PDA

View Full Version : вагинални работи



NIIKII
08-10-2011, 20:07
начи с приятелката ми ходим от 2-3 месеца .. правим секс от началото на връзката ни,редовно долу горе.. начи за сичките пъти в който сме правили секс тя е свършвала 2 пъти, и то в последните 3 пъти (мисля ,че и хванах цаката :D )
1. Като свърши и нали то изстича течност някаква от вагината, някви сокове еквивалент на наща сперма , като свършваме .. та нейното не е май баш безцветно,а сякаш има кръв? по чаршафите отдолу остава мокро петно което има блеедо червеникъв цвят.. Ясно ми е че не е разранена и не е чиста кръв. , не е и във цикъл със сигурност .. от какво може да е?
2. Днес като я лизах и този натрапчиво солен вкус който до сега го усещях го нямаше,беше абсолютно безвкусно долу?! Тва може ли да е симптом за нещо? или може да е от диети някви , хранене глупости?
3.като и бърках с пръсти и си ги извадих по пръстите ми имаше някви безцветни неща ,мънички .. като незнам, бучици сперма.. никва идея кво беше,но ми беше малко странно.. общо зето факта че вкуса не беше солен + тея неща ..
тя е много чиста,подържана,,няма никакъв неприятен аромат .. на 17 аз съм на 18 ..

LambOfGod
08-10-2011, 20:11
Изкъпало се е момичето, трябва да се гордееш с нея.

elysunny
08-10-2011, 20:20
ти с други момичета ебал ли си се, бе ?

NIIKII
08-10-2011, 20:26
да е*** см се , ама принципно само за вечерта.. не съм обръщал внимание ;) тя ми е първата по сериозна приятелка..

NoMore
08-10-2011, 23:01
Според мен или не се поддържа или има някакво течение. Не би трябвало да ги има тези бели неща и соления вкус.

Trollrusos
08-10-2011, 23:30
Ако това "нещо" е като парцали или нещо такова може да има бяло течение.

marti93
08-11-2011, 00:41
да иде на генеколог,защото има ли бяло течение и то обилно ,със сигурност има или гъбички ,или възпалени яйчници ,а с тва шега не бива

dimdim
08-11-2011, 07:46
Аз пък си мисля че на мацката и няма нищо. 1.това което изтича е нормално да е с леко розовичък цвят, т.е. това е течност идваща от тялото и. ще е странно ако е зелена или синя. 2.факта,че не е солен вкуса говори че има някаква промяна в метаболизма и,може тая седмица да е яла повече плодове или пък повече тестени изделия,никва идея от какво се влияе вкуса,но се влияе. Както при вас момчетата един път спермата е леко горчива,друг път леко солена,дори се е случвало да е била сладка ( :grin: :oops: ) . 3.тези нещица не са показател за нищо. Мацката ти е чиста и това е просто еквивалент на епидермиса на кожата. По време на секс има триене и клетките по повърхността,които са приключили жизнения си цикъл са податливи на "откъсване" от тъканта. Както кожата ни подменя повърхностния си слой. Та тези "нещица" са най-обикновени натрупвания от подменени клетки на лигавицата. :)

Или иначе казано,хубаво че и обръщаш внимание. Но няма за какво да се притесняваш,аз не виждам нищо странно или тревожно в цялата работа.
Enjoy yoself! :)

fenkaaa
08-11-2011, 09:23
Ми кажи и да се прегледа бе :D

kalpazanka
08-11-2011, 10:48
да иде на генеколог,защото има ли бяло течение и то обилно ,със сигурност има или гъбички ,или възпалени яйчници ,а с тва шега не бива
marti93, хайде да се разберем веднъж завинаги- без диагнози. Не знаеш какъв човек чете, каква му е психиката и как ще реагира на прочетеното. За капак може да си е жив, здрав и прав.
Обърни внимание на правописа.

titinkaa
08-11-2011, 11:10
Може тогава да е била в овулация и затова да е имала по обилно течение.

qwerty234
08-11-2011, 12:53
Мойта като има бяло течение и по ръцете и пишката ми остават въпросните бели топченца.

NIIKII
08-11-2011, 12:55
тия течения не бяха ли миризливи , гадни ? то не е нито мирише нито тече няква гадна течност.. Има логика наистина да е подмяна на натрупвания от мембранни клетки .. Мерси dimdim
а попринцип сички путки са солени малко или много, и тя беше така,вчера не беше.. казах и да иде на преглед, тя каза че ще иде .. Днеска като дойде в нас ще погледна пак как стоят нещата .. :D