PDA

View Full Version : Помощ ! Ефикасна диета! Бързо!



lorinka96
08-10-2011, 14:30
Здравейте ! Искам да ви попитам за диета с максимално сваляне на килограми трябва ми диета , с която да сваля 5 килограма за 1 седмица . Ходя доста и карам колело вкъщи , но това със сигурност не е достатъчно. Ще ви бъда благодарна !

daq96
08-10-2011, 14:32
За една седмица искаш да свалиш 5 килограма-невъзможно. Сещайте се малко по-рано бе хора.

KatVonD
08-10-2011, 14:33
Фотосинтеза.
Пет килограма за седмица са много, невъзможно е да ги свалиш за толкова кратко време.

lorinka96
08-10-2011, 14:46
Е аз питам ако някой знае ! Дори да са 3, 5 - 4 пак ми върши работа!

3oPuTy
08-10-2011, 14:48
А след това да станат +5,нали?! :?

BumpyRide
08-10-2011, 14:55
Възможно е, но дали си струва да си стресираш така младия организъм? :? Карай го на плодове и зеленчуци, яко спорт и потене и ще свалиш 3-4 кила..

lorinka96
08-10-2011, 14:57
След това ще се ограничавам . miminko ако знаеш как кажи ! Моля ви
:-k :smt022

lorinka96
08-10-2011, 15:13
Знам ,че за 1 седмица няма да сваля 4 5 като ям само плодове и зеленчуци . Затова питам за нещо ефикасно !

Dollystar
08-10-2011, 15:19
Опитай се да се потиш максимално, за да изхвърлиш течности, яж повече салатки и плодове. Всяко движение е полезно! Няма да те критикувам, но другите са прави, че никак не е полезно!

lorinka96
08-10-2011, 15:20
Прави сте , но аз продължавам да търся такава диета и дано някой да ми помогне

lorinka96
08-10-2011, 15:22
Благодаря ти Dollystar ако никой не предложи нищо ще се опитам така , а в крайна сметка няма да ям нищо и ще стане !

titinkaa
08-10-2011, 15:25
То че е възможно-възможнж е, но ще си съсипеш организма.
Сещай се по-рано другия път.

++

lorinka96
08-10-2011, 15:27
Все пак не ви карам на сила да ми давате диети . Организма си е мой и натоварвам него не вашите !

Sisxx
08-10-2011, 15:30
:shock:
Умствените ви възможности просто ме хвърлят в тъча...
http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p477.html
Чупи си главата като ти е толкова акъла.

Точно я прочетох диетата... :lol:

lorinka96
08-10-2011, 15:31
Мисля ,че много хора свалят излишните кила точно толкова бързо и като съм сигурна ,че след това ще ям много умерено и ще ги запазя защо да не пробвам такава диета

Sisxx
08-10-2011, 15:32
^И кои са тия хора, ако може да попитам? :)

lorinka96
08-10-2011, 15:32
Но ми трябват няколко варианта за да избера този който мисля ,че ще бъде най - лесен

Sisxx
08-10-2011, 15:33
^Защо си мислиш, че ядене на 2 кофички кисело мляко на ден, е лесно?

lorinka96
08-10-2011, 15:35
Аз лично познавам много хора ,но техните диети не ми допадат, а и аз обясних ,че след това мога да ги задържа .

lorinka96
08-10-2011, 15:36
Аз не съм казала ,че е лесно , но за да постигна това , което искам няма да стане с вълшебна пръчица

3oPuTy
08-10-2011, 15:36
Ако килограмите се сваляха лесно и бързо едва ли щеше да има пълни момичета и момчета ... :?
Щяла да яде умерено :D Ама,моето момиче,то след подобна диета с умерено хранене само ще си върнеш килограмите ... След подобни гладувания и резки промени в тялото е необходимо ЗАХРАНВАНЕ,в продължение на поне седмица-две и чак тогава можеш да започнеш да ядеш умерено!
А като толкова искаш да не те критикуват се научи да използваш Гуугъл и сама да си търсиш отговорите на въпросите,които те вълнуват ... :x

Sisxx
08-10-2011, 15:37
Прави каквото знаеш, надявам се ако свалиш килограми, после да не си ги върнеш, ако не и двойно... ;)

Dollystar
08-10-2011, 15:38
Не те подстръкавам към нищо, но лично аз като почне да ми се върти такава цел в главата по цял ден живея на цигари, кафе и евентуално нещо за хапване колкото се може по-леко... Но това си е моя начин за спешно сваляне на 2-3 килограма, иначе има и един чай Майчин лист- Сена, който е за очистване и може да пииваш вечер, сутрин резултата е 30мин. в тоалетната. Ментовия чай също е добър за отводняване :).
А вие драги съфорумички вместо сега да ми критикувате мнението се поставете в нейната ситуация :) Всеки иска да изглежда максимално добре на плажа !

ledenakrasota
08-10-2011, 15:39
Пробвай Японското чудо! И за една седмица ще стане нещо все пак.

