме хареса някой заради нацепените ръце.. Абе не е като да не правиш нищо за тях.То по тая логика и кат клошар да ходиш трябва всички да ти се кефат.Има си някви граници се пак.Аз примерно кат излизам на дискотека или нещо такова се обличам кат най-големия гъзар парфюми ала бала се праа на тежък :D :D :D Ама не съм имал и една тренировка,която да ми е насочена към това да ми се кефат мацките.В крайна сметка както съм казвал мене програмата ми е за сила и не гоня хипертрофията демек ако ще и "хърби" да съм кат бутам 120 от лег грам не ме боли :D Но то едното следва от другото.Колкото и да не искам ако бутам 120 кила няма начин да съм "хърби" :D :D :D

Naik1
08-16-2011, 08:31
Обличам се, тренирам и тн, защото на мен ми доставя удоволствие да съм такъв.. боли ме фара дали 1 курва ще ме хареса, щото съм си облякъл блузката по мене, само с външен вид момичета не се свалят, ама има някои дето и без кой знае какъв вид минават половината град ;)

musicinmyveins
08-16-2011, 09:57
Не ме разбра :D То едва ли има някой който да се облича за другите (абе има си :D ) Става въпрос,че вече 99% от лапетата 13-14-15 решиха да се правя на тегави и да ходят в зала да разказват на аверите си колко бутат от лег.Аз не мисля,че на тая крехка възраст можеш да докараш големи резултати поради ред причини.От тия 99% 90 си бръснат всеко место по тялото да мязат на педалчета хептен.Пак от тия 99% 80 носят розови ризи и се държат като педалчета.Демек на тая възраст момците са гига прости и още от малки стават нежни душици заради некви пачи дет не знаят какво искат.А много много ми е смешно кат ида някъде на някво събиране и некви охлюви ми се правят на мъже кат гледат тъпо в една точка с некав злобен поглед,а са на един тупаник.Както и да е страшно много се отклонихме от темата,а истината е,че вече наистина малко ходят да тренират за удоволствие и здраве. :?

klimatronik
08-16-2011, 09:58
musicinmyveins, ти май не загря че се ебавам 8-) Ти си най-големия лостаджия и от там ред мацки около тебе :D :D :D
klimatronik
МнениеПуснато на: Пон Авг 15, 2011 11:54 pm Заглавие:
firstdiesel що така бе. Мацките не ти ли се кефят. Very Happy

Пс Умните момичета си харесват спортисти Wink А нали знаеш,че спортиста и бодибилдъра( както и лостаджията) в техните очи не са едно и също.
Naik1
МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2011 1:44 am Заглавие:
те харесват хасъл спортисти, а не манекени (=бодибилдъри)..
btw тва да тренираш за мацките е като да се обезкосмяваш за мацките, ти не искаш, ама да не се изложиш... иначе и представа си нямаш що го прайш.. ся и аз имам периоди, когато тренирам за тяло, ама щото на мене ми харесва, през kура ми е дали ще ме хареса някой заради нацепените ръце.. Абе не е като да не правиш нищо за тях.То по тая логика и кат клошар да ходиш трябва всички да ти се кефат.Има си някви граници се пак.Аз примерно кат излизам на дискотека или нещо такова се обличам кат най-големия гъзар парфюми ала бала се праа на тежък :D :D :D Ама не съм имал и една тренировка,която да ми е насочена към това да ми се кефат мацките.В крайна сметка както съм казвал мене програмата ми е за сила и не гоня хипертрофията демек ако ще и "хърби" да съм кат бутам 120 от лег грам не ме боли :D Но то едното следва от другото.Колкото и да не искам ако бутам 120 кила няма начин да съм "хърби" :D :D :D
мхм . За тях спорта е футбол само и сутрешното бягане...
Всички момичета от класа ми си мислят,че фитнеса е глупава работа и не е нищо :D

