PDA

View Full Version : Безсъние



LoweShot
08-11-2011, 00:01
Амии то заглавието всичко си казва , страдам от безсъние :( .. Последните 4-5 дена всеки ден заспивам в 7 или 8 сутринта :-# .. всеки път щом стана се чувствам, като ритана зелка (метафорично каазано) .. Така , че ако някой също е страдал .. и знае с какво може да ми помогне ще съм многоо благодарна .. !! :)

08-11-2011, 01:41
спри да бездействаш

FantaMen
08-11-2011, 02:46
Навик е от работа и аз свикнах така като теб...Всяко лято съм така и нз .. харесва ми .. лягам в 8 ставам в 2 и така .. :) Просто един ден изкарай на кафета и енергийни напитки без си лягаш вечерта ще умреш и ще заспиш в нормален час ...и се молиш на последващият ден отново да ти се приспи към 12-1

yamaha436
08-12-2011, 01:27
Охх тва с безсънието го преживявам сега и постоянно ама има няколко начина...

1.Лягаш и почваш да броиш от 1000 надолу и няма да усетиш на коя цифра си заспала.
2.Преди лягане изпиваш един топъл чай(или мляко) и си взимаш топъл душ после си лягаш.
3.Пускаш си приспивни песни - имам едни много подходящи за случая, много са релакс. Водят се колекция "Romantic Guitar", просто така ти дърпат шалтера, че не разбираш какво е станало :)
4.Лягаш и почваш да броиш овце (лично при мен няма ефект)
5.Ставаш два-три поредни дни в 7.00 или в твоя случай въобще не си лягаш и вечерта в 21.00 си в хоризонтално положение.
6.Намираш си някоя девойка с медено гласче да ти чете приказки(ако си момче де :D)
7.Преди лягане ако правиш секс ще спиш като пън.
8.Може да си хапнеш преди лягане, тъй като всеизвестен факт е, че след ядене кръвта се средоточава предимно в коремната област и мозъка леко се обезкървява и това му действа леко приспивно
9.Лягаш, гушваш възглавницата и не я пускаш. Яко й се натискай ;) Каквото и да ти говори и да ти увещава, не я пускай, рано или късно ще ти се предаде :P


Надявам се да съм ти помогнал http://forum.bmo.bg/public/style_emoticons/default/mf_sleep.gif

LoweShot
08-12-2011, 12:22
:D хихи мерсии за помоща .. Момиче съм :)