Не желая да те обиждам, но глупава ли си, че питаш още, след като ти казаха по-горе няколко пъти "повече ПЛОДОВЕ и ЗЕЛЕНЧУЦИ" :-o :-o :-o :-o


Това е достатъчно! Защото ще ходиш до тоалетната много, ще си прочистиш доста организма и доста ще свалиш, особено в корема! Затова, вместо да просиш още, си раздвижи мозъчните клетки и започни да ядеш
това!

По 4 пъти на ден(4-тото ти е следобедната закуска), като някога си правила, като малка.
Айде,успех! :)

3oPuTy
08-10-2011, 15:41
Dollystar,тя едва ли днес е разбрала,че по някое време през лятото може да отиде на море,например ... :? Цяло лято е имала на разположение да се хване в ръце и да свали ненужните килограми.Друг е въпроса,че явно мързела й е бил по-голям от желанието.Все пак едва ли тия 5кг. са се появили ей така от нищото преди ден-два ... :?

lorinka96
08-10-2011, 15:42
Благодаря на момичето ,което единствено не ме упреква , а другите вече дръжте мнението за себе си . Аз съм питала за диета ако знаете казвате ако не ... .Не да ме учите .Знам че е вредно ,но ми се налага

lorinka96
08-10-2011, 15:44
А вие глупави ли сте не четете ли обясних ,че съм пробвала така и не се получава !

lorinka96
08-10-2011, 15:47
На фитнес ходя по редовно от всички вас взети заедно така че не упреквай без да знаеш

nimfetka7
08-10-2011, 15:47
Маникенките ползват слабителни преди ревютата, за да отслабнат. Пробвай (чула съм за английска сол). Според мен слабителните са единствения начин за толкова кратко време да изглеждаш по слаба. :)

Dollystar
08-10-2011, 15:47
Добре сега защо трябва да се почват безсмислени спорове, тя си е решила вече, че ще прави екстремни опити...! Затова и не виждам смисъл от критики.. :) Успех, надявам се да свалиш килограмите :)

lorinka96
08-10-2011, 15:50
Благодаря на момичетата .Ще се поразровя още малко и от утре ще започна!

ledenakrasota
08-10-2011, 15:54
Знам ,че за 1 седмица няма да сваля 4 5 като ям само плодове и зеленчуци . Затова питам за нещо ефикасно !



Ще свалиш! Не знам как и какво си яла,За да не стане.


А японското не си пробвала?!?

Ябълки,диня, сини сливи, кисело мляко, омлет, краставици!

На обед яж по една салата + пилешко месо или риба. Не всеки божи ден, но разнообразявай!
Сутрин, кисело мляко с мед и орехи или с овесени ядки!
Следобеда някой плод или зеленчук!
Вечерята по-лека.: омлет, солени или сладки палачинки(демек нагъната с плодове или със сирене и домати).
Всичко това е в графата ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ! + всеки ден спорт, за по-бързо изгаряне! И готово!

Дори да не са 5, а да са 3-4 или 2 ще има голяма разлика, защото си се и стегнала.

В джудото или подобен спорт, теглото се следи стриктно и много често децата гладуват за дадена категория!

Прави горе изброеното, защото не е глад и всичко ще е ок! И чая СЕНА, също помага! 3 кг съм сваляла с него за 3 дни!

nimfetka7
08-10-2011, 15:55
А и от упражненията повече кардио, защото с другите трупаш мускули. :)

lorinka96
08-10-2011, 15:57
ЯПОНСКОТО ЧУДО

(Сваляте 3- 4 кг. седмично!)


ПЪРВИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две твърдо сварени яйца.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) и салата подправена с лимон.

ВТОРИ ДЕН

Закуска – чаша кафе и парче сухар.
Обяд – две твърдо сварени яйца.
Вечеря – парче шунка, салата подправена с лимон и една чаена чаша кисело мляко.

ТРЕТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – зеленчуци и плодове.
Вечеря – две твърдо сварени яйца, салата подправена с лимон и шунка.

ЧЕТВЪРТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две твърдо сварени яйца и сок от моркови.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) и салата подправена с лимон.

ПЕТИ ДЕН

Закуска – настърган морков подправен с лимон.
Обяд – печена риба подправена с домат.
Вечеря – не се яде.

ШЕСТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две големи парчета пилешко месо (варено или печено) и салата.
Вечеря – парче две твърдо сварени яйца и морков.

СЕДМИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – парче месо (печено или варено без мазнина) и плод.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) или риба и салата подправена с лимон.