Vagabond
08-16-2011, 09:59
Тренирам щото ми е кеф и ми доставя удоволствие да ходя на фитнес.Не е заради мацките.Те така или иначе си ме харесват! :D :D

BloodRunsCold
08-16-2011, 11:56
То ние хубаво тренираме, ама по-занемарени индивиди от момичетата не съществуват! Толкова малко се поддържат...

musicinmyveins
08-16-2011, 12:24
То ние хубаво тренираме, ама по-занемарени индивиди от момичетата не съществуват! Толкова малко се поддържат...Куцо,кьораво,са ато щом е дупка значи злато!!!Умен човек ми го каза демек кат мислиш с хуя не се заглеждаш много.А и за едно момиче диета=глад до дупка (ако не се стигне до анорексия болници и лекари е добре) да не говорим,че те много от тях са си го наследили дали ше са слаби или по-така :D . Под занемарени приех тяло,защото доста кифли виждам в рамките на последните 3-4 месеца тъй,че едва ли имаш предвит,че не им пука кви са им муцуните,щом играе фондютена като за боядисване на фасади :D :D :D

Naik1
08-16-2011, 15:43
Не ме разбра :D То едва ли има някой който да се облича за другите (абе има си :D ) Става въпрос,че вече 99% от лапетата 13-14-15 решиха да се правя на тегави и да ходят в зала да разказват на аверите си колко бутат от лег.Аз не мисля,че на тая крехка възраст можеш да докараш големи резултати поради ред причини.От тия 99% 90 си бръснат всеко место по тялото да мязат на педалчета хептен.Пак от тия 99% 80 носят розови ризи и се държат като педалчета.Демек на тая възраст момците са гига прости и още от малки стават нежни душици заради некви пачи дет не знаят какво искат.А много много ми е смешно кат ида някъде на някво събиране и некви охлюви ми се правят на мъже кат гледат тъпо в една точка с некав злобен поглед,а са на един тупаник.Както и да е страшно много се отклонихме от темата,а истината е,че вече наистина малко ходят да тренират за удоволствие и здраве. :?

еми прави си.. ама кво да праят лапетата? Не виждаш ли, че смотаните и насрани лигльовци, дето се наричат мутри, са същите, ама по-назобани и по-дърти? И че те са на почит в България... Ако всички боготворяха писателите, щеше да е пълно с библиотеки и тн, ама не ....

SweetLuna7
08-16-2011, 22:14
Защото обожавам спорта. :grin: Особено баскет, развиваш рефлекси и бързина.

Обаче що само момчета са писали в тази тема :-o

Milly4
08-16-2011, 22:46
Разпускам така и за здраве :)

diksi
08-17-2011, 10:18
не обичам да се застоявам на едно място, а тренираш ли нещо.. няма как да се случи

Obuchenie
08-17-2011, 12:54
Спортувам, за да имам стегнато тяло, разбира се :)

Това е основното. Друга причина може да е :
- за здраве
или
- за здрав дух


но то е почти същото :D

babity
08-17-2011, 19:14
За да отслабна започнах. Но предусещам, че когато един ден си догоня целта, а това не е чак тоооолкова далече, може и да прерастне в жива мания. С други думи, влюбена съм в инструкторката и като порастна... кхъм, като се смаля достатъчно искам да приличам на нея.

vesko555
08-17-2011, 22:14
За да съм мускулест :D И 'щото ми е кеф :)

Ashenvale
08-18-2011, 09:05
За да стана културист ..

firstdiesel
08-18-2011, 17:37
чайте ся малко ....

аз съм единствения в тоя форум дет тренира САМО за сила, а вие ме изкарахте чалъмар .........

FuckedUp
08-18-2011, 18:17
Шото е полезно и имаш по-привлекателен външен вид.

Ashenvale
08-18-2011, 20:21
ЗА ДА СТАНЕМ ХОРА !

brusa
08-18-2011, 22:42
защото трябваше да променя живота си !!!

SolomonIceberg
08-19-2011, 07:49
чайте ся малко ....

