PDA

View Full Version : Съмнения



MissNothing
08-10-2011, 12:02
,,

Evterpa
08-10-2011, 12:06
Щом се чудиш дали да си с него - значи не.

BumpyRide
08-10-2011, 12:07
Истината е, че явно твърде много те е наранявал в началото и в момента му нямаш много доверие, а това от своя страна води до съмнения. Все още ти е трудно да повярваш, че се е променил, но според мен трябва да му дадеш възможност да ти се доказва още. Той най-сетне е започнал да се променя и да ти показва, че държи на теб и ти да го зарежеш?! :)

BumpyRide
08-10-2011, 12:08
Изчакай поне още известно време, за да си сигурна дали е за теб или не..

MissNothing
08-10-2011, 12:10
Точно това си мисля , че е причината и аз-предвид това, как започнахме.. мх, благодаря. :)

ivcheto0o
08-10-2011, 12:38
Щом се чудиш дали да си с него - значи не.

LambOfGod
08-10-2011, 12:44
Не виждам защо се филмираш толкова. Изглежда момчето е точно, говорила си с него и той си е променил държанието. Сега изживей хубавите моменти на цветя и шампанско с него без да се поддаваш на съмненията.

anonymous708973
08-10-2011, 12:59
Не виждам защо се филмираш толкова. Изглежда момчето е точно, говорила си с него и той си е променил държанието. Сега изживей хубавите моменти на цветя и шампанско с него без да се поддаваш на съмненията.

+1

Какво значи правилният и кви са тия съмнения? Да няма да се жениш за него?

SmilezZz
08-10-2011, 13:04
Щом се чудиш дали да си с него - значи не.Съгласна съм. Но ти си знаеш. (:

sasha_90
08-10-2011, 13:07
Ако нямам доверие на някого,дори и да го харесвам,не бих била с него.Все пак в една връзка доверието е много важно.Без доверие за къде?

MissNothing
08-10-2011, 13:33
Не виждам защо се филмираш толкова. Изглежда момчето е точно, говорила си с него и той си е променил държанието. Сега изживей хубавите моменти на цветя и шампанско с него без да се поддаваш на съмненията.

+1

Какво значи правилният и кви са тия съмнения? Да няма да се жениш за него?
не разира се, но както sasha_90, и за мен доверието е важно :)

TheNewReligion
08-10-2011, 13:38
Не знам вие на мое място бихте ли продължили да бъдете с човек, който харесвате наистина, дори повече от това, но постоянно нещо ви човърка дали си струва и дали той е правилен за вас? :?
За нас ли трябва да е "правилен" (за приятеля ли става дума?) или за тебе?
И какво толкова има да си струва? Хората се събират и разделят през час-два, няма какво толкова да губиш.

tuzaro
08-10-2011, 13:52
при мене е обратното, в началото всичко е идеално ама после...

lina15
08-10-2011, 14:20
при мене е обратното, в началото всичко е идеално ама после...
но аз постоянно имам някакви съмнения за нас като двойка, съмнения в него, дали има смисъл да продължаваме...Ето за това така се получава.

LambOfGod
08-10-2011, 14:28
Не виждам защо се филмираш толкова. Изглежда момчето е точно, говорила си с него и той си е променил държанието. Сега изживей хубавите моменти на цветя и шампанско с него без да се поддаваш на съмненията.

+1

Какво значи правилният и кви са тия съмнения? Да няма да се жениш за него?
не разира се, но както sasha_90, и за мен доверието е важно :)


След, като си говорила с него той се е променил. Защо да нямаш доверие на човек, който се държи така?

kyon
08-10-2011, 14:54
Щом се чудиш дали да си с него - значи не.

точно! :?

jghgh
08-10-2011, 19:49
Щом се чудиш дали да си с него - значи не.
По дяволите, винаги е така...

Нямаш ли готовност да си с някого въпреки и заради пречките, отписвай тая история.
Съмненията прояждат и малкото (останало) истинско в една връзка, ако изобщо има такова. Опит ти ка'ам.

Evterpa
08-10-2011, 20:28
Щом се чудиш дали да си с него - значи не.
По дяволите, винаги е така...

Нямаш ли готовност да си с някого въпреки и заради пречките, отписвай тая история.
Съмненията прояждат и малкото (останало) истинско в една връзка, ако изобщо има такова. Опит ти ка'ам.

Що по дяволите? 8-) Т'ва важи за всичко, не само за връзките.
И аз от опит го казвам. Нямаш ли увереността, че искаш нещо, по-добре не се опитвай да го получиш, загуба на време е.

fen7asy
08-10-2011, 20:52
да си видя аватара

jghgh
08-10-2011, 20:52
'Щото понякога много ни се иска от самия инат, суетене и детинско упорство нещо да се получи, но фактът, че се съмняваме в него, ни кара да сме нащрек, да не се държим както би подобавало за да запазим "нещото" в ръцете си и най-накрая го губим .. дори да не сме го искали чак толкова.

Нещо като морална глезотия.
Напълно съм съгласна с теб.