PDA

View Full Version : Искам да знам защо ми изтрихте мнението в тази тема



Auriss
08-10-2011, 20:27
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=422052

Ако може LadyDi да ми обясни по каква точно причина ми изтри мнението ,с което целях само и единствено да помогна на момичето

Тъй като знам че ще се изхитриш и ще кажеш т.11 ти копирам какво гласи тя :

Да НЕ публикуват теми или мнения с несериозен характер в категории различни от "Кофата". Подобни теми или мнения, ще бъдат премествани, заключвани или изтривани по преценка на модераторите.


Мнението ми си беше абсолютно сериозно и щеше да е от помощ на момичето ,тъй като принципно погледнато щеше да й помогне да се раздели с профила си в Тийнпроблем.


Точка 5 също не важи ,тъй като


Да НЕ публикуват снимки с големи размери (ширина над 750 пиксела), които затрудняват разглеждането на сайта от останалите потребители. Подобни снимки се допускат, само когато темата ги изисква.


Чакам си обяснението.

LadyDi
08-10-2011, 20:28
Хайде да не се правим на интересни, защото просто не важи.

NomNomNom
08-10-2011, 22:00
Auriss , не разбираш ли , че не си забавен.

Arterranes
08-10-2011, 23:01
Та ти пита дали за цуцко пак. Не, щтрудел и ламбофгод се скараха в една тема, докато накрая аз с цел да ги сдобря, направих 2 фейка ЛамбОфКод и Щтурдел и почнах да ги имитирам като разиграх същото, само че по дебилен начин. Наполовината бях завършил дейността си, но се спрях, защото ме домърза и ми свърши простотията и всичко се прецека понеже спрях и изжледаше обидно. Това е всъщност обяснение за модераторите 8-)

Сега Мачока ще дойде и ще ми каже "Оправданията са като гъзовете, всеки си има един!" :oops: :lol:

Auriss
08-10-2011, 23:04
горкият ;( неразбрана душичка си ,точно като мене.

и аз с добри намерения ,ама останах неразбран

NomNomNom
08-10-2011, 23:15
Та ти пита дали за цуцко пак. Не, щтрудел и ламбофгод се скараха в една тема, докато накрая аз с цел да ги сдобря, направих 2 фейка ЛамбОфКод и Щтурдел и почнах да ги имитирам като разиграх същото, само че по дебилен начин. Наполовината бях завършил дейността си, но се спрях, защото ме домърза и ми свърши простотията и всичко се прецека понеже спрях и изжледаше обидно. Това е всъщност обяснение за модераторите 8-)

Сега Мачока ще дойде и ще ми каже "Оправданията са като гъзовете, всеки си има един!" :oops: :lol:
<3

LadyDi
08-11-2011, 04:50
Оплакахте се един на друг за несправедливостите в тоя живот и смятам, че темата е изчерпана.