PDA

View Full Version : Червило-0странно ми е да си слагам xD



nymphadora
08-11-2011, 08:24
Интересно ми е колко от вас ползват червило,какво и откога.От много време ми се иска,но имам чувството,че ще изглеждам супер странно,все си мисля,че то е повече за жени,а не за момиченца.. 8-)

Иначе преди около месец се боядисах в червено и много ми се иска някой път да си прасна от ярко червените червила,ей така! 8-)

titinkaa
08-11-2011, 08:28
Аз ползвам,но не от тези твърдите,а течните.Ползвам само телесни цветове или бледо розово-това ми отива.Иначе ползвам от 2г.

titkos
08-11-2011, 08:39
Няма да разбереш как ти стои и как те възприемат другите с него, докато не пробваш. :smt003 Но не на кафе, иди на дискотека така първия път.

MegiBoOm
08-11-2011, 08:40
Аз пък ползвам само балсам за устни, защото с червило не мога да се възприема. Имам чувстовто, че другите си викат: Гледай го па тва, как се праи на голямо.....и т.н." :lol:

granger
08-11-2011, 08:45
Ползвам червила 2 на AVON един червен стик и едно ролка,в телесен цвят. Много са хубави ,а и са доста по-трайни от гланцовете, въпреки че и аз използвам доста по-често гланц.Червило с безцветен гланц заповече блясък си е БОМБА! :D

nymphadora
08-11-2011, 08:53
Аз пък ползвам само балсам за устни, защото с червило не мога да се възприема. Имам чувстовто, че другите си викат: Гледай го па тва, как се праи на голямо.....и т.н." :lol:

и аз съм така 8-)

kalpazanka
08-11-2011, 09:19
Не помня точно дали в 8-ми или в 9-ти клас сложих червило за пръв път. Орифлеймско беше. А и беше отдавна, не го помня. :oops:
Сега имам три гланца, един балсам и едно червило Карол, което си взех, защото ми допадна цветът и това, че е матово и не се набива на очи. Не го намерих точно него, но, за да добиете някаква представа- второто отляво надясно.
http://www.naturallycurly.com/images/makeup/PinkMacLipstick.jpg

nymphadora
08-11-2011, 09:21
http://www.naturallycurly.com/images/makeup/PinkMacLipstick.jpg

Искам да пробвам нещо като първото отдясно-наляво.То какъв нюанс се води точно?

billytalent
08-11-2011, 09:29
Аз не използвам.
Карам си на безцветни гланцове. Все още не съм успяла да открия моя цвят или просто си мисля, че нищо не ми отива.

Hilary_
08-11-2011, 09:43
Слагала съм си, но сега не ползвам.
Принципно за мен изглежда смешно да видя 15 годишна с червило в силни, ярки тонове.

Yankee
08-11-2011, 09:48
Слагала съм си, но сега не ползвам.
Принципно за мен изглежда смешно да видя 15 годишна с червило в силни, ярки тонове.

На напълно същото мнение съм :)

Rebirthing
08-11-2011, 09:58
Ох, обожавам червила :smt007 правят устните ми плътни и обемни. Ползвала съм всякакви, хидратиращи, матиращи, с блясък и изобщо каквото се сетиш. Любими си ми остават червилата които хидратират, но в същото време са матови.

Tiin
08-11-2011, 10:10
Имам едно червило на Орифлейм (има съвсем лек цвят) понякога ползвам него,но по-често слагам гланц или балсам за устни.

MaLkaTa_LaDy
08-11-2011, 10:42
На устните си не им слагам нищо - нито червила, нито гланцове... Като се напукат слагам вазелин само.

П.с. Като ползвате червила и целувате приятеля си, не му ли оставяте червило по устните?[/list]

kalpazanka
08-11-2011, 10:52
^Не слагам нищо по устните в негово присъствие.

marin4itu
08-11-2011, 11:46
nymphadora, и аз съм с червена коса и винаги съм се чудила как изглеждам отстрани с червено червило. Качих снимки в темата Червено червило и ме харесаха, за това пробвай и ти.

mimsitu
08-11-2011, 11:55
ползвам от 5 клас сигурно е тогава си слагах някви балсами и по телесни цветове .. сега използвам течни на Avon .. розови нюанси, рядко си слагам червено, зависи от тоалета ми

Djenka
08-11-2011, 11:57
Хах, и аз ползвам само гланц за устни.. и то не от най-цветните :lol:

Сега и аз искам да си купя, харесах си едно на Golden Rose 8-) Но може и да се огледам в каталога на Ейвън.. Ще видим, но ако си купя, няма да е някакъв супер ярък цвят, а ще е по-скоро телесен или светло розов. :grin:

nymphadora
08-11-2011, 21:01
Само да си намеря хубав цвят и си взимам!Склонна съм в началото да загрея и с някакъв телесен цвят,да не е много ярко,обаче и червено ще пробвам :grin:

arsenalllbaby
08-11-2011, 23:04
За пръв път си сложих червило като бях на 5 някъде ;д Беше на шкафчето на майка ми и аз си сложих ;д Беше ужасноо и много тъмно и ддз :D По принцип аз ползвам балсами за устни ( на Nivea са ми много хубавки, много омекотяват устните и не се напукват ), а гланцове не ползвам.. Имах един на Мейбълин мисля.. Не помня. Прозрачен с блясък, а като сложиш повечко седи малко бялоо. Много ми харесваше, но по принцип много мразя да си слагам, винаги косата ми залепва. 8-) А и просто не ми е удобно.. Исках да си купя червено червило и пробвах сигурно 5-6 нюанса, обаче не ми отива нищо и това е :D Устните ми са едни едни гадни тънки и по-добре да не ги подчертавам с нищо ;д