От 7-ия ден до 14-тия ден диетата се повтаря същия ред ...
Такова ли нещо трябва да е японското чудо точно

annamari
08-10-2011, 15:57
Нали се сещаш че може и повече от 5 кг да свалиш, но да не изглежда така. Твоя си работа

GunSnSteelflowers
08-10-2011, 16:03
miminko, до колкото знам си зряла жена и си учителка, ако не се лъжа. Е отива ли ти да репликираш на всеки пост на дете набор 96 и да се заяждате като петокласнички? Педагог си, би трябвало да знаеш, че така нищо няма да постигнеш. Децата са твърдоглави и за да бъдат убедени в нещо не се получава с "ама ти глупава ли си или...?" Нищо лично, просто ми стана интересно от къде намираш времето и силите за тая безсмислена дейност. Говориш колко са ти смешни тийновете, които се сещат да свалят 1 седмица преди морето, а замисляла ли си се, че няма кой да ги научи на друго като майките им 24 часа дневно са онлайн? Това е тийн форум и един пишещ, който е 30+ години не може да очаква изказвания, пръщящи от интелект от хора, които са с 15 години под него. Вместо да им се присмива и да подмята ирочнични забележки, може да обясни правилното по правилния начин.

По темата - като си намалиш храната толкова рязко за една седмица ще смъкваш килограми, но от мускулна маса и вода, а не от мазнини. Следователно няма да си личи, а ти това искаш.

ledenakrasota
08-10-2011, 16:05
lorinka96, това е!

Но, ако си под 17 не я спазвай или ако не си с наднормено тегло. :-o

По-добре яж споменатото от мен по-горе или нещо подобно, с много вода и прави PUMP it up( в замунда го има) или щом ходиш на фитнес си питай инструктора. Той ще ти изготви най-подходящата програма за една седмица за тези 5 кг. :)

Maaggiiee
08-10-2011, 16:08
miminko, до колкото знам си зряла жена и си учителка, ако не се лъжа. Е отива ли ти да репликираш на всеки пост на дете набор 96 и да се заяждате като петокласнички. Педагог си, би трябвало да знаеш, че така нищо няма да постигнеш. Децата са твърдоглави и за да бъдат убедени в нещо не се получава с "ама ти глупава ли си или...?" Нищо лично, просто ми стана интересно от къде намираш времето и силите за тая безсмислена дейност.

По темата - като си намалиш храната толкова рязко за една седмица ще смъкваш килограми, но от мускулна маса и вода, а не от мазнини. Следователно няма да си личи, а ти това искаш. Най доброто мнение на тази тема!!! :) Евала, че го каза.

lorinka96
08-10-2011, 16:13
GunSnSteelflowers Благодаря ти много си права . И ако наистина тази жена е възрастна не и приляга да се държи по този начин

Sisxx
08-10-2011, 16:14
^Какъв начин?! Тя просто дава съвети, защото има много повече опит от теб... :?

BumpyRide
08-10-2011, 16:26
Благодаря ти Dollystar ако никой не предложи нищо ще се опитам така , а в крайна сметка няма да ям нищо и ще стане !

Какво ще стане бе девойче? Да ти кажа ли?! - На втория ден ще си припаднала, да не казвам на първия.. Не искам да съм черногледа, не ти го пожелавам, но няма да стигнеш доникъде така! Поне плодове и зеленчуци яж..

Rebirthing
08-10-2011, 17:20
Само аз ли смятам, че такива теми са за ключ още след 1-вия пост ? Ако авторката е 96-ти набор, много, много жалко. На такава възраст да се подлага на японски чудесии, вместо да яде умерено и здравословно. Тези деца не се ли научиха, че с глад и със свръх бързи диети няма да постигнат желаното тегло ?
Към авторката, успя да ме разсмееш с това, че ходиш на фитнес повече от всички нас взети заедно :lol: . Момиче, ако беше така до сега да си свалила необходимите килограми, а щом не си, значи, че или ходиш от 2 дни на фитнес или просто пишеш глупости без да мислиш :). Следващия път във фитнеса плати на някой треньор да ти изготви хранителен режим и не ни заминавай с пуберски глупости.

А, впрочем, в началото на темата си написала, че ходиш доста и караш колело В КЪЩИ, та да знаеш, че това малко си противоречи с това, че си супер активната фитнесджийка ;).

zlatit0o
08-10-2011, 18:17
^Сега най-вероятно ще каже, че профила и е на по-малката и сестра :-D , но за жалост това вече е доста изтъркано.

към авторката: Щом си пробвала дълги диети и е нямало резултати (невъзможно, ако си спазвала диетата както трябва) не си мисли, че за 5 дни ще постигнеш нещо ;)
макар че ме съмнява да си правила някакви диети до сега

08-10-2011, 18:18
мнннн сте зле да се подигравате на момичето :?

zlatit0o
08-10-2011, 18:27
мнннн сте зле да се подигравате на момичето :?
Че кой и се подиграва?