PDA

View Full Version : Как да се харесаме на момче



MaLkaTa_LaDy
08-10-2011, 13:02
Valdesbg написа тема „Как да се харесаме на момиче” и понеже се пускат доста теми и за другия пол, реших, че ще е добре да се направи и тема „Как да се харесаме на момче”. Не искам да налагам това, което ще напиша като правила, а по-скоро съвети. Ако не сте съгласни с някои от тях се надявам да се обсъдят в темата, да чуем и мъжко мнение и да се поправят или да се добавят нови съвети към момичетата. Приемам всякакви критики.

Искам да изясня, че по никакъв начин, не се опитвм да поставя всички мъже[момчета] под общ значенател, нито да обидя някого. Думи като “трябва”, ще използвам за да изразя моята гледна точка. Това не са някакви писани правила.

Мисля да започна с едно качество, което се цени у една жена, дори да не вземаме под внимание отношенията със срещуположния пол. Това е достойнството. Тук не мисля, че някой ще успори, колко по-привлекателна е самоуверената жена, която вярва в себе си и се харесва. Много лошо впечатление ми прави, когато мъжете правят комплимент на една жена например за това колко е красива, тя да го отрече. Или пък редовната реплика под някои снимки във фейсбук „Въобще не се харесвам на тази снимка/ Много съм грозна”. Вместо това е много по-добре момичето да каже с усмивка „Благодаря”. Една жена придобива повече самоувереност, когато полага грижи за себе си, отделя от времето си, за да ходи на фитнес и да поддържа тялото си. Когато тя се стреми да се усъвършенства, печели повече уважение от мъжете. Достойнството от друга страна представлява и отстояване на собственото мнение. Не непременно щом един мъж каже харесвам руси жени с големи гърди, тя да се втурне да се изрусява, въпреки че се харесва повече с тъмна коса и да си оголемява гърдите само заради него. Не е нужно да сте перфектни, за да ви хареса някой. Бъдете уверени в себе си и се чувствайте комфортно в собствената си кожа.

Относно темата за големите гърди на показ е вярно, че повечето мъже харесват големи гърди, но явното им натрапване говори само за отчаяност и може би липса на други качества, които една жена, може да покаже. Всяка част от тялото може да е изключително привлекателна, ако е загатната закачливо. Гърдите са секси, но когато са на показ целите не будят въображението на мъжете, тъй като те вече са видяли всичко. Тук мъжката част от форума ще се изкаже, но си мисля, че е много по-печеливша тактика да заинтригуваш въобважението на мъжа, отколкото да получи наготово цялата гледка. От друга страна, когато момичетата не прекаляват с голотата е доста по-секси мъжа да знае, че това, което получава в леглото го е виждал само той и си е само за него.
Допълнение: Едно от нещата, които се старая да спазвам, когато се обличам е да не показвам едновременно крака, гърди и рамене.

Има много начини едно момиче да бъде интригуващо и определено секса, не трябва да заема главно място сред „оръжията” й. Предизвикателството пред един мъж трябва да е как да задължи вниманието ви, а не как да си легне с вас.

Всеки [дъли мъж или жена] търси някого, който е по-специален от другите, който притежава нещо повече. И точно тази идентичност трябва една жена да покаже, когато е с мъж. Стратегията да подръжава на другите сигурно върши работа до известна степен, но всеки иска нещо по-специално. Тук сигурно е мястото на баналното “Бъди себе си.” Съгласна съм, че ако не си себе си, рано или късно това проличава и просто нещата не се получават както трябва. Но тази тема я пиша, за да могат момичетата да погледнат малко по-различно на нещата и ако са съгласни с написаното, да променят в себе си това, което не им харесва.
За да оцени мъж една жена [както и обратното] трябва да я възприеме малко или много като предизвикателство, което трябва да спечели. Никой не харесва момичето, което казва “както и да е” винаги. Звучи сякаш крещи, че не е достатъчно самоуверена, че няма лично мнение. Когато жената се въодушевява и от най-ужасния филм, но е важно, че го е гледала с харесваното момче, не печели толкова уважение и изглежда по-лесна, отколкото ако си кажеге реалното мнение – че филма е бил ужасен, но компанията ви е харесала. Не е нужно винаги да се опитвате да му се харесате и да правите това, което той иска. В един момент такъв човек доскучава адски много. Гледайте да доставяте удоволствие и на себе си. Забавлявайте се, докато сте с него, задавлявайте се и докато не сте с него.

Момента, в който момичето трябва да покаже на момчето, че му харесва да прекарват време заедно и иска да продължава да го правят е важен, защото понякога се прекалява и на мен ми изглежда отблъскващо поведението “не мога без теб/завися от теб”, в началото на отношенията. Прекаленото бързане към периода на “връзка” е неприятно. Опознайте се добре, излизайте и просто губете времето си заедно, защото така ви харесва, а не защото очаквате скоро да се обвържете и с нетърпение чакате този момент.

Относно връзките и периода на охажване преди тях, може би не съм най-точния човек, който да говори за това. Колкото и малоумно да звучи – връзка ми звучи вързващо. Мисля да скъся тази част и само да загатна някои неща, които може би няма да са толкова верни за всички и тук очаквам доста критики.

Колкото по-малко се говори за една връзка, толкова по-съкровенни стават прекараните мигове между двама души. За това идеята за датата, на която празнувате N месеца не ми харесва много. Една връзка започва постепенно, малко по малко отношенията стават по-сериозни и „обвързването” стана плавно, без рязка граница. Какво се е променило, като сте си казали, че точно днес сте тръгнали? С какво отношенията ви утре ще са по-различни от вчера? Цялата тази плавност и некоментиране на това точно какви се водите ме кара да си мисля, че усилва тръпката. Няма да коментирам мигновенната промяна в статуса във фейсбук как не ми допада. Показността убива съкровенността. Реплики от сорта на „Какво знача за теб? Обичаш ли ме?” са ми крайно противни.