аз съм единствения в тоя форум дет тренира САМО за сила, а вие ме изкарахте чалъмар .........
айде де :)

с теб съм !

PROVOCATIVE
08-20-2011, 17:18
Защото се чувствам по-уверена.. И изглеждам по-добре де 8) :D

Chacho
08-20-2011, 17:47
За кондиция. Искам да си чувствам тялото живо и способно.

GunSnSteelflowers
08-21-2011, 17:19
Тренирал съм доста видове спортове като в момента наблягам на бодибилдинга,но наистина няма друго такова чувство като след тичането,особено сутрин.

Ооо да! Момиче съм и спортувам активно, защото това е функцията на телата ни. Не да седим пред телевизора и да ядем чипс, а да постигаме с тях. Няма нищо по-хубаво от това да достигнеш n-тия километър и да усещаш как тялото ти вече е привикнало към темпото. Да усетиш силата, че можеш да тичаш още и още. Тренирам и катерене в зала и не можете да си представите колко е хубаво да се протегнеш и да усетиш, че си достигнал върха. Много познати си мислят, че е вманиачаване и това е тъжно. Просто се чувствам зле без тренировки.

wutthefuck
08-22-2011, 16:10
Малко глупав въпрос според мен. Аз не тренирам БОДИБИЛДИНГ, въпреки че за такъв спорт не съм чул :-o .
1.За да не дебелея и да натрупам по-голяма мускулна маса.
2.Защото ми харесва тоя спорт.
3.Обичам чувството на приятна измуреност :D
4.Мацки не си падат по момчета с бирени шкембета.

pencilwarrior
08-22-2011, 19:54
Тренирал съм доста видове спортове като в момента наблягам на бодибилдинга,но наистина няма друго такова чувство като след тичането,особено сутрин.

Ооо да! Момиче съм и спортувам активно, защото това е функцията на телата ни. Не да седим пред телевизора и да ядем чипс, а да постигаме с тях. Няма нищо по-хубаво от това да достигнеш n-тия километър и да усещаш как тялото ти вече е привикнало към темпото. Да усетиш силата, че можеш да тичаш още и още. Тренирам и катерене в зала и не можете да си представите колко е хубаво да се протегнеш и да усетиш, че си достигнал върха. Много познати си мислят, че е вманиачаване и това е тъжно. Просто се чувствам зле без тренировки.

Тея твоите познати да се гръмнат.. И аз имах такива, просто оправдание за мързела им е тва, че другите са вманиачени, но въпрос на вкус, предполагам..

powerman
08-23-2011, 18:54
Бодибилдинга според мен е едно много скучно и безинтересно занимание това не е здравословно износваш си стави,прешлени. Според мен не може един пич дето тренира по лостовете да направи 10 набирания без да се затрудни ,а един фитнес-маниак ,които вдига 200 кг от лежанка да не може да се набере 5 пъти това е лично мое мнение ,ама помните в сървайвър как едно хилаво момченце засрами "великия" Митьо Крика като вдигна някакви тежести и трябваше да не му падат и той самия да не падне ,обаче великия Митьо се прегъна като жена... а оня беше някакъв мишок пред него.. от фитнеса не получаваш сила. там избиват комплекси не всички ,но повечето ,които нямат 23-4 години

loveca777
08-23-2011, 19:01
Бодибилдинга според мен е едно много скучно и безинтересно занимание това не е здравословно износваш си стави,прешлени. Според мен не може един пич дето тренира по лостовете да направи 10 набирания без да се затрудни ,а един фитнес-маниак ,които вдига 200 кг от лежанка да не може да се набере 5 пъти това е лично мое мнение ,ама помните в сървайвър как едно хилаво момченце засрами "великия" Митьо Крика като вдигна някакви тежести и трябваше да не му падат и той самия да не падне ,обаче великия Митьо се прегъна като жена... а оня беше някакъв мишок пред него.. от фитнеса не получаваш сила. там избиват комплекси не всички ,но повечето ,които нямат 23-4 години
:D А от кое се прави сила?