Личното пространство във връзка или извън нея е много важно за всеки, за това старайте се да пазите своето и да си имате своите часове за фитнес или хоби, в които мъжът знае, че не сте му на разположение. Не припирайте да се запознавате с техните, нито с приятелите му. Оставяйте го да си излиза по мъжки... Ревностните разпити „Какво си правил днес? С кои приятели си на дискотека довечера?” също са много уморителни и неприятни и само вредят на отношенията.

Мисля, че трябва да се отделят и няколко реда на секса и държанието след първия път с мъжа. С червено дантелено бельо и акробатични пози не се печели сърцето на мъжа. Може би само ще го накарате да се замисли за мъжете, с които сте си лягала до сега и как това, което правите сега с него, сте го научили от някой друг. Прекаленото стараене както по филмите, когато мъжа звъни на вратата, а жената го посреща по сатенена рокличка тип мини жуп, леглото е посипано с рози, запалени са ароматни свещи и звучи нежна музика, си остава по-филмите. Не казвам, че не трябва да го изненадате някога по този начин. Със сигурност ще му стане приятно, но не и в началото на връзката.
Аз не съм против лесния секс още на първата вечер, стига да се мисли рационално след него, да не се прехласвате и да не мислите, че след него всичко ви е в кърпа вързано. По-скоро ако поведението ви си остане същото както и преди него – всичко е наред. Продължавайте да си бъдете все така ангажирани с [отново ще се повторя] хобито си или фитнеса.

И мисля, че се изчерпах. Надявам се да има и хубави и лоши коментари по написаното. И се надявам да съм била поне малко полезна.

w0sh
08-10-2011, 13:11
Ако това нещо стане важна тема аз отивам в манастир.

Auriss
08-10-2011, 13:35
Ако това нещо стане важна тема аз отивам в манастир.

Плюсчи


Колкото да не е спам - имате твърде грешна представа за пубертетските връзки ... ама твърде.

Темата на Валдес ме вкара в агония ,смесица от фейспалм и истеричен смях. Не за друго ,ами щото пишете сякаш животът е някаква сладникава романтична комедия. Тва дето си го написала е супер ,не ме разбирай грешно ,но личното ти усъвършенстване няма нищо общо с поведението ти пред обществото. Така ЩЕ се харесаш на някого ,но определено няма мъжът на мечтите ти да тръгне след теб...камо ли цялото даскало :lol:


Редактирай си темата и напиши ей това с главни букви - НЕ се взимайте на сериозно ,забавлявайте се ,усмихвайте се и отбягвайте интригантски истории.

CanisDirus
08-10-2011, 13:44
Тези теми са епични. Подържат притока на потребители дошли for teh lulz

темата на Valdesbg ми докара няколко цицини от фейспалм.

leadyflame
08-10-2011, 13:50
След тази тема всяко момче ще бъде мое! 8)

TheNewReligion
08-10-2011, 13:51
Обичам ги тея теми, 'дето ми разкриват великите тайнства на живота.
Никога не се бях сещала за 99,9% от нещата.

Запрете се с тея глупости, 'щото ако действаха, тоя форум нямаше да съществува.

ShtrudeL
08-10-2011, 13:55
аее ебати захаросаното. Т'ва по женските списания можеш да го прочетеш. Ного лига, ного филм, ного розово, мега сковано, подредено, отблъскващо и стандартно.

Auriss
08-10-2011, 14:01
Candy Queen ,как така не ти хареса ? :lol: 8-)

MaLkaTa_LaDy
08-10-2011, 17:43
Щом не ви харесва, изтрийте темата. Не държа да съм права, но нека някой каже как е според него. Тоя форум просто се напълни с тролове, които пишат навсякъде еднакви коментари.

И явно аз виждам света през розови очила, щом ви е толкова захаросано... Всъщност нямам нищо напротив да е така.

П.с. TheNewReligion, не смятам, че съм написала нещо кой знае какво. Щом си се сещала за тея неща, има заблудени момичета, които не са. Много хейтвате, ама щом ви кефи, нека...

w0sh
08-10-2011, 17:51
Който не тролва е на хероин.

CanisDirus
08-10-2011, 17:56
На истината вече й казват тролене.
Sad

NomNomNom
08-10-2011, 18:16
Ще се опитам да прочета тази стена текст , ако ми обещаете , че след нея ще повърна двете вафли, дето изядох току що.

spexx
08-10-2011, 18:45
какви са тези глупави теми.. какво означава как да се харесаме на някого.. бъди себе си.. ако не те хареса.. майната му !!! изобщо не си струва да се правиш на нещо което не си заради някой друг..

Alabalaportokala
08-10-2011, 18:51
Тези теми са епични. Подържат притока на потребители дошли for teh lulz

темата на Valdesbg ми докара няколко цицини от фейспалм.

+1

Ама нищо шоу да става. Бая "просветени" има в този форум. Благодарим, че дарихте със светлина нас слепите 8-)

elysunny
08-10-2011, 18:58
ех момчета, вече знам всички тарикатлъци, нема как да ми устоите :lol:

peace95
08-10-2011, 19:05
що да не стане важна е виж авторката колко много е писала и е г/д смислено обаче е пропуснала да пише , че момичето трябва да е до 178 см и до 49 кг
омг , това си го писал на още 5-6 теми и направо ме уби 8-) значи не би се влюбил в жена , ако е 50кг ? :lol:

Blab
08-10-2011, 20:41
мъникьенки-мъникьенки
8-)