musicinmyveins
08-23-2011, 19:03
СТРЕЕТ ФИТНЕС!!!!!!!Можеш ли коремно си ИЗВЕРГ както казва b46 :lol:

loveca777
08-23-2011, 19:07
СТРЕЕТ ФИТНЕС!!!!!!!Можеш ли коремно си ИЗВЕРГ както казва b46 :lol:
:lol: Чакай може друго да мисли не прибързвай. 8)

ZipFail
08-23-2011, 20:42
Иначе казано, клишетата дето всички пубертети без никаква представа от спорт повтарят ^^
И аз така си мислех едно време :)

MoD3RatoR
08-26-2011, 19:21
Просто вече всеки 3-ти на тая възраст 15-18 ходи на фитнес и т.н (бодибилдинг с 1 дума) А защо фитнес залите имат пъти повече посетители от колкото преди 6-7 години.. По малко младежи ли е имало тогава... или сега сме много богати и пълни със свободно време та еи така просто ....Всичко си има цел и целта на повечето не е просто за удоволствие а да се харесат на каките да избиват комплекси или да се направят на много силни... Не ги обвинявам нито им държа сметка техен си избор но просто отбелязвам каква е истината... Едва 15-20 % от трениращите го правят за спорта и просто за сила издържливост...Останалите го правят за описаните по горе неща

Ти какво говориш само бе, бодибилдйнга какво било ?! Всеки си избира за какво и защо ще тренира.
Какъвто и да е, само спорт да е !!! :wink:
По темата, аз тренирам повече за здраве и самочуствие. Моето лично предпочитание е да имам по-големи мускули, а не комплекси отностно външноста :) :wink: :wink:

Everytime
08-26-2011, 21:39
Понеже ми доставя удоволствие.Винаги когато влизам във фитнеса,влизам със усмивка и готовност да дам всичко от себе си за една пълноценна тренировка.Също така тренирам и за себе си.Не ми пука особено мнението на другите.Щом на мен ми харесва,значе е ок.
И другото което е,че обичам големите тежести..не,че вдигам кой знае какви килограми,но просто обичам тежкото и големите мускули.
Тренирал съм и волейбол.Да,наистина много добър спорт,но след като удовоствието от тренировката ти бива пре*бана за чий хуй да тренираш :)
От 2 годинки вече блъскам у фитнеса и мога да кажа,че доста се промених като физика,че дори и психически,и изградих много навици,и както в по-горен пост прочетох,и нови приятели и въобще всичко най-хубаво.
Фитнеса може да е най-неблагодарният и скъп спорт,но няма друг като него :)

zero
08-26-2011, 22:04
1. За да изглеждм добре :)
2. Когато съм с мега скапано настроение ми треа 1 тренировка, за да стана ебасиии човека с ебасиии настроението (дори да пия ракия не ми се вдига така настроението, ЧЕСТНО !!!) Много позитивен човек ставам !
3. Уплътнявам си свободното време
4. В залата си избивам цялата излишна енергия когато съм ядосан когато не съм на кеф -> просто слагам макс иии полудявам ...
5. Уникално е и чувството, когато усещаш как лоста се огъва в ръцете ти, това усещане е супер ценно за мен -> направо ме изпълва, разбива ме изкушава ме за още. Чувстваш се като една машина !!!

Много адски мнго причини заради които тренирам и всичките си струват .. !!!!

TodorMarkov
08-27-2011, 15:55
Защото ме кара да се чувствам ЖИВ!Успокоявам се като тренирам и забравям за проблемите в жалката ни държава...Та по темата ->
http://prikachi.com/images/477/3745477o.jpg

tomboy
08-27-2011, 18:44
ами , честно казано , не знам!.. :lol: ...просто ми харесва , а и аз имам супер много енергия и все някак трябва да я изразходвам!... :) :) :D :) :)